* Политика новости » Банки »

* *

Міжкімнатні двері з масиву дерева, кімнатні двері

З 2000 року наша компанія займається продажем міжкімнатних дверей російських виробників: з масиву дерева (сосни, бука та дуба), шпоновані двері (покриті натуральним шпоном) і міжкімнатні двері, покриті екошпон (екологічно чистої поліпропіленової пленой); а також комплектуючих до них (дверні коробки, лиштви, добірні дошки) та якісної дверної фурнітури (дверні ручки, петлі, замки для міжкімнатних дверей, сантехнічні фіксатори і ключові накладки, а також ригелі і дверні обмежувачі) фірм "Morelli", "Archie" , "Melodia", "Class", "Forme" і "Fuaro". Всі кімнатні двері і фурнітура представлені на нашому сайті тільки від перевірених виробників відрізняються високою якістю виробів.

У нашому інтернет-магазині Ви можете без труднощів купити міжкімнатні двері з натурального шпону, екошпон і масиву дерева кращих російських виробників, а також найбільш привабливі за співвідношенням "ціна-якість" італійські двері.
Основні характеристики різних видів міжкімнатних дверей:

  • Міжкімнатні двері з масиву дерева
    Виробляються тільки з масиву дерева різних порід (сосна, бук або дуб) без застосування додаткових матеріалів. Цей вид дверей буває з цільної дошки дерева (суцільних) або склеєні з окремих елементів масиву. Кімнатні двері, виготовлені шляхом склеювання масиву, мають деякі особливості складання, що впливають на зовнішність дверного полотна і його термін служби. Різні ділянки двері можуть відрізнятися кольором і текстурою, що пов'язано з кутом заломлення світла, та й підібрати абсолютно однакові за кольором і текстурою шматки масиву неможливо. Але, тим не менш, дерев'яні міжкімнатні двері завжди додадуть Вашому дому тепла, затишку і комфорту.
  • Міжкімнатні шпоновані двері
    Бувають двох типів: масивні двері і двері зі стільниковим заповненням. Масивні шпоновані двері мають основу з зрощеного масиву сосни, далі з двох сторін на полотно приклеюється вологостійка ДВП і покривається натуральним шпоном різних порід дерева. У стільникових кімнатних дверей основу складає каркас з соснового бруса, заповнений дрібновічковими сотами, далі технологія виробництва аналогічна. Двері зі стільниковим наповненням відрізняє більш легка конструкція, але звукоізоляція вище у дверей з масиву. А також важливо, що виробники пропонують величезний вибір колірних рішень і моделей шпонованих міжкімнатних дверей. Двері цієї категорії недешеві, що пояснюється досить складною технологією виготовлення, але Ви платите за якість і довгий термін безпроблемної експлуатації, натомість отримуючи красу.
  • Міжкімнатні двері, покриті екошпон (еко-двері)
    Як правило, каркас цих дверей має стільниковий дрібнопористий (10 мм) наповнювач, а фінішне покриття - екологічно безпечна поліпропіленова плівка, гладка або з імітацією структури дерева (3D). Еко-двері полегшені, не бояться сонячного світла, їх можна мити неабразівним миючими засобами. І важливий плюс - досить низька цінова категорія, що робить їх доступними різним верствам населення, залишаючись при цьому якісними, зовні привабливими і мають велику різноманітність кольорів і текстур.

двері Арсенал   з масиву сосни розроблені спільними зусиллями провідних фахівців Росії та Білорусії двері Арсенал з масиву сосни розроблені спільними зусиллями провідних фахівців Росії та Білорусії. Двері виконані в простому органічному дизайні, де немає жодної зайвої деталі. Природна краса натурального дерева і мінімалістична архітектура міжкімнатних дверей з масиву сосни "Арсенал" - це витонченість і строгість стилю Вашого інтер'єру.

ЗАТ Лідер, м Майкоп, випускає фільончасті міжкімнатні двері Альвера з масиву кавказького дуба, що відрізняється підвищеною міцністю, з 2006 року ЗАТ "Лідер", м Майкоп, випускає фільончасті міжкімнатні двері Альвера з масиву кавказького дуба, що відрізняється підвищеною міцністю, з 2006 року. Завдяки своїм ізолюючим від холоду і шуму властивостям, гнучкості в застосуванні і простоті в обслуговуванні, різноманітності відтінків і текстури, масив дуба є найбільш вживаним матеріалом при виробництві елітних міжкімнатних дверей в Росії. Колекція фабрики складається з міжкімнатних дверей серії "Класика", що включає в себе моделі "Аліна", "Вікторія", "Афіна" і "Ніка", і серії "Модерн" - це моделі "Сабіна", "Вероніка" та "Тетяна" . Виробництво орієнтоване на міжкімнатні двері з масиву середньої цінової категорії.

Італія - ​​законодавиця моди, в тому числі і на міжкімнатні двері Італія - ​​законодавиця моди, в тому числі і на міжкімнатні двері. При виробництві дверей з глибокої давнини велика увага приділялася не тільки функціональності, але і якості й красі. Компанія "Mario Rioli" в 2005 році почала будівництво заводу з виробництва міжкімнатних дверей в Росії (м Донський Тульської області). Сьогодні завод "Mario Rioli" - одне з найбільших підприємств в Росії. Двері "Маріо ріоліт" створені на сучасному обладнанні визнаних світових виробників з використанням деревини високої якості.

Компанія Profil Doors представляє нову колекцію міжкімнатних дверей сучасного дизайну Компанія Profil Doors представляє нову колекцію міжкімнатних дверей сучасного дизайну. Відмінною особливістю представлених дверей є використання в якості Стоєв елементів LVL бруса - матеріалу, в якому практично відсутні всі природні дефекти деревини, такі як: свіелеватость, поздовжнє і поперечне жолоблення, розтріскування і інші. Міцність LVL бруса в 3 рази вище, ніж у звичайних пиломатеріалів. Покриття дверей екошпон нового виду не просто повторює малюнок деревини, але і в точності передає всі особливості її текстури.
Міжкімнатні двері компанії Profil Doors ідеально впишуться в інтер'єр як приватного заміського будинку, так і сучасної квартири або стильного офісу.

Міжкімнатні двері ЕврОпал виробляються на великому виробничому об'єднанні в м Жуков Жуковського району Калузької області з 1999 року Міжкімнатні двері ЕврОпал виробляються на великому виробничому об'єднанні в м Жуков Жуковського району Калузької області з 1999 року.
Деталі дверей ЕврОпал виготовлені з переклеєного масиву деревини хвойних порід і облицьовані зносостійким покриттям, що імітує натуральний шпон, із застосуванням підшару з МДФ.
Великий вибір моделей дверей ЕврОпал від Класики до Модерну зробить Ваш будинок затишним і неповторним, наповнить його теплом і чарівністю.

Міжкімнатні двері з натурального шпону Valdo Puertas, м Рибінськ, виробляються на одному з найстаріших меблевих підприємств Росії - меблевій фабриці Свобода Міжкімнатні двері з натурального шпону Valdo Puertas, м Рибінськ, виробляються на одному з найстаріших меблевих підприємств Росії - меблевій фабриці "Свобода".
Основу виробництва шпонованих міжкімнатних дверей Valdo Puertas становлять натуральні матеріали - дерев'яні бруски і шпон цінних порід деревини. Натуральний шпон цінних порід деревини забезпечує неповторний малюнок, властивий виключно даному полотну. Однак треба враховувати, що при купівлі комплекту шпонованих дверей Valdo Puertas буде присутній деяка разнотонность, що вносить в Ваш інтер'єр жвавість і оригінальність.
Міжкімнатні двері Valdo Puertas дозволять Вам втілити в життя найсміливіші ідеї Вашого інтер'єру, вийти за рамки буденності і насолоджуватися затишком домівки.

Власників апартаментів з нестандартними дверними отворами приверне пропозицію Ульяновської фабрики Varadoor по виробництву дверей будь-яких нестандартних розмірів Власників апартаментів з нестандартними дверними отворами приверне пропозицію Ульяновської фабрики "Varadoor" по виробництву дверей будь-яких нестандартних розмірів. Даний виробник також пропонує і комплекти дверей стандартного розміру як класичного, так і сучасного дизайну.

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей