* Политика новости » Банки »

* *

Реєстрація аккаунта на TAOBAO

У даній статті ми на наочному прикладі покажемо Вам, як самостійно і абсолютно безкоштовно зареєструвати свій аккаунт на китайській торговельній площадці TAOBAO . Наявність власного облікового запису дозволить Вам самостійно виконувати покупки безпосередньо у китайських продавців, минаючи накрутки і комісії посередників, спілкуватися і оперативно з'ясовувати всі необхідні питання, брати участь в акції і розпродажі, а також отримувати знижки та приємні бонуси. Тож почнемо:

 1. Відкриваємо в браузері комп'ютера сайт торговельного майданчика TAOBAO і в верхньому меню сторінки вибираємо пункт "Реєстрація нового користувача", або переходимо відразу по засланні на реєстрацію;

 2. Для зручності проходження процедури реєстрації - в правій верхній частині сторінки перемикаємо інтерфейс сторінки на англійську мову. Зверніть увагу, що одночасно з реєстрацією на TAOBAO для Вас буде створено рахунок в платіжній системі ALIPAY :

 3. Надалі існує можливість створити обліковий запис двома різними способами. Перший спосіб - реєстрація через телефонний номер - дозволяє прив'язати його до Вашої майбутньої облікового запису. При цьому даний номер телефону вже не може бути використаний в подальшому для повторної реєстрації на TAOBAO.
  Другий спосіб - реєстрація через e-mail підтвердження - з отриманням коду перевірки на мобільний телефон. В даному випадку до аккаунту прив'язується адреса електронної пошти, а телефонний номер може бути використаний для реєстрації декількох акаунтів. У даній інструкції ми розглянемо другий варіант реєстрації, через прив'язку електронної пошти, як найбільш складний (реєстрація з прив'язкою телефону вимагає тільки отримання і введення перевірочного коду з SMS повідомлення). Для продовження вибираємо посилання на сторінці "Register with your E-mail address":

 4. На сторінці вводимо адресу електронної пошти (e-mail) і код (капчу), після чого переходимо до наступної сторінки натисканням кнопки "Продовжити":

 5. На наступній сторінці потрібно отримати безкоштовний код на мобільний номер телефону (Увага! У даному випадку не виконується прив'язка номера до облікового запису, а номер використовується тільки для підтвердження). Знаходимо і вибираємо потрібну країну зі списку. Наприклад, Росія (Russia, тел. Код +7) - 20я рядок в списку, Україна (Ukraine, тел. Код +380). Для громадян республіки Казахстан і республіки Білорусь, на жаль, в даний час реєстрація не передбачена. Після вибору країни зі списку вводимо мобільний номер для отримання SMS (безкоштовно) з кодом перевірки і натискаємо кнопку "Отримати код підтвердження":

 6. На вказаний телефонний номер має надійти SMS повідомлення з кодом активації. Необхідно ввести його в поле і натиснути кнопку "Продовжити". Якщо з якоїсь причини Ви не отримали SMS повідомлення, скористайтеся кнопкою "Відправити код повторно".

 7. При коректному введенні коду підтвердження Ви побачите повідомлення про те, що на вказану електронну скриньку було відправлено лист з посиланням на активацію Вашого облікового запису. Увага! Майте на увазі, що активація облікового запису повинна бути завершена протягом 24 годин.

 8. Переходимо в вказану поштову скриньку і знаходимо там реєстраційний лист від Таобао. Для завершення процесу реєстрації натискаємо на кнопку "Завершити реєстрацію" або переходимо по посиланню активації, розташованої трохи нижче.

 9. На останньому кроці відкривається вікно, де Вам пропонується задати ім'я користувача (Ваш ник), а також встановити пароль доступу для входу на TAOBAO. Зверніть увагу, що після завершення реєстрації для входу на торговельний майданчик TAOBAO Ви зможете використовувати як Ваш логін (в даному випадку вказаний e-mail адресу), так і ім'я вашого профілю (яке Ви вводите в останньому рядку).

  • Встановлюємо пароль і повторюємо його ще раз в рядку нижче. При введенні пароля для облікового запису - зверніть увагу на індикатор поруч з рядком введення, який вказує на ступінь його надійності. Увага! Пароль, заданий на даному етапі, буде також бути і Вашим паролем до облікового запису в платіжній системі ALIPAY ;
  • Придумуємо і вводимо в останньому рядку ім'я Вашого облікового запису. У разі, якщо ім'я вже зайнято - система повідомить про це;
  • Завершуємо введення інформації на даній сторінці натисканням кнопки "Завершити". На цьому створення і активація Вашого облікового запису на торговому майданчику TAOBAO успішно завершена, і Ви повинні побачити повідомлення про успішне завершення створення Вашого облікового запису. Зверніть увагу, що Ваш логін (в даному випадку адреса електронної пошти) дозволяє отримати доступ до різних майданчиках групи компаній Alibaba (Tmall, eTao і ін.).

 10. Для початку повноцінної роботи залишилося налаштувати параметри Вашого рахунку в платіжній системі ALIPAY, який був автоматично створений і прив'язаний до облікового запису TAOBAO. Для цього буде потрібно вказати деякі персональні дані. Зробити це можна двома способами.
  Найпростіший спосіб - перейти в електронний ящик (e-mail), на який проводилася реєстрація та знайти там лист від платіжної системи ALIPAY з пропозицією завершити реєстрацію, вказавши необхідні персональні дані, для чого слід просто перейти по посиланню з листа, натиснувши на кнопку " завершити реєстрацію рахунки ALIPAY ":

  До аналогічних налаштувань можна перейти і з головної сторінки Таобао, для чого відразу після авторизації необхідно вибрати пункт меню "Платіжна система ALIPAY".

  До аналогічних налаштувань можна перейти і з головної сторінки Таобао, для чого відразу після авторизації необхідно вибрати пункт меню Платіжна система ALIPAY

  Перед Вами відкриється головна сторінка управління Вашим рахунком в платіжній системі ALIPAY. Призначення основних пунктів меню і кнопок показано на скріншоті нижче. Відзначимо відразу, що більшість функцій і можливостей даної платіжної системи є тільки жителі материкової частини Китаю. У той же час, для нормальної роботи цілком достатньо тих основних параметрів, які будуть описані нижче. Зверніть увагу, що поповнення рахунку ALIPAY і виведення коштів з нього є тільки з / на карти, випущені банками Китаю. Поповнення рахунку і виведення коштів за допомогою міжнародних карт VISA / Mastercard неможливо, проте Ви завжди можете безкоштовно поповнити свій рахунок ALIPAY за допомогою нашого сервісу, просто залишивши заявку в Особистому кабінеті. Вам також є використання переказів між рахунками ALIPAY, однак следут пам'ятати, що ліміт на такі переклади становить 5000 юанів на рік (ліміт діє саме на переклади, на поповнення рахунку через наш сервіс діє ліміт 50 000 юанів на місяць).

  Вам також є використання переказів між рахунками ALIPAY, однак следут пам'ятати, що ліміт на такі переклади становить 5000 юанів на рік (ліміт діє саме на переклади, на поповнення рахунку через наш сервіс діє ліміт 50 000 юанів на місяць)

 11. На сторінці, нам необхідно вказати деяку персональну інформацію. Почати слід з установки паролів. Вам пропонується придумати і встановити два пароля:

  • Перший - це пароль доступу (пароль на вхід) в платіжну систему ALIPAY . Відразу після реєстрації цей пароль аналогічний паролю від Таобао, але зараз у Вас є можливість його змінити. Ви можете придумати новий пароль і ввести його в перший блок або ж залишити таким же як і на вхід на майданчик Таобао, вказавши його в полях введення. Ми рекомендуємо встановлювати пароль для входу на ALIPAY таким же, як і на Таобао, для того, щоб в разі необхідності довго і болісно не згадувати його;
  • У другому блоці потрібно придумати і вказати платіжний пароль ALIPAY . Платіжний пароль - це найважливіший пароль платіжної системи ALIPAY . Саме він використовується для оплати з рахунку, для підтвердження отримання товару та інших важливих операцій в системі. Обов'язково запам'ятайте цей пароль, тому що на відміну від паролів доступу (входу) - платіжний пароль практично неможливо відновити. Увага! Даний пароль обов'язково повинен бути відмінний від інших паролів доступу, інакше система видасть помилку.

  По завершенні установки паролів, переходимо до заповнення персональної інформації нижче на сторінці. Увага! Настійно рекомендується уважно і достовірно заповнити всю персональну інформацію, яка в разі необхідності дозволить відновити пароль до вашого облікового запису.

  • У першому полі вказуємо своє прізвище і ім'я на латиниці, настійно рекомендується вказати так, як написано у Вашому закордонному паспорті або іншому офіційному документі;
  • Вибираємо підлогу (чоловічий / жіночий);
  • У випадаючому списку нижче необхідно вибрати документ, що засвідчує особу. Вибираємо другий рядок "Паспорт" (护照) (так, як показано на малюнку);
  • Наступної поле необхідно ввести серію і номер паспорта без пробілів і зайвих знаків. Увага! Настійно рекомендується використовувати дані закордонного паспорта, ймовірність відновлення аккаунта з яким, у разі виникнення проблем, набагато вище;
  • Рід занять можна вибрати абсолютно будь-який, на ваш розсуд, наприклад, можна вибрати вид діяльності, пов'язаний з IT технологіями;
  • У полях адреси проживання необхідно всюди вибрати останні рядки "Зарубіжний" і в додатковому полі ввести Russia (俄罗斯), Ukraine (乌克兰) і т.д., в залежності від Вашої країни проживання.

  Після закінчення заповнення всіх необхідних полів переконуємося, що встановлена галочка "Згоден з правилами ALIPAY" і завершуємо настройку облікового запису натисканням кнопки ЗАВЕРШИТИ. Якщо все пройшло успішно, то Ви побачите відповідне інформаційне повідомлення.

 12. На цьому все - всі необхідні настройки виконані. Для початку самостійних покупок на торговому майданчику TAOBAO вам залишилося зареєструватися на сервісі самостійних покупок YouCanBuy і прописати адресу складу в профілі TAOBAO.

Версія від 26.09.2014. Оригінальна інструкція по реєстрації облікового запису TAOBAO розміщена по засланні .

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей