* Политика новости » Банки »

* *

Висота і ширина фартуха на кухні, стандартні розміри кухонного фартуха (фото)

 1. оптимальна висота
 2. проводимо розрахунки
 3. оптимальна ширина
 4. параметри
 5. Розрахунки в цифрах
 6. Підведемо підсумки
 7. Висновок і використовувані матеріали

Робоча поверхня кухні постійно знаходиться під впливом негативних факторів. Жир, волога, термічні перепади і хімічні речовини щодня забруднюють фартух, але, не дивлячись, на все це зовнішній вигляд приміщення зобов'язаний мати презентабельний вигляд.

Зміст статті

Внаслідок чого виникає питання, як і чому, захистити робочий простір? Потрібен універсальний матеріал, що оберігає від забруднення і водночас не псує інтер'єр. Тому необхідний якісний ремонт, що враховує висоту і ширину фартуха для кухні.

Тому необхідний якісний ремонт, що враховує висоту і ширину фартуха для кухні

оптимальна висота

Проміжок між підлоговими шафами і підвісним гарнітуром формує висоту фартуха на кухні. Робиться поправка в 1-2 см для запасу. Як правильно визначити висоту від підлоги? Запам'ятайте кілька порад, які полегшать вам життя.

 • Підбірка столів здійснюється в залежності від росту людини, який буде основним користувачем приміщення. Решту предметів у вигляді меблів або побутової техніки при виборі ніякої ролі не грають;
 • Рівень столів прямо пропорційний від висоти справжньої або майбутньої плити;
 • Висота підлогових шаф здійснюється добіркою з урахуванням габаритів миючих і пральних машин, розташованих на кухні;
 • Куплені столи стандартних розмірів, цілком полегшать вам вибір.

Давайте дотримуватися першого пункту. Згідно з ним спершу необхідно обчислити зручну висоту підлогових шаф виходячи зі своїх антропометричних даних. Головне, щоб вам було зручно, і були відсутні неприємні відчуття в області спини. Якщо висота підібрана коректно, то ви не будете сутулитися або нахилятися вниз.

Абсолютно всі рухи повинні бути природні і відбуватися в зручній стійці. Після того як ви визначили найкращі параметри, потрібно відняти від них 10-20 мм. Потім вашій увазі постане необхідне значення для нижньої межі. Це і буде той стандарт висоти для кухонного фартуха. Такий підхід один з найбільш ефективних, що дає можливість для подальшого маневру.

Більшість просто не можуть не рахуватися зі стандартними розмірами кухні, але при цьому обов'язково потрібно надати простір для побутової техніки.

Якщо ваша мета розміщення кухонної плити, то слід заміряти її габарити. Отримані дані - це межа, нижче якого лавірувати не має сенсу. Потім відбувається вибірка потрібних меблів і побутової техніки. При гострій необхідності можете виготовити зручну підставку під плиту, при цьому нижня межа піднімається. Це важливо тільки за умови переміщення пральної машинки між підлоговими шафами.

проводимо розрахунки

Потрібна висота - 89-90 см. При підборі гарнітура стандартних габаритів, не маючи ні найменшого бажання його міняти, рівень кухонного фартуха 850 мм - 10 мм. Це визначає площу від підлоги до захисного матеріалу - 84 см виходячи зі стандартних 850 мм.

Варто особливо відзначити, що при розподілі країв низового порога не забувайте про таку важливу річ, як розетки. Вони зобов'язані, знаходяться вище підлогових шаф. При необхідності їх слід перемістити, поряд з цим розетки не повинні залишатися під столами.

Запам'ятайте! Загальна висота фартуха на кухні від нижньої позначки визначається проведеної лінією. Від неї варто розрахувати відстань до всіляких точок, розташованих на підлозі. За умови нерівності поверхні підлоги, дане відстань схильне коливання. Після чого потрібно з отриманих даних вилучити найбільше значення і провести порівняння його з рівнем підлогового шафи. При зіставленні відомостей, де стільниця знаходиться нижче такої величини, то нижню межу слід приспустити.

оптимальна ширина

При визначенні необхідних габаритів, крім висоти ми ще беремо до уваги такий важливий фактор, як ширина фартуха на кухні. При розгляді захисного матеріалу крізь призму геометричних знань, ми отримуємо відрізок або прямокутник, у якого дистанція від нижньої до верхньої межі є шириною декоративного фартуха.

Яка ширина фартуха на кухні і від чого вона залежить? Давайте розберемося:

 1. Один з перших показників рівень домашніх стель.
 2. При висоті столу на кухні все встає відразу на свої місця.
 3. Ще дуже цікаві показники, що залежать від витяжки та безпосередньо від її конструкції.
 4. На кожній кухні присутній плити, її ми теж беремо до уваги.
 5. Як не дивно, тип кухонних плит нас теж цікавить. Вони бувають газові або електричні.
 6. Варто звернути увагу на габарити верхніх шаф.

Варто звернути увагу на габарити верхніх шаф

параметри

Вище ми вже відзначали, що габарити всього гарнітура залежать від розмірів людини, який буде постійно експлуатувати все приміщення. Але і тут є підводні камені. Будинки, де розташований низька стеля, примножать обмеження. Наприклад, верхні шафи категорично не повинні стикатися з стелями. В даному випадку рекомендовано купувати кухонні меблі, яку найкращим чином можна розмістити в потрібному приміщенні.

Мінімальна дистанція від статевих шаф до нижньої стінки - 45 см. Отже, стандартні габарити вироби матиме обмеження 45 см +2 см = 47 см. Проміжок 20 мм - злегка заходить за стільницю.

Проміжок 20 мм - злегка заходить за стільницю

Розрахунки в цифрах

Зручна висота кухонного фартуха не перевищує 90 см. При отриманому рівні виходить досить просторо, що полегшує будь-які дії з посудом і не ув'язнює при русі. Одночасно з цим, легко дістати необхідні речі з будь-якої з полиць. Прийнятна висота робочої зони 90 см + 20 см = 920 см.

Давайте докладніше розрахуємо найбільші величини. Виходячи з того, що тумби зібрані з урахуванням габаритів посудомийної машини, їх висота - 90 см. Таким чином, якщо висота гарнітура 2 000 мм - дотягнутися до верху, буде складно. Далі, 200 см - 90 см = 110 см. Це і є найбільша ширина робочої зони для підлогового шафи з посудомийній машиною. Ширина фартуха розраховується: 110 см + 2 см = 112 см.

В результаті при покупці гарнітура стандартних розмірів, отримуємо робочу зону: 200 см - 85 см = 115 см. Ширина фартуха: 115 см + 2 см = 117 см.

Підведемо підсумки

Зверніть увагу! Проміжок від підлогових до верхніх шафок не повинен бути більше ширини смуги. При витяжці камінного стилю, то вона зазвичай знаходиться вище шаф. Смуга із захисного матеріалу при будь-якому проекті заходить за витяжку приблизно на 10 мм, виступаючи на 30-40 мм з усіх боків при ширині.

При загальних розрахунках в результаті ми досягли необхідних мінімальних - 47 см і максимальних - 117 см даних. Всі обчислення умовні, але принцип зрозумілий. Тут немає жорстких рамок, і залишається політ для експериментів і фантазії. Людям, що не відповідає загальним стандартам, так чи інакше, необхідно буде підлаштовувати гарнітур під свої габарити, не звертаючи уваги на наведені тут розрахунки.

Порада! При бажанні зібрати кухонний фартух своїми руками слід керуватися оптимальною шириною в шістсот міліметрів, тому що під такі габарити легше знайти потрібну плитку.

Висновок і використовувані матеріали

Давайте подивимося, які матеріали нам пропонують для обробки кухонного фартуха. Їх варіації різноманітні і дозволяють здійснити вибір на ваш смак:

 • Кераміка (керамічна плитка).
 • Мозаїка (мозаїчна плитка).
 • Вироби під натуральний камінь.
 • Керамогрнатний матеріал.
 • МДФ.
 • Метал.
 • Загартоване скло.
 • Люстерко.
 • Полімери і пластик.

При розрахунку габаритів висоти і ширини фартуха на кухні певного стандарту не існує. Має бути врахувати велику кількість різноманітних факторів, внаслідок чого єдиної відповіді не передбачено. У загальних рисах можна окреслити деякі поради. Найкраще планувати ремонт в комплексі, обчислюючи необхідні параметри заздалегідь, вони вам дуже знадобляться.

Як правильно визначити висоту від підлоги?
Яка ширина фартуха на кухні і від чого вона залежить?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей