* Политика новости » Банки »

* *

Банківські карти | Як перевірити баланс картки Ощадбанку

  1. Перевірка балансу картки через банкомат Ощадбанку
  2. Баланс карти можна дізнатися за допомогою СМС
  3. Як перевірити баланс картки в Ощадбанк Онлайн
  4. Баланс можна дізнатися за телефоном гарячої лінії

Перевірити баланс дебетової або кредитної карти зовсім нескладно і зробити це можна кількома способами. Найпростіший спосіб, яким рідко хто користується - взяти банківську карту і паспорт і звернутися у відділення банку до операційного працівникові. Але цей спосіб потрібно використовувати лише в тому випадку, якщо у відділенні банку немає банкомату або він не працює. Набагато швидше і простіше перевірити баланс картки в банкоматі, а заодно ще й роздрукувати чек про останні операції, вироблених на рахунку карти.
Однак і цей спосіб не самий зручний, оскільки зажадає від вас витратити час на пошук банкомату. Набагато зручніше відправити запит в банк з мобільного телефону і отримати СМС про баланс карти.

Але найсучасніший і креативний спосіб - зареєструвати свою особисту сторінку на сайті банку і перевірити баланс банківської карти абсолютно безкоштовно через інтернет. Такий банківський сервіс називається ще "інтернет банкінг" або "Особистий кабінет". В Ощадбанку цей сервіс для банківської карти називається "Сбербанк онлайн".
Давайте докладніше розберемося, як перевірити баланс картки, випущеної в Ощадбанку, найбільшого і найпопулярнішого банку Росії.

Перевірка балансу картки через банкомат Ощадбанку

Найчастіше перевіряють надходження грошей на дебетову карту в банкоматі, Ососбенно ті, хто отримує зарплату на карту. Перш ніж зняти гроші з рахунку доводиться перевіряти їх зарахування, баланс карти, а після знімати.
Тут є одна невелика особливість. Справа в тому, що якщо у вас підключений "Мобільний банк" Сбербанка і вам прийшло СМС про надходження грошей на карту, отримати їх в банкоматі можна не відразу, а через деякий час. Тому іноді є сенс спочатку перевірити баланс картки в банкоматі. У всякому разі таке траплялося в момент написання цієї статті, можливо, з часом затримки більше немає.

Щоб перевірити баланс рахунку, досить правильно вставити карту, набрати пін-код, а в головному меню на екрані банкомату вибрати пункт "Запитати баланс". Виберіть одну з опцій (Вивести на екран / Надрукувати чек) і ви тут же дізнаєтеся баланс вашої карти або на екрані монітора, або в чеку.
Цей спосіб безкоштовний, але не завжди зручний. Потрібно йти в банк, можливо, стояти в черзі до банкомату. Набагато простіше і зручніше отримати СМС із зазначенням балансу грошових коштів на рахунку карти.

Баланс карти можна дізнатися за допомогою СМС

Отримуючи карту в Ощадбанку, підключіть відразу послугу "Мобільний банк" і вкажіть в договорі номер мобільного телефону, оформленого на ваше ім'я. Після цього вам більше не потрібно шукати банкомат, щоб перевірити баланс картки.
Досить відправити СМС на номер 900, що належить Ощадбанку, вказати в повідомленні цифровий шифр операції (01) або буквений (БАЛАНС).
Далі в повідомленні після шифру команди зробити (пропуск) і вказати (останні чотири цифри) номера банківської карти.

Строго дотримуйте інструкції Ощадбанку про те, як перевірити баланс картки за допомогою послуги "Мобільний банк". Якщо ви не зробите прогалину в повідомленні, банк сприйме ваше повідомлення як команду поповнити баланс телефону. Добре, що ліміт для операцій по карті на добу нижче шестизначної цифри і замість поповнення балансу вам просто прийде повідомлення від Ощадбанку: "Операція не виконано. Перевищено допустима сума операцій на добу".

Перевірка балансу рахунку карти за допомогою телефону можлива тільки після підключення до карти послуги Ощадбанку "Мобільний банк" і отримати повідомлення про баланс карти можна тільки на той номер мобільного телефону, який ви вказали в договорі. Ощадбанк пропонує платну і безкоштовну версію "Мобільного банку". Яку з них вибрати вирішувати вам. Але плата 30-60 рублів на місяць дозволить вам розширити можливості карти, і в повному обсязі користуватися ще й послугою "Сбербанк онлайн" .

Як перевірити баланс картки в Ощадбанк Онлайн

Оформляючи договір у відділенні банку, підключіть до карти разом з послугою "Мобільний банк" і послугу "Сбербанк онлайн". Це сучасний банківський сервіс, що дозволяє вам через інтернет здійснювати швидко і безпечно будь-які перекази, платежі з карти, в тому числі і оплату комунальних послуг , Штрафи ДАІ, поповнювати баланс телефону і т.д.

Крім економії часу, ви заощадите і гроші, оскільки багато платежі взагалі не мають комісійних, або значно нижче, ніж через касу банку. Навіщо сплачувати "дикі" відсотки при поповненні балансу телефону в терміналах магазинів, коли в "Сбербанк онлайн" це можна зробити практично в усіх випадках безкоштовно. 30 рублів на місяць за послугу "Мобільний банк" ви легко заощадите тільки на відсотках при оплаті мобільного зв'язку, не кажучи про інші платежі.
Але я захопився, так як же перевірити баланс картки за допомогою "Сбербанк онлайн"? А нічого перевіряти і не потрібно. Як тільки ви ввійдете на свою особисту сторінку сайту Ощадбанку, ви відразу ж і виявите, скільки грошових коштів є на рахунку вашої картки.
Якщо у вас кілька карт, те списком будуть розташовано всі ваші карти, із зазначенням суми залишку. Якщо у вас в Ощадбанк відкритий банківський рахунок або вклад, то вони теж буде в цьому списку. І навіть особовий рахунок ощадкнижки буде вказано тут. І з будь-якої карти або рахунки ви можете виконувати перекази грошей на карту та інші платежі.

Баланс можна дізнатися за телефоном гарячої лінії

Іноді бувають ситуації, коли потрібно терміново дізнатися баланс карти, а перевірити це ніяк не можна. Ні поруч банкомату або виходу в інтернет. Так просто, немає банківської карти з собою, а баланс карти потрібно терміново дізнатися. В такому разі, зателефонуйте безкоштовної телефонної лінії Ощадбанку в Службу підтримки. Співробітники банку не можуть давати таку інформацію всім бажаючим, поетом вони запропонують вам повідомити номер карти, кодове слово, іноді іншу інформацію. І після цього ви дізнаєтеся баланс карти.
Телефон безкоштовної гарячої лінії Ощадбанку 8800-555-55-50. Використовуйте його постійно, при виникненні будь-яких питань, у тому числі і в екстрених випадках, наприклад при втраті і блокування картки. Намагайтеся інформацію, що відноситься до використання будь-яких банківських карт дізнаватися або, по крайней мере, уточнювати не в інтернеті, а в першоджерелі. В даному випадку, в відділенні або на сайті Ощадбанку.
Зверніть увагу на дату публікації даної статті, можливо, за цей час частина інформації застаріла.

Дата публікації: 05/08/2012Як перевірити баланс картки Ощадбанку через телефон

Перевірити баланс карти Ощадбанку можна різними способами, в тому числі дізнатися залишок грошей на рахунку карти можна за допомогою СМС через телефон.


Як активувати карту банку

Перша операція, яку потрібно зробити при отриманні картки - це запросити баланс рахунку карти. Таким чином ви активуєте карту і зможете після цього виконувати будь-які операції по карті.


Пін-код банківської картки

Щоб перевірити баланс картки через інтернет, пін-карти, та й сама карта не потрібна. Замість них, для входу в особистий кабінет, ви повинні отримати СМС (одноразовий пароль).


Гроші на карту через банкомат

Перш ніж знімати гроші у банкоматі, переконавшись, що на рахунку карти є достатня сума, введіть знову пін-код, вкажіть необхідну суму і отримаєте готівку. Чи не забудете забрати карту і чек.


Як безпечно користуватися карткою

Інтернет-банкінг, СМС-банкінг дозволяє контролювати стан рахунку карти цілодобово. Про будь-якому русі коштів (надходження / зняття) Ощадбанк вас постійно інформувати, якщо ви підключили послугу "Мобільний банк".


Як закрити банківську карту

Перш ніж закривати карту, перевірте рахунок карти. Якщо це кредитна карта, баланс повинен бути неодмінно позитивним. Після оформлення документів на закриття карти, залишок по рахунку ви отримаєте в касі банку.

Але я захопився, так як же перевірити баланс картки за допомогою "Сбербанк онлайн"?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей