* Политика новости » Банки »

* *

Документи для новонародженого

 1. обмінна карта
 2. Документи при виписці з пологового будинку
 3. Довідка з пологового будинку

Найголовніший документ майбутньої мами і її малюка - обмінна карта, яка є повним відображенням того, як протікала вагітність і пологи Найголовніший документ майбутньої мами і її малюка - обмінна карта, яка є повним відображенням того, як протікала вагітність і пологи.

На 28 тижні обмінна карта видається жінці на руки і стає невід'ємною частиною жіночої сумочки, куди б вагітна не відправилася.

Цей документ також важливий і для новонародженого, оскільки крім опису процесу його народження, в обмінну карту матері обов'язково включені і дані про стан його здоров'я і перші дні життя. Така інформація є підставою для отримання соціальних виплат, а також керівництвом до дій дільничного або приватного лікаря педіатра (сімейного лікаря).

обмінна карта

Досить часто обмінна карта виглядає яскравим і барвистим, а також містить всілякі корисні статті і поради. Проте, перш за все, це офіційний документ, який складається з 3 основних аркушів.

 • 1й лист - інформація, яку заповнює лікар або медсестра жіночої консультації або приватного медичного центру, в якому проводилося спостереження вагітності.
 • 2й лист - дані про післяпологовому стані породіллі, які вносить акушер-гінеколог, який безпосередньо брав пологи . На цьому аркуші вказується всіляка терапія, яка проводилася жінці і з яких причин. Тут описується перебіг пологів і можливі відхилення в них. Тут же фіксується хід планової операції кесаревого розтину , Або показання до проведення ургентного (екстреного) кесаревого розтину .
 • 3й лист - повністю присвячений дитині. Його заповнює лікар дитячого відділення - неонатолог. На цьому аркуші вказується стан немовляти безпосередньо після народження і через перші 5 хвилин життя - оцінки по шкалою Апгар . Також лікар описує стан малюка, з яким він направляється на виписку.

Документи при виписці з пологового будинку

Коли молода мама готується до виписки, вона повинна отримати два обов'язкових документа - 2 і 3-й листи обмінної карти.

 • 1й лист залишається в пологовому будинку для подальшої звітності.
 • 2й лист обмінної карти, повинен містити наступну інформацію про матір:
 1. П.І.Б матері;
 2. Точна адреса;
 3. Дата надходження в пологовий будинок;
 4. Точна дата пологів (уважно перевіряйте число, місяць і навіть рік);
 5. Оперативна медична допомога при пологах (якщо вона була);
 6. Інформація про використання анестезії, вид знеболювання, ефективність;
 7. Дані про самопочуття жінки в післяпологовий період (можливі захворювання, ускладнення та ін.);
 8. Точна дата виписки з пологового будинку, на який за рахунком день після пологів була виписана;
 9. Стан жінки на момент виписки *
 10. Інформація про те, наскільки необхідна жінці допомогу або консультація спостерігає лікаря акушер-гінеколога.

Далі йде інформація про новонародженого:

 1. Інформація про стан новонародженого при народженні, під час перебування в дитячому відділенні пологового будинку і на момент виписки.
 2. Вага малюка, з яким він з'явився на світло і той, з яким його виписують.
 3. Зростання новонародженого, який був відміряють безпосередньо після пологів;
 4. Інформація про те, потрібно чи новонародженому спостереження патронажної сестри.

Другий лист з обмінної карти ви повинні забрати собі і передати його в жіночу консультацію або медичний центр, в якому стояли на обліку по вагітності. Бажано відвезти документ найближчим часом після пологів, причому зробити це може будь-який член родини, ваша особиста присутність необов'язкова.

Даний лист важливий для вашого акушер-гінеколога, оскільки, якщо під час пологів були ускладнення він обов'язково підкаже вам відповідне лікування, догляд за післяопераційними швами та ін. Вся ця інформація буде врахована лікарем при настанні наступної вагітності жінки.

 • 3й лист обмінної карти також містить повну інформацію про перебіг пологів і новонародженого. У ньому описується:
 1. Процес пологів, як почалися і як протікали пологи, чи були ускладнення і з якої причини.
 2. Стан дитини при народженні, під час перебування в дитячому відділенні пологового будинку і на момент виписки.
 3. Вага малюка, з яким він з'явився на світло і той, з яким його виписують.
 4. Зростання новонародженого, який був відміряють безпосередньо після пологів.
 5. На якому вигодовуванні знаходиться новонароджений.
 6. Інформація про те, потрібно чи новонародженому спостереження патронажної сестри.
 7. Дані про вакцинацію, яка була проведена в пологовому будинку.
 8. Якщо після народження дитина перебувала на контролі суміжних фахівців дитячого відділення, інформація про їх оглядах і відповідні висновки також фіксуються в даному документі.

Іноді, в разі, якщо стан породіллі або новонародженого вимагає розгорнутого опису, до вищеописаного документу додається ще і докладна виписка.

Третій лист обмінної карти ви також забираєте з собою, але передати його потрібно дільничного лікаря (зараз це сімейний лікар). Як правило, на наступний день після виписки до жінки приходить лікар, а іноді і патронажна сестра. Ви знайомитеся з ними, і з цього часу вони повинні стати вашими головними порадниками в плані догляду за малюком.

Раніше було прийнято, щоб медсестра відвідувала молоду маму щомісяця, до тих пір, поки дитині не виповниться рік. Зараз подібні вимоги скасовані. Вся відповідальність за здоров'я дітей лягає на їх батьків, і тепер підставою для проведення лікарського огляду може бути виключно ваше бажання, або необхідність відвідування поліклініки з метою дотримання календаря вакцинацій .

Довідка з пологового будинку

У пологовому будинку вам видадуть ще один важливий документ, який так і називається - «довідка з пологового будинку». Ця довідка є підставою для двох наступних дій:

 • Отримання свідоцтва про народження малюка в місцевому РАГСі.
 • оформлення державної допомоги , Яке видається при народженні малюка.

Якщо дитина була народжена поза медичною установою, і таке теж трапляється, підставою для встановлення материнства є заява людини, який був присутній при пологах жінки. Обов'язково візьміть його паспортні дані та контактний телефон.

Важливо, щоб всі документи були заповнені правильно, без помилок в іменах, по батькові та прізвищах, а також містили правильну інформацію щодо дат народження або адреси проживання. На жаль, подібні дрібниці, які є нічим іншим як проявом «людського фактора», іноді псують нерви молодим батькам при оформленні свідоцтва про народження дитини або прописку новонародженого .

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей