* Политика новости » Банки »

* *

Стандартні розміри міжкімнатних дверей. Точний вимір конструкцій

 1. Функціональні особливості дверей
 2. Стандартні розміри міжкімнатних дверей: умови ГОСТу
 3. Відповідність розмірів двостулкових міжкімнатних дверей з коробкою входу в хол
 4. Розміри отвору для міжкімнатних дверей. Робимо коректний завмер
 5. Приклади розрахунку пропорційності дверних коробок і проходів в приміщення
 6. Асортимент дверних конструкцій
 7. Розміри міжкімнатних дверей (відео)

ПОДЕЛИТЕСЬ
У СОЦМЕРЕЖАХ

Левова частка унікальності і краси дизайну приміщень доводиться на міжкімнатні двері. Різноманітність стилів, розмірів, матеріалів виготовлення, механізмів відкривання задовольнить найвишуканішим вимогам. Суттєво спрощують процес підбору і монтажу дверних конструкцій стандартні розміри міжкімнатних дверей. Спробуємо ж розібратися, які габарити полотен є стандартними.

Спробуємо ж розібратися, які габарити полотен є стандартними

Двері в інтер'єрі може може грати роль яскравого декоративного елемента

Функціональні особливості дверей

Залежно від приміщення, де встановлюються двері, вони можуть різнитися по ширині і висоті. Якщо мова йде про вхід в приміщення залу або холу, то тут будуть використовуватися більш широкі двері. Коли за дверима розташовується спальня, то ширина таких дверей допускається трохи менше. Прорізи в службові та підсобні приміщення можуть бути забезпечені найвужчими дверима.

Прорізи в службові та підсобні приміщення можуть бути забезпечені найвужчими дверима

Двостулкові двері з темного дерева в спальні

Залежно від призначення кімнати, в яку ведуть двері, вони можуть бути глухими або заскленими, розсувними або маятниковими, що складаються або касетними. Багато моделей покликані істотно економити простір приміщення. Загальним критерієм для будь-якого типу конструкції залишаються габаритні розміри вироби та отвору, який вони будуть закривати.

Для дитячих кімнат і спалень краще вибирати глухі непрозорі двері

У типових проектах житлових багатоквартирних будинків дверні отвори і коробки мають конкретні стандартні розміри. Сучасні російські і європейські виробники пропонують безмежний асортимент продукції, використовуючи в габаритах стандартні розміри міжкімнатних дверей. Якщо ремонт вашого житла не передбачає розбирання міжкімнатних перегородок і перенесення прорізів кімнат, то замінити старі двері буде можливо орієнтуючись на типові параметри. У приміщенні, де зведені нові перегородки та стіни, отвори необхідно облаштувати, керуючись існуючими стандартами, так як індивідуальні параметри міжкімнатних дверей приведуть до значного подорожчання дверних конструкцій і їх монтажу.

В інтер'єрі для різних кімнат використані двері, виконані в однаковому дизайні

Корисна порада! Облаштувавши приміщення типовими міжкімнатними прорізами, ви забезпечите себе швидким вибором необхідної моделі і порівняно легким монтажем дверної конструкції.

Стандартні розміри міжкімнатних дверей: умови ГОСТу

Наведемо найбільш поширені, підтримувані ГОСТами, розміри міжкімнатних дверей і прорізів:

 1. Висоті двері в 1900 мм відповідає типова ширина 550 мм і 600 мм.
 2. Висоті двері в 2000 мм відповідає ширина - 600, 700, 800, 900 (мм).

Величини наведені в мм:

Параметри дверних полотен Висота Ширина Одностулкові моделі Двостулкові моделі 1900 550 600 2000 600 700 800 900 1200 (600 + 600) 1400 (600 + 800) 1500 (600 + 900)

Дотримуючись величин стандартних розмірів міжкімнатних дверей, виробники дверних конструкцій орієнтуються на задоволення масового попиту покупців. Як правило, стандартні параметри поширюються не тільки на звичні орні моделі, а також і на популярні двері-купе або митників аналоги.

Стандартні розміри дверей в типовій квартирі відповідно до Держстандарту

Існування єдиної системи параметрів міжкімнатних проходів і полотен їх закривають, робить простим і доступним процес розрахунку і визначення відповідного саме вам варіанти. У разі, коли необхідно з технічних або естетичних причин розширити існуючий отвір, це завжди можна зробити, збільшивши його до потрібної стандартної величини.

Крім звичних ширини і висоти, існує ще один розмір, обов'язково що враховується при підборі дверей. Це товщина коробки. Типовий вважається товщина - 75 мм. Зрозуміло, перегородки в багатоповерхових будинках відповідають цьому розміром, і він врахований виробниками дверних блоків.

Зрозуміло, перегородки в багатоповерхових будинках відповідають цьому розміром, і він врахований виробниками дверних блоків

Зазвичай двері встановлюють так, щоб у відкритому положенні вона розташовувалася паралельно стіні

Відповідність розмірів двостулкових міжкімнатних дверей з коробкою входу в хол

Візитна картка вашого будинку - міжкімнатні двері до вітальні. Як правило, отвори для таких дверей робляться значно ширше. І ця особливість також врахована проектами багатоквартирних будинків. Якщо ви збираєтеся замінити широкі дверні блоки в звичайній квартирі, можете бути впевнені, що отвори і полотна виявляться стандартними.

Стаття по темі:

Здебільшого, це міжкімнатні проходи заввишки від 2,01 м до 2,05 м, і шириною, що коливається в діапазоні від 1,28 м до 1,6 м. Для закриття таких прорізів використовують дверні стулки як з однаковою шириною по 0, 6 м, так і з різними по ширині стулками (0,6 + 0,8) м або (0,6 + 0,9) м. Всі наведені варіанти є типовими і сміливо можуть замовлятися у виробника, як стандартні міжкімнатні блоки.

Всі наведені варіанти є типовими і сміливо можуть замовлятися у виробника, як стандартні міжкімнатні блоки

Для нестандартного широкого отвору можна підібрати або виготовити на замовлення розсувні двері-купе

Розміри отвору для міжкімнатних дверей. Робимо коректний завмер

Стандартні розміри дверного отвору міжкімнатних дверей відображені в таблиці нижче.

Величини наведені в мм:

Параметри прорізів Висота Ширина 1940-2030 630-650 660-760 2010-2050 660-760 770-870 880-970 980-1100 1280-1300 1480-1500 1580-1600

Переконатися у відповідності розмірів дверних коробок міжкімнатних дверей отвору можна, зробивши нехитрий розрахунок. Для цього проводиться вимір ширини і висоти коробки. До отриманих цифр додається зазори для монтажу (по 15-20 мм з кожного боку, зверху і знизу). Якщо підлоги в приміщенні ще не влаштовані, слід врахувати товщину матеріалу, з якого буде виконаний підлогу.

Якщо підлоги в приміщенні ще не влаштовані, слід врахувати товщину матеріалу, з якого буде виконаний підлогу

Схема правильного зняття розмірів отвору і дверної коробки

Для безпомилкового визначення параметрів, необхідно:

 • зняти старий дверний блок, очистити від залишків замазки або штукатурки, поки не
  вималюється чіткий контур проходу;
 • ширину бажано фіксувати в трьох положеннях (низ, середина, верх);
 • довжину отримуємо в результаті вимірювання від верху проходу до статі, має сенс
  зробити це в декількох місцях по ширині;
 • товщина простінка також міряється в декількох місцях по вертикальних укосів і по верхньому горизонтальному укосу.

Корисна порада! Для отримання точних розмірів дверних прорізів, необхідно стрічку рулетки тримати строго горизонтально, вимірюючи ширину, і строго вертикально для вимірювання висоти.

Якщо вам терміново потрібні розміри прорізів, а старі двері ще не демонтовані, слід робити виміри між центрами лівого і правого лиштви для ширини, і від середини верхнього лиштви до статі - для висоти.

Оригінальна конструкція поворотно-осьових дверей в інтер'єрі

Приклади розрахунку пропорційності дверних коробок і проходів в приміщення

Для наочності розглянемо стандартний дверний отвір міжкімнатних дверей розмірами 900 х 2040 (мм). Які розміри міжкімнатних дверей з коробкою підійдуть для нього?

Прораховуємо: до ширини полотна (800 мм) додаємо товщину коробок (25 мм - з двох сторін) і технологічні інтервали (зазори) по 15 мм. Це число беремо два рази (зазор зліва і справа). На виході отримуємо - 880 мм. Аналогічно обчислюємо висоту - до 2000 мм додаємо 25 мм (товщина коробки) і верхній зазор для монтажу 15 мм. Ми переконалися, що стандартні міжкімнатні двері з коробкою, розмірами полотна 800 х 2000 (мм) чітко вписуються в наявний стандартний дверний отвір.

Приклад розрахунку пропорційності дверної коробки і отвору в приміщенні

Але дуже часто буває, що вже придбавши дверне полотно з коробкою, ви розумієте, що розміри його підібрані не точно. Повернення такої продукції - справа витратна і за часом, і за вартістю. Існує кілька способів змінити ситуацію:

 1. Якщо мова йде про декілька відсутніх міліметрах ширини або висоти отвору, його можна акуратно збільшити, прорубавши більш широкий отвір.
 2. Якщо дверна коробка виявилася більш вузької, ніж товщина простінка, можна скористатися добірним елементом, яким закривають неохоплену частина товщини простінка.
 3. Якщо товщина отвору набагато більше, ніж товщина коробки (таке може бути, якщо отвір знаходиться в несучій стіні), то дверну коробку по периметру (крім низу) обрамляють в якісний рівний укіс.
 4. Якщо жоден із способів не підійшов, тоді можна сміливо замовляти двері з індивідуальними параметрами.

Асортимент дверних конструкцій

Сучасний будівельний ринок рясніє різними варіантами міжкімнатних дверних конструкцій. Найширший асортимент виробів, колірна гамма, різноманітність застосовуваних матеріалів вражає: від самих бюджетних зразків до елітних ексклюзивних екземплярів. Головним залишається коректний підбір моделі щодо обраного вами стилю. Найбільшою популярністю користуються міжкімнатні полотна, виконані з дерева, скла, листових матеріалів ( ДВП , ДСП, МДФ), пластику (ПВХ), металу.

Правильно підібраний варіант виконання дверей - запорука простого монтажу і чіткого виконання призначених функцій.

Міжкімнатні двері нестандартної форми в мансардному приміщенні

Дерев'яні дверні конструкції досить масивні за вагою, але створюють неповторне враження природного натуральність і вишуканість інтер'єру.

Металеві або скляні двері доповнять сучасні дизайнерські рішення в стилі хай-тек.

Для бюджетного варіанту можна використовувати більш легкі матеріали виконання дверей. Вони можуть бути досить привабливими і імітувати натуральні композиції.

Двері з натурального дерева між спальнею і ванною кімнатою

Корисна порада! Замовляючи орні двері, враховуйте напрям їх відкривання. Щоб визначити, ліво-або правобічна двері перед вами - станьте до неї обличчям так, щоб вона відкривалася на вас. Якщо дверна ручка розташована зліва, то двері права, якщо справа - то ліва.

Усе дверні конструкції об'єднує одне - вони строго повинні відповідати своєму функціональному призначенню:

 • двері повинні закриватися легко, без зусиль;
 • відкрита міжкімнатні двері повинна залишатися в тому положенні, в якому ви її встановили (вона не повинна з'їжджати в ту або іншу сторону);
 • вся фурнітура повинна гармонійно вписуватися в загальний ансамбль (НЕ випинаючи з
  площині, де вона прикріплена).

Міжкімнатні двері є невід'ємним фрагментом загального інтер'єру. Вони підтримують задуманий стиль, створюючи враження цілісності і завершеності. Якщо розміри підібрані коректно і двері встановлена ​​ідеально - вона прослужить вам довгі роки.

Розміри міжкімнатних дверей (відео)

ОЦЕНИТЕ
МАТЕРІАЛ ПОДЕЛИТЕСЬ
У СОЦМЕРЕЖАХ

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Які розміри міжкімнатних дверей з коробкою підійдуть для нього?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей