* Политика новости » Банки »

* *

Збираємо кухонний гарнітур поетапно - інструкція та поради

 1. Підготовка до складання
 2. Збираємо нижні модулі
 3. Правила складання навісних елементів
 4. Особливості складального етапу
 5. Встановлюємо підлогові і навісні шафи

Послуга збирача коштує близько 6-10% від вартості гарнітура, тому, якщо ви маєте в своєму розпорядженні часом і деяким досвідом, то зібрати самому кухонний гарнітур не складе особливої ​​складності, при цьому ви не переплатите зайвих грошей.

Перед тим, як самому розпочати складання кухонного гарнітура, потрібно переконатися, що всі роботи з вирівнювання стін, підлоги, обробці (в тому числі і по монтажу фартуха ), А також роботи по пристрою електропроводки , Підключенню розеток, водопостачання вже проведені і закінчені. Адже коли установка кухні буде завершена, проводити всі ці заходи буде важко.

Підготовка до складання

Перед тим, як зібрати кухонний гарнітур, потрібно підготувати необхідний комплект інструментів:

 1. Перфоратор, бур діаметром 6 і 8 мм, дриль (перехідник на дриль) і відповідні свердла;
 2. Шуруповерт (ОБОВ'ЯЗКОВО!);
 3. Електролобзик або ножівка по металу для того, щоб відпиляти стільницю;
 4. Шестигранний ключ (додається до комплекту);
 5. Інструменти: кутник і рівень, рулетка, молоток, плоскогубці і ножик-різак.

);  Електролобзик або ножівка по металу для того, щоб відпиляти стільницю;  Шестигранний ключ (додається до комплекту);  Інструменти: кутник і рівень, рулетка, молоток, плоскогубці і ножик-різак

Порада! Відсутній електроінструмент можна позичити, а краще придбати. Шуруповерт і перфоратор - речі необхідні в кожному будинку.

Будуть потрібні і кріплення різних типів:

 • Меблеві цвяхи;
 • евровінт;
 • Кріпильна смуга (рейка) для навішування;
 • Герметик на силіконовій основі;
 • Стяжки, що скріплюють секції між собою;
 • Саморізи: 15-16 мм для фурнітури і 70 мм - щоб повісити кухонні шафи;
 • Куточки, шканти, анкерні болти (додаються в гарнітуру);
 • Кондуктор для шкантів (бажано).

Меблеві цвяхи;  евровінт;  Кріпильна смуга (рейка) для навішування;  Герметик на силіконовій основі;  Стяжки, що скріплюють секції між собою;  Саморізи: 15-16 мм для фурнітури і 70 мм - щоб повісити кухонні шафи;  Куточки, шканти, анкерні болти (додаються в гарнітуру);  Кондуктор для шкантів (бажано)

Якщо є інструкція по збірці, то уважно її вивчіть. У керівництві пронумеровані всі деталі і описаний порядок роботи. Переконайтеся, що комплектація гарнітура повна і розсортуйте всі елементи по тумбам. Далі ви будете збирати свою шафу як конструктор, адже більшість сучасних гарнітурів складаються з модулів.

Як правило, спочатку збирають нижні шафи і встановлюють на них стільницю, потім збирають і вішають верхні модулі, малюють розмітку на стіні, а далі модулі можна уставити і підвісити.

У якому порядку проводиться установка кухонного гарнітура? Спочатку повісити верхні секції або, навпаки, нижні? У того і іншого способу є свої прихильники. Багато майстрів встановлюють спочатку верхні шафи, щоб нижні тумби не заважали в процесі монтажу.

Майте на увазі, що верхні шафки монтуються без фасадів, так їх установка буде простіше. Крім того, так ви зможете проконтролювати зазори між фасадами безпосередньо на стіні.

Збираємо нижні модулі

Монтаж кухні своїми руками логічно почати із збірки тумб, встановлюваних на підлозі. Варто знати, що базові тумби класифікуються за типами конструкції, кожен з яких має свої особливості збирання:

 1. Зібрати шафа з дверцятами своїми руками досить просто.

Зібрати шафа з дверцятами своїми руками досить просто

 1. Шафа з ящиками зібрати теж не складно.

Шафа з ящиками зібрати теж не складно

 1. При складанні своїми руками суміщеного шафи, перше завдання - встановити напрямні правильно.

При складанні своїми руками суміщеного шафи, перше завдання - встановити напрямні правильно

Правила складання навісних елементів

Збірка своїми руками навісних шаф проводиться за аналогією з нижніми, але є і 2 істотні відмінності:

 • Монтаж висувних ящиків тут не проводиться;
 • Фасади встановлюються тільки на етапі кріплення шаф на стіну;
 • У верхніх кутах необхідно вішати навіси з регулюванням - для них вирізаються отвори ззаду.

Особливості складального етапу

Як зібрати кухню своїми руками правильно? Потрібно обов'язково враховувати ряд основних моментів:

 1. Монтаж шафи під раковину здійснюється без задньої стінки. У ньому також потрібно загерметизувати всі вирізи, щоб знаходиться поруч волога не могла пошкодити структуру ДСП.
 2. Кріплення шафи, де встановлено Посудосушителі, не передбачає монтаж дна. Якщо ж така конструкція неможлива, то варто передбачити кріплення захисного прогумованого полотна.
 3. Збірка і установка кухні проводиться з максимальною обережністю. Найбільш уразливі частини гарнітура - це торці фасадів. Відреставрувати пошкоджену конструкцію не представляється можливим.

Встановлюємо підлогові і навісні шафи

Після складання кухонного гарнітура, можна приступати до етапу кріплення.

Спочатку потрібно зробити кріплення нижніх шаф - роботи ведуть від кута приміщення.

На стіні намалюйте розмітку. Висота установки повинна бути такою, щоб між підлогою і цоколем шафи залишалося не менше 100 мм, а зазори між фасадами були мінімальні.

Як повісити кухонні шафи на стіні своїми руками? У процесі складання кухні виникає питання - як правильно визначити висоту підвішування верхніх модулів.

Для цього спочатку визначається висота кухонних меблів - як уже згадувалося, вона залежить від габаритів ящиків і рівня стель. Стандартна висота між стільницею і низом верхнього ящика - 50-60 мм.

Порада! Якщо зростання господині кухні невисокий або верхні шафи гарнітура відкриваються доводчиками наверх, то краще встановити верхні полиці в 45 см від рівня стільниці (але не менше).

Допускається і 10-міліметрова похибка в установці навісних шаф на стіні - у разі, коли для кріплення застосовується спеціальна рейка.

Вішати кухонні ящики своїми руками можна двома способами:

 1. Використовується монтажна рейка - одна її частина кріпиться до навісного шафі, а друга - до стіни. Виходить система «гачок-паз», легка у використанні і забезпечує надійну фіксацію. Навісити шафу з таким кріпленням може одна людина.
 2. Верхні шафи можуть поміщатися на стіні і шляхом стандартного кріплення - на меблеві петлі. Навішуються вони так, що зазори між задньою стінкою і стіною не залишаються. Щоб навісити шафу на петлі, варто працювати удвох, оскільки для одного конструкція виявиться занадто важкою. Оскільки сучасні кріпильні планки досить дорогі, в традиційних меблевих комплектах використовуються бюджетні петлі.

Порада! У кутовому гарнітурі спочатку проводиться кріплення меблів біля однієї стіни, а потім - в іншої.

Ще кілька нюансів:

 • Якщо навішування шаф ведеться на стіні з гіпсокартону, потрібно використовувати дюбелі-метелики. Також допускається установка дерев'яного бруска під лист ГКЛ в місці установки ящика;
 • Коли монтаж кухонного гарнітура ведеться на нерівній підлозі, то варто придбати ніжки з регулюванням в діапазоні 120-170 мм;
 • Для невеликих кухонь практичним рішенням буде його встановлення не цоколів, а висувних скриньок;
 • При навішуванні фасадів потрібно також дотримуватися зазор по периметру - він дорівнює 3 мм.

Далі встановлюємо стільницю.

Порада! Щоб коректно встановити стільницю, потрібно перевіряти площині відразу декількох шаф за допомогою будівельного рівня. На нерівні поверхні стільницю не встановлюють.

Як тільки ми встановили стільницю приступаємо до установці мийки і змішувача .

І нарешті кріпимо до каркаса гарнітура дверцята.

І нарешті кріпимо до каркаса гарнітура дверцята

(Оцініть матеріал! Вже проголосувало: 22 середня оцінка: 4,41 з 5)
(Оцініть матеріал Завантаження ... Підтримайте проект - поділіться матеріалом зі своїми друзями в соціальних мережах: Читайте також:

У якому порядку проводиться установка кухонного гарнітура?
Спочатку повісити верхні секції або, навпаки, нижні?
Як повісити кухонні шафи на стіні своїми руками?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей