* Политика новости » Банки »

* *

Як підняти струни на гітарі. Знижуємо висоту струн правильно.

 1. Регулювання висоти струн
 2. Як зменшити висоту струн: Нижній поріжок
 3. Як зменшити висоту струн: Верхній поріжок
 4. Як збільшити висоту струн?
 5. висновок
 6. Регулювання прогину грифа
 7. Висота струн
 8. Налаштування мензури
 9. положення звукознімачів

Згодом і під натягом струн, акустична гітара, так чи інакше, змінюється, а зокрема, її корпус. На відміну від нас, старих гітаристів, інструмент починає демонструвати свій вік. Пузо випинається, плечі прогинаються, шия схиляється вперед.
Згоден, не найкраще порівняння.

Хоча гітару можна розглядати як організм.
Під натягом шести струн, «плечі» близько трохи прогинаються вперед. Дерево верхньої деки навколо резонаторного отвори трохи провалюється вниз, а дерево навколо підставки і за нею стає опуклим. Нижня дека навпаки згладжується і фактично стає трохи довше. Кожне з цих змін впливає на гриф. Навіть якщо він вам здається прямим, є ймовірність, то нижче 14-ого ладу він вже починається прогинатися.

Я б хотів тут повторити те, що я писав в. Анкерний стрижень не впливає на кут нахилу грифа. Він допомагає не гнутися самому грифу і з його допомогою можна контролювати прогин грифа від верхнього поріжка до 15-16 ладів (тобто на 1-2 лада далі того місця, де накладка грифа лежить вже на корпусі гітари). змінює кут нахилу тільки гнучкою частини грифа.

З мого досвіду, майже всім звичайним акустичним гітарам з металевими струнами з часом необхідно робити переустановку грифа (neck reset). Як правило, гітарам полегшеної конструкції перевстановлення потрібно раніше, ніж тим, що важчі. Наприклад, Martin живуть без перевстановлення грифа в середньому 20-25 років, але після такої процедури час і натяг струн продовжують впливати на корпус гітари і не завжди легко вгадати, як інструмент поведе себе. У будь-якому випадку, добротно зроблені гітари зможуть пережити своїх господарів ...

У міру того, як гриф трохи вивертається щодо верхньої деки, збільшується висота струн, особливо високих позиціях (від 6 лада і нижче). Насправді, якщо знати, що робиш, то легко виявити необхідність перевстановлення грифа, дивлячись на висоту струн.

Я користуюся трьома різними способами, щоб з'ясувати чи є проблеми з кутом нахилу грифа. Найчастіше користуюся третім при первинному огляді гітари. Майте на увазі, що попередньо потрібно правильно відбудувати анкер, це дуже важливо.

«Націлюючись» грифом так, щоб куточки ладів були в одну лінію, я звертаю увагу на те, чи є явний вигин грифа в тому місці, де він кріпиться до корпусу:
«Націлюючись» грифом так, щоб куточки ладів були в одну лінію, я звертаю увагу на те, чи є явний вигин грифа в тому місці, де він кріпиться до корпусу:  У цьому місці гриф занадто товстий, щоб анкер міг його зігнути, але якщо гриф не вирівняні щодо корпусу, то закінчення накладки може вигинатися назовні
У цьому місці гриф занадто товстий, щоб анкер міг його зігнути, але якщо гриф не вирівняні щодо корпусу, то закінчення накладки може вигинатися назовні. Буває, що прогину не видно з-за будови гітари, наприклад, занадто велика частина накладки лежить на корпусі. Але якщо є прогин накладки над корпусом гітари, то тут явні проблеми з кутом нахилу грифа.

Якщо ж гриф на око виявився рівним, то я беру лінійку на 60см:


Я не зможу їй скористатися, якщо накладка вигнута, тому що лінійка не стосуватиметься всіх ладів, і неможливо правильно оцінити кут нахилу грифа
Я не зможу їй скористатися, якщо накладка вигнута, тому що лінійка не стосуватиметься всіх ладів, і неможливо правильно оцінити кут нахилу грифа. Тому переконайтеся, що з накладкою і ладами все в порядку.

Тепер ставлю лінійку на дерев'яну частину підставки:


Більшість гітар влаштовано так, що якщо лінійка лягла на підставку і стосується всіх ладів, то я можу бути впевнений, що з кутом нахилу все в порядку
Більшість гітар влаштовано так, що якщо лінійка лягла на підставку і стосується всіх ладів, то я можу бути впевнений, що з кутом нахилу все в порядку.
На жаль, ця гітара ясно дає нам зрозуміти, що потрібна переустановка грифа:


Лінійка висить в 0,3 см (1/8 ) від корпусу
Лінійка висить в 0,3 см (1/8 ") від корпусу.

Цей спосіб досить простий, але при його використанні не враховується товщина самої підставки. Якщо вона була зменшена, а лінійка лягла як треба, то кут нахилу грифа може бути і не ідеальний. Можна виміряти висоту підставки (без урахування висоти нижнього поріжка) і сподіватися, що буде десь від 8 до 9,5 мм (5/16 "- 3/8"), або використовувати спосіб легше.

Часто початківці гітаристи задаються питанням: "Чому незручно грати на гітарі?" Однією з причин може бути неправильна висота струн над грифом гітари. Найчастіше, вони розташовуються далі від грифа, ніж це необхідно, тому затискати струни новачкові дуже складно. Розберемо, яка повинна бути висота струн, а також як її відрегулювати.

Найчастіше висоту струн визначають по 12 ладу. Відраховуємо 12-й лад на гітарі. Як відрахувати лади:

Як вважати лади Як вважати лади

І знаходимо залізний поріжок 12-го ладу. Докладаємо лінійку, щоб поміряти відстань від цього порожка до струн:


Докладаємо лінійку, щоб поміряти відстань від цього порожка до струн:

Відстань від поріжка 12-го ладу до струн має бути близько 4-х мм. Якщо більше - то струни буде просто важко затиснути. Можна менше, але якщо переборщити - то струни будуть дзижчати при грі (стосуватися інших ладових порожков), але про це пізніше.

Також можна поміряти висоту струн таким же чином на 1-му ладу. Вона повинна бути 1-2 мм.

Регулювання висоти струн

Подивимося, як можна знизити (що потрібно частіше) або підвищити (потрібно рідше) висоту струн.

ПРИМІТКА: Щоб не виникало плутанини, відразу скажу, що тут я називаю "порожком" різні частини гітари:

 • Пластмасові поріжки: знаходяться вгорі і внизу гітари. На них лежать струни.
 • Залізні, ладові поріжки. Це железочки, які відокремлюють лади.

Як зменшити висоту струн: Нижній поріжок

Для цього необхідно працювати з нижнім порожком, який виглядає ось так:


Нижній поріжок гітари Нижній поріжок гітари

Будемо його підпилювати.

 1. Знімаємо струни (або можна їх просто послабити до такої міри, щоб цей пластмасовий поріжок можна було витягнути).
 2. Знімаємо поріжок (якщо він не вклеєний).
 3. Проводимо лінію олівцем, до якої міри будемо сточувати поріжок. Перед цим міряємо, наскільки потрібно сточити поріжок.
 4. Беремо наждачний папір дрібної зернистості і сточуємо поріжок до нашої смужки. Сточуємо нижній край, а НЕ там, де лежать струни. Тобто рівний край (а там, де лежать струни, він трохи округлений).


Тобто рівний край (а там, де лежать струни, він трохи округлений)

Після цього поставити струни на місце () і перевірити їх висоту.

В общем-то, це вся інструкція щодо зменшення висоти струн. Але є кілька нюансів:

 • Не все так просто з вимірами. Якщо у Вас висота струн 5 мм (все це дивимося по 12-му ладів поріжка), а потрібно знизити її, щоб вона стала 4 мм (тобто на 1 мм), то підточуємо поріжок на 2 мм. Приблизно такі розрахунки. Але Ви все одно підточуйте по чуть-чуть і перевіряйте, чи стало легше затискати струни.
 • Є проблема, що Ви можете випадково переточити поріжок, тоді струни стануть так близько (низько) до грифу, що при грі вони будуть зачіпати сусідні залізні ладові поріжки, що буде викликати дзижчання. Тому перш, ніж підточувати нижній поріжок, не поспішайте, і підточуйте по трохи. А краще, купіть запасний пластмасовий поріжок (або два), щоб не боятися переточити.

Як зменшити висоту струн: Верхній поріжок

Якщо ж і на першому ладу теж велику відстань, то подточка нижнього поріжка може не вирішити проблему. Для цього доведеться підточувати і верхній поріжок, де лежать струни.

Ось як він виглядає:


Ось як він виглядає:

У цьому поріжку, на відміну від нижнього, вже є поглиблення для струн. Так ось, для регулювання висоти струн над першим ладом, а саме для зменшення висоти струн, необхідно ці поглиблення зробити глибше. Але врахуйте, що Ви це робите на свій страх і ризик! Добре, якщо цей верхній поріжок знімний і його можна замінити. Але проблема в тому, що частіше ці поріжки вклеєні.

Як же поглибити ці поглиблення? Можна скористатися дуже маленьким напилком або дуже тонким надфілем. Дані інструменти з такими параметрами складно знайти. Але існують спеціальні надфілі для верхнього поріжка гітари, вони виглядають так:

Але якщо таких інструментів немає, можна зробити пропил самої струною. Для цього, природно, знімаємо струни (або струну). Беремо відповідну струну і нею починаємо водити по пропилу туди-сюди. При це поглиблення буде поглиблюватися.

Як збільшити висоту струн?

Як я вже говорив, таке рідко, але все ж може знадобитися. Зазвичай така необхідність виникає, коли струни гудуть, тобто стосуються ладових порожков, яких стосуватимуться не повинні.

Для регулювання висоти струн, коли нам потрібно її збільшити, працюємо з нижнім порожком. Тут все просто: якщо для зменшення висоти ми підпилювали поріжок, то зараз, навпаки - будемо щось підкладати. Що підкласти? Наприклад, сірник (або кілька, по всій довжині порожка).

А можна просто купити новий нижній поріжок, який буде вище попереднього. Якщо він виявиться сильно вище - то можна його і підпиляти 🙂

висновок

У будь-якому випадку, Ви можете не морочитися так сильно і не брати до уваги міліметри. Якщо бачите, що висота струн над грифом занадто велика - підпилюйте нижній поріжок, поки не стане зручно грати. Я ось свій нижній поріжок взагалі викинув і граю без нього 🙂 Мені подобається, коли висота струн мінімальна. Так зручніше грати.

Але, перш ніж ставити експерименти, купіть додатковий поріжок на всякий випадок.

Взявши одного разу в руки цей дивовижний музичний інструмент , Хочеться з ним ближче познайомитися, навчитися його налаштовувати і коригувати під себе самостійно.
Гітара не простий інструмент, і вимагає певного догляду, а зі словом «настройка» у нього пов'язаний цілий конгломерат коригуючих поправок: висота струн, натяг, регулювання анкера, відбудова мензури і так далі.

Висота струн
Професійні музиканти регулюють висоту, відштовхуючись від своїх уподобань і стилю гри. І якщо людина задається питанням: «Як мені відрегулювати висоту струн на моїй електрогітарі?» Це, швидше за все, свідчить про вже існуючі проблеми з незручністю видобування звуку, та й в цілому дискомфорті під час гри. При покупці нового інструменту, як правило, він досить добре відбудований, і не потребує додаткових втручань.

Регулюємо висоту. На що звернути увагу?
Якщо ви, все-таки, відчуваєте незручність при грі або просто хочете поекспериментувати, зверніть увагу на те, як звучить ваш інструмент: чи не видає чи зайвих дзвонів або вереску. Якщо така проблема існує, швидше за все, ваші струни встановлені занадто низько (відбувається це через удар струни про сусідні лади) і потребують виправлення. Регулятори висот знаходяться на бриджі гітари, вони обов'язково повинні регулювати висоту кожної з струн окремо, також зустрічаються коректувальні механізми висоти самого бриджу, що дозволяє підняти або опустити відразу всі струни.

Механізм зазвичай досить простий і не вимагає особливих знань. Для кожної струни по одному або кілька гвинтиків, при обороті яких піднімається пластина, на якій «лежить» струна. Крутяться гвинти за допомогою спеціальних ключів, які йдуть в наборі з гітарою, або звичайною викруткою, в залежності від будови головки винятково. Невеликими і не різкими оборотами за годинниковою стрілкою відбудовував необхідну висоту. Після коригування кожної з струн заново налаштуйте звучання своєї гітари, так як струни тяглися і лад «поплив».

Трохи погравши, визначте - чи достатньо підняті струни і усунулися чи зайві дзвони. У зворотному випадку проведіть цю процедуру ще раз (не захоплюйтеся, чим вищими будуть встановлені струни, тим більше зусиль доведеться докласти для їх притиснення). Що відносно протилежно випадку, коли струни коштують занадто високо. Визначити це дуже просто, гра на такому інструменті не приносить ніякого задоволення, звуки витягуються важко, а гра швидкісних пасажів нагадує пекло. Проробляємо вже знайому нам процедуру, тільки в точності навпаки. Крутити гвинтики доведеться вже проти годинникової стрілки. Опускаємо струни, тестуємо на комфорт, при необхідності опускаємо ще нижче.

Важливо! Перед тим як регулювати висоту бриджу або струн необхідно послабити дію. У разі, якщо у вас коштують надто найтонші струни , Під час коригування висот вони можуть просто порватися (частіше перша «Мі»). Висота всіх шести струн повинна бути приблизно однаковою: 1.5 мм на першій; 2 мм на шостий (відстань від струни до поріжка 12 лада), виміряти можна будь-лінійкою. Особливо не турбуйтеся, якщо висота струн на вашій гітарі не збігається зі стандартом, головне щоб вам було зручно грати. Якщо ніяк не вдається відбудувати нормальну висоту струн на інструменті - віднесіть його майстру, можливо справа в анкері (стрижень який регулює вигин грифа). Зверніть увагу, висота для більш товстих струн повинна бути трохи більше, так як у них і амплітуда коливань размашистей.

Як саме підлаштовувати гітару - вибір за вами, частіше - як кому подобається.

Якщо ви думаєте, що налаштувати гітару - це просто підкрутити кілки перед грою, ви помиляєтеся. Висота струн, прогин грифа, положення звукознімачів, мензура - все це можна і потрібно змінювати, щоб домогтися кращого звучання і зручності гри на інструменті. У цій статті ми розглянемо глибоку настройку електрогітари: як це робиться і навіщо це треба.

Регулювання прогину грифа

Гриф електрогітари (а також більшості акустик з металевими струнами) - це не просто шматок дерева. Усередині нього знаходиться вигнутий металевий стрижень, який називається анкером. Його завдання - підвищити міцність інструменту і перешкоджати деформації. Натяг струн повільно, але вірно згинає гриф, а метал утримує його на місці.

Вологість клімату і вік деревини також можуть деформувати гриф. На кінці анкера є спеціальна гайка. Підкручуючи її, можна згинати або розгинати стрижень, змінюючи прогин грифа. Таким чином ви завжди можете відповісти на негативний вплив зовнішнього середовища і повернути інструменту початковий стан.

Перевірити, чи потребує гітара в налаштуванні, дуже просто. Притисніть 6-ю струну одночасно на першому і на останньому ладах. Якщо вона стикається з будь-яким порожком, анкер потрібно послабити. Якщо проміжок занадто великий - натягнути. Враховуйте, що перевіряти треба на налаштованому інструменті. І саме в тому ладі, в якому граєте найчастіше.


Оптимальна відстань залежить від інструменту, але зазвичай має становити 0, 2-0,3 мм. Якщо струни будуть сильно близько, вони можуть деренчати при грі і псувати весь звук. Якщо далеко - можете забути про швидкісний грі.

У самій налаштування теж немає нічого складного. За допомогою шестигранного ключа потрібно підкрутити анкерний болт . Зазвичай він знаходиться на головці грифа в спеціальному отворі. Часто воно закрите невеликою кришкою, яку слід попередньо відкрутити. У рідкісних випадках отвір може розташовуватися з іншого кінця - на місці кріплення грифа до корпусу.

Щоб послабити анкер, підкрутити болт проти годинникової стрілки. Щоб підтягнути - за годинниковою. Тут дуже важливо не поспішати. Провернули ключ на чверть обороту - перевірте. Крутити гайку туди-сюди не дуже корисно для вашого інструменту.


Подібну перевірку потрібно проводити раз на півроку-рік. Також варто враховувати, що, крутячи анкерний болт, ви змінюєте висоти струн і мензуру гітари. Тому необхідно проводити глибоку настройку електрогітари цілком.

Висота струн

З цим параметром все просто: чим нижче струни, тим менше часу і зусиль ви будете витрачати на те, щоб їх пригорнути. Це один з найважливіших параметрів для швидкісної гри. Коли кількість видобутих нот перевищує 15 за секунду, кожну мить на рахунку.

З іншого боку, струни під час гри постійно коливаються. Амплітуда невелика, але все ж. Якщо в процесі гри ви чуєте деренчання, шурхіт і металевий брязкіт, доведеться відстань збільшити. Точні значення назвати неможливо. Вони залежать від товщини струн, вашого стилю гри, прогину грифа та зношеності ладових порожков. Це все визначається дослідним шляхом.

Висота струн налаштовується на бриджі електрогітари (струнотримачі). Вам знадобиться шестигранник або викрутка. Почніть з відстані в 2 мм. Відрегулюйте положення 6-й струни і спробуйте пограти на ній. Чи не деренчить? Сміливо виставляйте на той же рівень інші, не забуваючи їх тестувати. Потім опустіть ще на 0,2 мм і пограйте. І так далі.


Як тільки почули брязкіт, підійміть струну на 0,1 мм і пограйте знову. Якщо призвуки пішли, ви відшукали оптимальне положення. Зазвичай «зона комфорту» 1-й струни лежить в межах 1, 5-2 мм, а 6-й - 2 -2,8 мм.

До перевірок поставтеся серйозно. Вийміть кілька нот на кожному (це важливо) ладу. Спробуйте пограти що-небудь драйвовий, з сильною атакою. Зробіть кілька бендів. Вичавите з гітари максимум при налаштуванні - зможете бути впевнені, що вона не підведе вас на концерті або під час запису.

Різні типи фурнітури налаштовуються по-різному. Наприклад, якщо у вас стоїть Tune-o-matic (струни крізь корпус), ви не зможете задати висоту для кожної струни окремо. Зате зумієте зробити невеликий перекіс від товстої до тонкої.

Налаштування мензури

Мензура - це робоча довжина струн. Інакше кажучи, це відстань від нульового поріжка на кінці грифа до бриджу гітари. Не кожен струнотримач дозволяє змінювати мензуру - на деяких вона строго визначається під час виробництва. Але на більшості фурнітури, особливо тремоло-систем, така можливість є.


На відміну від безладові скрипок і віолончелей, гітара не може похвалитися абсолютною точністю нот. Навіть на ідеально налагодженому інструменті буде виникати невеликі похибки. Невелика підстроювання мензури для кожної струни дозволяє мінімізувати ці неточності.

Крутиться все, знову ж таки, викрутки або невеликим шестигранником. Потрібні болти знаходяться на задній стороні бриджу. Почніть з 1-й струни. Війміть натуральний флажолет на 12-му ладу. Доторкніться до струни над ладів порожком , Але не притискайте її, а потім щипніть пальцем іншої руки. Потім затисніть струну і порівняйте звуки. Вони повинні бути абсолютно ідентичні. Якщо флажолет звучить вище, мензуру треба збільшити, якщо нижче - скоротити. Аналогічним чином відрегулюйте довжину інших струн.


Аналогічним чином відрегулюйте довжину інших струн

Так як деякі гітаристи можуть похвалитися абсолютним музичним слухом, рекомендується використовувати тюнер. Якщо тюнера у вас немає - встановіть програму, наприклад, ApTuner.

положення звукознімачів

Тепер, коли ви розібралися з прогином грифа, висотою і довжиною струн, гітара майже готова до гри. Залишилася дрібниця - настройка звукознімачів. А точніше, відстані від них до струн. Це не менш важливий момент - від нього залежить гучність звуку і наявність «Волчков» (сильно перевантажені брудні ноти).

Ваше завдання - максимально наблизити звукосниматели до струн, але з двома умовами. По-перше, ви не повинні чіпляти звучок медіатором під час активної гри. По-друге, жодна з затиснутих на останньому ладу струн не повинна давати сторонні неприємні звуки.


По-друге, жодна з затиснутих на останньому ладу струн не повинна давати сторонні неприємні звуки

Регулюється висота за допомогою болтів на корпусі звукознімачів. Підкручуйте черзі обидві сторони і пробуйте грати. І так, поки не знайдете оптимальне положення.

Звукознімач слід розташовувати не паралельно струнах. Басові мають більший діаметр і велику амплітуду коливань. Тому вони повинні знаходитися від котушок на трохи більшій відстані.

Автор статті - Молянов Павло

Максимально низько.Але тільки щоб струни НЕ деренчали, будь ласка!

Таке загальне вимога музикантів, які зовсім не хочуть трохи напружитися, щоб притискати струни до ладів. Ми-то знаємо, що над лівою рукою треба працювати, дуже багато працювати. Тисячна частка сантиметри відокремлює від успіху до провалу з дребезгом ...
Одна з найскладніших проблем в отсройке інструменту - відсутність єдиних розмірів. Звичайно, при виробництві є свої стандарти, але потреби щось у всіх різні. Як тримати медіатор, як голосно їм грати, яка довжина грифа, яка товщина струн і інші чинники впливають на звук і зручність гри. В якійсь мірі було б, звичайно, вигідно не звертатися за допомогою, а мати можливість відбудувати інструмент самому.

Ми вже говорили, що давним давно вже були спроби створення настроюваного для акустичних гітар, але все йшло на шкоду звуку. Найвдаліша з спроб була у Gibson:
Ми вже говорили, що давним давно вже були спроби створення настроюваного для акустичних гітар, але все йшло на шкоду звуку
Більшість бриджів не виглядали, звичайно, так незграбно як Dove "s Tune-A-Matic, але все одно, звук не був навіть задовільним

Мужньо долаючи труднощі, можна і самостійно все налаштувати. Якщо під нижнім порожком встановлений п'єзоелемент (UST pickup), то можна підкоригувати налаштування для зняття звуку з вашої гітари, відносно легко виправити відійшов контакт або несправність пьезоелемента.

Якщо ви читаєте цю статтю, то я думаю, що ви вже прочитали статті про відбудові, про та. Якщо ж ні, то, будь ласка, прочитайте їх.

Коли відбудований анкер і верхній поріжок, тоді майже вся настройка зводиться до висоти нижнього поріжка. (Анкер, звичайно, впливає на висоту струн, але висота струн регулюється не анкером. Не варто його чіпати після того, як ви його відбудували)

Висота струн може збільшуватися з віком гітари. Деформується верхня дека, прогинається гриф. Тому коли говорять «налаштувати висоту струн», як правило мають на увазі «зменшити висоту струн».

Якщо у вас така ж міцна підставка як на фото і поріжок досить високий, ви зможете абсолютно безпечно для гітари зменшувати висоту струн.


Якщо нижній поріжок і без того низький, а струни все одно високо над грифом, то варто розглянути варіант переустановки грифа (neck reset) або поглибити паз для порожка
Якщо нижній поріжок і без того низький, а струни все одно високо над грифом, то варто розглянути варіант переустановки грифа (neck reset) або поглибити паз для порожка.

Сподіваюся, я врахував поки всі можливі «застереження».

Тепер ми розглянемо безпосередньо загальну послідовність дій, щоб зменшити висоту струн (звичайно, за умови, що всі інші елементи гітари вже відбудовані).

Розглянемо на прикладі Santa Cruz H. Як ви бачите, висота від вершини 12-го порожка до нижнього краю струни становить 3,2 мм (8/64 "):


Як правило, я покроково зменшую висоту на 0,4 (1/64 ), таким чином, наша висота стане 2,8мм (7/64)
Як правило, я покроково зменшую висоту на 0,4 (1/64 "), таким чином, наша висота стане 2,8мм (7/64"). Якщо треба 12-им ладом я хочу зменшити відстань на 0,4 (1/64 "), то поріжок я повинен сточити на 0,8 мм (1/32")

Проста шкільна тригонометрія!

Знімаємо струни, акуратно витягуємо нижній поріжок. Тепер відвернемося від ІНТСРУМЕНТ і знайдемо рівну поверхню (на фото шматок мармурової плитки).

Фіксуємо олівець так, щоб його гострий стрижень досягав позначки в 0,8 мм (1/32 ") щодо столу.
Фіксуємо олівець так, щоб його гострий стрижень досягав позначки в 0,8 мм (1/32 ) щодо столу
Не відпускаючи його, проводимо їм по поріжка. Отримаємо рівну лінію, яка відміряє нам необхідну висоту

Як ми і хотіли, акуратна лінія:


Зафіксувавши поріжок перпендикулярно поверхні, сточив його про наждачку зернистістю десь в 150
Зафіксувавши поріжок перпендикулярно поверхні, сточив його про наждачку зернистістю десь в 150.


Ось і все, як тільки наша відмітка на поріжку зітреться наждачкою, ставимо його назад і натягуємо струни
Ось і все, як тільки наша відмітка на поріжку зітреться наждачкою, ставимо його назад і натягуємо струни. Вийшла якраз та висота, на яку розраховували - 2,8мм (7/64 ").

Після цього необхідно перевірити чи зменшилася відстань до першої струни на стільки ж, тому проведемо аналогічні вимірювання і з нею. Якби я хотів, щоб басові струни були трохи нижче перших, то провів би лінію під невеликим кутом.

Як же поглибити ці поглиблення?
Як збільшити висоту струн?
Що підкласти?
І якщо людина задається питанням: «Як мені відрегулювати висоту струн на моїй електрогітарі?
На що звернути увагу?
Чи не деренчить?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей