* Политика новости » Банки »

* *

Дизайн інтер'єру спальні: 27 фото в сучасному стилі

 1. 1 Спальня в скандинавському стилі скандинавський стиль - один з наймодніших в останні пару років,...
 2. 3 Інтер'єр в стилі модерн
 3. 4 Мінімалістичний спальня
 4. 5 Спальня в стилі хай-тек
 5. 6 Спальня в сучасному стилі
 6. 7 Кантрі-інтер'єр спальні
 7. 8 Спальня в стилі лофт
 8. 9 Еко-стиль в інтер'єрі спальні
 9. 10 Спальня в стилі ар-деко
 10. 11 Американський стиль спальні
 11. 12 Англійський інтер'єр
 12. 13 Спальня в стилі еклектика
 13. 14 Поп-арт в оформленні спальні
 14. 15 Інтер'єр спальні в стилі ф'южн
 15. 16 Середземноморський стиль спальні
 16. 17 Інтер'єр в стилі прованс
 17. 18 Неокласична спальня
 18. 19 Вантажний інтер'єр
 19. 20 Спальня в стилі функціоналізм
 20. 21 Урбаністичний інтер'єр спальні
 21. 22 Східний інтер'єр
 22. 23 Спальня в стилі Шеббі-шик
 23. 24 Спальня в стилі контемпорарі
 24. 25 Спальня в грецькому стилі
 25. 26 Інтер'єр в стилі рустик
 26. 27 Спальня в романтичному стилі

1 Спальня в скандинавському стилі

скандинавський стиль - один з наймодніших в останні пару років, і можна сміливо прогнозувати його успіх в подальшому. Два основних переваги пояснюють його популярність: затишок і відносна бюджетность. Скандинавську спальню можна зробити з невеликий кошторисом на ремонт і аксесуари.

Характеристики «північного» інтер'єру - багато світла, пастельні відтінки, зелені рослини, геометричність і простота. Меблі повинні бути з дерева, натурального або штучного, з доповненням м'якої тканинної оббивки або кованих елементів.

Дизайн інтер'єру: Anna Furbacken

2 Спальня в класичному стилі

Класика актуальна завжди. Більшість росіян середнього віку вибирають саме цей варіант, тому що він досить консервативний, не дивлячись на те, що головна асоціація з ним - помпезність. Класика може бути різною, досить підібрати відповідну меблі та вишукані аксесуари - спальня вже вийде затишній і елегантною.

Класика може бути різною, досить підібрати відповідну меблі та вишукані аксесуари - спальня вже вийде затишній і елегантною

Дизайн інтер'єру: студія ZE-MOOV HOME

3 Інтер'єр в стилі модерн

Модерн завжди відповідає модним тенденціям, це досить гнучкий стиль, завжди актуальний. Сучасна спальня з інтер'єром «модерн» виконується в пастельних тонах (Сірий, коричневий, синій і їх відтінки), меблі вибирається з плавними лініями - це додає гармонійність простору, що дуже важливо для затишку спальні.

Сучасна спальня з інтер'єром «модерн» виконується в  пастельних тонах  (Сірий, коричневий, синій і їх відтінки), меблі вибирається з плавними лініями - це додає гармонійність простору, що дуже важливо для затишку спальні

Дизайн інтер'єру: Дарина Місюра

4 Мінімалістичний спальня

Прагнення до мінімалізму в останні роки спостерігається все більше - спальня в цьому стилі може вийти дуже комфортною, так як відсутність зайвих деталей сприяє спокою і потрібного затишку. Найчастіше дизайнери вибирають однотонні інтер'єри: сірі, білі, коричневі, блакитні відтінки. Мінімалізм може бути дуже гнучким - досить змінити текстиль, і кімната зможе заграти по-новому.

Мінімалізм може бути дуже гнучким - досить змінити текстиль, і кімната зможе заграти по-новому

Дизайн інтер'єру: Марина Лаптєва

5 Спальня в стилі хай-тек

Стиль хай-тек - це завжди передові технології і технічні досягнення. Жалюзі на пульті , Різні варіанти освітлення і ергономічні меблі. Ті, хто не любить зайвих рухів і хоче бачити свою спальню максимально обладнаній для відпочинку, вибере саме хай-тек.

Ті, хто не любить зайвих рухів і хоче бачити свою спальню максимально обладнаній для відпочинку, вибере саме хай-тек

Дизайн інтер'єру: студія VAE design & architecture

6 Спальня в сучасному стилі

Так як поняття «сучасний» досить широке, цей стиль постійно видозмінюється. Сьогодні сучасна спальня гармонує з помірною кольоровою гамою і затишним текстилем.

Сьогодні сучасна спальня гармонує з помірною кольоровою гамою і затишним текстилем

Дизайн інтер'єру: студія Concept58

7 Кантрі-інтер'єр спальні

Стиль кантрі передбачає максимальний затишок і комфорт. Для спальні його вибирають багато людей, люблять цей стиль і дизайнери, так як він досить різноманітний, незважаючи на певні правила: велика кількість текстилю, візерунки у вигляді квітів або клітини, дерево, штучно состаренное, декор у вигляді картин в дерев'яних рамках, живі або штучні квіти в горщиках і вазах.

Для спальні його вибирають багато людей, люблять цей стиль і дизайнери, так як він досить різноманітний, незважаючи на певні правила: велика кількість текстилю, візерунки у вигляді квітів або клітини, дерево, штучно состаренное, декор у вигляді картин в дерев'яних рамках, живі або штучні квіти в горщиках і вазах

Дизайн інтер'єру: Максим Нода, студія Номакс

8 Спальня в стилі лофт

Лофтового спальні дуже популярні останнім часом. Спочатку стиль не передбачає затишку, важливого для цього приміщення, але за допомогою продуманого дизайну кімната може стати комфортною. Цегляні або бетонні стіни, дерев'яна підлога, шкіряні меблі і мінімалістичний текстиль, теплі відтінки і велика кількість світла - і спальня в стилі лофт стане улюбленою кімнатою в будинку.

Цегляні або бетонні стіни, дерев'яна підлога, шкіряні меблі і мінімалістичний текстиль, теплі відтінки і велика кількість світла - і спальня в стилі лофт стане улюбленою кімнатою в будинку

Дизайн інтер'єру: студія ART-BOS

9 Еко-стиль в інтер'єрі спальні

спальня в еко-стилі стане центром чистоти і свіжості серед запорошеного міста. Тільки натуральні матеріали, зелені рослини та аксесуари, текстиль з бавовни, льону - еко-інтер'єр сьогодні набирає все більшої популярності.

Тільки натуральні матеріали, зелені рослини та аксесуари, текстиль з бавовни, льону - еко-інтер'єр сьогодні набирає все більшої популярності

Дизайн інтер'єру: Марина Лаптєва

10 Спальня в стилі ар-деко

Ар-деко називають змішанням модернізму і неокласицизму. Його відрізняють строгі геометричні форми, оформлення в півтонах, розкіш і дорогі сучасні матеріали (шкіра, алюміній, натуральні породи дерева). Сьогодні рідко хто робить «чистий» ар-деко, для цього потрібен великий бюджет. Тому найчастіше в інтер'єрі спальні можна зустріти елементи цього стилю: в меблів, аксесуарах, оформленні стін. Наприклад, як у випадку на фото.

Наприклад, як у випадку на фото

Дизайн інтер'єру: Марина Дадиани

11 Американський стиль спальні

Кімната в американському стилі поєднує в собі сучасність і комфорт. Найчастіше для оздоблення стін вибираються світлі тони, а з меблями «грають» на контрасті. Обов'язкова наявність тумбочок і стелажів, куди так зручно покласти книгу або поставити склянку води, а також велика кількість подушок і м'яке ковдру. Якщо дозволяє площа, в інтер'єрі також добре буде виглядати велика шафа і крісло.

Якщо дозволяє площа, в інтер'єрі також добре буде виглядати велика шафа і крісло

Дизайн інтер'єру: студія ChDecoration

12 Англійський інтер'єр

Так званий British Style формувався, починаючи з доби середньовіччя, і, звичайно, за довгі століття зазнав змін. Спальня в англійському стилі - це «острів» затишку і спокою, обов'язковий її атрибут - велике ліжко з незвичайним узголів'ям: кованим, дерев'яним з різьбленням, тканинним, як на фото.

Спальня в англійському стилі - це «острів» затишку і спокою, обов'язковий її атрибут -  велике ліжко  з незвичайним узголів'ям: кованим, дерев'яним з різьбленням, тканинним, як на фото

Дизайн інтер'єру: студія Special-Style

13 Спальня в стилі еклектика

Еклектика з'явилася в 18 столітті, і перше, що спадає на думку при згадці цього стилю, - змішання всього. Смак - основа еклектики, в такому інтер'єрі дійсно можна поєднати різноманітні предмети з абсолютно різною історією, але потрібна вміла рука. Як правило, фоном служить нейтральний колір: бежевий, світло-сірий, оливковий. Еклектична спальня сподобається любителям експериментів, але, створюючи її, важливо використовувати близькі один до одного стилі.

Еклектична спальня сподобається любителям експериментів, але, створюючи її, важливо використовувати близькі один до одного стилі

Дизайн інтер'єру: Марина Лаптєва

14 Поп-арт в оформленні спальні

Нетипове рішення для спальні, але однозначно модне. Зазвичай такий стиль передбачає білі стіни і прикраса їх яскравими плакатами, малюнками. Поп-арт можна назвати бюджетним стилем, так як не потрібно шукати дорогі меблі з натуральних матеріалів - досить проявити креатив і фантазію.

Поп-арт  можна назвати бюджетним стилем, так як не потрібно шукати дорогі меблі з натуральних матеріалів - досить проявити креатив і фантазію

Дизайн інтер'єру: Олена Булагіна

15 Інтер'єр спальні в стилі ф'южн

стиль фьюжн багато хто вважає послідовником еклектики, але більш сучасним. Як і для свого «батька», в інтер'єрі фьюжн потрібно поєднувати непоєднуване - ніяких нудних рамок і визначеності. Однак, якщо в еклектиці це поєднання історично продиктовано обставинами і часто використовуються близькі один до одного стилі, фьюжн - це навмисний відхід від рамок. Основні кольори такого інтер'єру: зелений, малиновий, золотистий і бірюзовий: «ядерна» суміш для спальні, але, безумовно, цікава.

Основні кольори такого інтер'єру: зелений, малиновий, золотистий і бірюзовий: «ядерна» суміш для спальні, але, безумовно, цікава

Дизайн інтер'єру: Олена Пегасова

16 Середземноморський стиль спальні

ключове визначення середземноморського стилю - легкість, тому він як не можна краще підходить для спальні. Основні кольори такого інтер'єру повинні бути натуральними: білий, жовтий, блакитний, зелений, коричневий і їх відтінки. Меблі найчастіше використовується дерев'яна, класичного коричневого кольору або вибілена. У середземноморському стилі змішується декоративність і функціональність, тому ніяких зайвих предметів і аксесуарів зазвичай не потрібно.

У середземноморському стилі змішується декоративність і функціональність, тому ніяких зайвих предметів і аксесуарів зазвичай не потрібно

Дизайн інтер'єру: студія Sweet Home Design

17 Інтер'єр в стилі прованс

«Французький прованс» - одна назва гарантує затишок і романтичність, тому для спальні цей стиль дуже актуальне. Для того щоб створити потрібний інтер'єр, треба дотримуватися кількох простих правил: дерев'яні меблі, пастельні відтінки (можна використовувати оливковий або лавандовий), рослини (живі, можна засушені букети), багато текстилю та м'якості. Свічки і красиві канделябри додадуть потрібної романтичності інтер'єру.

Свічки і красиві канделябри додадуть потрібної романтичності інтер'єру

Дизайн інтер'єру: Anna Simonova Interior Studio

18 Неокласична спальня

Неклассіке хороша для тих любителів традицій, які не терплять зайвої помпезності. Цей стиль відмінно впишеться в кімнату будь-якого розміру завдяки своїй стриманості. В обробці стін можна використовувати шпалери з візерунком, але тоді вибрати більш стриману меблі. У сучасному неокласичному інтер'єрі спальні добре виглядає секретер і вишукане трюмо з натурального дерева зі стульчикам, затишку додадуть маленькі подушки.

У сучасному  неокласичному інтер'єрі  спальні добре виглядає секретер і вишукане трюмо з натурального дерева зі стульчикам, затишку додадуть маленькі подушки

Дизайн інтер'єру: Марина Лаптєва

19 Вантажний інтер'єр

Вінтаж - великий стиль, який може включати елементи різних і тому виглядати різноманітно. Залежно від тимчасового періоду, яка була обрана для інтер'єру, потрібно підбирати меблі, аксесуари та оздоблення. Єдина яскрава відмінна риса - зістаренність речей, але не старовину. Предмети повинні відмінно функціонувати і виконувати своє призначення - просто виглядати так, ніби-то куплені не менше 50 років тому.

Предмети повинні відмінно функціонувати і виконувати своє призначення - просто виглядати так, ніби-то куплені не менше 50 років тому

Дизайн інтер'єру: Дарина Місюра

20 Спальня в стилі функціоналізм

спальня в стилі функціоналізм повинна бути простою, але сучасної. Кожен предмет меблів, поставлений в кімнаті, зобов'язаний виконувати відведену йому функцію, а зайвих елементів бажано не використовувати. Первинна функція, а не форма - такий основний принцип сучасного функціоналізму.

Первинна функція, а не форма - такий основний принцип сучасного функціоналізму

Дизайн інтер'єру: Діна Салахова, BespaceStudio

21 Урбаністичний інтер'єр спальні

Урбаністичний означає «міський», і це визначає риси стилю: функціональність і практичність, предмети меблів зі скла, металу, пластику і деревини, чіткість ліній. Спальня в цьому стилі повинна бути лаконічною, обробка стін простий. Також важливо підібрати однотонний текстиль.

Також важливо підібрати однотонний текстиль

Дизайн інтер'єру: студія VAE design & architecture

22 Східний інтер'єр

Схід справа тонка. Скільки разів ви чули це твердження? Напевно, сотні. Але в створенні східного інтер'єру спальні доведеться проявити ту саму «тонкість». Східний стиль ділиться на кілька підстилів, протилежних один одному. Якщо ми говоримо про Азію, то це стримана мінімалістичний, а якщо про Близький Схід - шик і розкіш, велика кількість тканин і золота. Вибирати - вам.

Вибирати - вам

Дизайн інтер'єру: Ірина Татарникова

23 Спальня в стилі Шеббі-шик

Багато дизайнерів скажуть, що Шеббі шик - це жіночий стиль. У затвердження дійсно є логіка, адже він передбачає ніжність, світлі відтінки меблів і аксесуарів, рожевий колір і вишукані предмети інтер'єру (наприклад, різьблені канделябри) - в загальному, справжній рай для дівчаток.

У затвердження дійсно є логіка, адже він передбачає ніжність, світлі відтінки меблів і аксесуарів, рожевий колір і вишукані предмети інтер'єру (наприклад, різьблені канделябри) - в загальному, справжній рай для дівчаток

Дизайн інтер'єру: Ірина Татарникова

24 Спальня в стилі контемпорарі

Контемпорарі - це перш за все комфорт. Для інтер'єру в такому стилі не потрібно купувати велику кількість декору і меблів, шукати зістарені речі - досить простий і зручною меблів з дерева (натурального або штучного), приємних оку відтінків і текстилю, який асоціюється з зручністю.

Для інтер'єру в такому стилі не потрібно купувати велику кількість декору і меблів, шукати зістарені речі - досить простий і зручною меблів з дерева (натурального або штучного), приємних оку відтінків і текстилю, який асоціюється з зручністю

Дизайн інтер'єру: студія Special-Style

25 Спальня в грецькому стилі

Греція - це зразок смаку і краси, так вважали навіть стародавні жителі. Сьогодні, звичайно, грецький стиль - це не завжди античність і помпезність. Він передбачає білі стіни, бажано з обробкою у вигляді декоративної штукатурки, щоб був помітний рельєф. Дерев'яні меблі і декор з орнаментами доповнять справжню сучасну грецьку спальню.

Дерев'яні меблі і декор з орнаментами доповнять справжню сучасну грецьку спальню

Дизайн інтер'єру: iLADesign

26 Інтер'єр в стилі рустик

Спальня в стилі рустик ідеально підійде любителям натуральних матеріалів в їх природній красі і недбалості. Якщо дерево - то з природними щербинками і візерунками, якщо камінь - то не ідеальною натуральної форми. Рустик в точному перекладі означає «сільський», він ідеально впишеться в спальню заміського котеджу або невеликої дачі.

Рустик в точному перекладі означає «сільський», він ідеально впишеться в спальню  заміського котеджу  або невеликої дачі

Дизайн інтер'єру: Ольга Деревлєва і Руслан Телегін, дизайн-ательє ODEL

27 Спальня в романтичному стилі

Романтизм - стиль, який гідно завершить нашу статтю про модних інтер'єрах спалень. Адже ця кімната для більшості передбачає романтичний настрій, легкість і легкість. Основними матеріалами буде дерево (найчастіше горіх, оскільки володіє природним світлим відтінком), кераміка, натуральні тканини. Спальня в стилі романтизм обов'язково повинна бути з приглушеним світлом, але в пастельних відтінках.

Спальня в стилі романтизм обов'язково повинна бути з приглушеним світлом, але в пастельних відтінках

Дизайн інтер'єру: студія ChDecoration

Скільки разів ви чули це твердження?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей