* Политика новости » Банки »

* *

Чому нерухомість в Іспанії можна купити, але не можна здавати? 🏠

  1. Купити квартиру в Іспанії: вибір житла
  2. Будинки в Іспанії: особливості оформлення
  3. Квартири в Іспанії: які податки доведеться заплатити?
  4. ВНЖ в Іспанії: як отримати?

Іспанія займає лідируючу позицію по по Відомими серед російських покупців закордонної нерухомості Іспанія займає лідируючу позицію по по Відомими серед російських покупців закордонної нерухомості. Цьому багато в чому сприяє політика держави, яка на законодавчому рівні заохочує іноземне інвестування в національну нерухомість.

Зміст статті:

Купити квартиру в Іспанії: вибір житла

Хоча ще порівняно недавно, приблизно до 1975 року, покупка житла для іноземців на Піренейському півострові була заборонена Хоча ще порівняно недавно, приблизно до 1975 року, покупка житла для іноземців на Піренейському півострові була заборонена. Нашим співвітчизникам Іспанія полюбилася з двох причин: через теплого клімату, низьких цін на житло. Ціни в Іспанії падали сім років поспіль і поточний рік не став винятком.

Середня ціна вторинного житла в березні 2015 року склала тисячу п'ятсот тридцять вісім євро за квадратний метр. Це на 7,20% нижче, ніж в березні 2014 року і на 1,29% - ніж в грудні минулого року.

При виборі житла велику роль відіграє географічне розташування житла. Найбільшим попитом у наших співвітчизників користуються прибережні регіони, зокрема: Каталонія, Валенсія, Андалусія.

Росіяни вважають за краще купувати нерухомість в тих районах, де раніше проводили відпустки, через що часто не беруть виграшні пропозиції в менш розрекламованих містах Іспанії.

Але з більш дешевою нерухомістю, комфортним кліматом і сприятливою екологічною обстановкою - наприклад, в околицях Аліканте, Мурсії, Кальпе.

Коли постає питання про віддаленості житла від моря, багато покупців всерйоз розглядають тільки варіанти в безпосередній близькості від берега, не враховуючи при цьому можливих мінусів. Як правило, такі об'єкти на 20-40% дорожче аналогічних, але розташованих не на першій лінії від пляжу. Крім того, задоволення від розкішного вигляду може псувати постійна присутність піску в кімнатах. А згубний вплив складних погодних умов і морської солі збільшують витрати на ремонт і прибирання.

Щоб не помилитися з вибором житла, перш за все необхідно визначитися з цілями придбання. Більшість росіян прагнуть купити нерухомість в Іспанії, щоб після виходу на пенсію спокійно насолоджуватися життям в м'якому кліматі цієї середземноморської країни. Деякі купують квартири по робочій необхідності, наприклад, щоб мати можливість жити з комфортом під час відряджень або бізнес-поїздок.

Також наші співвітчизники хочуть придбати квартири на Піренейському півострові, щоб гарантовано житло на час відпусток, а в решту часу здати нерухомість в оренду для інших туристів.

Однак, ця схема з недавніх пір втратила свою фінансову привабливість. Ряд країн Євросоюзу обмежили приватних орендодавців в короткостроковій здачі житла.

Зокрема, в Іспанії кілька регіонів посилили вимоги до даного типу оренди, в тому числі одна з основних туристичних автономій - Балеарські острови. Тут дозволено здавати в оренду тільки великі об'єкти, наприклад, вдома. У Барселоні можна здавати за гроші апартаменти, при цьому власники повинні сплачувати до державної скарбниці податок і стягувати додаткові збори з туристів. У Мадриді мінімальний термін укладення договору оренди - п'ять ночей.

У Мадриді мінімальний термін укладення договору оренди - п'ять ночей

Ще одна дилема, яку необхідно вирішити до придбання нерухомості у власність: брати вторинне житло або нове. В обох варіантах є як переваги, так і недоліки.

Відомо, що новобудови завжди коштують дорожче, тому у покупців більш популярно вторинне житло. Однак, найчастіше на ринку іспанської нерухомості можна знайти майже нові будинки і квартири за заниженою ціною. Це трапляється через те, що іспанські банки виставляють на продаж практично нові об'єкти, власники яких не змогли виплатити іпотечні кредити.

При при набутті вторинної житлової нерухомості покупець оплачує податок меншої вартості, ніж при покупці нового житла дорівнює. Крім того, так звані «коммунідад» (комунальні витрати, куди входить обслуговування прибудинкової території, ремонтні роботи) в старих будинках також набагато дешевше, ніж в нових. Але різниця в споживанні електроенергії іноді доходить до 80% на користь нових будинків.

Такий приблизний список плюсів і мінусів нового і вторинного житла. При виборі об'єкта експерти радять попередньо розпланувати щорічні витрати на утримання житла і тільки після цього приймати остаточне рішення.

Будинки в Іспанії: особливості оформлення

Після того як відповідний об'єкт нерухомості знайдений, починається процес покупки, а разом з ним - і оформлення необхідних документів Після того як відповідний об'єкт нерухомості знайдений, починається процес покупки, а разом з ним - і оформлення необхідних документів.

Перш за все потрібно звернути увагу на офіційну виписку з Реєстру Власності Іспанії (Notasimpleinformativa). Цей докумен нт ін одавец повинен пред'явити, щоб довести своє право власності на нерухоме майно.

Notasimpleinformativa дає можливість ознайомитися з «родоводом» нерухомості (кому вона належала, чи є на цьому майні борги по іпотеці або податків) і з її офіційними (метражем, кількістю кімнат та ін.) Технічними характеристиками.

Справжність виписки необхідно перевірити у кваліфікованих юристів, а потім упевнитися, що відомості про даний житловому об'єкті є в Реєстрі власності. Наступний етап в процесі укладання угоди - відкриття рахунку в одному з місцевих банків, куди покупець переводить гроші в якості оплати за операцію.

Наступний етап в процесі укладання угоди - відкриття рахунку в одному з місцевих банків, куди покупець переводить гроші в якості оплати за операцію

Найважливішим документом при укладанні угоди є EscrituraPublica (російськомовне населення називає його Ескрітурі). Він підтверджує право володіння нерухомістю, купленою в Іспанії. Ескрітура підписується в присутності нотаріуса і завіряється їм в Реєстрі власності. Оплату цієї процедури і також всіх нотаріальних оплачує покупець. Кінцева сума нотаріальних витрат безпосередньо залежить від з тість нерухомості.

В день оформлення угоди EscrituraPublica підписується обома сторонами - покупцем і продавцем - у присутності нотаріуса, продавцеві перекладається сума за нерухомість. На момент підписання Ескрітури покупець отримує ключі від житла і після цього стає повноправним власником нерухомості.

Квартири в Іспанії: які податки доведеться заплатити?

Ще один важливий аспект: при покупці житла в Іспанії - сплата податків, пов'язаних з вчиненням купівлі-продажу Ще один важливий аспект: при покупці житла в Іспанії - сплата податків, пов'язаних з вчиненням купівлі-продажу.

У цій країні при здійсненні операцій з нерухомістю оподаткуванню підлягають як резиденти країни, так і іноземні громадяни:

  • Необхідно буде сплатити до державної казни податок на додану вартість, він же ПДВ (IVA). Він погашається покупцем тільки в тому випадку, якщо ви купуєте нове житло. На сьогоднішній день НД З з залишає 10% від суми угоди.
  • Також при купівлі вторинного житла покупцем сплачується податок на перехід права власності (ITP). Його величина становить приблизно 6-10% - точна сума залежить від області, в якій купується нерухомість. Обидва ці податку повинні бути оплачені протягом місяця після підписання купчої.
  • Також при купівлі вторинного житла нараховується так званий гербовий податок (IAJD). Його розмір коливається в районі 0,1-2% від суми угоди в залежності від регіону, де знаходиться нерухомість. Продавець також повинен сплатити мита з угоди: при подачі декларації за рік, в який відбувся продаж іспанська скарбниця стягує з нього податок на прибуток або ж ПДФО (IRPF або Impuestosobrebeneficios). [/ Alert-warning]
  • Ще один податок, який сплачується продавцем - податок на приріст земельної вартості. Таким чином, загальна сума витрат на на логи і нотаріальні послуги, які покладаються на покупця при при набутті ним нерухомості, становить близько 10-15% від фактичної вартості житла.

І не варто забувати, що після набуття нерухомості, необхідно буде сплачувати податки, пов'язані з її володінням.

ВНЖ в Іспанії: як отримати?

Відомо, що резиденти РФ вибирають   Іспанію   серед інших країн ЄС, виходячи з наміру отримати посвідку на проживання на підставі покупки житла Відомо, що резиденти РФ вибирають Іспанію серед інших країн ЄС, виходячи з наміру отримати посвідку на проживання на підставі покупки житла.

Відомо, що отримати ВНЖ за спрощеною схемою можна в разі придбання нерухомості, вартість якої починається від 500 тисяч євро. Встановивши такий поріг, іспанський уряд застрахувало країну від нерегульованого потоку іноземних громадян і масової скупки дешевих об'єктів нерухомості.

Однак, заявляти про право на ВНЖ можна і при покупці нерухомості на меншу суму - від 160 тисяч євро. При цьому розкладі іспанські органи влади приймуть рішення лише після скрупульозного вивчення фінансової благонадійності претендента на постійне проживання на Піренейському півострові.


ВНЖ в Іспанії: як отримати?
Квартири в Іспанії: які податки доведеться заплатити?
ВНЖ в Іспанії: як отримати?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей