* Политика новости » Банки »

* *

Морилка для дерева на водній основі: ефектний спосіб обробки

 1. Що таке морилка для дерева
 2. Види і особливості морилок на водній основі
 3. Методи обробки морилкою
 4. Оздоблення дерев'яних поверхонь морилкою: поради від фахівців ТБМ-Маркет
 5. Як підготувати дерев'яну поверхню до обробки
 6. Вибір бажаного відтінку
 7. Робота з дефектами

Недорога і зручна в роботі морилка для дерева (бейц) - економічно вигідний спосіб підкреслити природну красу деревної текстури, надати престижний благородний вид непоказною меблів. Так як на обробленої морилкою поверхні не утворюється щільний непрозорий шар, навіть дешева деревина оживає, грає, стає яскравішим і ефектніше. На відміну від емалей, фарб і лаку, якісна морилка на водній основі проникає глибоко всередину, створює візуальне відчуття бархатистості дерев'яних елементів і деталей.

Якщо ви сумніваєтеся в своїх знаннях і не знаєте, як правильно вибрати морилку по дереву для отримання бажаного результату, звертайтеся до спеціалізованого інтернет-магазин ТБМ-Маркет. Тут працюють справжні професіонали. Вони порадять, підкажуть, допоможуть визначитися з вибором.

Що таке морилка для дерева

Історія появи водорозчинні тонуючого розчину для обробки дерева - морилки - своїм корінням сягає в сиву старовину. В середині ХIХ століття її вперше виготовили в Німеччині з пухкої, багатою перегноєм породи, видобутої біля Кельна. Фарбувальні властивості «кельнської землі» були виявлені випадково. Рідкий водний розчин «чарівного» грунту, нанесений на папір або дерево, фарбував їх в насичений коричневий колір. Так як його запаси виявилися дуже мізерними, сьогодні для виготовлення морилки використовуються природні органічні речовини - вугілля і нафта.

Головні плюси морилки на водній основі і її основні переваги перед олійними фарбами і фарбами на хімічних розчинниках - це

 • натуральність;
 • відсутність токсичних добавок;
 • простота і зручність застосування;
 • чудова адгезія з деревом;
 • чудовий результат при мінімальних грошових вкладеннях, що важливо для фарбування великих площ.

Різноманітність видів і широта цінового діапазону дозволяють вигідно купити морилку в інтернет-магазині «ТБМ-Маркет» та виконати обробку всього дерев'яного будинку або дачі без серйозних матеріальних витрат.

Виготовлений в промислових умовах бейц володіє відмінними експлуатаційними характеристиками. Надає бактерицидну дію і істотно продовжують життя дерев'яних виробів. Тонування дерева за допомогою морилки - зручна і проста технологія, освоїти яку може будь-який домашній умілець.

Недорога і зручна в роботі морилка для дерева (бейц) - економічно вигідний спосіб підкреслити природну красу деревної текстури, надати престижний благородний вид непоказною меблів

Види і особливості морилок на водній основі

Екологічно чисті водні морилки відносяться до категорії найбільш затребуваних. Залежно від умов використання їх ділять на дві групи: для зовнішнього і внутрішнього застосування. Це дуже важливо. Так як від правильного вибору залежить стійкість кольору мореною поверхні. Основна вимога, яку висувають до морилки для зовнішніх робіт, - висока стійкість до дії ультрафіолетових променів і агресивного впливу опадів.

Від своїх побратимів, створених на масляній і хімічній основі, водна морилка для дерева відрізняється

 • різноманітністю колірної палітри;
 • універсальністю застосування для будь-яких видів деревини від тополі до благородного дуба і бука;
 • гіпоалергенність;
 • простотою застосування;
 • низькою вартістю.

Морилка водна, що застосовується для внутрішньої обробки, завжди користується підвищеним попитом у професіоналів і домашніх майстрів. З нею можна без побоювання працювати в закритих приміщеннях навіть при температурі + 30-40 ° С. Низька ціна дозволяє для досягнення більшого ефекту і чіткості малюнка не економити матеріал, покривати поверхню кілька разів, дочекавшись, поки добре висохне попередній шар. І тут поспішати не варто.

При роботі з морилкою завжди треба пам'ятати, що на повне висихання шару потрібно не менше 12-14 годин. Цей факт особливо важливо враховувати, якщо в подальшому поверхню буде покриватися лаком.

Морилку на воді широко використовують для обробки дерев'яних панелей, меблів, вікон і дверей в

 • житлових будинках, дачах, бібліотеках та інших місцях громадського користування;
 • лікувально-оздоровчих та готельних комплексах;
 • санаторіях, базах відпочинку, дитячих установах.

Маючи під рукою баночку морилки BG 20008 або BG 20009, можна не тільки відновити, але і до невпізнанності змінити морально застарілий інтер'єр. Купувати нові меблі або міняти двері для цього зовсім необов'язково. У ТБМ-Маркеті можна купити будь-який вид готових до вживання водних морилок для широкої сфери застосування за помірною доступною ціною.

У ТБМ-Маркеті можна купити будь-який вид готових до вживання водних морилок для широкої сфери застосування за помірною доступною ціною

Методи обробки морилкою

Для того, щоб надати більшу декоративність і естетичність виробів з деревини, при обробці морилкою слід дотримуватися певних правил і методик.

Важливу роль в якості кінцевого результату грають інструменти, за допомогою яких буде здійснюватися нанесення барвника. І в даній ситуації водні морилки також мають деяку перевагу. Якщо для швидковисихаючих складів на спирту потрібно краскопульт, а для елітних акрилових - широка кисть з натуральною щетиною, для них досить запастися недорогим поролоновим валиком або пензлем з синтетичною щетиною. Для невеликих поверхонь підійде і простий тампон з поролону.

Працюючи пензлем, дуже важливо не заходити на сусідні вже пофарбовані морилкою ділянки. Недотримання цього простого правила може стати причиною нерівномірного прокрас, освіти смуг і плям.

На сьогоднішній день існує два загальноприйнятих способу обробки дерева морилкою:

 1. Рясне нанесення складу з подальшим видаленням зайвої рідини тампоном.
 2. Рясне нанесення барвника без видалення надлишків.

Методика обробки першим способом затребувана для морилок на воді. Вона дозволяє видалити патьоки і плями, згладжувати колірні переходи, домагатися бажаного більш світлого відтінку.

Другий спосіб актуальний для морилок на розчинниках, що забезпечують глибокі насичені тони. Хоча іноді в процесі роботи доводиться також видаляти надлишки складу з метою запобігання утворенню дефектів.

Оздоблення дерев'яних поверхонь морилкою: поради від фахівців ТБМ-Маркет

Щоб результат порадував, перед початком оздоблювальних робіт необхідно запам'ятати нескладні правила обробки деревини:

 • Для підвищення глибини проникнення в дерево і поліпшення адгезії з поверхнею склад слід трохи підігріти до температури 36-38 ° С.
 • Морилку можна наносити по-різному: втирати круговими рухами за допомогою тампона і поздовжніми - валиком і кистю.
 • Витирання надлишків в обов'язковому порядку виконувати тільки уздовж волокон.
 • Щоб уникнути плям і патьоків не сильно вмочати кисть або тампон в розчин.
 • Не наносити другий шар складу на невисохлий перший.
 • Торці і зрізи дерева, активно вбирають склад, необхідно піддавати більш інтенсивної обробці.
 • Вертикальні поверхні дверей, панелей, стін слід покривати, починаючи знизу, щоб патьоки не вбереться в незабарвлену деревину.
 • Процедуру нанесення шарів допустимо повторювати кілька разів до отримання бажаного тону.

Можливість надати дошках модний зістарений вигляд - один з додаткових плюсів водної морилки. Ефект досягнення винтажной старовини починається з нанесення бейца на оброблювану поверхню в якості основного фону. Не давши йому висохнути, в потрібних місцях, де буде розміщуватися імітація потертостей, необхідно швидко витерти барвник. Після повного висихання нанести наступний шар.

Проморенние поверхні дерев'яних альтанок, лавок, садових меблів нерідко злегка обпалюють газовим пальником, що надає їм більш яскравий цікавий вид і підсилює прояв текстури. Виконувати випал дозволяється тільки після повного висихання морилки. Потім поверхню зачищається жорсткої взуттєвої щіткою і покривається лаком.

Як підготувати дерев'яну поверхню до обробки

Краса і естетичність обробки залежить не тільки від якості морилки, але і від правильно підготовленій поверхні. Вона повинна бути гладкою, шовковистою, без подряпин і інших дефектів. Підготовка до морению включає:

 • ретельне очищення дерев'яних предметів від пилу, забруднень, жирових плям;
 • видалення старого лакофарбового покриття;
 • ошкурювання і шліфування;
 • пробне фарбування.

Для домашнього майстра важливо знати, що шліфування завжди проводиться уздовж волокон. На першому етапі для ошкуривания застосовується середньозернистий наждачний папір №120, на другому - дрібна №220. Якщо меблі або інші деталі виготовлені з деревини хвойних порід їх потрібно обессмоліть спеціальним складом. Плями жиру видаляються ганчіркою, змоченою спиртом або уайт-спиритом. Сліди столярного клею легко змиваються гарячою водою.

Коли виконані перші три умови підготовки до морению, необхідно зробити пробне фарбування на окремому шматку дошки, що допоможе правильно підібрати колір і його інтенсивність.

Нанесення морилки на суху, чисту і гладку поверхню - запорука якісної красивою обробки.

Нанесення морилки на суху, чисту і гладку поверхню - запорука якісної красивою обробки

Вибір бажаного відтінку

Можливість експериментувати з відтінками розкриває широкі перспективи для реалізації найсміливіших дизайнерських проектів. Сьогодні в магазині «ТБМ-Маркет» можна недорого купити готову до вживання морилку темних і світлих тонів під колір дуба, вільхи, горіха і інші. Але на виробах з різних порід дерева один і той же вид морилки може виглядати по-різному. Результат залежить від структури і щільності деревини, її хімічного складу. Саме тому після покупки матеріал слід випробувати на невидимих ​​ділянках підлягає обробці поверхні або на окремій дощечці.

Пробне фарбування - важливий момент, що допомагає правильно вибрати необхідний колір і відтінок покриття. Як його краще зробити? Найпростіший спосіб - порівняння:

 • Спочатку на дошку, обрану в якості зразка, слід нанести перший шар морилки.
 • Дочекавшись повного висихання, 2 \ 3 частини дошки покрити другим шаром.
 • Потім з цього ж сценарію 1 \ 3 фарбувати в третій раз.

Таким чином можна побачити різницю в інтенсивності фарбування різною кількістю шарів і вибрати підходящий варіант. Цей метод нерідко виручає в разі, коли меблі або обробка приміщення комбінується з різних матеріалів, наприклад, з масиву дерева і фанери.

Цілісні шматки деревини після фарбування морилкою виглядають темніше, тому для вирівнювання кольору на фанерні деталі доведеться нанести більше шарів. Листяні породи дерева вбирають більше фарбувального складу, хвойні менше.

Вміла комбінація відтінків дозволяє втілити в життя будь-які творчі фантазії. За допомогою правильно підібраних тонів можна надати багатий вигляд червоного дерева виробам з берези, ясена, груші, липи і вільхи. Ця ж деревина ідеально підходить для імітації горіха.

У спеціалізованому магазині «ТБМ-Маркет» Ви можете вибрати по каталогу бажаний відтінок морилки і по фото оцінити результат майбутньої обробки.

Робота з дефектами

Найпоширенішими дефектами, істотно псують якість обробки морилкою, є плями і патьоки. Найчастіше вони супроводжують дії початківців і безтурботних майстрів, які забувають, що невелика кількість бейца на кисті і нанесення тонкого шару покриття - кращий засіб запобігання патьоків і освіти плям. Виправити прикрі помилки набагато складніше, ніж їх уникнути.

Змити плями морилки з деревини неможливо, тому усунення дефектів здійснюється за допомогою наждачного паперу або рубанка. Обережно знімаючи тонку стружку і згладжуючи переходи на проблемній ділянці, можна позбутися від вад.

Недоліки в обробці можуть виникнути і в результаті неякісної підготовки дерев'яної поверхні. Хороша морилка не прикрасить меблі або інші вироби з дерева при погано виконаної шліфовці, що залишилися жирових і смоляних плямах. Роботу доведеться починати з нуля, від є з підготовки до фарбування.

Щоб Ваші старання увінчалися успіхом, при покупці морилки в інтернет-магазині «ТБМ-Маркет», задавайте питання фахівцеві компанії. Він порадить, підкаже, допоможе розібратися з тонкощами морения і визначитися з вибором.

Як його краще зробити?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей