* Политика новости » Банки »

* *

Стандартні розміри шаф для кухні: види, інструкція по збірці меблів, маленькі приміщення

 1. Види кухонних шаф
 2. Стандарти в розмірах кухонних меблів
 3. Збирання змінити його конструкцію
 4. Меблі для кухні малого розміру

У будь-якому інтер'єрі одну з провідних ролей відіграють правильно підібрані шафи. Саме вони допомагають оформити кухонний простір, тому необхідно розрахувати їх розміри саме під вашу кухню. Це правило має неухильно дотримуватися і в інтер'єрі кухні. Проте, існують стандартні розміри шаф для кухні.

Види кухонних шаф

Перш ніж обговорювати розміри шаф під конкретну кухню, слід перерахувати їх види. Кухонні шафи виконують різні функції, і в залежності від цього їх ділять на наступні типи:

 • навісні;
 • підлогові;
 • вбудовані;
 • Модульні.

Навісні кухонні шафи найбільш популярні. Вони укомплектовані орними або розсувними дверцятами, які ще називають фасадами. Усередині такі шафи мають горизонтальні секції з полками.

Усередині такі шафи мають горизонтальні секції з полками

Проект кухонних меблів

Тумби іноді виконують роль стільниці. Вони мають висувні скриньки і полички. Розміри ящиків кухні залежать від габаритів самого шафи. Настінні кухонні системи можуть бути розсувними або орними. Існують також кутові моделі, підставою яких є п'ятикутник.

Вбудовані або приховані шафи більше інших моделей економлять простір кімнати. Їх ділять на наступні види:

 1. Шафа для зберігання столових приладів.
 2. Багатофункціональний шафа.
 3. Пересувний шафа-коляска.
 4. Стійка для банок і пляшок.
 5. Висувний стелаж.

Модульні кухонні системи дозволяють моделювати інтер'єр кухні на розсуд господині. Їх габарити не залежать від простору кухні або вже наявних меблів. модульні шафи в міру необхідності можуть доповнюватися новими елементами.

Але на який би вид шаф не занепав вибір, варто докладніше зупинитися на тому, які шафи будуть доречні в даній кухні, стандартні або виготовлені за індивідуальним замовленням, відповідно до заздалегідь зробленими вимірами. Підбір розмірів кухонних шаф ускладнює присутність інших елементів гарнітура. Їх розміри повинні відповідати один одному.

Розміри стандартних кухонних шаф

Стандарти в розмірах кухонних меблів

Для того щоб спростити розрахунки, були розроблені певні стандарти. Стандартна висота шаф в більшості випадків дорівнює 82 см. Стандартна товщина стільниці дорівнює 2,8 см, а ширина - 60 см. Тому загальний розмір буде дорівнює 85 см, а такого розміру зазвичай ширина пральних машин. Під них вона і розрахована. Ширина тумб зазвичай дорівнює 45 см, а стандартна глибина шафок дорівнює 30 см.

Стандартна ширина шаф - 30-50 см для одностулкових, і 60-100 см - для двостулкових. Краща ширина для кутових шаф дорівнюватиме 90 см. Стандартна глибина нижніх шаф становить 50-55 см.

Збирання змінити його конструкцію

Якщо стандартна меблі не підходить, можна замовити її у фірми, яка виконає всі за індивідуальним розміром. Кухні під розмір, замовлені у виробника, зазвичай коштують дорожче і виконуються протягом декількох тижнів.

Залежно від типу установки, кухні ділять на ті, які мають стандартні габарити і ті, які розробляють під певні розміри. Стандартні розмірності були описані вище. Якщо меблі з ними з яких-небудь причин не підходять, то замовляють кухню за індивідуальними мірками. Заміри зазвичай виробляє фахівець компанії-виробника.

Замовлення кухні за своїми розмірами необхідний в разі, якщо розміри приміщення нестандартні, або там вже є якась меблі, під яку потрібно підібрати шафи.

Замовлення кухні за своїми розмірами необхідний в разі, якщо розміри приміщення нестандартні, або там вже є якась меблі, під яку потрібно підібрати шафи

Проектування меблів нестандартних розмірів

Комплект кухонних меблів нестандартних розмірів можна підібрати з меблів стандартних розмірів, просто скомбінувавши кілька шаф або тумб. Крім того, підбираючи кухню індивідуально, слід пам'ятати про те, що кухні бувають прямі і кутові. Перші встановлюють під одну стіну, а другі - можуть мати кілька кутів або кутових секцій.

Кухня своїми руками не може бути виконана без необхідного набору інструментів. Для складання знадобляться наступні інструменти:

 • шуруповерт;
 • Біти хрестові і шестигранні;
 • молоток;
 • рівень;
 • рулетка;
 • Електролобзик.

Збірка включає в себе наступні етапи робіт:

 1. Збір кутовий тумби зі стільницею. До тумбі пригвинчують ніжки, встановлюють полки, перемички, боковини. З цією метою можна використовувати шуруповерт.
 2. Збираються і розставляються по місцях всі інші тумби. За допомогою рівня виставляється необхідна висота ніжок.
 3. Далі, аналогічно тумбам, збирають шафки.
 4. За допомогою рівня відзначається висота, на яку будуть вішатися шафки.

  Установка кухонних шаф

 5. Вішають шафки, починаючи з кутового.
 6. Тепер можна прикріплювати фасади. На них встановлюються скла і необхідна фурнітура, регулюються зазори і висота дверцят.
 7. Установка мийки. Так як мийка врізається в стільницю, то на останній необхідно зробити розмітку і потім по ній вирізати. Для вирізання використовують електролобзик. Після того, як мийка встановлена, до неї підключають труби водопостачання і каналізації.
 8. Таким же чином встановлюють і підключають плиту або піч.

При самостійному підборі меблів, багато хто задається питанням, як розрахувати розмір фасаду кухні. У різних виробників фасади мають свої стандартні габарити. Але якщо потрібно виконати самостійний розрахунок, то необхідно враховувати відступи від країв модулів, зазвичай вони рівні парі міліметрів. Саме ці відступи або зазори визначають габарити фасадів.

Вважаємо, що кухонний модуль має задану висоту h, а ширину l. Тоді, встановивши для обох сторін відступ в 1,5 мм, отримаємо відступ в 3 мм. Значить, щоб отримати розміри фасаду, потрібно і від h і від l відняти по 3 мм. Отриманий результат і буде шуканим.

Меблі для кухні малого розміру

Для того щоб створити затишний дизайн кухні маленьких розмірів, необхідно правильно підібрати меблі. Нелегко обставити кухню невеликого розміру і при цьому залишити вільний простір.

Фахівці рекомендують використовувати пряму або кутову планування для кухні невеликого розміру. Ці схеми дозволять не так сильно захаращувати простір і відмінно розташувати всю кухонну техніку і меблі.

Кутовий вид планування дозволяє розмістити компактну техніку і виділити простір для робочої зони. Меблі розставляють уздовж двох суміщених стін. Це візуально розширює простір.

Підібрати кухню за розмірами не тільки можна, а й треба. Фахівці однозначно не радять купувати готовий гарнітур, а рекомендують замовити індивідуальний дизайн. Додатковий плюс в тому, що є можливість самостійно вибрати матеріал, колір і фурнітуру.

Всі ми знаємо, який повинен бути розмір кухні в квартирі. Але якщо він далекий від ідеалу, то можна збільшити кухонний простір за рахунок гри кольору і світла. Кольорову гаму для малогабаритної кухні підбирають в світлих тонах. Хоча не зайвим буде створити контраст, додавши яскравих деталей. Це необхідно для того, щоб візуально розсунути простір. Оригінальне рішення може знайтися в поєднанні чорного і білого. А яскравою деталлю може стати елемент декору соковитого зеленого, жовтого або червоного кольору.

Що стосується меблів, то не варто оформляти кухню важкої меблями з натурального дерева. Це буде виглядати надмірно громіздко і зменшить і без того невеликий простір.

Загальний обсяг маленької кухні можна збільшити також за рахунок блискучих дзеркальних деталей, наприклад, хромованою фурнітури. За допомогою правильно підібраного освітлення, в кухні можна створити відчуття невагомості.

Господарі меленькой кухні, такий, наприклад, як кухня в хрущовці , Повинні дотримуватися кількох правил, щоб оптимізувати простір в ній:

 1. Віддати перевагу кутовий тип планування і шафки з поворотною або викочування системою. Такі моделі легко сховати під мийкою. По кутах можна розташувати полиці-каруселі для кухонного приладдя.
 2. Підбирати меблі з меншою глибиною. Звичайна глибина шаф відповідно до стандартів дорівнює 60 см, а для маленької кухні підійде глибина в 40 см.
 3. Використовувати в плануванні навісні шафи великої висоти. Це візуально збільшить висоту стелі кімнати.
 4. Можна знайти застосування пустує простору під вікном.
 5. Двері з розсувною системою виявляться в невеликій кухні.
 6. Для обідньої зони підійде стіл-трансформер.
 7. Вибрати гладкі фасади шаф зі скляними або дзеркальними дверцятами.
 8. Підібрати правильне освітлення і правильні кольору для кухні.

Тепер вам відомі стандартні розміри шаф для кухні будь-якого розміру, а також методи розрахунку і самостійної збірки кухонних меблів.

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей