* Политика новости » Банки »

* *

Виписка по особовому рахунку Ощадбанку: як зробити і отримати онлайн, зразок

 1. Як замовити офіційну виписку через відділення Ощадбанку
 2. Процедура отримання інформації
 3. Як зробити виписку з рахунку для візи
 4. Дистанційні способи отримання даних по особовому рахунку
 5. Відомості по карті з банкомату
 6. Зробити запит з телефону
 7. Зразки документів при формуванні виписки онлайн
 8. Створюємо в особистому кабінеті
 9. Отримуємо по електронній пошті
 10. Налаштовуємо в Мобільному додатку Ощадбанку
 11. Дані по розрахунковому рахунку з системи Сбербанк Бізнес
 12. Як переглянути добові операції
 13. Інструкція з експорту документа
 14. висновок

У деяких випадках клієнтам Ощадбанку може знадобитися виписка по рахунку. Цей документ потрібно, наприклад, при отриманні візи або оформленні заяви на повернення коштів. Підприємці запитують для перевірки своїх операцій і для формування звітності. У цьому папері міститься запис про всі транзакції, пов'язаних з рахунком, а також наводяться відомості про поточний його стан.

Як замовити офіційну виписку через відділення Ощадбанку

Дістати у своє розпорядження виписку може тільки сам клієнт Ощадбанку, так як знаходиться в ній інформація відноситься до розряду конфіденційної. Є кілька варіантів (в тому числі онлайн), як це здійснити. Пропонуємо вашій увазі варіант, який вимагає особистого відвідування одного з банківських відділень.

Процедура отримання інформації

Отже, найочевидніший спосіб, як зробити документ за рахунком в Ощадбанку - з'явитися у відділення банку. Одержувачу документа знадобляться:

 • паспорт;
 • номер карти, розрахункового або депозитного рахунку.

Щоб зробити звіт по карті - не потрібно заповнювати жодних документів - досить підтвердити свою особистість і назвати номер рахунку. Навіть можна не пред'являти карту - всі потрібні відомості вже знаходяться в системі. Якщо співробітник відмовляється видавати виписку, необхідно звертатися до керівника підрозділу - як правило, такі питання вирішуються досить швидко.

Оформити довідку можна з будь-якого наявного рахунку, в тому числі валютному. Вона надається безкоштовно за останній календарний рік. Якщо потрібні більш пізні відомості, то доведеться сплатити певну суму - зазвичай близько 100 рублів.

Крім виписки, можна замовити в банку розшифровку окремих операцій - із зазначенням даних відправника або одержувача коштів, суми, призначення транзакції і т.д. Іноді такі відомості потрібні для податкової служби.

Іноді такі відомості потрібні для податкової служби

Якщо ви хочете зробити виписку за іншу людину в Ощадбанку - це буде законний привід для відмови в даному випадку

Великий плюс особистого звернення до відділення - видача документа проводиться разом з печаткою банку та підписом уповноваженого працівника, що не може бути зроблено в режимі онлайн. Такий папір вважається правильно оформленим документом і приймається для обробки офіційним органами влади.

Як зробити виписку з рахунку для візи

При отриманні візи або при наданні звіту в податкову службу обов'язково знадобиться справжня виписка по особовому рахунку Ощадбанку з усіма реквізитами банку. Які вимоги повинні бути дотримані в цьому випадку? Перш за все, документ повинен відповідати принципу надання повної і достовірної фінансової інформації.

У документі повинні бути вказані:

 • назва відділення банку, де сформований документ;
 • номера р / с і банківського договору з клієнтом;
 • П.І.Б. одержувача;
 • період відображення транзакцій;
 • дата формування паперу;
 • валюта рахунку і процентна ставка (якщо мова йде про депозит);
 • обороти по дебету (приходу) і кредиту (списанню коштів), при цьому кожен оборот повинен супроводжуватися датою і кодом операції (за кодом можна визначити характер транзакції - покупка в магазині, зняття готівки, перерахування зарплати, отримання коштів від стороннього клієнта і т.д .);
 • сальдо - тобто розмір оборотних коштів за звітний період;
 • кількість грошей на рахунку.

У банку існує єдиний зразок виписки по рахунку Сбербанк. В кінці кожного документа ставиться кругла печатка з реквізитами банку і підпис відповідальної особи - керівника підрозділу або виконуючого його обов'язки.

В кінці кожного документа ставиться кругла печатка з реквізитами банку і підпис відповідальної особи - керівника підрозділу або виконуючого його обов'язки

Без друку з реквізитами банку документ буде вважатися недійсним - робіть його правильно

При запиті звіту за рахунками для отримання візи не зайвим буде уточнити, в яку країну ви збираєтеся вилетіти. Справа в тому, що деякі держави вимагають специфічного оформлення документа, і працівник Ощадбанку обов'язково врахує це при друку.

Якщо виписка необхідна іншою мовою або з відображенням операцій у валюті, відмінній від валюти рахунку, то про це потрібно попередити співробітника заздалегідь. Така довідка готується протягом 3 робочих днів і коштує 100 рублів за 1 календарний рік.

Дистанційні способи отримання даних по особовому рахунку

Якщо ж виписка потрібна довідково (тобто самому клієнту, наприклад, щоб перевірити надходження коштів або підрахувати свої витрати і доходи), то можна вдатися до інших способів взяття даних по розрахунковому рахунку в Ощадбанку. Тут до ваших послуг - банкомат / термінал установи або ваш стільниковий телефон з активним Мобільним банком. Які кроки потрібно виконати в кожному випадку?

Відомості по карті з банкомату

Наприклад, в банкоматі дотримуйтесь такій процедурі. Вставте в пристрій карту, з якої потрібно оформити звіт, і вкажіть її ПІН-код. На головному екрані виберіть Запит балансу. Далі - потрібно натиснути «Отримати міні-виписку».

Далі - потрібно натиснути «Отримати міні-виписку»

Зверніть увагу, міні-виписка по картці, отримана в банкоматі, не містить відомостей про те, де була витрачена зазначена сума або з якого рахунку зарахована

Банкомат видасть чек, на якому буде представлена ​​коротка інформація про операції зарахування та списання за рахунком - їх 10. Також на ньому можна буде відшукати дату і час отримання, номер і адресу установки банкомату і деякі інші довідкові відомості.

Вартість послуги - 15 рублів. Кількість запитів - не обмежена. Така виписка приймається деякими банкам-партнерами Ощадбанку в якості альтернативи довідці про доходи при оформленні позики або кредитної карти.

Причина проста - відображається у вигляді коду прихід заробітної плати, що дозволяє обчислити середньомісячний дохід заявника.

Виписку по карті, зроблену в банкоматі, беруть невеликі банки і мікрофінансові організації, для яких важливо тільки наявність зарплати у претендента

Однак перш ніж робити і брати фінансовий звіт за рахунками в банкоматі, буде незайвим проконсультуватися у відділенні банку, де ви збираєтеся брати гроші, чи підійде вона в якості довідкового документа. Цілком можливо, що доведеться все ж зробити повноцінну довідку про доходи.

Зробити запит з телефону

Якщо ви не хочете витрачати гроші, а отримання даних про приходи і витрати потрібно для особистого відомості, тобто варіант, як отримати виписку по рахунку в Ощадбанку безкоштовно. Але він має на увазі наявність у клієнта активованого Мобільного банку.

Клієнтові потрібно відправити абоненту 900 запит за формою ІСТОРІЯ_1234, де 1234 - це заключні цифри номера картки. Через кілька хвилин у відповідному повідомленні прийде міні-виписка, в якій будуть приведені 10 останніх операцій.

Вона буде з такими відомостями:

 • датою;
 • розміром транзакції;
 • призначенням транзакції (купівля, переклад, надходження і т.д.);
 • залишком на балансі.

Виписка по карті, отримана через Мобільний банк, не є офіційним документом, її можна зробити тільки для звірки ваших операцій

Послуга повністю безкоштовна, єдине, за що доведеться заплатити - за СМС за тарифом вашого оператора. Два останніх способу оформлення - за допомогою віддаленого банкінгу.

Зразки документів при формуванні виписки онлайн

Якщо у вас підключений віддалений банкінг, то ви можете легко отримати виписку по рахунку в Ощадбанку Онлайн. Крім того вам стануть доступні настройки формування цього документа. Вибравши зручний спосіб отримання інформації, ви завжди будете їй володіти до заданого періоду часу. Представляємо докладну інструкцію по отриманню фінансового звіту по картці Ощадбанку.

Створюємо в особистому кабінеті

Схема така:

 • на головному екрані після авторизації потрібно вибрати карту, депозит або р / с і натиснути на назву;
 • з'явиться статистика по карті з відображенням останніх операцій - їх можна роздрукувати у вигляді міні-виписки, натиснувши на зображення принтера і напис Друк на верху таблиці.

Міні-виписку по картці в особистому кабінеті Ощадбанку Онлайн можна зробити тільки на останні 10 операцій

Для особистого користування вам може стати в нагоді звіт по тих операціях з карти, які були виконані саме через Ощадбанк Онлайн під вашим обліковим записом. Зробити це просто: під міні-випискою знайдіть посилання «Операції, вчинені в Ощадбанк Онлайн».

Зробіть виписку по онлайн-операцій в особистому кабінеті інтернет-банку при необхідності

Для отримання докладної інформації в режимі онлайн слід натиснути Повна банківська виписка. Далі алгоритм такий:

 • слідом потрібно вибрати період надання відомостей по рахунку Ощадбанку через Ощадбанк Онлайн, і клікнути Показати;
 • інформація буде показана в спливаючому вікні у вигляді таблиці, її можна роздрукувати через інтерфейс вашого браузера.

Простежте, щоб браузер не блокував спливаючі вікна, інакше виписки не відобразитися на екрані. Так виглядає її зразок.

Отримуємо по електронній пошті

Можна замовити виписку на електронну пошту таким способом:

 • клікнути на назві картки або розрахункового рахунку;
 • натиснути Замовити звіт на e-mail;
 • ввести свою пошту і вибрати період;
 • натиснути Замовити і очікувати приходу документа.

Вкажіть адресу поштової скриньки та період, відомості по карті за якою вас цікавлять

Якщо підтвердити її електронним підписом, то документ можна використовувати в якості офіційної. Наприклад, його приймуть в податкову службу.

Виписка сформується протягом 5-10 хвилин і буде відправлена ​​на вказану пошту.

Налаштовуємо в Мобільному додатку Ощадбанку

Якщо у вас є підключений мобільний додаток, то можна отримати виписку по рахунку Сбербанк онлайн з його допомогою. Однак отриману таким чином інформацію можна буде роздрукувати або яким-небудь чином зберегти - тільки ознайомитися.

Для отримання необхідно:

 • увійти в додаток, використовуючи секретний 5-значний пароль;
 • вибрати потрібну картку, розрахунковий рахунок або депозит і тапнуть на неї;
 • перегорнути вниз - з'явиться докладна виписка із зазначенням типу транзакції і суми.

У мобільній версії Ощадбанку Онлайн немає можливості роздрукувати або зберегти виписку по картці

Якщо необхідно переглянути рух коштів по всіх рахунках, то після авторизації в системі потрібно перегорнути вправо на 2 екрану до появи меню Історія. У ньому будуть відображені всі транзакції по кожному рахунку.

Дані по розрахунковому рахунку з системи Сбербанк Бізнес

Підприємців цікавить, як можна запросити в системі Сбербанк Бізнес виписку по рахунку. Це буває необхідно не тільки для звітності та відповідей на запити, але і для аналізу ефективності свого підприємства.

Як переглянути добові операції

Для перегляду операцій, вироблених протягом найближчого робочого дня, необхідно:

 • увійти в Ощадбанк Бізнес по паролю або за допомогою токена;
 • перейти в меню Послуги;
 • звідти перейти в Операції, вибрати Запит на отримання виписки;
 • клікнути Створити новий документ;
 • в випадаючому вікні вибрати рахунок, дату отримання (максимальний термін однієї виписки - 15 днів), натиснути Зберегти;
 • запит на оформлення в Ощадбанк Бізнес онлайн виписки по рахунку перейде в статус «Створено»;
 • виділити заявку і відправити її в банк для формування;
 • почекати деякий час, поки заявка не отримає статус Прийнято АБС.

Тримайте під контролем ваші розрахункові рахунки - це один з важливих аспектів успішного ведення бізнесу

Переглянути отриманий документ можна в рубриці Виписки по карбованцевих рахунках, розташованої в головному меню.

Інструкція з експорту документа

Щоб роздрукувати в системі Бізнес Сбербанк онлайн виписку по рахунку карти, потрібно дотримуватися такого алгоритму:

 • перейти в меню Послуги - РКО - Інформація про рух коштів;
 • клікнути на зображенні календаря;
 • в випадаючому меню вказати необхідний рахунок і дату, а також форму виписки - коротка або розширена;
 • натиснути Друк і слідувати вказівкам вашої друкованої програми.

Можна замовити друк виписки з додатками - тоді разом з транзакціями на друк будуть виведені всі докладені до рахунку документи.

Переглядати виписку можна в бухгалтерській програмі. Для цього потрібно:

 • вибрати меню Додатково;
 • далі слідувати по шляху: Обмін з 1С - Експорт виписки;
 • вказати у вікні дати початку і закінчення формування файлу, номер рублевого рахунки;
 • натиснути Експорт і дочекатися закінчення операції;
 • як тільки з'явиться табличка «Експорт документів завершено», натиснути на посилання прямо під нею - файл збережеться на комп'ютері в папці Мої документи або Завантаження.

Якщо виписка потрібна для використання в інших програмах (наприклад, 1С Бухгалтерія), то її можна легко експортувати

висновок

Отже, пропонуємо зробити виписку по рахунку Ощадбанку онлайн. Якщо потрібен офіційний документ, то фізичній особі або бізнесмену краще підійти у відділення банку і отримати папір на фірмовому бланку, з підписом і печаткою. Якщо у вас є електронний підпис, то можна замовити в онлайн-кабінеті на пошту, щоб її можна було перенаправити в контролюючі органи. Для себе відомості можна запросити в банкоматі, за допомогою СМС та мобільного застосування.

Які вимоги повинні бути дотримані в цьому випадку?
Які кроки потрібно виконати в кожному випадку?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей