* Политика новости » Банки »

* *

Fishnews - Новини рибальства

  1. фото дня

31 травня 2019 року

Співробітники Кроноцкого заповідника на Камчатці і вітчизняних НДІ представили програми на польовий сезон 2019 р планах учених - моніторинг популяції нерки і морських ссавців, а також експеримент зі створення штучних популяцій гольців і Кокань.

Нинішню весняну путину в Республіці Дагестан оцінюють як успішну: освоєно 3,6 тис. Тонн - кращий показник для регіону за багаторічний період. Зокрема, рибалки взяли хороші улови оселедців і кільки.

Міністерство сільського господарства і Росриболовство підготували зміни по інструменту інвестиційних квот. Бізнес направляє свої пропозиції щодо доопрацювання проекту.

Співробітники Азово-Чорноморської філії ВНИРО (АзНДІРГ) завершили комплексну експедицію в Ростовській області, провівши обстеження 25 водойм. Фахівці оцінювали їх продуктивність для товарної аквакультури.

Середньоволзька теруправління Росриболовства проведе службове розслідування за маловоддя в Куйбишевському і Саратовському водосховищах.

фото дня

31 травня 2019 року   Співробітники Кроноцкого заповідника на Камчатці і вітчизняних НДІ представили програми на польовий сезон 2019 р планах учених - моніторинг популяції нерки і морських ссавців, а також експеримент зі створення штучних популяцій гольців і Кокань

Нерест нерки в Курильском озері. Цього року вчені продовжать вести моніторинг популяції. Фото Ігоря Шпиленка

Робоча група Держдуми з контролю за реалізацією закону про крабових аукціонах вказала на необхідність чіткого рішення уряду про недоцільність розподілу на торгах інших видів водних біоресурсів.

Промисел лососів стартує в Камчатському краї 1 червня. Які очікування від путини, розповів міністр рибного господарства регіону Андрій Здетоветскій .

Республіка Корея шукає заміну районам промислу у виключній економзоні Японії. Планується розширювати можливості видобутку в водах третіх країн і відкритих водах.

У Ленінградській області співробітники Россільгоспнагляду затримали майже 20 тонн варено-мороженої креветки з Еквадору. Причиною стало невідповідність дати виробництва на коробках з товаром і в ветсертіфікате.

Процедура оцінки регулюючого впливу проводиться зараз по чотирьом проектам постанов в рамках закону про крабових аукціонах. Це в тому числі вимоги до судів, які пропонується будувати під отримання часткою квот.

30 травня 2019 року

Рибалки Волго-Каспійського регіону підвели підсумки весняної путини. Вилов склав 27,4 тис. Тонн. За оцінками науки, освоєння по більшості видів - на хорошому рівні, але по відтворенню рибних запасів перспективи не райдужні.

В рамках програми інвестквот Росриболовство має намір підвищити глибину переробки уловів Північного басейну. При цьому домагатися доступності цін на рибу передбачається через створення спеціалізованого ринку в Мурманську.

У галузевих НДІ вирішили розвивати дослідження економіки рибогосподарського комплексу. Під цей напрямок сформований колектив вчених, повідомив заступник директора ВНИРО - керівник Тихоокеанського філії інституту Олексій Байталюк .

Спостереження громадських організацій за ходом крабових аукціонів посприяє прозорості процесу, вважає голова правління Союзу рибопромисловців Півночі Володимир Григор'єв .

В Астраханській області триває перший етап операції «Путіна-2018». Виявляти браконьєрів правоохоронцям допомагають безпілотні літальні апарати.

Уряд схвалив законопроект, який спрощує отримання в оренду земельних ділянок для аквакультури.

У Республіці Бурятія надають підтримку людям, які залишилися без роботи через заборону на промисел омуля. Зокрема, передбачені компенсації втрати зарплати, безкоштовне перенавчання та субсидії на відкриття власної справи.

Механізми простежуваності товарів продовжують впроваджувати в країнах Євразійського економічного союзу. Угода в цій сфері підписали за підсумками засідання Вищої Євразійської економічної ради в Казахстані.

Уряд схвалив зміни до Кодексу торговельного мореплавства. Передбачається скасування планових перевірок суден в районах промислу в частині забезпечення безпеки.

Федеральна служба безпеки готує законопроект, спрямований на посилення відповідальності за незаконний видобуток водних біоресурсів.

29 травня 2019 року

За підсумками чотирьох місяців поточного року рибоводні господарства відзвітували про збільшення обсягів реалізації товарної риби. Найбільш високі темпи зростання відзначені в ЦФО, на Ставропіллі, в Дагестані і особливо в північно-західних регіонах країни.

30 травня в Держдумі планується провести першу зустріч робочої групи, покликаної здійснювати контроль за реалізацією федерального закону про крабових аукціонах.

Вітчизняні вчені приступили до досліджень китоподібних у Командорських островів. У цьому році група фахівців планує, зокрема, взяти у горбатих китів проби на рівень кортизолу - гормону стресу.

У Мурманській області дозволять любительський вилов краба. Поправки до правил рибальства можуть бути внесені до кінця року, вважає заступник міністра сільського господарства - керівник Росриболовства Ілля Шестаков .

Громадська рада при Росриболовства збереться на чергове засідання 27 червня. Планується розглянути питання, пов'язані з підготовкою кадрів, традиційним рибальством КМНС, поняттям «нерестоохранние смуги лісів».

Курсанти Мурманського державного технічного університету знову зможуть пройти практику на навчальних вітрильниках Росриболовства, а деякі з них візьмуть участь у навколосвітніх експедиціях, запланованих на 2019-2020 рр.

Мінсільгосп і Росриболовство запропонували зміни правової бази по інвестиційним квотами: необхідність їх внесення пояснюється практикою. Зміни позитивні, але потрібна доробка проекту постанови, вважають рибопромисловці.

У Росриболовства вважають правильним відмову у видачі дозволів на вилов нерозмитненим судам. У той же час керівництво відомства обговорило можливості щодо підвищення конкурентоспроможності обслуговування флоту в країні.

У передмісті Владивостока прикордонники виявили нелегальний цех з переробки морепродуктів. Вилучено в цілому більше 2,2 тонни краба, креветки і червоної ікри, збиток державі перевищує 23 млн рублів.

У Магаданській області регіональна комісія з Анадромні розподілила обсяги вилову на «червону» путину. Зокрема, ліміти встановили для КМНС і рибалок-любителів.

На засіданні уряду розглянуть законопроект, покликаний вирішити важливі для аквакультури питання. Це надання землі рибницьким господарствам без торгів, а також використання земель сільгосппризначення, зайнятих ставками на водотоках.

28 травня 2019 року

Програма інвестквот передбачає різке збільшення переробних потужностей на Півночі. Однак в реальності ці плани наткнуться на брак сировини, вважає голова Міжрегіональної асоціації прибережних рибопромисловців Північного басейну Валентин Балашов .

Компанія «Антей» традиційно бере участь в промислі кликача в Антарктиці. Рибалки сприяють у вивченні цього цінного ресурсу, приймаючи на свої судна спостерігачів - співробітників галузевих НДІ.

Для відновлення племінного рибництва в Азово-Чорноморському басейні вчені пропонують створити селекційно-генетичний центр на базі НЦА «Морський берег». З його допомогою планується формувати чистопородні маткові стада, виводити нові породи, акліматизувати перспективні об'єкти.

З 24 травня по 2 червня в Москві в п'ятий раз проходить фестиваль «Рибна тиждень», де торгівля рибою з різних регіонів країни традиційно супроводжується кулінарними майстер-класами, дегустаціями і шоу.

КНР виключила 33 види рибо- і морепродукції В'єтнаму зі списку товарів, які обкладаються митом. «Безкоштовний в'їзд» на китайський ринок дозволили лобстерів, тигровій і морської креветок, трісці, морозиву пангасіус, ставрида, тунця, восьминогу та іншим продуктам.

Доручення президента Росії з виведення з кризи рибокомбінату «Острівний» виконувалися «з перевищенням посадових повноважень» і «заподіянням тяжких наслідків», вважають в СК РФ.

Залучення галузевої громадськості до організації і проведення крабових аукціонів допоможе показати, що торги повністю проходять з дотриманням законодавства, вважають в бізнес-співтоваристві.

Після тривалої перерви вчені досліджують ресурси підзони Примор'ї. Вже зараз можна констатувати позитивну динаміку по ряду об'єктів, зазначає заступник директора ВНИРО - керівник Тихоокеанського філії інституту Олексій Байталюк .

Фахівці КамчатНІРО заявили про рясному схилі цьоголіток горбуші на заході півострова. Це говорить про те, що надлишок виробників минулого літа не знизив ефективність нересту, вважають в інституті.

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей