* Политика новости » Банки »

* *

Дитинець

  1. 1. Про компанію компанія " Дитинець "займається будівництвом дерев'яних будинків і бань в декількох...
  2. 3. Відгуки
  3. 3.1. Відгуки з форумів
  4. 3.2. Будівництво брусового будинку 6х9

1. Про компанію

компанія    Дитинець займається будівництвом дерев'яних будинків і бань в декількох регіонах Росії компанія " Дитинець "займається будівництвом дерев'яних будинків і бань в декількох регіонах Росії. Будував з колоди, бруса, клеєного бруса. Охоплення - Москва, Московська область, області центрального округу Росії, Краснодарський край. Компанія розробляє типові та індивідуальні проекти будинків і бань. Укладаючи договір на будівництво, клієнт отримує проект майбутнього об'єкта.

Адреса офісу продажів в ведмежих озерах: Московська область, Косинська шосе, село "Ведмежі Озера", будинок 65А, тел. (495) 780-44-84, 231-48-37, 363-29-50, 780-44-76

2. Проекти будинків

Для ілюстрації я вибрав пару проектів:

Брусової будинок 6х6

Вартість: від 350 до 500 тис Вартість: від 350 до 500 тис. Руб.

Матеріал: брус 100х150, 150х150, 200х200 або клеєний брус

Планування:
1 поверх - 2 кімнати і передпокій, стелі 2,35 метра
2 поверх - мансарда
Загальна площа: 52м2

Дерев'яний будинок 6х9

Вартість: від 500 до 800 тис Вартість: від 500 до 800 тис. Руб.

Матеріал: брус, колода діаметром від 180 до 240 мм

Планування (один з варіантів):
1 поверх - тамбур, вітальня, кухня, кімната; стелі 2,35 метра
2 поверх - балкон, дві кімнати; стелі 2,1 метра
Загальна площа: 81м2

3. Відгуки

Я постарався зібрати в інтернеті кілька відгуків, які виглядають як відгуки від реальних людей і можуть дати загальне уявлення про компанію.

3.1. Відгуки з форумів

відгук з дачного форуму: Замовив будинок в Дитинці (Ведмежі озера). Перед будівництвом звірте плани будівництва (свої і у будівельників), щоб не було викреслювання і і добавок. Не ведіться на вмовляння будівельників по доп.работам.
Пол утеплити, під черепицю 2-у підкладку. Не кожен ризикне перед прийомом розкривати дах і підлогу зі стінами. Зловив на підкладці під дах - приїхав невчасно. Після додаткового утеплення підлог попросив відкрити їх особисту газель. Побачив утеплювач з хрестами (позначив). Краще оплатити в фірмі, ніж потім лікті кусати.
І постійний контроль! Бригади наймані, представника фірми на будівництві немає! Неприємний осад.
На сайті компанії немає форуму. Що самі хочуть = то і вкладають в відгуки ...

Звідти ж: Чи не знайшов жодного повідомлення про розваленому будинку побудованому з матеріалу цієї компанії.
Все залежить від бригади. Будувався минулого літа - поки все влаштовує: з мінімальними витратами і без будь-якої ейфорії.

Звернулися ми з дружиною в компанію дитинець.
Матеріал привезли відмінний, бригада - теж відмінна. Душа раділа.
На п'ятий день відлили фундамент, на п'ятнадцятий - будинок стояв!
Але на третьому тижні почухав паличкою фундамент, він посипався як пісок (!!)
Бетон я поливав особисто на другий день після виливки, тепла і волога погода стояла два тижні. Через двадцять днів бетон повинен бути як залізо.
Почав дивитися договір, а там про марку бетону ні слова. Дитинець не має свого бетонного заводу і бере бетон на стороні. Тепер радісно дивлюся на будинок, і серце падає, як подивлюся на фундамент. Кажуть, є умільці залізного такий фундамент, від справжнього не відрізниш, але скільки циклів промерзання він витримає, дві зими? А так в принципі ми дуже задоволені, огріхи будуть завжди і всюди.

Купили з дружиною дачну ділянку звернулися в Дитинець. Прислали вони нам відмінну бригаду: бригадира Наумкіна Михайла Олексійовича, Рубахина Володимира Володимировича, Рубахина Олексія Володимировича. Працювали хлопці професійно. Будинок стоїть дерев'яний, красивий, всередині теплий. Дуже задоволені ми залишилися. На наступний рік плануємо баньку ставити, звернемося природно в Дитинець.

Навесні ставили баньку у себе на дачі в Підмосков'ї, звернулися в офіс Дитинець. Менеджер з продажу все пояснила, ми підписали договір і робота почалася. Все було виконані в домовлені терміни без затримок. У них працюють відмінні бригадири, працюють швидко і професійно, а не б'ють байдики. З дружиною задоволені, тепер замовили баньку тещі, головне щоб і зараз хлопці не підвели.

Хочемо поділитися думкою про будівництво будиночка в Ленінському районі Тульської області. Будувала просто чудова бригада Шамова Володимира Миколайовича та Пайбаршева Геннадія Вікторовича. Працювали спокійно, професійно, злагоджено і дуже сумлінно. Дуже хороша бригада.

Замовили ми в Дитинці навесні будиночок з клейового бруса. Чекали півтора місяці, і ось привезли лад матеріал. Клейовий брус я вмовила накрити від дощу, який йде кілька днів уже, інші вироби з дерева були сгружени на проїжджу частину дороги, так як транспорт від Дитинця в ворота не прошел.Так і лежать ці дошки вже три дні під дочекається, нічим не прикриті, незважаючи на те що є поліетилен 30 метрів. Накривати будівельники ці дошки не дозволяють і запевняють, що їх ніхто і ніколи не накриває. Я в шоці!

Жахливо будують! Погані відгуки чула від багатьох людей ... Довелося звертатися в іншу компанію і все переробляти ... Чоловік дуже лаявся тому вибрала дитинця я. А вони просто всюди дають рекламу, вводять в оману, обманюють а в результаті не грошей не повернути (у них хитрі пункти в договорі), не жити неможливо ...

замовила дачний будинок 6х6. Будували з 13.12.2009 до 27.12.209. дуже задоволена робо брігди. Абсолютне знання своєї справи. Завдяки бездоганній роботі бригади і як наслідок, наш нескінченний захват результатом, в нашому товаристві продовжилося будівництво дачних будинків фірмою "Дитинець". Хочу сказати спасибі бригадиру, знаю що його звуть Сергій. Будівництво було в Серпухові, СТ "Сітценабівнік". Величезне Вам спасибі, все літо насаджувалися новим будинком.

3.2. Будівництво брусового будинку 6х9

Будиночок з "Дитинець" 6x9 Брус. Про бригаду.

Як я дізнався, від самих же будівельників, всі бригади у Дитинця з Чувашії і Новгорода (не пам'ятаю - з Нижнього або Великого) Як я дізнався, від самих же будівельників, всі бригади у "Дитинця" з Чувашії і Новгорода (не пам'ятаю - з Нижнього або Великого). Працюють вони вахтовим методом. Тобто созваниваются і бригада приїжджає на конкретне замовлення в призначений час. Кажуть, що з питущих і ін. Фірма розлучається відразу, т.ч. на даний момент таких не залишилося - тобто кількості перевірених бригад достатньо, щоб забезпечити всі "об'єкти". Правда, по напуття друзів (а будувати у "Дитинця" я зважився на їх прикладі) я домовився з менеджером, який мене "вів", що бригада буде хорошою (правда, і менеджер запевняла, що поганих у них вже немає - тобто не дуже досвідчені, але їм дають невеликі прості об'єкти).

У підсумку - бригада з Чувашії. 4 людини. Бригадир, років 45 і троє помічників від 18 до 25 років (правда, один з помічників за майстерністю дорівнював всім іншим разом узятим). Приїхали вони разом з першою машиною матеріалу, точно в призначений день і час. Я оплатив вагончик для проживання бригади, але коли побачив, що привезли - пустив їх в будиночок, який вже був на ділянці (але вони там тільки готували їжу, їли і відпочивали. Ночували в "своєму" (мабуть з почуття солідарності - в нашому будиночку було всього 2 спальних місця).

Весь процес будівництва (від приїзду до від'їзду) зайняв у них 11 днів. Два дня можна "викинути", тому що один день йшов безперервний сильний дощ (пам'ятаєте який червень був?), а другий день втратили прочекавши машину з одним брусом, який повинні були привезти в замін мною забракованого. До речі, з приводу заміни - проблем взагалі ніяких! Вони подзвонили на фірму, сказали номер бруса і протягом наступного дня брус (вже готовий - запилених) був завезений до нас машиною, яка везла матеріал на інший об'єкт в нашому напрямку.

Розчин для фундаменту підвозив міксер Детнца (всього 3 ходки), але запралялся він на найближчому розчинної вузлі (я, до речі, туди з'їздив напередодні і за невелику "винагороду" домовився про якість розчину, тому що за розчин розплачується водій міксера (йому на фірмі видають готівкою відповідно до потрібним обсягом)). Але все одно наших людей не переробити - при останньої заливці сказав що ВСЕ, але завдяки погоді сіл на мости і щоб вилізти, був змушений вилити "залишки" у розмірі 3 кубів. Більше наріканій ніяких! Пити ніхто не пив, мату не чули (взагалі гучного слова), перекурів не було - тільки перерву на обід. Вообщем, все сусіди в подиві ...

З "допів" - заплатив безпосередньо їм за обробку сенеж перед складанням і після складання, за збільшення розміру фундаменту під ганок, і за будівництво самого ганку (в договорі не замовляв) з "їх" матеріалу. Все це стало в зайві 20 т.руб.

Працювали хлопці без суєти. Початок о 9-00 закінчували в 21-00. За годину-півтора до обіду і вечері одного відпускали з "об'єкта" кашовар.

З огляду на, що я замовляв по мінімуму утеплювач - всього 5 см. (Решті сам привозив - була можливість за пів ціни) і двері оргалітовие (які все одно міняти коли осяде) ціна вийшла 840 000 за все під ключ. Половина при укладенні договору - друга протягом тижня після підписання приймання.

Можна було заощадити на даху (поставити метал) і ще я додавав до "базі" 2 вінця першого поверху (хотілося вище стелі). І з фундаментом я "переборщив" (але так хотів).
мене той же Дитинець осчатлівлівал рік тому. Протягом року не ставте ні віконниць ні залізних дверей ні стаціонарного опалення, інакше гарантії капут ми на жаль з цим трохи потрапили .. за рік викрутило кілька брусків в стіні, в гарантійної заміни відмовили через встановленої залізних дверей

3.3. Посилання на форуми

Кажуть, є умільці залізного такий фундамент, від справжнього не відрізниш, але скільки циклів промерзання він витримає, дві зими?
Пам'ятаєте який червень був?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей