* Политика новости » Банки »

* *

Коли подешевшають відеокарти - чого очікувати в 2019?

 1. Як все починалося?
 2. Що думають експерти про дефіцит відеокарт
 3. Чому в минулому році був високий попит на dGPU-продукцію?
 4. Короткий огляд ціни відеокарт в 2018
 5. висновок

У зв'язку з підвищеним інтересом до Майнінг, в останні місяці практично неможливо купити в мережі інтернет відеокарти , А ті що є, мають досить високий ціновий сегмент.

Природно, споживачі задають питання, коли подешевшають відеокарти.

Навіть зараз, на тлі незначну стабілізацію ринку відеокарт і падіння курсу криптовалюта, попит dGPU-групу і процесори залишається досить високим.

Навіть зараз, на тлі незначну стабілізацію ринку відеокарт і падіння курсу криптовалюта, попит dGPU-групу і процесори залишається досить високим

зміст:

Згідно з аналітичним оглядом експертної групи Digitimes, прогноз, коли подешевшають відеокарти в 2018, залишається невтішним.

Падіння вартості не передбачається, а швидше за все, буде збільшення цін, і це недвозначно вказують прес-релізи провідних виробників процесорів і відеокарт.

«Майнінговая революція» зробила свою справу, і тепер необхідно стабілізувати ринок попиту, який вже кілька років поспіль залишається затребуваним.

Як все починалося?

Багато Майнер досі мріють про «докризових» часи, коли відеокарти були у вільному доступі. Але, зараз товар не тільки зник з торгівлі, а й різко додав у ціні.

Для тих, хто не знає що таке «Майнінг», пояснимо, це виробничий процес деяких обчислень, де генеруються блоки для видобутку кріптоактівов - біткоіни, ефіріума тощо.

В процесі Майнінг використовуються відеокарти, які обробляють обчислення, і чим більше відеокарт, тим вище шанс видобутку кріптоактіва.

В подальшому отриманий криптовалюта ви можете перемістити в кріптокошелёк, продати або обміняти на кріптобірже , Зробити обмін в фіатние гроші .

Природно, чим вище курс криптовалюта, тим вигідніше Майні через відеокарти. Таким чином, виробники спочатку «просікли тему» ​​і тепер низу що не готові знижувати вартість відеокарт.

Справжній бум на відеокарти був зафіксований в 2017, де на тлі зростання курсу біткоіни і інших альткоінов почалося зростання попиту на відеокарти, а також на Майнінг-ферми .

Пізніше торгівці «залізом» зрозуміли, що дефіцит ринку відеокарт дозволить відкрити їм «золоту жилу», і вони мали рацію.

На тлі браку продукції, ціни на відеокарти були напружені в десятків, сотні разів, і, все одно, висока вартість не зупиняє покупців від ідеї «купити хоча б одну відеокарту».

Демон жадібності був випущений досить швидко, і навіть китайські виробники, які славилися дешевизною, вирішили не опускати ціни на продукцію, а йти разом із загальносвітовою ринком за цінами.

Демон жадібності був випущений досить швидко, і навіть китайські виробники, які славилися дешевизною, вирішили не опускати ціни на продукцію, а йти разом із загальносвітовою ринком за цінами

У перший час дефіцит зажадав від виробників оформити своєрідну черговість на поставку продукції, але і це не врятувало.

Пізніше було прийнято рішення про багаторазове підняття ціни на відеокарти, але і це також не увінчалося стабілізацією ринку.

перейти до змісту ↑

Що думають експерти про дефіцит відеокарт

Щоб не бути голослівним, давайте звернемося до думок експертів. Джозеф Мур, експерт банківського холдингу в США - Morgan Stanley, опублікував свій статистичний звіт-прогноз на 2018, де спробував з'ясувати, коли подешевшають відеокарти в 2018 році.

На його думку, зниження усе-таки слід очікувати, так як добувати, той же Ефіріум стає важче.

Тепер за винагороду одного блоку вам заплатять не 5, а 3 монети.

На думку Мура, рівень прибутковості компаній виробників Nvidia і AMD може знизитися на 50%, якщо вони не зроблять шляхи зниження собівартості товару:

«Якщо в 2017 році, рівень продажів відеокарт перевищить $ 800 млн. То в 2018 слід очікувати падіння на 50%, і це тільки по Ethereum, де тепер за винагороду одного блоку покладається 3 монети, а не 5, як це було раніше. З іншого боку, продумується складніший алгоритм для генерації ефіріума, і від ралі Ethereum залежить загальна тенденція зниження вартості відеокарт у провідних виробників ».

Відзначимо, що це думка Мур висловив в листопаді 2017 року, коли був бум курсової вартості провідних альткоінов.

Чому в минулому році був високий попит на dGPU-продукцію?

Увесь 2017 був роком зростання курсової вартості альткоінов, Майнер по всьому світу. Приблизно з весни 2017 чергу за новими відеокартами розтягнулася на 6-9-12 місяців вперед.

Починаючи з грудня 2017 року по лютий 2018, був відзначений триразовий рівень падіння вартості біткоіни і ефіріума.

Багато хто чекав, що на цьому тлі почнуть знижуватися ціни на відеокарти.

Аби не бути голослівним, візьмемо дані Яндекс-Метрики, в період з травня 2017 року по кінець лютого 2018.

Якщо з травня 2017 року по жовтень ціна на відеокарти тримається стабільно, то в листопаді (коли почалося зростання курсу всіх альткоінов), ціна на відеокарти різко впала.

У грудня 2017, середня вартість зросла на 38,2%. У січні вартість криптовалюта тривала недовго, приблизно до 7-9 січня 18 років, по ідеї, ціна dGPU-продуктів повинна бути знижена, але і тут помітив зростання в порівнянні з груднем 2017 на 16,2%.

У порівнянні з аналогічним періодом за січень 17, вартість dGPU-кухарів зросла як мінімум удвічі.

У російському сегменті лідерами продажів стали GeForce GTX 1050 Ti (всі відеокарти взяті з сімейства MSI Gaming X, Gigabyte G1 Gaming, Gigabyte WindForce OC і Palit StormX). Непогані цінові результати показав прискорювач Gigabyte Aorus GeForce GTX 1080 Ti Xtreme Edition.

перейти до змісту ↑

Короткий огляд ціни відеокарт в 2018

Нижче ми наведемо деякі позиції, і вкажемо відхилення ціни вартості в порівнянні з серединою січня 2018 (аналіз на кінець березня):

 • GeForce GTX 1060 6GB: від 25, 5 тисяч руб. (-14,8%);
 • GeForce GTX 1070: від 38 тисяч руб. (-13,4%);
 • GeForce GTX 1070 Ti: від 45 тисяч руб. (-8, 2%);
 • GeForce GTX 1080 від 49 тисяч руб. (-18, 5%);
 • GeForce GTX 1080 Ti: від 69 тисяч руб. (-11,9%);
 • Radeon RX 560 4GB: від 10 тисяч руб. (-10,4%);
 • Radeon RX 570 4GB: від 30 тисяч руб. (+11,9%);
 • Radeon RX 580 8GB: від 34 тисяч руб. (+6,1%);
 • Radeon RX Vega 56: від 56,5 тисячі руб. (+2,3%);
 • Radeon RX Vega 64: від 56 тисяч руб (-12,2%).

В цілому можна відзначити, що ціни як би залишилися на колишньому рівні в середньому пів всім типам відеокарт, хоча саме максимальне підвищення відзначено + 11,9%, а мінімальний спад доречний на позначці -18,5%.

Як видно, цінова стабільність виразно існує, при цьому все це відбувається на тлі явного дефіциту відеокарт і процесорів .

З іншого боку, падіння цін на dGPU-продукти викликані тим, що третій місяць поспіль триває спад у всій кріптоіндустріі.

Ви можете запитати, а звідки у продавців Майнінг-ферм є готові відеокарти. Відповідь тут дуже простий, продавці або заздалегідь все скупили, або займаються перекупити, або точно також як і ви чекають місяцями, коли до них надійде відеокарта.

Деякі вважають, що переломити вартість відеокарт може новий алгоритм обчислень. Але якщо підняти вартість dGPU-товарів, то дуже скоро економічно стане невигідно добувати криптовалюта.

перейти до змісту ↑

висновок

висновок

Чи є все-таки надія, коли подешевшають відеокарти. Певний відповідь вам навряд чи хтось може дати зараз, все залежить від ситуації на кріпторинке.

Якщо зараз, на тлі кріптопаденія все ж відзначається незначне зниження вартості відеокарт на фоні загальносвітового дефіциту, то найменший поштовх курсу вартості кріптоактівов може викликати ланцюгову реакцію підвищення ціни на товар.

Виробники в той же час прекрасно розуміють, що підвищувати ціну на dGPU-сегмент немає сенсу, так як Майнінг популярних криптовалюта стає все складніше.

Навіть якщо все-таки dGPU-сегмент знизить вартість, у Майнер з'являться інші проблеми - високі податки, легалізація бізнесу, дорога електроенергія, особливі умови для Майнінг, втручання держави в роботу і т.д.

Коли подешевшають відеокарти - чого очікувати в 2019?

3.9 (77.14%) 7 голос (ів)

Як все починалося?
Як все починалося?
Чому в минулому році був високий попит на dGPU-продукцію?
Коли подешевшають відеокарти - чого очікувати в 2019?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей