* Политика новости » Банки »

* *

Дачні будиночки + фото та проекти

 1. Основні вимоги до дачного будиночка
 2. Що таке проект дачного будиночка
 3. Дачний будиночок проекти будівель
 4. Дешеві дачні будинки
 5. Середні будиночки для дачі
 6. Великі будинки для дачі
 7. Матеріали для дачного будиночка
 8. висновок

Дачниеучасткі, зроблені в наш час, призначаються не просто для утримання городу та вирощування корисних культур. Багато хто приїжджає на дачу, щоб відпочити, приємно і з користю провести час з сім'єю або друзями, побути на свіжому повітрі і сходити в лазню. Ось чому дачні будиночки повинні бути зручними і добре сконструйованими. Адже мати сарай на ділянці для зберігання речей або просту врем'янку не хочеться. Важливо заздалегідь знати основні вимоги до дачного будиночка і виконати його відповідно до плану.

Важливо заздалегідь знати основні вимоги до дачного будиночка і виконати його відповідно до плану

У цій статті ми розглянемо проекти дачних будиночків для 6 соток і більше. Вони допоможуть вам розібратися з конструкцією для себе.

Основні вимоги до дачного будиночка

Якщо раніше можна було задовольнятися звичайним будинком, де вдавалося заночувати після робіт на городі, то в наші дні вимоги до дачних будиночків змінилися. Деякі споруди нічим не відрізняються від приватного будинку: там є всі комунікації, санвузол, душова, кухня, телевізор, електроприлади. Двір теж зроблений з розумом: альтанки, басейн, ігрові майданчики. Варіантів маса. Вам потрібно зрозуміло, яким вимогам буде відповідати ваша споруда. Адже все вимагає вкладень коштів.

Що це за вимоги?

 1. Розмір дачі повинен бути такий, щоб усередині можна було облаштувати кухню, кімнату відпочинку і відкриту терасу або веранду. Деякі роблять дачний будинок 6х6 м. Цього цілком достатньо. Навіть для 6 соток городу така будова не заважатиме, а ви отримаєте повноцінний будинок.
 2. Важливо, щоб на дачі було проведено електрику. Без нього ніяк.
 3. Незайвим буде подбати про те, щоб гості або ви могли перебувати в ньому цілий рік. Опалення може бути як дров'яне, так і електричне.
 4. Так як ділянка дачі не завжди може бути великим, будинок не повинен займати всю площу. Для економії простору, можна зробити дачний будиночок 6х4 м. З мансардою. Це додаткова кімната, що не впливає на ширину будівлі.

Це додаткова кімната, що не впливає на ширину будівлі

Що таке проект дачного будиночка

Всі ми багато разів чули слово проект. Але що воно означає? Якщо говорити про дачних будиночках, то для них проект - це комплекс документів, що містить в собі необхідну інформацію для будівництва. Що сюди входить:

 • креслення споруди;
 • плани;
 • схеми;
 • рекомендації;
 • набір матеріалів та інструментів;
 • специфікація;
 • приблизна вартість.

креслення споруди;  плани;  схеми;  рекомендації;  набір матеріалів та інструментів;  специфікація;  приблизна вартість

Загалом, можна відзначити три розділи проекту: інженерний, архітектурний і конструктивний. В інженерному розділі знаходяться схеми розводки опалення, каналізації, вентиляції, проводки, водопостачання і т. Д. Конструктивний розділ відповідає за розміщення кімнат і планування, а архітектурний про загальну концепцію будівлі.

Дачний будиночок проекти будівель

Багато власників вважають за краще робити дачу своїми руками. А все необхідне - проект, план будівлі, креслення і фото можна знайти в світовій павутині. Хочеться відзначити, що для тих, хто не здатний потягнути велику споруду є непогані бюджетні проекти. Ось три групи:

 1. Найпростіші і дешеві споруди без засобів комунікації, які здатні тільки вкрити вас від вітру і дощу.
 2. Дачні будинки одноповерхові, що відрізняються своєю універсальністю. Тут можна не тільки сховатися, але і відвідувати їх у будь-який час року. Це невеликі будиночки, середній розмір яких 5х6 м.
 3. Двоповерхова дача. Це вже дорога споруда, яка практично нічим не відрізняється від звичайного приватного будинку.

Дешеві дачні будинки

Будинки для дачі з першої групи не можна назвати капітальної спорудою. Проект, план і ескіз можна зробити самостійно, без допомоги фахівців. Для таких будівель не потрібен серйозний фундамент, а самі вони робляться з дерев'яних дощок або фанери. Як не дивно, якщо використовувати красиві оздоблювальні матеріали та якісно виконати збірку, то їх зовнішній вигляд буде зовсім непоганий. Нижче ви можете побачити такий дачний будиночок на фото.

А що головне - для спорудження не буде потрібно багато грошей.

Середні будиночки для дачі

Найпопулярнішими є будинки з другої групи, так як вони найбільш наближені до комфортних умов. Тут є всі зручності, необхідні для проживання цілий рік. Такі будинки підходять для 6 соток території, так як їх легко там розмістити. Усередині ви можете спорудити всередині кухню-їдальню, душову кабіну та санвузол.

Найчастіше будова капітальна, з грунтовним фундаментом, теплоізоляцією і зручностями. Якщо для ділянки в шість соток побудувати невеликий будиночок, то на території можна розмістити невеликий ставок, зону відпочинку або альтанку.

Великі будинки для дачі

Якщо у вас велика сім'я, а бюджет дозволяє спорудити масивну двоповерхову конструкцію з усім необхідним, то для вас це відмінний варіант. У такому будинку можна розмістити чимало гостей. Ви можете зробити мансардне приміщення або добудувати другий поверх. Що стосується планування, то на першому поверсі логічно зробити кімнату для відпочинку і кухню. А на мансарді або другому поверсі розмістіть комфортні і затишні спальні. Щоб взагалі зробити будинок ідеальним, не завадить велика тераса або веранда.

Зверніть увагу! Все це важливо відобразити в проекті такий дачі. На папері потрібно зобразити розміщення кімнат і планування ділянки.

Матеріали для дачного будиночка

Найпоширенішим і недорогим матеріалом для будівництва дачі є дерево. Це екологічно чистий матеріал, який володіє хорошими тепловими якостями. За весь час використання сировини, люди переконалися в його якості. Деякі старі дерев'яні споруди, яким 100 років і більше, збереглися до наших днів. Якщо ви любите природу, то це матеріал для вас.

Зверніть увагу! Часто для будівництва дачного будиночка використовують сендвіч-панелі.

Часто для будівництва дачного будиночка використовують сендвіч-панелі

Не менш популярними вважаються і легкобетоні блоки для дачних будиночків. Їх ціна невисока, а технічні характеристики просто відмінні. Працювати з ними зручно і швидко, адже на відміну від цегли, їх розмір більше. Споруди з піноблоків відрізняються акуратною геометричною формою. Якщо добре утеплити споруду, то взимку ви не замерзнете.

Якщо добре утеплити споруду, то взимку ви не замерзнете

Ну і не забудемо про старий добрий цеглі. Конструкція будинку виходить міцна, надійна і довговічна. А сам матеріал володіє хорошими показниками заощадження тепла. Взимку в дачному будиночку буде тепло, а влітку прохолодно. Трохи потрібно буде витратитися на матеріал, і виконати кладку, але результат вартий того.

Трохи потрібно буде витратитися на матеріал, і виконати кладку, але результат вартий того

Щоб визначитися з вибором будівельного матеріалу для дачного будиночка, важливо зіставити всі за і проти. Крім того, якщо ви хочете максимально заощадити кошти, відштовхуйтесь від вартості сировини в вашому регіоні. Важливі і особисті переваги, умови доставки і вимоги за планом. Адже для масивного двоповерхового будинку використовувати дерево нерозумно.

висновок

А ви вже визначилися, який проект дачного будиночка втілити в життя? Зважте всі «за» і «проти», після чого приступайте до виконання робіт.

Що це за вимоги?
Але що воно означає?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей