* Политика новости » Банки »

* *

Як взяти кредит на Ківі гаманець


Ще статті по темі

Багатофункціональність і зручність системи платежів Qiwi сьогодні відомі всім, але мало хто знає про ще одному корисному сервісі: можливості отримати кредит на Ківі гаманець. Чим цікавий таку позику, і яким чином його можна отримати - ви дізнаєтеся з нашого матеріалу.

Що за «птах» Ківі-кредит?

Кредити за допомогою системи Qiwi є однією з різновидів мікропозик, які в даний час вельми затребувані. Отримати гроші таким способом можна швидко, без особливих клопотів і навіть без необхідності залишати будинок або офіс. Буквально кілька кліків мишки, і кредит у вас в кишені, точніше в нашому випадку в гаманці Ківі.

З чого почати?

Аби гроші надійшли на Ківі гаманець, для початку потрібно їм обзавестися. Реєстрація власного гаманця в системі (Visa Qiwi Wallet) відбувається безпосередньо на сайті і займає пару хвилин.

До Qiwi Wallet може бути прив'язана пластикова карта будь-якого банку, також існує можливість створення віртуальної карти Qiwi Visa. Отриманий на ківі гаманець кредит можна згодом перевести на реальну або віртуальну карту - все залежить від того, на які потреби потрібні кошти, і яким чином планується їх витрачати.

Як взяти кредит?

Найпростіший спосіб отримати позику на гаманець Qiwi - скористатися сервісомPlatiza, доступному безпосередньо на сайті qiwi.ru. Все, що вам потрібно - це авторизуватися на сайті (виконати вхід в особистий кабінет), зайти в розділ «Поповнити гаманець» і з пропонованих варіантів поповнення вибрати «Platiza.ru». Як повідомляє сам сервіс Платіза, взяти в борг можна до 15000 руб., А час оформлення кредиту становить близько трьох хвилин.

При здійсненні цієї операції буде потрібно ввести дані паспорта та реквізити будь-якої наявної пластикової карти. Ці відомості необхідні для перевірки за даними Бюро кредитних історій. Якщо за вами не значиться прострочених кредитів, заявка буде схвалена, і гроші моментально виявляться на вашому гаманці ківі.

Однак взяти кредит на Qiwi можна і через інші сервіси, подібні ресурсу Платіза. Наприклад, lendcredit.ru пропонує взяти в борг 1000-15000 рублів, а на ezaem.ru отримати можна від 2000 до 20000 руб., Причому перший кредит в розмірі до 4000 руб. є безкоштовним.

Подібних мікрофінансових сервісів в даний час більш ніж достатньо, і всі вони мають схожу механізмом роботи. При подачі заявки від вас буде потрібно ввести паспортні дані, а також номер будь-якої своєї пластикової карти (включаючи і CVC код). На підставі цієї інформації буде прийнято рішення про можливість видачі кредиту. Схвалення заявки може зайняти від кількох хвилин до кількох годин - на це впливає те, наскільки суворі вимоги пред'являє боргової сервіс до вашої кредитної історії.

На деяких ресурсах можлива авторизація через соціальні мережі (Facebook, Однокласники, Вконтакте), при цьому наявність аккаунта в них навіть підвищує ймовірність отримання грошей в борг. Особливо, якщо ваша «життя» в соцмережах досить активна.

Після схвалення заявки необхідно буде підтвердити свою згоду за допомогою смс, а також «підписати» електронний договір. До слова, цей документ має юридичну силу, рівно, як і звичний паперовий договір, тому може бути використаний в суді в разі невиконання умов будь-якою стороною.

Варто зауважити, що простота оформлення кредиту на гаманець Ківі не повинна вводити вас в оману про те, що можна уникнути відповідальності в разі неповернення боргу. На підставі зазначених у заявці на кредит особистих даних і інформації про банківську карту боржник в судовому порядку може бути зобов'язаний виплатити штраф, розмір якого досить великий. Тому, не погасивши такий мікрозаем в термін, ви ризикуєте згодом виплатити суму, що значно перевищує ту, що раніше отримали в борг.

Умови кредитування

Як правило, максимальний термін запозичення грошей на Ківі гаманець невеликий і становить зазвичай 30 днів (в деяких випадках навіть 21 день).

Відсоток за користування коштами за кредитами на Ківі гаманці встановлюється кожним сервісом-кредитором окремо, але частіше за все зустрічається плата в розмірі 1% щодня від суми кредиту. Тобто даний вид позики зовсім не можна назвати дешевим. Наприклад, при отриманні в борг 12000 руб. на 30 днів ви повинні будете повернути 15600 руб.

Іноді боргові сервіси організовують різні акції, що пропонують отримати кредит зі зниженим відсотком. Найчастіше такі спецпропозиції можуть діяти для новачків, вперше користуються подібними послугами.

За умовами деяких сервісів термін повернення можна буде продовжити, проте в даному випадку щоденний відсоток зросте вдвічі, тому зволікати дату погашення кредиту вкрай невигідно.

Повернення кредиту Qiwi

Повернути отримані в борг гроші, тобто погасити кредит, можна різними способами: як через гаманець ківі, так і за допомогою пластикової карти або банківського переказу. Актуальний перелік усіх можливих способів завжди легко знайти на сайті Qiwi.

переваги

Доступність є найголовнішим плюсом кредитів на Ківі гаманці. Імовірність схвалення заявки по ним дуже висока.

Простота оформлення. Паспорт, карта і телефон - все, що вам буде потрібно для оформлення.

Швидкість. Кредити Qiwi прийнято називати екстреними, коли гроші можуть знадобитися несподівано і будуть необхідні тут і зараз.

недоліки

На жаль, переваги кредитів Ківі безпосередньо визначають і їх недоліки. Головним чином, простота і доступність обертаються високим відсотком.

Короткостроковість. Рахунок в даному випадку йде на дні.

Високі штрафні санкції. У разі непогашення кредиту в строк ви ризикуєте в підсумку виплатити чималу суму.

Ще недавно про кредитування за допомогою гаманців Qiwi знали лише одиниці. Сьогодні ж все більшу кількість людей цікавиться і користується цією послугою. Це означає, що існування таких кредитів виправдано, і їх необхідність очевидна. В екстрених ситуаціях подібні позики часом є єдино можливим або найбільш зручним виходом.

Олена Антошенкова , Спеціально для Занімаем.ру. 22 Августа 2014
Що за «птах» Ківі-кредит?
З чого почати?
Як взяти кредит?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей