* Политика новости » Банки »

* *

Бізнес план транспортної компанії з вантажоперевезень

  1. Бізнес план транспортної компанії: організуємо підприємство з перевезення вантажу
  2. Бізнес план транспортної компанії: завжди оформляйте письмовий договір
  3. Бізнес план транспортної компанії: візьміть в штат юриста
  4. Вантажоперевезення, бізнес план: правильно формуйте колектив
  5. Бізнес план транспортної компанії: купуємо обладнання та машини
  6. Вантажоперевезення, бізнес план: відносини з клієнтами
  7. Бізнес план транспортної компанії: про рекламу

Зростання споживання різних речей стимулює розвиток вантажоперевезень по Росії. Людям постійно потрібно щось терміново перевезти. Наприклад, купили нові меблі, стару веземо на дачу. Розширився бізнес - потрібен новий просторий офіс, а значить, неминучий переїзд. Поміняли квартиру - шукаємо транспортну компанію для перевезення домашніх речей. На бізнес ринку вантажоперевезень успішно існує і розвивається безліч компаній, як порівняно невеликих до великих фірм, які існують не один рік. Як же почати свій бізнес з вантажоперевезень, і які правила потрібно дотримуватися для успішного ведення справ?

Бізнес план транспортної компанії: організуємо підприємство з перевезення вантажу

Для того щоб організувати власний бізнес з вантажоперевезень, докладати особливих зусиль не потрібно. Після процедури реєстрації в податкових органах потрібно орендувати офіс. Обов'язкова умова - наявність стаціонарного телефону, факсу та електронної пошти. Далі потрібно знайти відповідального менеджера або диспетчера вантажоперевезень , Людини грамотного, знайомого з процесом перевезення вантажу. Важливо, щоб співробітник постійно перебував на зв'язку і брав телефонні дзвінки. Саме від цього співробітника залежить потік залучених клієнтів.

Процедура вантажоперевезень сама по собі не представляє нічого особливого. Для того щоб набути навичок, спочатку попрацюйте на внутрішньоміських перевезеннях. Може це вам так припаде до душі, що в сферу міжміських і міжнародних перевезень і вторгатися не захочеться. Найголовніше - довести вантаж в цілості й схоронності, без пошкоджень. Занести туди, куди вкаже клієнт, розставити і отримати оплату. Ось і весь бізнес на перших порах.

Біда в тому, що подібною діяльністю займається дуже велика кількість дрібних вантажоперевізників. Найчастіше багато працюють без утворення юридичної особи, а це має на увазі несумлінне, поверхове ставлення до роботи. Ваше завдання на даному етапі: по-перше, сформувати цінову політику. Для цього необов'язково відразу ставити найнижчу планку цін на свої послуги (ви ж хочете отримувати прибуток?). Протівопоставьте своїм конкурентам якість на противагу низькій ціні. Якість має на увазі під собою чіткість роботи, постійний зв'язок з клієнтом, дотримання графіка. Якщо ви пообіцяли клієнту приїхати на навантаження до 10.00 ранку, то приїжджайте на 5-10 хвилин раніше. Ще жоден клієнт на це не відреагував негативно.

Бізнес план транспортної компанії: завжди оформляйте письмовий договір

Той, хто заощаджує, завжди платить двічі Той, хто заощаджує, завжди платить двічі. Цю приказку завжди згадують тоді, коли вже пізно щось міняти. Всім відомо, що клієнт шукає там, де дешевше. Найчастіше компанії, що пропонують недорогі послуги, і надають їх відповідно. У кращому випадку, вантаж, що перевозиться такою організацією, прибуде до місця призначення в непридатному для використання вигляді. Про те, що представники даної компанії можуть відсунути дату переїзду або взагалі зникнути з передоплатою, навіть говорити не варто. Бувають і такі випадки: майно завантажили, машина від'їхала, а до місця вивантаження не добралася. Вкрали майно. транспортні компанії, які залучають клієнтів низькою ціною, як правило, не укладають ніяких договорів, що й спричиняє плачевні наслідки.

Якщо ви маєте намір довго і плідно працювати в бізнесі вантажоперевезень, завжди укладайте договір з клієнтом. Причому, договір повинен складатися з двох частин: безпосередньо типового договору з умовами та термінами, і додатки, де перераховані основні предмети, що транспортується майна. Клієнт це оцінить, а ви убезпечите себе від можливих претензій.

Бізнес план транспортної компанії: візьміть в штат юриста

Клієнти зараз завдяки різним телепередач відчувають себе юридично грамотними Клієнти зараз завдяки різним телепередач відчувають себе юридично грамотними. Для того щоб убезпечити роботу транспортної фірми з правової точки зору, необхідно прийняти в штат юриста. Робота з юристом, влаштованим за сумісництвом, як правило, нічим хорошим не закінчується. Людина повинна жити інтересами своєї організації. Багато клієнтів висувають свої вимоги до договорів. Великі підприємства часто просять змінити деякі формулювання і внести в типовий договір корективи. Для того щоб відстежити і узгодити всі зміни і потрібно штатний юрист.

У плані складання договору слід опрацювати пункти, що стосуються оплати послуг і матеріальної відповідальності. Ніколи не починайте працювати без 50% -ної передоплати. Навіть бюджетні установи готові заплатити передоплату в розмірі 30% (це регламентується законодавством). У договорі має бути прописана передоплата в процентному і цифровому співвідношенні (обов'язково цифри повинні бути розшифровані прописом).

Пункт про те, що під час вантажоперевезення ви несете матеріальну відповідальність, завжди гріє душу замовникам. Зайвим він не буде. Якщо раптом стався випадок, що спричинив заподіяння шкоди клієнту, не намагайтеся уникати відповідальності. У більшості випадків грамотне і швидке складання акту на місці з доданими фотографіями призводить до мирного вирішення конфлікту. Пам'ятайте, суд - остання інстанція, витрачений час і нерви, і сплата держмита, яка залежить від розміру збитку.

Вантажоперевезення, бізнес план: правильно формуйте колектив

Починаючи займатися бізнесом з вантажоперевезень, обов'язки адміністратора і диспетчера вантажоперевезень, свіжоспечений директор може виконувати самостійно. Поки бізнес тільки розвивається, замовлень не так багато. Крім того, це сприяє економії грошових коштів.

Вантажників для початку достатньо в межах однієї бригади (3 людини, один з яких водій). Варіантів оплати праці кілька. Поки грошей на розрахунковому рахунку у вас немає, можна оплачувати роботу відрядно. Кожен рейс оплачується окремо. У майбутньому можна запропонувати американську оплату праці. Виплата заробітної плати проводиться один раз в тиждень. Причому зарплата складається з двох частин. Фіксована частина виплачується в будь-якому випадку, незалежно від наявності клієнтів. Преміальна частина залежить від кількості виконаної роботи. Щотижнева оплата вигідна всім: працівники постійно отримують регулярний заробіток, а ви маєте можливість виплачувати зарплату частково, не витрачаючи великих грошових сум.

Ніколи не приймайте на роботу родичів і друзів. Ви ризикуєте зіпсувати відразу імідж компанії і втратити близьких людей. Родичі вас, як директора, всерйоз сприйняти не зможуть до кінця. Панібратське відношення в колективі, ні в якому разі не веде до створення позитивного іміджу компанії. Крім того, родичам і друзям складніше висловлювати претензії, не кажучи вже про те, що вони будуть постійно відпрошуватися з роботи під різними приводами.

Бізнес план транспортної компанії: купуємо обладнання та машини

На етапі реєстрації підприємства не полінуйтеся скласти бізнес-план з вантажоперевезень На етапі реєстрації підприємства не полінуйтеся скласти бізнес-план з вантажоперевезень. Прикиньте, скільки грошей вам знадобиться на становлення бізнесу. Як правило, ви повинні володіти запасом на 3 місяці для оплати оренди приміщення і вкласти 500-600 тисяч рублів в покупку автотранспорту. Крім того, враховуйте, автотранспорт повинен бути обладнаний під вантажоперевезення. Більшість підприємців насамперед купують «Газель», воно і зрозуміло. Щось дешевше знайти важко. Але цей автомобіль славиться тим, що вже через 3 роки після початку експлуатації його досить важко продати, простіше здати в металобрухт. Але всі ці 3 роки автомобіль не буде працювати безперебійно, вам доведеться вкласти в нього чимало коштів і часу. Так що на етапі вибору автотранспортного засобу не розмінюватися на дрібниці, постарайтеся взяти хоча б в кредит гідний імпортний аналог «Газелі». Надалі, накопичивши грошей і напрацювавши зв'язку з виробничими підприємствами спокійно беріть фуру 20 тонник і переходите на новий рівень послуг.

Вантажоперевезення, бізнес план: відносини з клієнтами

Ставтеся до кожного клієнта так, як ніби він для вас один єдиний. Деякі клієнти бувають нестриманим, буркотливими, діють на нерви. Це можна пояснити. Вони ж знаходяться в стані стресу в зв'язку з переїздом. Необхідно намагатися кожного разу виконувати свої обов'язки так, щоб в наступний раз ці клієнти не шукали транспортну компанію для переїзду, а звернулися саме до вас. Нічого складного для цього робити не потрібно. Просто дотримуватися графіка роботи, дбайливо ставитися до вантажу майну. Ще один фактор, який робить дуже сильне враження на клієнтів - зовнішній вигляд вантажників. Найкраще одягати вантажників в стандартну спецодяг. Ще потрібно стежити, щоб ваші вантажники не з'являлися перед клієнтами зі слідами вчорашніх узливань на обличчі.

Завжди намагайтеся йти назустріч клієнту. Практично кожен клієнт задає питання про можливу знижку. Ніхто не змушує вас працювати в збиток, але озвучити якийсь бонус можна. Подумайте, якою сумою ви готові пожертвувати. Клієнт цінує будь-яку поступку. Нехай це 100 рублів, але вони залишаться у нього в кишені.

Крім того, кожен задоволений клієнт - безкоштовна реклама вашого бізнесу з вантажоперевезень. За статистикою один задоволений клієнт забезпечує до десяти потенційних замовників.

Бізнес план транспортної компанії: про рекламу

На перших порах не варто витрачати надто великі гроші на рекламу. Як тільки ви зареєстрували своє підприємство, вас тут же почнуть брати в облогу рекламні агенти. Їх завдання - вийняти з вас гроші (не факт, що запропоновані ними варіанти будуть працювати). Ваше завдання - зберегти свої фінанси і вжити їх за призначенням.

Подати оголошення про надання послуг можна в 2-3 видання. Краще вибирати видання, що спеціалізуються на платних оголошеннях з наявністю рубрикатора. У безкоштовних газетах розміщувати оголошення не варто, їх читають тільки домогосподарки і пенсіонери. Вам потрібно завоювати зовсім іншу цільову аудиторію. Інтернет є потужним засобом, за допомогою якого можна заявити про себе. Додайте дані про свою компанію на різних транспортних біржах. Приблизно раз на місяць можна здійснювати віялову розсилку з пропозиціями від вашої компанії всім абонентам, так чи інакше пов'язаних з вантажоперевезеннями. Так само, не поскупилася і замовте у професіоналів веб сайт, красиво оформлений сайт викличе велику довіру в вашій фірмі з боку потенційних замовників. На цьому все, бажаємо вдалих починань, залишайте свої відгуки про бізнес вантажоперевезень.

завантажити Бізнес план транспортної компанії

Відео: Поради щодо створення бізнес плану

Як же почати свій бізнес з вантажоперевезень, і які правила потрібно дотримуватися для успішного ведення справ?
Ви ж хочете отримувати прибуток?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей