* Политика новости » Банки »

* *

Як підібрати велосипед по зростанню

  1. Як визначити потрібний розмір рами по зростанню
  2. Приклад розрахунку рами велосипеда категорії двухподвеси
  3. Як підібрати дитячий велосипед по зростанню
  4. «Підгонка» велосипеда під своє зростання

Для забезпечення комфортної посадки людей різного віку велосипеди випускаються в декількох розмірних категоріях, які визначаються розміром рами. Як правило, вона позначається в дюймах на поверхні підсідельною труби. Нерідко можна спостерігати показники розміри рами, зазначені в сантиметрах або позначені відомими літерними параметрами на латині S, M, і L. У більшості випадків таке маркування є найбільш зручною та зрозумілою для людини, недосвідченого Велоїздою.

У більшості випадків таке маркування є найбільш зручною та зрозумілою для людини, недосвідченого Велоїздою

У велоспорті є таке поняття, як геометрія рами. Саме вона задає остаточні пропорції всіх її елементів і впливає на вибір техніки за певного зростання велосипедиста. Базовим параметром, який задає довжину рами, є відстань від осі каретки до закінчення підсідельною труби.

Базовим параметром, який задає довжину рами, є відстань від осі каретки до закінчення підсідельною труби

Як визначити потрібний розмір рами по зростанню

Неправильно підібраний розмір рами має безпосередній вплив на посадку. Якщо вона занадто велика - перевтомлюватися спина, а також кисті рук. Навпаки, маленький варіант рами стане причиною появи болю в шиї.

Перш, ніж відповісти на питання, як підібрати велосипед по зростанню, необхідно звернути увагу на анатомічні особливості тіла конкретного велосипедиста. Залежно від заводу-виробника геометрія рами може мати істотні відмінності. Фахівці в цій галузі радять перед покупкою техніки зробити певні виміри. Їх поєднання з показниками рами дозволить придбати комфортабельний велобайк.

З міні-інструкцією по підбору велосипеда по зростанню ви ознайомитеся, переглянувши дане відео:

Існує 3 способи підбору ростовки.

  1. Необхідно стати біля стіни і заміряти внутрішню довжину ніг - відстань від промежини до землі. Далі провести розрахунки:
  • для визначення відповідної ростовки гірського велосипеда, отриманий параметр варто помножити на коефіцієнт 0,226. Множення показника на 2,54 визначить розмір в дюймах;
  • для туристичного і трекінгових варіанти - помножте на 0,665. Отримане значення буде визначати розмір рами в сантиметрах. Щоб дізнатися величину рами в дюймах, необхідно висоту від землі до промежини помножити на 0,259;
  • для шосейного велосипеда результат множимо на 0,66. Обчислення вкаже на розмір рами в сантиметрах, що відповідає заданому росту.
  1. Другий метод передбачає пророблення наступних дій. Спочатку знадобиться стати над Велобайк таким чином, щоб рама виявилася між ногами, а сідло впиралося в сідниці. П'ятисантиметрову відстань від промежини до верхньої труби рами вказує, що техніка обрана правильно по зростанню і відповідає довжині ніг. А це вже запобіжний засіб, що значним чином впливає на безпеку їзди.
  2. Встановіть велосипедне сідло на правильну висоту, після чого зверніть увагу на розташування підсідельного штиря. Якщо він максимально витягнутий до граничної позначки, велосипед малий. І навпаки, якщо весь штир залишився в трубі - великий.

Розглянуті вище розрахунки мають загальний характер. Щоб підібрати комфортну для себе посадку, слід додатково враховувати довжину велосипеда і стиль катання. Ці два важливих фактора значним чином впливають на визначення потрібних параметрів.

Довгий велосипед з низькою рамою забезпечує спортивну посадку. Для набору швидкості і швидкого підйому вгору, необхідно «розпластатися» над рамою. Недотримання даного параметра призведе до болю в кисті рук і появи набряків. Їзда в екстремальних умовах передбачає менший розмір рами. Це дає можливість виконувати різке маневрування і точне управління. Короткі рами рекомендуються для міської їзди. Сітібайки передбачають практично вертикальну посадку. Слід враховувати, який би стиль їзди не був обраний, важливо знайти свою «золоту» середину, яка дозволить комфортно себе почувати за кермом і отримувати насолоду від катання на велосипеді.

Для визначення потрібного розміру рами по зростанню більшість виробників надають спеціальні схеми, які допоможуть вибрати максимально придатний варіант. Безумовно дані розрахунки досить зручні при покупці велосипеда. Важливо все-таки враховувати анатомічні особливості свого тіла і здійснювати «примірку» Велобайк перед його придбанням. Це дозволить уникнути помилок, які негайно проявлять себе в процесі експлуатації велотехніки.

Приклад розрахунку рами велосипеда категорії двухподвеси

Зробивши завмер внутрішньої довжини ніг, нескладно визначити потрібний розмір рами гірського велосипеда. Для цього висоту промежини множимо на коефіцієнт 0,226.

78 * 0,226 = 17,628 in

18 * 2,54 = 46 см

При цьому розрахунку оптимальним варіантом буде вибір рами висотою 18/46 см. Для спортивного стилю їзди краще вибрати велосипед з рамою 17 ", тоді як для туристичного катання відмінно підійде величина рами 19".

Приклад підбору по зростанню гірського велосипеда ви можете побачити на схемі:

Читайте також на СпортЗум.ру: Як вибрати велосипед для жінки

Як підібрати дитячий велосипед по зростанню

Купуючи дитячий варіант велосипеда, слід орієнтуватися не тільки на вік і спосіб їзди, а й враховувати зростання дитини, від якого залежить довжина рами і діаметр коліс. Для визначення потрібного діаметру коліс, необхідно зростання юного велосипедиста розділити на коефіцієнт 2,5. З метою переведення значення в дюйми отриманий результат розділити на 2,54.

Наприклад, при зростанні дитини 134 см необхідно:

134 / 2,5 / 2,54 = 21 in

Виходячи з того, що діаметр коліс дитячого велосипеда обмежується значеннями 10, 12,14,16,20,24 дюйма, слід вибирати між колесами 20 і 24 in. Фахівці радять, при досягненні зростання 130 см і вище віддавати перевагу діаметру коліс 24 дюйма.

Щоб правильно вибрати розмір рами дитячого велосипеда, слід орієнтуватися на довжину від ліктя до кінчиків пальців дитини. Даний параметр вказує, яким має бути відстань від переднього краю сидіння до керма.

Щодо дистанції між промежиною і рамою, вона не повинна бути менше 10 см. Велосипед повинен точно відповідати віковій категорії дитини і його фізичним можливостям. Тому не слід брати техніку з урахуванням на майбутнє.

«Підгонка» велосипеда під своє зростання

«Підгонка» велосипеда під своє зростання

Щоб почуття максимального комфорту постійно присутнє при їзді, після покупки Велобайк важливо відрегулювати його по своєму зросту. В сучасних велосипедах не надається можливість регулювання керма по висоті. Ситуацію можна виправити за допомогою виносу, який дозволяє здійснювати установку з підйомом або зі спуском.

Важливим елементом на довгих дистанціях є роги - спеціальні пристосування, що дозволяють змінити не тільки положення рук, але і свого тіла. Їх необхідно встановлювати паралельно землі. Перевага рогів - підвищення аеродинамічної при їзді проти вітру.

Регулювання сідла Сітібайки необхідно виконати паралельно землі. Кут нахилу вперед або назад буде зміщувати центр ваги, впливаючи на функціональні можливості велосипеда. Щодо висоти сідла, вона не повинна перешкоджати повному розгинання ноги. При розміщенні педалі в найнижчій точці велосипеда, поставлена ​​на її поверхню нога виявиться трохи зігнутою. Саме досягнувши такого становища, можна говорити про правильну посадку, яка дозволить насолоджуватися різними стилями катання.

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей