* Политика новости » Банки »

* *

АСКА: "Ми готові виконувати свої зобов'язання перед страхувальниками в будь-яких умовах"

Процвітаючий край з активно розвиваються бізнесом - таким був схід України ще кілька місяців тому. Сьогодні все з точністю навпаки. Обезлюднює міста, зруйновані бомбардуванням житла людей, палаючі заводи. Невизнана війна. Як працюється в таких умовах великим компаніям, що не покинули рідний Донбас і продовжують виконувати свої зобов'язання перед клієнтами? З цим питанням ми звернулися до Андрія Шукатко, Генеральному директору першої в Україні приватної страхової компанії АСКА.

- Андрій Олегович, головний офіс страхової компанії АСКА знаходиться в м. Донецьку - зоні активних бойових дій. Як це відбилося на роботі компанії?

А. Про. Шукатко: то, що відбувається на Донбасі, в східній Україні в цілому, серйозно ускладнило роботу бізнесу в цьому регіоні. Просити співробітників виходити і працювати під кулями, розриваються снарядами, значить розкувати їх життям. Так, ми знаємо багато прикладів, коли медики, рятувальники, водії, навіть продавці продуктів харчування, наприклад, в Слов'янську, Краматорську, незважаючи ні на що, виконували свій обов'язок, допомагали людям вижити в немислимих умовах. Однак я впевнений - якщо є можливість забезпечити колективу максимальну безпеку, не зупинивши при цьому робочий процес, це обов'язково потрібно робити.

Що стосується роботи нашої компанії, спочатку, військові дії на території двох найбільших промислових центрів країни, практично ніяк на неї не вплинули. Я говорю зараз про адміністративно-організаційних аспектах. Але коли Луганськ , А потім і Донецьк стали "гарячими точками" на карті розгорнувся військового протистояння, працювати в цих містах стало дуже непросто. Тим більше, що в Донецьку знаходиться топ-менеджмент АСКА, тут приймаються ключові бізнес-рішення. Так ось настав такий час, коли співробітники по шляху в офіс змушені були проїжджати кілька блокпостів, де озброєні люди перевіряють документи, оглядають машини і особисті речі, можуть допитати. Все це величезний стрес для людини і ризик для його життя.

Крім цього, в результаті обстрілу серйозно ушкоджується життєво важлива інфраструктура міст, відключається електропостачання, водопостачання, виникають тривалі перебої з мобільним зв'язком. А без цього забезпечити ефективне управління величезною компанією з великою регіональною мережею, гарантувати клієнтам своєчасне і якісне обслуговування складно.

- Тим не менше, АСКА продовжує працювати навіть в таких умовах?

А. Про. Шукатко: звичайно, ми продовжуємо працювати на території Донбасу, так само як і у всіх інших регіонах, де є наші центри обслуговування, наші страхові агенти. Кожен день, в колишньому режимі і без будь-яких істотних змін.

Сьогодні головний офіс компанії АСКА, тобто центр управління знаходиться в Донецьку. Мало того, прописка або, на мові юридичних термінів, реєстрація ПрАТ "УАСК АСКА" залишається донецької, хто б там що не говорив.

- З кожним днем ситуація на сході України стрімко змінюється. Клієнтам АСКА дуже важливо розуміти - як ви плануєте свою роботу на найближче майбутнє, що будете робити, щоб зберегти свою стабільність і бути готовим виконувати взяті на себе зобов'язання?

А. Про. Шукатко: щоб мінімізувати можливість блокування нашої діяльності зовнішніми обставинами ми розробили план оперативного реагування. Його реалізація дозволить вирішити відразу кілька завдань. По-перше, захистити інтереси клієнтів АСКА, які не повинні відчути ніяких змін в якості надаваних страхових послуг. По-друге, забезпечити безпеку нашим співробітникам, зберегти колектив. Для цього план передбачає організацію роботи деяких працівників, або підрозділів на віддаленому доступі. Якщо виїжджати в офіс занадто небезпечно, значить людина буде виконувати свою роботу, перебуваючи в безпечному місці. Для цього достатньо буде мати інтернет і телефонний зв'язок. Ну а технічне оснащення, яке ми маємо на сьогодні, в комплексі з найсучаснішими технологіями допоможуть нам забезпечити максимальну ефективність роботи в таких умовах. При цьому основна управлінська команда АСКА може тимчасово переїхати в г. Запорожье - де у нас вже функціонують два офіси обслуговування клієнтів.

- Але ж це призведе до зміни усталених зв'язків в компанії. Як при цьому не втратити в якості роботи і не знизити її оперативність?

А. Про. Шукатко: щоб через зміни формату роботи не постраждали основні бізнес процеси, ми продумали все схеми взаємодії в нових для нас умовах. Адже ключове завдання розробленого плану - швидко і ефективно перебудувати роботу так, щоб не виникло ніяких затримок в обслуговуванні наших клієнтів.

Безумовно, реалізація такого плану може бути стрес-тестом для нас. Знадобиться витримка, терпіння, толерантність, вміння працювати не тільки за шаблоном. Але наш колектив - як одна велика сім'я. У АСКА деякі працюють з дня заснування компанії, т. Е. Вже майже чверть століття, багато хто прийшов сюди відразу після інституту, познайомилися в стінах АСКА зі своїми другими половинками, народили дітей. А в колективі з такою культурою і міцними внутрішніми зв'язками дуже розвинена взаємодопомога, виручка , Гнучкість в прийнятті рішень. Крім цього, всі фахівці АСКА - справжні професіонали з багаторічним досвідом, тонким розумінням потреб клієнтів і страхового ринку, які вміють вирішувати питання будь-якої складності. Я впевнений, які б випробування не довелося нам пережити, ми разом все успішно подолаємо.

- Будучи експертом в своїй області, Ви могли б оцінити реакцію вітчизняного страхового ринку на військові дії на сході країни?

А. Про. Шукатко: думаю, що у багатьох компаній за підсумками першого півріччя 2014 року зростання обсягу виплат страхувальникам на тлі зниження зборів. Страховий ринок практично завжди себе так веде коли порушується політична і економічна стабільність в країні, погіршується криміногенна обстановка. При цьому я не беруся передбачити, якими будуть успіхи або, навпаки, невдачі деяких страховиків в східних регіонах України. Зрозуміло одне, ні страховий ринок, ні люди, що відбувається не виграють.

Якщо говорити про нові страхові продукти або зміни умов в існуючих програмах, то з різних причин компанії не поспішають вводити нові пропозиції, підвищувати надійність страхового захисту українців, враховувати нові життєві обставини. Наша компанія АСКА - швидше виняток в цьому неписаний правилі. Ми першими на ринку запропонували страховий продукт під назвою "Щит", розроблений спеціально для жителів Донецької і Луганської областей. По одному такому полісу можна застрахувати до чотирьох членів сім'ї, отримати комплексне страхування життя, здоров'я і майна своїх близьких без зміни вартості страховки. Але найважливіше, що в нашій новій програмі покриття діє в період військових дій і цивільних заворушень. Тоді як у інших страховиків це є винятком і не підлягає відшкодуванню.

Ось так ми проявили турботу про співвітчизників, які опинилися в зоні військового конфлікту. У липні вже були виплати застрахованим по даному продукту. Хоча, такими фактами пишатися не варто. Нам потрібен мир, взаємна повага, вміння слухати і чути один одного. І тоді у страховиків не буде приводу розробляти "Щити", а в українців - приводу звертатися в страхову компанію. Щиро бажаю всім нам тільки світу і швидкого вирішення конфлікту!

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Як працюється в таких умовах великим компаніям, що не покинули рідний Донбас і продовжують виконувати свої зобов'язання перед клієнтами?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей