* Политика новости » Банки »

* *

Вчимося збирати: квартири через ЖССБК

  1. Хто добре збирав - той в пулі переміг
  2. види позик
  3. Так скільки платити?

Казахстанці поки не мають звички робити накопичення, та й не так часто прагнуть до цього, вважаючи за краще отримання кредитів і, як наслідок, швидке придбання бажаного. Робити щеплення культуру накопичення, вкладаючи гроші у власне житло, пропонує АТ «Жілстройсбербанк Казахстану».

Ми розповімо про те, як оформити кредит у цьому банку і як отримати квартиру за Програмою розвитку регіонів до 2020 року від Жілстройсбербанка.
АТ «Жілстройсбербанк Казахстану» - єдиний в країні фінансовий інститут, який пропонує своїм клієнтам скористатися системою житлових будівельних заощаджень, при цьому отримавши позику за ставками, які істотно нижче ставок по іпотечних кредитах в інших банках.
Для того щоб отримати позику в ЖССБК, треба стати учасником системи жілстройсбереженій, тобто відкрити рахунок і щомісяця його поповнювати. Мінімальний термін накопичень становить три роки, банк надає два види позик: житловий і проміжний житловий (нижче детальніше).
Наприклад, житло, яке вибрав клієнт, коштує 10 млн. Тенге. Менеджер банку розрахує, яку суму щомісяця повинен збирати клієнт, щоб через три роки мати на рахунку 50%. Накопичивши ці 50%, він отримує можливість взяти відсутню половину в кредит з відсотковою ставкою 3,5-5%. Для іпотечної позики це абсолютно низький відсоток.

Костянтин Старков, співробітник Відділу розвитку продажів ЖССБК.
Система в банку замкнута: гроші одних вкладників йдуть на позики іншим. Ми не залучаємо гроші з боку, що гарантує безпеку системи жілстройсбереженій, а також за рахунок такого підходу забезпечується низька процентна ставка. Наша мета - роз'яснювати плюси від участі в системі і залучати вкладників до накопичення, а не до миттєвого отримання коштів.

«Все вкладники отримують додатковий стимул від держави - щорічну премію в розмірі 20%. Максимальна сума, на яку вона може бути нарахована, становить 200 МРП. Вигідно відразу відкрити два рахунки, наприклад, на чоловіка і на дружину. Тоді кожен з них отримає премію від держави. А можна відкрити рахунок на дитину і починати збирати йому на житло вже зараз. У нас останнім часом з'явилося чимало дрібних вкладників », - роз'яснює експерт.

У Казахстані система дитячих депозитів розвинена слабо, але відрадно, що за останній рік є позитивні зрушення. Батьки розуміють, що про житлові умови своїх чад краще подбати, коли їм 2-3 роки, щоб до настання повноліття на рахунку вже накопичилася певна сума, яка стане хорошим внеском для покупки житла. Туди ж увійде і премія від держави.

Костянтин Старков, співробітник Відділу розвитку продажів ЖССБК.
Багатьох потенційних вкладників лякають довгі і «страшні» списки документів, які ЖССБК надає для ознайомлення на сайті. Однак далеко не всі документи необхідні одночасно.

«Цей список - на всі випадки життя, - говорить Костянтин Старков. - У випадку шлюбу, розлучення, наявності або відсутності дітей, громадянства і т. Д. Потрібні ті чи інші документи, а не все відразу ».

Хто добре збирав - той в пулі переміг

Один з напрямків діяльності ЖССБК - програма «Доступне житло-2020». C 1-січня 2015 року програму перестала бути самостійною, вона і ще чотири державні програми увійшли до складу «Програми розвитку регіонів до 2020 року». У напрямку «Житло для всіх категорій населення» пріоритет віддається тим, хто сумлінніше всіх збирав гроші на депозитах ЖССБ. «Якщо ви є вкладником банку, ви маєте можливість на конкурсній основі взяти участь у програмі. Акімату міст надають квартири в чистової обробки на продаж за ціною нижче ринкової, тому це житло, безумовно, привабливо, - зазначає Костянтин Старков. - За три місяці до завершення будівництва проводиться конкурс, так званий пул. Будь-вкладник Банку може подати заявку, Банк перевірить, як довго і ретельно він збирав, і в позитивному випадку вкладник потрапляє в топ і матиме значні шанси на отримання довгоочікуваних ключів від квартири ».

Костянтин Старков, співробітник Відділу розвитку продажів ЖССБК.
Якщо у вкладника є можливість викупити квадратні метри, то йому можуть видати позику під низький відсоток. В якості альтернативи пропонується орендне житло з подальшим викупом. Ще один момент: ті вкладники, які знаходяться в топі, мають перевагу при виборі. Вони можуть вибрати вподобану їм квартиру, визначити, куди будуть виходити вікна і так далі.

Важливо пам'ятати, що претендувати на дешеве житло від держави можуть ті, хто протягом останніх п'яти років взагалі не мав власних квадратних метрів. Також, якщо претенденти на житло хочуть отримати квартиру в Астані або Алмати, необхідна реєстрація в цих містах протягом останніх двох років.

«Якщо раптом з якихось причин клієнти банку в цей раз не потрапили в пул, не потрібно сильно засмучуватися, - запевняє експерт. - Програма розрахована до 2020 року, можна знову і знову пробувати свої сили. Головне, сумлінно накопичувати гроші ».

види позик

Житловий позику

Надається за умови накопичення протягом 3-15 років мінімально необхідної суми заощаджень за договором про жілстройсбереженіях. Мінімальний термін накопичення становить три роки, мінімальний розмір накопичень становить 50% від суми, необхідної для поліпшення житлових умов.

Мінімальний термін накопичення становить три роки, мінімальний розмір накопичень становить 50% від суми, необхідної для поліпшення житлових умов

Проміжний житловий позику

Клієнти, які мають 50% від суми, необхідної для поліпшення житлових умов або достроково накопичили зазначену суму, можуть скористатися проміжним житловим позикою.

Так скільки платити?

Наприклад, двокімнатна квартира в Астані або Алмати із середньою площею 67,4 кв. м при вартості 1 кв. м 142,5 тисячі (ціна за програмою Розвитку Регіонів до 2020 року) тенге буде коштуватиме 9 600 000 тенге. Який необхідний дохід для придбання даної житлоплощі, і яким буде щомісячний платіж сім'ї? Протягом якого часу клієнт зможе викупити цю квартиру?

Приклад 1. Проміжний позику

За умовами кредитування, початковий внесок складе 50% від необхідної суми, що складе 4 800 000 тенге. Протягом трьох років ставка винагороди становитиме 8,5% річних, щомісячний платіж -: 68 000 тенге. Через три роки ставка винагороди знизиться до 4,5% річних, щомісячний платіж складе 44 187 тенге (протягом 10 років). За весь період обслуговування позики (13 років) клієнт виплатить сумму7 750 000 тенге. Для обслуговування позики на зазначену суму, чистий щомісячний дохід сім'ї з трьох осіб повинен становити не менша ніж 156 000 тенге.

Приклад 2. Житловий позику

У разі поступального накопичення в банку 50% від необхідної суми протягом трьох років, Банк надасть клієнту позику на шість років (відповідає ТП «Бастан») зі ставкою винагороди 5% річних, щомісячний платіж складе 76 800 тенге. За весь період участі в системі (три роки накопичення і шість років кредитування) клієнт заплатить суму 9 850 000 тенге. Обсяг переплат складе всього 250 000 тенге. Для таких клієнтів також діє спрощений підтвердження платоспроможності.

Мабуть, ніхто не ставить під сумнів твердження, що для того, щоб робити накопичення, у людини повинна бути чітка мотивація. Одна справа - відкладати просто так, що називається, «на чорний день». І зовсім інша - збирати гроші на власне житло, не маючи можливості розтратити запас. У будь-якому випадку, вибір завжди за вами.

Так скільки платити?
Який необхідний дохід для придбання даної житлоплощі, і яким буде щомісячний платіж сім'ї?
Протягом якого часу клієнт зможе викупити цю квартиру?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей