* Политика новости » Банки »

* *

Лідер-Пресс - Газета «Лідер-Пресс» відзначає 20-річний ювілей

Було б дивно, якби за 20 років своєї роботи редакція газети «Лідер-Пресс" не "обросла» б професійними, діловими, дружніми контактами. І ми дуже вдячні, що такі люди, організації, підприємства, партнери у газети «Лідер-Пресс» є. Та й робота інформаційного видання була б неможлива без цієї співпраці.

Тому в день свого ювілею редакція газети «Лідер-Пресс» із задоволенням приймає поздоровлення.

Відділ ідеологічної роботи, культури і у справах молоді Солігорськ райвиконкому:

«Шановна Олена Вікторівна, колектив газети« Лідер-Пресс »!

Ваш дружний колектив відзначає свято всіх тих, хто випускає, редагує, корегує, ілюструє газету, свято тих, хто пише для неї статті, озброївшись пером і думкою, весь час перебуваючи на передовій основних інформаційних подій в країні і світі, в області і нашому районі .

Сподіваємося, що і надалі газета «Лідер-Пресс» буде радувати жителів району цікавими матеріалами.

Бажаємо колективу газети міцного здоров'я, сімейного благополуччя і щастя, успіхів у професійній діяльності! Нехай надалі ваше видання знаходить все більше і більше своїх читачів, які з нетерпінням чекатимуть свіжий номер газети «Лідер-Пресс»! ».

Колектив інспекції Міністерства з податків і зборів Республіки Білорусь по Солігорськ району:

«Шановні співробітники редакції газети« Лідер-Пресс »! Керівництво та колектив інспекції Міністерства з податків і зборів Республіки Білорусь по Солігорськ району щиро вітають вас з ювілеєм - 20-річчям вашого видання!

За час свого існування ваша газета незмінно залишалася одним з найактуальніших і компетентних видань Солігорськ району. «Лідер-Пресс» живе яскравим, змістовним життям, результатом якої стала заслужена популярність серед читачів нашого району.

Ми раді сталим між інспекцією та газетою діловим відносинам та плідної професійної співпраці. Завдяки вашій газеті жителі Солігорськ району мають можливість оперативно дізнаватися не тільки про районні новинах, але і про новини податкового законодавства, про результати нашої роботи. Ми високо цінуємо увагу і підтримку, які ви надаєте інспекції в питаннях підвищення податкової грамотності та дисципліни платників податків.

Дозвольте висловити вам слова подяки за багаторічну співпрацю, за вашу сумлінну повсякденну працю та побажати збереження всього позитивного, що накопичено за 20 років, подальшого творчого зростання, нових вдалих проектів, процвітання і, звичайно ж, розширення читацької аудиторії, особистого щастя, здоров'я і благополуччя всьому колективу газети «Лідер-Пресс»! ».

Тетяна Гаврусева, головний редактор газети «Лідер-Пресс» з 2003 по 2010 рр Тетяна Гаврусева, головний редактор газети «Лідер-Пресс» з 2003 по 2010 рр., Нині співробітник ВД «Толока»:

Двадцяте вересня «Лідер-Пресс»

«Газета« Лідер-Пресс »вже давно стала частиною шахтарської Солігорська. У місті важко знайти сім'ю, яка не читала б це видання. На газетних шпальтах за ці роки позначилися долі і біографії тисяч наших земляків, відображена історія міста і району.

З перших днів газета «Лідер-Пресс» шукала своє обличчя, яке завжди відрізнялося від інших. Засновник газети, директор ТОВ «ЕНЕРГІЯ» Ігор Миколайович Уфімцев, людина творча і креативний, постійно надихає співробітників на пошуки цього самого креативу. Як результат цієї роботи - зростання газетних сторінок і популярності видання. «Л-П» - це газета, яка йде в ногу з часом, оперативно відображає і всебічно висвітлює значущі події в житті міста і регіону.

Колективу редакції завжди вдавалося і вдається робити газету цікавою, затребуваною. Читачі належним чином оцінили, що, крім необхідної та якісної інформації, вони отримують позитивні емоції, а також можливість проявити власні таланти, взяти участь в різних конкурсах.

Впевнена, що величезний творчий потенціал співробітників редакції на чолі з начальником рекламно-видавничої служби Антоніною Вікторівною Уфімцева, головним редактором Оленою Вікторівною Захарової, начальником бюро реклами Юлією Миколаївною Лосик буде розкриватися і надалі, а професіоналізм вашого колективу дозволить газеті і надалі бути затребуваною і цікавою читацької аудиторії.

Від щирого серця бажаю засновникам і співробітникам газети «Лідер-Пресс» міцного здоров'я і успіхів у всіх добрих починаннях. Журналістам - нових творчих знахідок і проектів, яскравих, цікавих публікацій, відданих читачів! ».

Світлана Скрипник, головний редактор Солігорськ телевізійного каналу; головний редактор газети «Лідер-Пресс» з 1999 по 2000 рр.

«Приємно згадувати мобільний, працездатний колектив, професійне керівництво Ігоря Миколайовича Уфімцева, енергійну Тетяну Бризгалову. Енергія «Лідер-Пресс» і сьогодні заряджає оптимізмом.

Щиро вітаю професійну команду газети «Лідер-Пресс» з 20-річчям життя. Нехай замітки будуть чіткими, репортажі впевненими, новини завжди актуальними і на все вистачає сил, здоров'я, почуття гумору і часу! ».

Галина Солонович, лікар санаторію «Берізка» ВАТ «Білоруськалій», депутат районної Ради депутатів, відданий читач:

«З днем ​​народження, улюблена газета!

Моя співпраця з тобою почалося в лютому 1998 року. Це були професійні статті на медичні теми, участь в конкурсах і навіть проба пера. З тобою завжди цікаво, тому що ти в гущі подій, знайомиш з чудовими людьми і нагадуєш, в якому прекрасному місті ми живемо!

З днем ​​народження, улюблена газета! Я бажаю тобі подальшого процвітання, цікавих людей і подій, нових авторів! ».

Юрій Ракінцев, наш давній спортивний кореспондент газети «Лідер-Пресс», голова громадського об'єднання «Ветерани фізичної культури, спорту і туризму» Солігорськ району:

«З газетою« Лідер-Пресс »я співпрацюю практично з перших днів її заснування. Тоді мені подзвонив редактор «Лідер-Пресс» з пропозицією писати для нового тижневика спортивні новини. Я погодився, і радий, що за всі ці 20 років наша співпраця має міцний, професійний, дружній фундамент. Це дуже важливо, що моя інформація про життя солігорського спорту виходить чітко і справно.

Про газету «Лідер-Пресс» і її колективі у мене завжди тільки хорошу думку. Спасибі, що на своїх сторінках ви приділяєте увагу і солігорським спортсменам, і спорту в цілому. Газету з задоволенням читають і ветерани спорту Солігорськ району, і моя сім'я. У день 20-річчя газети «Лідер-Пресс» я бажаю великих творчих успіхів, довгого процвітання, постійного освітлення спортивного життя Солігорськ району! ».

Уладзімір Масакоўскі, няштатни аўтар газети «Лідер-Прес», пастаянни читач «Л-П», краязнаўца Салігорскага Раена:

«Незалежнае інфармацийна-рекламнае виданні - штотиднёвік« Лідер-Прес », заснавальнікам якой з'яўляецца Тавариства з абмежаванай адказнасцю« ЕНЕРГІЯ », прайшла нялёгкі шлях развіцця падчас станаўлення дзяржаўнасці Республікі Білорусь, и сёння з'яўляецца шматгранним и цікавим видати, летапісцам паўднёвага регіёна Міншчини.

Пекло усёй души віншую працоўни калектиў редакциі газети «Лідер-Прес» з 20-Гадовим юбілеем и зичу вам здароўя, шчасця и Дабра, вострага пяра ў нялёгкай журналісцкай ПРАЦІ на карисць Наша радзіми и яе цудоўних куткоў Міншчини - Салігоршчини и горада Салігорска, а таксамо Случчини ».

Надія Федорова, постійний читач «Л-П»:

«Команда ця творча, без сумніву, «Команда ця творча, без сумніву,

Надсилайте привітання, СМС.

Свято чудовий сьогодні

У співробітників газети «Лідер-Пресс».

цікаву новина

Публікує «Лідер-Пресс».

Оголошення та реклама - все на совість,

Так що не трапиться з вами стрес.

Ось черговий номер газети.

Ви почитайте його, друзі!

«Лідер» розповість нам про життя в місті, районі,

Про досягнення, про те, що можна, а чого не можна.

Читачі, звичайно, дуже вдячні

Кореспондентам газети «Лідер-Пресс».

За факти, фото, інтерв'ю, за матеріали,

Одним словом - все як є.

«Лідер-Пресс» - це висока ерудиція,

«Лідер-Пресс» - це принципова позиція.

«Лідер-Пресс» - це гідний інтелект,

У редакції газети людей випадкових немає.

Дорогі друзі! Прийміть наші привітання!

У цей ювілейний свято -

До вас з почуттям любові і поваги -

Ваш читач вдячний.

Ми вам бажаємо щастя,

Посмішок, радості, тепла.

Квітів, зізнань, справ прекрасних,

Щоб в душі весна цвіла ».

В'ячеслав Давидович, начальник Державного пожежного аварійно-рятувального установи «Республіканський загін спеціального призначення» МНС Республіки Білорусь: «Від себе особисто і від усього нашого колективу хочу привітати газету« Лідер-Пресс »з 20-річним ювілеєм. Газета «Лідер-Пресс» співпрацює з Солігорськ центром не перший рік, розповідаючи своїм читачам про роботу рятувальників, за що ми дуже вдячні.

Газета «Лідер-Пресс» співпрацює з Солігорськ центром не перший рік, розповідаючи своїм читачам про роботу рятувальників, за що ми дуже вдячні

Тому всьому колективу газети «Лідер-Пресс» бажаю міцного здоров'я, творчих успіхів, процвітання, фінансового благополуччя, сімейного щастя, любові, добра, всього найкращого! ».

Колектив ГУ «Палац культури м Солігорська»:

«Шановна Олена Вікторівна, дорогі журналісти і співробітники« Л-П »!

Ваша газета протягом двох десятиліть залишається затребуваним виданням, користується популярністю у читацької аудиторії Солігорськ регіону. І це не випадково - адже в колективі редакції працювали і працюють захоплені своєю справою люди, неспокійні і небайдужі, справжні професіонали.

Ваше видання не дозволяє собі ні секунди стояти на місці, постійно чуйно реагуючи на побажання своїх читачів. Воно цікаве, злободенно і захоплююче і дає прекрасну можливість бути в курсі всіх подій. А різноманітність рекламної інформації дозволяє кожному читачеві газети знайти цікаві саме його послугу або товар.

У ці ювілейні для вас дні дозвольте подякувати колективу газети за плідну співпрацю. Впевнені, що взаємини між ДУ «Палац культури м Солігорська» і газетою «Лідер-Пресс» і надалі будуть носити діловий, конструктивний характер.

Від щирого серця хотілося б побажати вам всім збереження всього позитивного, що накопичено за період становлення, подальшого творчого зростання, неухильного розширення читацької аудиторії. Нехай ваше журналістське перо завжди залишається гострим! ».

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей