* Политика новости » Банки »

* *

Дитяча кімната для двійнят: ідеї для різного віку

 1. Кімната для двійнят: принципові відмінності
 2. Кімната для новонароджених двійнят
 3. Двійнята-дошкільнята: інтер'єр спільної кімнати
 4. Кімната для хлопчиків двійнят
 5. Кімната для дівчаток двійнят
 6. Кімната для різностатевих близнюків
 7. Кімната для двійнят підлітків

Дитяча кімната для двійнят: щастя, помножене на два

грудня 20/13

Трапляється, що щастя приходить в життя набагато більше, ніж очікуєш, і до нього теж потрібно бути готовим! Саме тому, чекаючи народження двійні, варто підготуватися до цього дивовижного чуда і зробити так, щоб дитяча кімната для двійнят була комфортною і затишною.

Здавалося б, чим звичайна дитяча відрізняється від аналогічної кімнати для близнюків? Насправді, є суттєві відмінності при оформленні кімнати для малюків з двійні. І «Будинок Мрії» сьогодні допоможе вам в цьому розібратися.

І «Будинок Мрії» сьогодні допоможе вам в цьому розібратися

Дитяча кімната для двійнят

Кімната для двійнят: принципові відмінності

Малюки, народжені близнюками або двійнятами, мають абсолютно однаковий вік і настільки ж однакові потреби. Саме це і створює головний момент при плануванні інтер'єру кімнати для двійнят. Загалом має бути по парі: ліжок, шаф, комодів, тумбочок. Тут складно буде запропонувати дітлахам двоярусну ліжко - адже або обидві дитини ще малі для другого ярусу, або вони обоє бажають спати нагорі, і одного робочого місця буде мало - швидше за все, діти будуть робити домашні завдання одночасно. Кожен з дітей повинен мати свою особисту територію, де малюк може усамітнитися, але, в той же час, двойняшкам життєво необхідне загальне ігровий простір.

Кожен з дітей повинен мати свою особисту територію, де малюк може усамітнитися, але, в той же час, двойняшкам життєво необхідне загальне ігровий простір

Інтер'єр кімнати для двійні фото

При проектуванні дитячої кімнати для двійні багато нюансів, які необхідно врахувати батькам для того, щоб їхні діти відчували себе комфортно. Але різниця полягає ще й у віці ваших малюків: будете ви оформляти кімнату тільки народилися двійні, дошкольнятам або дітям старшого віку, аж до підліткового віку? Від цього ми і будемо відштовхуватися в наших радах.

Кімната для новонароджених двійнят

Коли малюки тільки з'явилися на світло, варто приділити особливу увагу розміщенню предметів меблювання в кімнаті для новонароджених двійнят. Два немовляти вимагають рівно вдвічі більше уваги, турботи і догляду, саме тому слід створити максимально ергономічні умови для батьків.

Досвідчені мами близнюків радять ставити ліжечка якомога ближче один до одного, так буде комфортно і малюкам, які за дев'ять місяців звикли відчувати один одного поруч, і батькам, яким потрібно менше зусиль для того, щоб «змінити» дитини при годуванні або переодяганні. На перших порах досить пари ліжечок, одного комода, одного пеленального столу і обов'язкового місця для мами: зручного крісла для годування або дивана для сну. Пізніше на цьому місці можна буде розповідати дітям казки або читати книжки на ніч. Як тільки малюки трохи подорослішають, обстановку кімнати доведеться змінити.

Кімната для новонароджених двійнят

Кімната для новонароджених двійнят

Дизайн кімнати для новонароджених двійнят фото

Дизайн кімнати для новонароджених двійнят фото

Інтер'єр кімнати для новонароджених двійнят фото

Інтер'єр кімнати для новонароджених двійнят фото

Інтер'єр кімнати для новонароджених расзнополих двійнят

Інтер'єр кімнати для новонароджених расзнополих двійнят

Кімнати для новонароджених близнюків

Кімнати для новонароджених близнюків

Кімнати для новонароджених близнюків фото

Кімнати для новонароджених близнюків фото

Кімнати для новонароджених близнят

Двійнята-дошкільнята: інтер'єр спільної кімнати

У цьому віці гендерні відмінності ще не так відчутні, і принципове виділення за статевою ознакою поки не потрібно. Якщо у вас одностатеві малюки, можна віддати перевагу в оформленні відповідну стилістику, якщо ж малюки різностатеві, цілком достатньо оформити дитячу кімнату для близнят в нейтральних кольорах.

Обстановка дитячої зростає разом з дітьми: вже необхідні дитячі ліжка для дітлахів цього віку, стіл і стільчики для дитячої творчості, більше ігрового простору. Одягу у малюків стало більше, а кількість іграшок росте в геометричній прогресії, а значить, системи зберігання повинні збільшитися в розмірах і об'ємі. А ось площа кімнати, як правило, залишається незмінною. Саме тому батьки близнюків починають шукати варіанти, здатні розширити простір дитячої кімнати, підбирати багатофункціональну меблі-трансформер, розглядати варіанти двоярусних ліжок і відкидних столів.

Гармонійним рішенням може бути покупка двох однакових ліжок-горищ , Внизу яких розташована ігрова зона, яка пізніше може перетворитися в робоче місце.

Має місце і інше планувальне рішення, коли ліжечка розташовуються поряд, паралельно або перпендикулярно один одному. Бажано, що б батько, що укладає малюків спати, міг дати руку кожному з дітей.

Кімната для двійні з ліжками-горищами

Кімната для двійні з ліжками-горищами

Дизайн дитячої кімнати для двійнят

Дизайн дитячої кімнати для двійнят

Дизайн дитячої кімнати для двійні фото

Дизайн дитячої кімнати для двійні фото

Інтер'єр кімнати для двійнят фото

Кімната для хлопчиків двійнят

Хлопчикам, у яких завжди є одноліток для ігор, казково пощастило. Саме тому основний простір дитячої кімнати варто відвести під ігрову зону. Адже роботів, залізниць і конструкторів буде з кожним місяцем ставатиме все більше. І кожного - по два! Спритні і сміливі, діти будуть з задоволенням змагатися між собою і любити фізичні вправи, тому, проектуючи кімнату для двійнят-хлопчиків, відмінним рішенням буде перенести обидві ліжка на «другий» поверх, і встановити спортивний комплекс і велику ігрову площадку. основними системами зберігання в дитячій кімнаті хлопчиків-близнюків будуть ящики з іграшками і книжкові полиці.

основними системами  зберігання в дитячій кімнаті  хлопчиків-близнюків будуть ящики з іграшками і книжкові полиці

Кімната для двійнят хлопчиків фото

Кімната для двійнят хлопчиків фото

Ігрова зона в кімнаті для двійнят хлопчиків фото

Кімната для дівчаток двійнят

Якщо у вас в дитячій живуть дві принцеси, то і обстановка їх кімнати повинна бути казковою та чарівною. Приголомшливі можливості відкриваються перед тим, хто проектує дизайн кімнати для двійнят: створити атмосферу улюблених казок, влаштувати королівські ліжечка і справжній замок? І немає нічого нескромного в тому, що все-все в кімнаті буде рожевим!

Хочете знати, яка головна відмінність кімнати для двійнят дівчаток? Правильно! На відміну від хлопчачої дитячої, тут батькам потрібно бути готовими відвести основне місце під шафи. Великі, місткі, вони повинні помістити всі багатство гардеробів, яка криється в кімнаті дівчаток-близнят.

Дитяча кімната для дівчаток двійнят

Дитяча кімната для дівчаток двійнят

Кімната для двійнят дівчаток фото

Кімната для різностатевих близнюків

Якщо вам пощастило виховувати двійнят різної статі, то варто вирішити для себе: чи бажаєте ви чітко диференціювати зони кімнати для хлопчика і для дівчинки, або вирішите створити загальний інтер'єр для обох дітей. Сучасні інтер'єрні рішення пропонують дуже цікаві варіанти розташування меблів і зонування кімнат для різностатевих двійнят.

Сучасні інтер'єрні рішення пропонують дуже цікаві варіанти розташування меблів і зонування  кімнат для різностатевих  двійнят

Дитяча кімната для різностатевих двійнят

Кімната для двійнят підлітків

Тінейджери - народ особливий. І батьки близнюків і двійнят відчують всю красу цього складного віку подвійно. Дизайн дитячої кімнати для двійнят в підлітковий період повинен обов'язково мати на увазі особисте, відокремлений простір для кожної дитини, можливо, навіть слід відокремити і відокремити територію кожного. А ще - велике робоче місце для двох, адже навчання - основна діяльність підлітків . Підросли діти, швидше за все, мають своє бачення інтер'єру їх спільної кімнати, і буде краще вислухати їхню думку при ремонті кімнати для близнюків-підлітків.

Підросли діти, швидше за все, мають своє бачення інтер'єру їх спільної кімнати, і буде краще вислухати їхню думку при ремонті кімнати для близнюків-підлітків

Кімната для близнюків підлітків фото

Кімната для близнюків підлітків фото

Кімната для двійнят підлітків

Кімната для двійнят підлітків

Кімната для близнюків підлітків фото

Незалежно від віку таких схожих, і в той же час таких різних малюків, дитяча кімната для двійнят - це не тільки складності, але і можливість проявити нетрадиційне мислення, створити улюбленим діткам зручне і комфортний простір, в якому пройде основна частина їх дитинства.


Здавалося б, чим звичайна дитяча відрізняється від аналогічної кімнати для близнюків?
Але різниця полягає ще й у віці ваших малюків: будете ви оформляти кімнату тільки народилися двійні, дошкольнятам або дітям старшого віку, аж до підліткового віку?
Приголомшливі можливості відкриваються перед тим, хто проектує дизайн кімнати для двійнят: створити атмосферу улюблених казок, влаштувати королівські ліжечка і справжній замок?
Хочете знати, яка головна відмінність кімнати для двійнят дівчаток?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей