* Политика новости » Банки »

* *

9 поширених помилок нових працівників

 1. 1) «Я все повинен знати і зуміти зробити сам» - не бійся задавати питання
 2. 2) «Я новачок, тихесенько буду робити, як це роблять інші» - приходь з новими ідеями і ініціативою
 3. 3) «Я і це зроблю, і то» - спочатку виконай добре свою роботу
 4. 4) Страх помилитися - не помиляються тільки той, хто нічого не робить
 5. 5) Опустити руки - відмова і невдача частина процесу
 6. 6) Впевненість в тому, що «медовий місяць» триватиме вічно - побудуй «платформу», щоб можна було вчитися...
 7. 7) Що таке «управління відповідності діяльності?» - ознайомся зі структурою організації
 8. 8) «Мій керівник буде думати про мою кар'єру» - по кар'єрних сходах потрібно підніматися самому
 9. 9) Неучасть в корпоративних заходах і навчанні - користуйся можливостями, які дає підприємство
 10. Думаєш, що знаєш, яким повинен бути банк? Приходь і доведи!

Незалежно від досвіду або віку, початок роботи в компанії - це початок нового шляху: нові обов'язки, нові колеги, культура нового підприємства і нові можливості. Але час для початку цього шляху обмежена. Ми узагальнили поради досвідчених керівників, які допоможуть працівникам уникнути найбільш поширених помилок і успішніше почати кар'єру.

Хоча стандартним вважається випробувальний термін в три місяці, досвідченому керівнику досить одного місяця, щоб зрозуміти, наскільки розумним буде новий працівник. Саме в ці перші тижні новий співробітник і повинен себе проявити.

Звичайно, ніхто не чекає, що протягом чотирьох тижнів недосвідчений юнак або навіть професіонал, який перейшов з іншої компанії, стане експертом на новому місці. Однак, опитавши чотирьох керівників різних підрозділів банку SEB, ми з'ясували 9 найбільших помилок нових співробітників. Далі - аналіз цих помилок і поради про те, як їх уникнути, як зробити так, щоб Твоя кар'єра на новій посаді або в новій компанії розвивалася успішно вже з першого дня.

1) «Я все повинен знати і зуміти зробити сам» - не бійся задавати питання

Найбільша помилка - вважати, що Ти відразу можеш зробити все і знати все поодинці або боятися, що тебе все відразу доведеться вміти робити самому. Звідси найпопулярніша рекомендація - «Став питання!».

Справжній керівник не чекає, що Ти відразу будеш все знати. Для нього важливо те, що Ти хочеш вчитися і ставиш питання. Звичайно, Тобі потрібно підготуватися, щоб після «розігріву» почати працювати вже самостійно. Але що стосується структури організації, процесів на підприємстві, досвіду та порад колег ... Всім цим потрібно цікавитися. Опитані нами експерти чекають, що Ти не будеш соромитися задавати питання. Це покаже, що Ти зацікавлений виконати свою роботу більш ефективно, вчитися і освоювати нову професію.

Безумовно, необхідно бути здатним прийняти остаточне рішення самостійно, це необхідно робити. Але спочатку хоча б обговори з колегами можливі наслідки, адже даремно витрачений час або ресурси чогось варті, і в результаті відповідальність все одно ляже на твої плечі.

Це ж стосується твоїх ідей і рішень. Обговорюй з колегами і керівниками. Цікався їх досвідом, рекомендаціями. Але при цьому залишайся самим собою.

2) «Я новачок, тихесенько буду робити, як це роблять інші» - приходь з новими ідеями і ініціативою

Хоча перша порада говорить, що потрібно ставити питання, це аж ніяк не означає, що треба сліпо слідувати пораді колег. Нового працівника чекають з новими ідеями, свіжим поглядом на речі і галузь в цілому. Молодих людей особливо розглядають як технологічно підкованих і творчих. Колеги - це чудовий путівник для навігації в корпоративному світі. Керівник управління по маркетингу Діана Блумате підкреслює: «Нову кров чекають з новими ідеями і хочуть, щоб новий працівник сам критично оцінював діючі процеси і моделі». У свою чергу глава управління по фінансуванню нерухомості Яніс Озоліньш мотивує своїх працівників задавати питання про те, як все влаштовано, питати і думати, «чому саме так»: «Беручи все, як є, у нового працівника не створюється повноцінне уявлення про процеси, що відбуваються» .

Звичайно, не можна кидатися і в іншу крайність - виключно оцінювати роботу інших і давати поради.

3) «Я і це зроблю, і то» - спочатку виконай добре свою роботу

Працівника наймають з конкретною метою, а практиканта - в конкретний департамент. Керівник управління з розвитку і підтримки платіжних карт Роналдсей Платкайс підкреслює, що від нового працівника дійсно чекають ініціативи, погляду з боку і нових ідей. Але в довгостроковій перспективі потрібні результати в першу чергу в рамках прямих трудових обов'язків: «Головне для нового працівника - повністю виконувати свою роботу, вводити інновації саме в своїй сфері, і тільки після цього лізти за допомогою на чужу територію». Ця особливо проблема молодих людей, в основі типу мислення яких лежить юнацький максималізм. Як правило, керівники стикаються з цим, працюючи з мілленіаламі - якщо скрізь «я, я, я» або «можу, можу, можу», «дай мені, мені і мені», то виходить, що новий працівник звалює на себе роботу, яку часто не може осилити і замість на перший погляд гарної ініціативи результатом є розчарування. «Краще відмінно зробити дві роботи, що не закінчити сім», - підкреслює Роналдсей.

4) Страх помилитися - не помиляються тільки той, хто нічого не робить

Нова робота завжди асоціюється зі стресом. Нікому не подобається помилятися. Якщо новий працівник бачить поле для розвитку, то йому «краще зробити більше, намагатися діяти ефективніше і, можливо, помилитися в процесі, ніж виключно переміщатися в рамках старої моделі з пункту А в пункт B», вважає Д. Блумате.

Ще гірше -не робити нічого тільки через страх помилитися. Але не варто боятися, оскільки саме зроблений «крок вперед» виділить Тебе серед колег!

5) Опустити руки - відмова і невдача частина процесу

Загальна рекомендація - не опускати руки при зіткненні з першим же перешкодою або при першій невдачі. Гарна новина полягає в тому, що помиляються і отримують відмови все. Погана - в тому, що у Тебе, як у нового працівника, вони теж будуть. За словами Діани, «нові працівники приходять з великим бажанням міняти багато речей, але стикаючись з першим« ні », опускають руки. Це величезна помилка ». Завжди потрібно пам'ятати, що ініціатива і наполегливість будуть оцінені, якщо тільки це і не самоціль. Не виключено, що на основі нової ідеї, яка спершу відкидається, в результаті бесід з колегами, роздумів, дискусій народиться інша ідея, яку можна реалізувати, підійшовши до питання з іншого боку.

У свою чергу Роналдсей Платкайс попереджає, що «будуть моменти, коли навіть дуже хорошим ініціативам керівництво або колеги скажуть« ні ». Всі ми люди, і з кожним радою, з кожної успішно виконаною роботою довіру колег та керівництва буде рости. Навіть Уолт Дісней отримав 150 відмов, коли хотів отримати гроші на будівництво Діснейленду.

6) Впевненість в тому, що «медовий місяць» триватиме вічно - побудуй «платформу», щоб можна було вчитися і працювати самостійно.

Діана підкреслює: «Коли новий працівник тільки починає працювати, зазвичай йому приділяється дуже багато уваги, перед ним розчиняються багато дверей і авансом надається сходи нагору. Через якийсь час наступають «звичайні будні», коли потрібно самому боротися за місце під сонцем, оскільки за ручку більше ніхто тримати не буде ». Тому вже з першого дня необхідно планувати свою роботу і вчитися її структурувати (хоча б пам'ятати паролі рахунків і внутрішньої системи для працівників).

У перший же день створи файл Excel з іменами і контактами колег і партнерів - з примітками, в яких випадках з тією або іншою людиною потрібно говорити. Для різних проектів створи різні папки для документів і різні ярлики в електронній пошті.

Організувати роботу в наш час дуже допомагають різні додатки з планування та управління проектами, наприклад, Календар Google, Trello або Evernotes.

7) Що таке «управління відповідності діяльності?» - ознайомся зі структурою організації

Підприємства бувають різні. Працювати в маленькій фірмі, де штат складається всього з декількох чоловік, простіше, оскільки узгодження питань і розподіл роботи відбувається між декількома фахівцями і керівниками. У великих компаніях з багаторівневою системою управління і складною структурою все інакше. Особливо в організаціях типу «matrix», до яких відноситься і банк SEB, де комунікація відбувається не тільки з прямим керівником, а й з колегами різного рівня з різних департаментів. Практична порада - для того, щоб спростити роботу, вже спочатку важливо зрозуміти і познайомитися зі структурою організації і процесом розподілу обов'язків.

8) «Мій керівник буде думати про мою кар'єру» - по кар'єрних сходах потрібно підніматися самому

Кращі керівники будуть робити все, що в їх силах, щоб допомогти членам своєї команди рости. Але будь реалістом - кожен повинен сам брати на себе відповідальність за власну кар'єру. Кожен повинен сам відповідати за свій розвиток і освіту. Трьох місяців зазвичай недостатньо, щоб всьому навчитися - цілком можливо, що Ти ще не будеш готовий до підвищення. Керівник Центру клієнтів банку SEB Інга Шенінг розповідає, що, особливо на початкових позиціях, будь то касир, асистент або практикант, молоді люди часто припускаються помилки, покладаючи на себе власні очікування, що через три місяці вони піднімуться по кар'єрних сходах. В ідеальних випадках так і відбувається, і обов'язково потрібно використовувати будь-яку можливість, наполегливо подаючи CV на бажані позиції. Однак не варто сумувати, якщо перша спроба виявилася невдалою.

9) Неучасть в корпоративних заходах і навчанні - користуйся можливостями, які дає підприємство

Наскільки це можливо, користуйся надаються компанією можливостями навчатися в рамках неформальних заходів. До того ж, керівнику буде набагато простіше оцінити Тебе, як відповідного члена своєї команди. Можливо, саме спілкування в неробочий час дозволить Тобі швидше влитися в колектив і бути поміченим керівником.

Це можуть бути як оплачені роботодавцем конференції, так і святкування Нового року. Керівник Відділу персоналу SEB Крістіана Боша-замбар зазначає, що «ті нові працівники, які беруть участь в будь-якої запропонованої SEB ініціативи, наприклад, програмах реверсивного менторинг, в внутрішньої лабораторії інновацій, або користуються можливістю присвятити один робочий день благодійності, емоційно краще вливаються в колектив і в підсумку покращують свої результати. Адже легше викладатися на повну, якщо подобається не тільки робота, яку виконуєш, а й навколишні тебе середовище і люди ».

Крістап Садовскіс

Думаєш, що знаєш, яким повинен бути банк? Приходь і доведи!

Шукаємо 30 талановитих практикантів, щоб разом створювати банк для молоді.


 • Молодь - 02.10.2017

  8 порад при виборі першого місця роботи

  Перші кроки до незалежного життя пов'язані не тільки з набуттям свободи від батьків, але і c необхідністю приймати рішення і заробляти гроші самостійно, а значить - починати працювати. Ми узагальнили кілька порад, які допоможуть успішніше вести пошуки першої роботи.

  Детальніше

 • Молодь - 02.03.2018

  Що заважає молодим людям знайти роботу?

  Ріхард Круміньш нетиповий молода людина - до 19 років він встиг не тільки накопичити досвід роботи в декількох місцях, а й почав соціальну підприємницьку діяльність, яка дозволяє іншим молодим людям удосконалюватися і отримати роботу.

  Детальніше

Що таке «управління відповідності діяльності?
Що таке «управління відповідності діяльності?
Що заважає молодим людям знайти роботу?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей