* Политика новости » Банки »

* *

Хлібобулочні вироби як бізнес. Бізнес-план міні-пекарні

 1. Для чого потрібен цей бізнес-план?
 2. Аналіз ринку, оцінка конкурентності
 3. Як відкрити пекарню з нуля (вибір форми реєстрації, які документи потрібні для відкриття міні-пекарні)
 4. Що потрібно, щоб відкрити пекарню з нуля?
 5. устаткування
 6. Підбір персоналу
 7. Передбачуваний асортимент продукції
 8. Варіанти збуту хлібобулочних виробів
 9. Просування міні-пекарні
 10. Чи вигідно відкрити пекарню (скільки коштує, які рентабельність і окупність)?
 11. Схожі статті

Міні-пекарня - невелике за обсягами підприємство, яке спеціалізується на виробництві і подальшої реалізації випічки Міні-пекарня - невелике за обсягами підприємство, яке спеціалізується на виробництві і подальшої реалізації випічки. Досить часто пекарні є приватним підприємством, як самостійним, так і складовою частиною бізнесу, наприклад, гіпермаркету. У деяких містах існують навіть цілі мережі пекарень, які реалізують власний продукт навіть з пересувних точок. Правда, як показує практика, стартапи та самі новачки в підприємництві спокушаються на фінансову вигоду, забуваючи про те, що ця «гра» - одна з найжорсткіших.

Для чого потрібен цей бізнес-план?

Банально, але приказка: «7 разів відміряй, 1 відріж» тут просто ідеально підходить. Даний принцип поширюється і на пекарні.

Як ви думаєте, якщо у вашій голові жевріє думка про відкриття пекарні, то що для вас буде важливіше: кругленька грошова сума, найдешевша орендна плата за приміщення або професійний колектив, який готовий завжди на виконання завдань? Хочеться вас засмутити - відповідь буде: «все і відразу». У нашому випадку доводиться говорити про досить поширеному в сучасному бізнесі понятті - бізнес-плані.

Ідеально складений бізнес-план - це не тільки ключ до інвестування, а й запорука успішного розвитку всього вашого підприємства.

В цілому, під бізнес-планом варто розуміти документ, що враховує всі аспекти переваг і проблем, можливі способи їх вирішення. Причому, крім словесної картини, маються на увазі достатні за обсягом чисельні показники, що характеризують витрати і вигоди того чи іншого процесу, процедури, вкладення.

Бізнес-план - це своєрідний погляд в майбутнє вже сьогодні. Саме тому складання плану - категорично важливий процес, що закладає фундамент «світлого майбутнього». Крім того, його написання є першою сходинкою, першим кроком при започаткуванні будь-якого проекту, розрахованого на успіх.

Аналіз ринку, оцінка конкурентності

Варто зазначити, що бізнес-план має на увазі облік більшості особливостей, пов'язаних з бізнесом на поточний момент і в майбутньому. Якщо врахувати, що пекарня - вельми цікавий і захоплюючий проект, то треба враховувати, що без конкуренції в бізнес-плані виробництва хліба та хлібобулочних виробів не обійтися.

Природно, конкуренція змушує рости, розвиватися учасників бізнесу, призводить до створення нової цікавої продукції, знижує вартість продукту. Отже, це на руку як виробнику, так і споживачу. Природно, конкуренція змушує рости, розвиватися учасників бізнесу, призводить до створення нової цікавої продукції, знижує вартість продукту

Активного зростання кількості міні-пекарень на даний момент поки ще немає. Так, час від часу з'являються десь чергові сімейні експромти, проте більшою мірою вони розраховані на удачу або побудовані на особистій зацікавленості власників. Метафорично кажучи, псевдофранцузскіе пекарні ростуть як на дріжджах. Більшість з них не в змозі протриматися на відкритому ринку і кілька місяців.

Незважаючи на це, ринок якісних і успішних пекарень-кафе все ж має тенденцію до зростання. Якщо брати до уваги статистику, то Франція має одну пекарнею на 5000 жителів. Звичайно, говорити про такому попиті на вітчизняному ринку на поточний момент не доводиться.

Як відкрити пекарню з нуля (вибір форми реєстрації, які документи потрібні для відкриття міні-пекарні)

Перед тим, як відкрити міні-пекарню з нуля, необхідно пройти через деякі бюрократичні процедури.

Загальновідомо, для здійснення діяльності необхідна офіційна реєстрація підприємства. В даному випадку існує два варіанти розвитку подій: ТОВ або ІП . Якщо підприємець - людина розумна, і його думки зосереджені на отриманні власної вигоди, то він зареєструє свою діяльність як ВП. У цьому випадку буде менше мороки з оформленням документів, а процес реєстрація виявиться простіше і дешевше.

ТОВ потрібно реєструвати в тому випадку, якщо ви плануєте вести спільний бізнес. Даний варіант - більш надійний і виправданий.

Надання послуг населенню:  бізнес-план ательє з пошиття одягу Надання послуг населенню: бізнес-план ательє з пошиття одягу .

Бізнес-проект , Присвячений відкриттю борошна: аналіз ситуації даного сегмента ринку, організаційні моменти, приблизні розрахунки.

Вибір правової форми - лише початковий етап. Зареєструвавшись, слід вибрати визначитися з системою оподаткування. Режим оподаткування передбачається муніципалітетами і розглядається на затверджені законами різновиди діяльності. У разі створення пекарні ЕНВД - кращий варіант. При його відсутності підійде ССО під 6% або 15%.

Крім цього, які документи потрібні для відкриття пекарні?

 • Санітарно-епідеміологічний висновок на виробництво.
 • Санітарно-епідеміологічний висновок на продукцію.
 • Сертифікат відповідності.
 • Висновок пожежної інспекції.

Що потрібно, щоб відкрити пекарню з нуля?

Приміщення під пекарню

Ймовірно, приміщення можна віднести до ключових факторів відкриття власної міні-пекарні. На початковому етапі найкраще підшукати вже готове до роботи приміщення, в яке досить буде завезти відповідне обладнання.

В якості прийнятного варіанту можна говорити про взяття під пекарню в оренду на території магазину або будинку. Для цього буде потрібно укласти договір про спільну діяльність. Вигода полягає в наступному: при наявності контракту з власниками ви зможете домовитися про взаємовигідні умови - в іншому випадку налагодити порозуміння буде непросто.

Чудової ідеєю стане укладення оренди на тривалий термін.

Серед вимог до приміщення пекарні - її площа від 60 м2. Однак куди важливіше місце розташування орендованого приміщення.

Нарешті, ніяк не обійтися без логістики (стоянка, місця для під'їзду, відстань до збуту і т.д.). І звичайно ж, потрібно врахувати розташування конкурентів.

устаткування

При виборі обладнання коштує чітко визначитися зі стратегією бізнес-плану відкриття міні-пекарні При виборі обладнання коштує чітко визначитися зі стратегією бізнес-плану відкриття міні-пекарні. Іншими словами, ваші основні завдання та конкурентні переваги - це якість продукції, гнучкість технології виробництва хліба та хлібобулочних виробів, змінний графік роботи і великий асортимент продукції. Орієнтуючись на обраний напрям, підбирається і обладнання у відповідності з попитом на окремі параметри.

Отже, визначаємося з необхідним обладнанням. Зарубіжні аналоги обійдуться значно дорожче вітчизняного оснащення. Скажімо, німецькі печі для випікання хліба - це цінник від 30 тис. Євро і вище. Однак і можливості даного обладнання значно ширший - вони надійніші і довговічніші. Найбільшою популярністю в даному випадку користуються марки апаратів Metos, Bongard, Giere, зарекомендували себе як надійні і багатофункціональні.

Варто зазначити, що б / у обладнання для міні-пекарні дозволить значно заощадити бюджет.

Крім печей, не обійтися і без Тісторозкаточні машина, змішувачів тіста, Борошнопросіювачі та інших супутніх апаратів. Не варто забувати і про банальні пакувальних машинах або вагах.

Скільки коштує обладнання для міні-пекарні? Наприклад, при виробництві до 0,5 тонни продукції щодня закупівля імпортного обладнання обійдеться в 60 тис. Євро (мінімум). Продуктивне обладнання обійдеться вже від 100 тис. Дол. Варіанти вітчизняного виробництва будуть значно дешевше.

Підбір персоналу

Природно, що без кваліфікованого персоналу робота пекарні неможлива.

Якщо взяти міні-пекарню, то виробництво до 350 кг виробів це - 3-4 штатні працівники. Зростання виробництва до 2,5 т за добу обійдеться наявністю 7 осіб в штаті.

Постачальники обладнання в більшості випадків навчають майбутніх працівників експлуатації обладнання, що постачається, однак навчити пекти хліб / булочки вони не зможуть. Для цього на вакансію пекаря-технолога все-таки краще найняти утвореного майстра, хоча б з мінімальним практичним досвідом. Пам'ятайте, що на кону ваша репутація.

Передбачуваний асортимент продукції

Поточний ринок хлібобулочних виробів знаходиться в постійному пошуку розширення асортименту продуктів. При цьому орієнтири схиляються до екологічно чистої і здорової їжі.

Західні рецептури за останні 10 років частково витіснили традиційні сорти хлібобулочних виробів. Смакові переваги обивателів вносять у виробництво свої корективи.

Все більшим попитом користуються: круасани, багети, крутон, чіабатти, хлібці. Стандарт формового хліба, столичного батона московського, висівкового або бородинского зазнали поразки в цій боротьбі за споживача. Однак в руках майстра можна спробувати вивести з кризи попит і на вітчизняні бренди.

Як відкрити кафе з нуля  : Покрокова інструкція для підприємців Як відкрити кафе з нуля : Покрокова інструкція для підприємців.

Як на пельменях сколотити свій стан? Дізнайтеся з нашої статті .

Що потрібно для відкриття кондитерського цеху? З чого почати? Що купити? Скільки буде потрібно робітників? Відповіді на ці та інші запитання шукайте тут: http://svoy-business.com/nachalo-deyatelnosti/biznes-planyi/zarabatyivaem-na-sladostyah-biznes-plan-konditerskoy.html

Варіанти збуту хлібобулочних виробів

Організація збуту зажадає:

 • укладення договору поставки з декількома точками збуту з можливістю максимально швидкої доставки;
 • оформлення договорів з фірмами-оптовиками. Це обмежить вас від необхідності організації ринку збуту, а також внесе економічні вигоди (відпаде необхідність утримання транспортного засобу, водія та автослюсаря);
 • виїзної торгівлі. В цьому випадку знадобляться пересувні торгові точки (фургончики). Цей варіант найбільш клопіткий, так як для його здійснення, крім покупки фургона, потрібно отримати спеціальний дозвіл на торгівлю.

Просування міні-пекарні

Для просування бізнесу потрібно вкласти певну кількість грошових коштів в розкрутку. В даному випадку не можна не відзначити заслугу в цій справі рекламної діяльності.

Хоча первинне просування і обійдеться в копієчку, завдяки продуманому бізнес-плану міні-пекарні з розрахунками всі витрати можна розподілити рівномірно, що дозволить знизити фінансове навантаження і почати отримувати прибуток якомога швидше.

Чи вигідно відкрити пекарню (скільки коштує, які рентабельність і окупність)?

Не можна обійти увагою найбільш важливу складову будь-якого бізнес-плану - його фінансову частину.

Отже, скільки коштує відкрити пекарню з нуля? Отже, скільки коштує відкрити пекарню з нуля

Видаткова частина буде включати в себе наступні пункти:

 • реєстрація підприємства і покупка необхідного обладнання - 600 000-1 200 000 рублів;
 • кошти, які необхідні для ремонту приміщення, - 80 000-100 000 рублів;
 • витрати на меблі - 50 000 рублів;
 • плата за оренду приміщення - 850 000-900 000 рублів в рік;
 • оплата за енергоносії і комунальні платежі - 150 000-200 000 в місяць;
 • заробітна плата персоналу - 1 500 000 рублів на рік.

Міні-пекарня в добу випускає від 0,5 до 1 тонни хлібобулочних виробів.

Рентабельність міні-пекарні залежить від кількості випеченого хліба і ціни на нього в різних регіонах країни. В середньому, рентабельність пекарні становить 25-50%.

Термін окупності - 2-3 роки.

Підводячи підсумки, можна сказати, що правильна розробка бізнес-плану відкриття пекарні з урахуванням продуманої системи збуту і орієнтації на інтереси клієнта дозволить швидко окупити вкладення. В даному випадку запорукою успіху бізнесмена стане продуманість його дій на основі чіткого дотримання бізнес-плану з урахуванням своєчасних корективів.

Схожі статті

Допомогла стаття? Підписуйтесь в наші спільноти: ВКонтакте , Фейсбуці , Twitter , Одноклассниках або Google Plus .

Будемо дуже вдячні, якщо поставите "Лайк" нижче. Дякуємо!

Отримуйте оновлення прямо на вашу пошту:

Для чого потрібен цей бізнес-план?
Для чого потрібен цей бізнес-план?
Що потрібно, щоб відкрити пекарню з нуля?
Скільки коштує обладнання для міні-пекарні?
Як на пельменях сколотити свій стан?
Що потрібно для відкриття кондитерського цеху?
З чого почати?
Що купити?
Скільки буде потрібно робітників?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей