* Политика новости » Банки »

* *

Заколисує нема на руках. Колиска, шезлонг, гойдалки - що вибрати?

 1. сучасні люльки
 2. заколисуючі центри
 3. шезлонги
 4. Гойдалки для самих маленьких
 5. Колиска-гойдалка Fisher Price є у кого-нить? і про животик питання
 6. Про гойдалки ...
 7. Шезлонг, гойдалки
 8. електрокачалка
 9. Шезлонг або мегастул? (Але не гойдалки)
 10. Досвідченим мамам - крісло-качалка і коливається люлька для немовляти
 11. допоможіть вибрати (гойдалки / шезлонг)
 12. Шезлонг або гойдалки?
 13. Шезлонг, гойдалки: Які саме?
 14. пара питань про шезлонгу ...
 15. а ось електронні гойдалки які краще ????
 16. продаю гойдалки Fisher-Price
 17. Про шкоду шезлонгів і автокрісел ...
 18. гойдалки
 19. Які гойдалки купити малюкові?
 20. гойдалки для немовляти
 21. шезлонг
 22. Шезлонг - з якого віку можна?
 23. Про дитячий шезлонг

зміст:

Життя людини починається задовго до його появи на світ: дев'ять місяців немовля проводить в материнській утробі, плавно погойдуючись в такт рухам мами. Саме тому заколисування - один із способів заспокоїти новонародженого і малюка перших місяців життя . Хтось готовий цілими днями носити немовляти на руках, але якщо мама поєднує догляд за дитиною і роботу або домашні справи, для заколисування малюка їй може знадобитися помічник.

Під час народження малюк залишає свій затишний і звичний світ, потрапляючи в величезне світле простір, наповнений звуком, кольором, дотиками. Його переповнюють незрозумілі емоції, впоратися з якими дитині поки не під силу. Щоб зробити цей перехід якомога легшим і щадним, щоб заспокоїти маленького чоловічка, люди придумали колиски. Невеликі за розміром, викладені теплою м'якою тканиною, їх підвішували до стелі і тихенько хитали. Знайомі руху заспокоювали дитину, і він засинав, відчуваючи себе так само, як в маминому животику.

Колиски не втратили актуальності і в наші дні. Більш того: на зміну єдиною колисці прийшло безліч різновидів і модифікацій. Давайте подивимося, що пропонують сучасним малюкам виробники товарів для дітей.

До змісту

сучасні люльки

Сьогоднішні люльки мало чим відрізняються від своїх «прабатьків». Єдина істотна різниця полягає в тому, що нинішні колиски НЕ звисають зі стелі на ланцюгах або мотузках, а спочивають на підлозі. Однак за своєю суттю вони дуже нагадують ті, в яких виросли бабусі наших бабусь, але мають набагато більшу функціональність.

Так, наприклад, у відповідь на плач немовляти розумна електронна система включає один з вібраційних режимів заколисування, нічник-підсвічування і починає програвати ніжну мелодію. У деяких пристроях існує можливість аудіозаписи, так що навіть під час відсутності мами маля чутиме її заспокійливий голос. При наявності пульта дистанційного керування перемикати музичний супровід і вибирати темп закачування можна і на відстані. До таких різновидів колисок відносяться, наприклад, люлька-баунсер Rocker Napper від Tiny Love і люлька з електронною системою заколисування Bentwood від Summer Infant. Призначені вони для самих маленьких користувачів.

Педіатри кажуть, що мірні заколисуючі руху позитивно впливають на нервову систему малюка і дозволяють йому швидше адаптуватися в нових умовах.

До змісту

заколисуючі центри

Для цієї ж категорії розроблені унікальні електронні пристосування - заколисуючі центри типу Motion Swing від Babymoov або MamaRoo від 4moms. Ці пристрої імітують рухи, якими мама колише дитину на руках. Розраховані центри на діточок вагою до 9-10 кг. Вони мають кілька положень спинки, напрямків і швидкостей заколисування, які можна варіювати в залежності від потреб малюка. Вибір мелодій також великий: від народних колискових і легкої інструментальної музики до шуму дощу, вітру і навіть биття материнського серця.

Такі заколисуючі центри зазвичай оснащуються безліччю додаткових аксесуарів на зразок навісу від сонця, покривала і подушечки, прорізувача для зубів і м'якої іграшки. Виконані вони в нейтральній пастельній гамі з високоякісних матеріалів і можуть працювати як від мережі, так і від звичайних батарейок. Це дуже зручно, оскільки дозволяє розмістити центр в будь-якому місці будинку або квартири.

Це дуже зручно, оскільки дозволяє розмістити центр в будь-якому місці будинку або квартири

До змісту

шезлонги

Для тих, хто вже трохи підріс, але ще не навчився сидіти самостійно, ідеальний варіант - шезлонг. Саме такі представляють на ринку провідні компанії. Можна придбати шезлонг Bloom coco plexistyle або Leaf (Nuna), Loft (Inglesina) або крісло-шезлонг Balance Air (BabyBjorn).

Основною перевагою таких пристроїв є їх мобільність: завдяки малій вазі і обтічної форми шезлонг можна поставити не тільки на підлогу, але і на ліжко, і на стіл - зрозуміло, під наглядом дорослого. Це дуже зручно, особливо якщо мамі доводиться займатися приготуванням обіду. Пристебнутий п'ятиточковим ременем безпеки, малюк буде відчувати себе цілком комфортно і із задоволенням стане спостерігати за діями батьків. Знімна панель з іграшками і брязкальцями розважить втомленого крихітку. А якщо він захоче поспати, шезлонг допоможе заспокоїтися і заколише.

Заколисує пристрій не здатне замінити маму і тата, але воно може стати хорошим помічником, що зберігає час і сили батьків.

До змісту

Гойдалки для самих маленьких

Не секрет, що гойдалки люблять і багато дорослих. Можливо, ця прихильність теж родом з дитинства. Пощастило тим малюкам, які вже в самому ніжному віці стануть володарями електронних гойдалок InGenuity від Bright Starts, Sonnolento від Cam або Sweet Snuggle від Graco. Чим же ці моделі такі хороші? Легкі, компактні, зручні, вони призначені для діточок з народження до року, а то і до півтора років. Можливість встановити спинку в будь-якому положенні - від горизонтального до вертикального, з різними варіаціями - робить гойдалки придатними як для новонароджених, так і для вже вміють добре сидіти малюків. Анатомічно правильна форма сидіння охороняє м'язи спини від надмірної напруги.

Гойдалки можуть бути оснащені обертовим модулем з іграшками, столиком, на який можна поставити дитячу пластиковий посуд, музичним центром з набором приємних мелодій і можливістю аудіозаписи. Кілька режимів гойдання призначені як для розваги, так і для того, щоб подарувати дитині солодкий сон.

Авторська стаття

x

Вам сподобалася стаття?

Оцініть статтю

Обговорення

у мене тільки на руках колихала, ну ні в яку не хотіла ні в колясці ні в шезлонгу будинку заколисуватися. а на вулиці в колясці вмить засипала

Це добре, що в сучасному світі багато способів полегшити мамі життя. Тільки діти різні бувають, деяким подавай маму і все, ніякі люльки з колисковими і шезлонгами не допомагають. Особисто з такими дітками знайома)

Нам подарували шезлонг на хрестини, дуже зручна штука. Я і на кухню дочку з собою в ньому беру (а сама в цей час їжу готую), і просто її в нього ложу, а сама в інеті лажу.

.

Коментувати можут "заколисує нема на руках. Колиска, шезлонг, гойдалки - що вибрати?"

Колиска-гойдалка Fisher Price є у кого-нить? і про животик питання

Гойдалки хороші мені подобатися музика повертається на всі боки. Гойдалки - засіб навчання. Календар розвитку дитини. і 2 варіант: Колиска - гойдалка "Морські чудеса" ...

Про гойдалки ...

Колиска, шезлонг, гойдалки - що вибрати? Досвідченим мамам - крісло-качалка і коливається люлька для немовляти. в перші 7-8 місяців мені крісло-качалка не знадобилася зовсім (я не могла їй користуватися заколисує нема на руках. Колиска, шезлонг, гойдалки - що вибрати?

Шезлонг, гойдалки

Заколисує нема на руках. Колиска, шезлонг, гойдалки - що вибрати? Огляд дитячих заколисуючих пристроїв: люлька, шезлонг Вони і як гойдалки і як шезлонг окремо використовуються. Користувалися вкрай мало. Колиска, шезлонг, гойдалки - що вибрати?

електрокачалка

Колиска, шезлонг, гойдалки - що вибрати? Колиски не втратили актуальності і в наші дні. Більш того: на зміну єдиною колисці прийшло безліч різновидів і модифікацій.

Шезлонг або мегастул? (Але не гойдалки)

Заколисує нема на руках. Колиска, шезлонг, гойдалки - що вибрати? Покладіть дитину в шезлонг або гойдалки, нехай малюк гойдається, розглядає іграшки і вивчає обстановку навколо себе. Вдень можна немовляти залишити там же поспати. А на ніч акуратно перекладіть ...

Досвідченим мамам - крісло-качалка і коливається люлька для немовляти

а ось маленька люлька на коліщатках спочатку ніби й здавалася непотрібним капризом, але виявилася дуже затребувана і дуже зручно, тк у нас двоповерховий будинок і люлька весь час перебувала на першому заколисує нема на руках. Колиска, шезлонг, гойдалки - що вибрати?

допоможіть вибрати (гойдалки / шезлонг)

допоможіть вибрати (гойдалки / шезлонг). Придане для дитини. Вагітність і пологи. Заколисує нема на руках. Колиска, шезлонг, гойдалки - що вибрати? ... брязкальця, дитячі шезлонги і т.д. Коли постає питання, які саме вибрати, майбутня (або Але якою б ...

Шезлонг або гойдалки?

Колиска, шезлонг, гойдалки - що вибрати? Покладіть дитину в шезлонг або гойдалки, нехай малюк гойдається, розглядає іграшки і вивчає Як заколисувати дитину не на руках. Шезлонг або мегастул? (Але не гойдалки). Вони і як гойдалки і як шезлонг окремо використовуються.

Шезлонг, гойдалки: Які саме?

Заколисує нема на руках. Колиска, шезлонг, гойдалки - що вибрати? Огляд дитячих заколисуючих пристроїв: люлька, шезлонг Вони і як гойдалки і як шезлонг окремо використовуються. Користувалися вкрай мало. Колиска, шезлонг, гойдалки - що вибрати?

пара питань про шезлонгу ...

Заколисує нема на руках. Колиска, шезлонг, гойдалки - що вибрати? Огляд дитячих заколисуючих пристроїв: люлька, шезлонг, гойдалки. цікаво до якого вони віку розрахованих або хоча б на якийсь зростання, а то у нас перша дитина в 3 роки напевно був 11 ...

а ось електронні гойдалки які краще ????

і 2 варіант: Колиска - гойдалка "Морські чудеса" FISHER-PRICE дозволяють дитині гойдатися в двох напрямках - назад і вперед (як гойдалки) або з боку в бік (як колиска).

продаю гойдалки Fisher-Price

продаю гойдалки Fisher-Price Ocean Wonders Aquarium Cradle Swing в ідеальному стані 3000 рублів 8-916-6838300 (москва, Мосфільмовская).

Про шкоду шезлонгів і автокрісел ...

гойдалки Fisher Price

І побачила я в журналі Колиска - гойдалка Fisher Price 3в1 для дитини вагою до 18 кг. Сидіння знімається і переноситься ... На дачі влітку буде зручно як гойдалки використовувати ...

гойдалки

гойдалки. Ліжечка, стільчики та ін. Меблі. Дитина від народження до року. Гойдалки - засіб навчання. Календар розвитку дитини. і 2 варіант: Колиска - гойдалка "Морські чудеса" ...

Які гойдалки купити малюкові?

Які гойдалки купити малюкові ?. Ліжечка, стільчики та ін. Меблі. Дитина від народження до Порадьте зі свого досвіду, які гойдалки краще? Може бути посилання на веб-сторінку дасте.

гойдалки для немовляти

гойдалки для немовляти. Коляски, автокрісла, кенгуру. Дитина від народження до року. Догляд та виховання дитини до року: харчування, хвороби, розвиток.

шезлонг

Заколисує нема на руках. Колиска, шезлонг, гойдалки - що вибрати? Огляд дитячих заколисуючих пристроїв: люлька, шезлонг, гойдалки. Як заколисувати дитину не на руках. Шезлонг або мегастул? (Але не гойдалки). Розділ: Питання майбутніх мам "бувалим" (купити ...

Шезлонг - з якого віку можна?

Колиска, шезлонг, гойдалки - що вибрати? Обов'язково в цей список речей потрапляють всілякі гойдалки, килимки, брязкальця, дитячі шезлонги і т.д. Коли постає питання ...

Про дитячий шезлонг

Заколисує нема на руках. Колиска, шезлонг, гойдалки - що вибрати? Огляд дитячих заколисуючих пристроїв: люлька, шезлонг, гойдалки. цікаво до якого вони віку розрахованих або хоча б на якийсь зростання, а то у нас перша дитина в 3 роки напевно був 11 ...

Шезлонг, гойдалки: Які саме?
А ось електронні гойдалки які краще ?
Чим же ці моделі такі хороші?
Колиска, шезлонг, гойдалки - що вибрати?
Колиска-гойдалка Fisher Price є у кого-нить?
Колиска, шезлонг, гойдалки - що вибрати?
Колиска, шезлонг, гойдалки - що вибрати?
Колиска, шезлонг, гойдалки - що вибрати?
Колиска, шезлонг, гойдалки - що вибрати?
Шезлонг або мегастул?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей