* Политика новости » Банки »

* *

Звичайна акція іменна

Є акції іменні звичайні 1000 р.300 шт.1992 р від акціонерного кубанського інноваційного банку Кубінбанк. Хотіла дізнатися що з ними можна зараз зробити? Дякуємо!

Тетяна, ви можете використовувати їх по непрямому призначенням (розпал мангала). Даного банку не існує.

Знайшла 2 сертифікати на право володіння звичайними іменними акціями в кількості 8 шт. від 1994 р на своє ім'я, номінальна вартість однієї акції - 1000 рублів. Публічне акціонерне товариство «Інвестиційна компанія соціального захисту і розвитку малочисельних народів Півночі« Титул »зареєстровано в м Ханти-Мансійську в січні 1993 року як Чековий інвестиційний фонд соціального захисту і розвитку малочисельних народів Півночі" Титул ". У 1998 році відповідно до Федерального закону «Про акціонерні товариства» та відповідно до вимог Указу Президента РФ від 23 лютого 1998 року № 193 Фонд був перетворений в Інвестиційну Компанію. В даний час є чинним і внесений в ЕГРЮЛ. За період з 1994 р до теперішнього часу в мою адресу жодного разу не надходила інформація про будь-які виплати або діях, необхідних для отримання виплат. Які подальші мої дії?

Добридень! Зробіть офіційний письмовий запит з додатком копій сертифікатів. Знайдіть в інтернеті публічну звітність АТ. Вона є. По ній перевірите можливість нарахування вам дивідендів.

У мене є 40 повністю оплачених звичайних іменних акцій на суму 40 000 руб. від 1993 року Альфа Капітал банку. Як отримати дивіденди за стільки років.

У 1996 році була створена Керуюча компанія «Альфа-Капітал» [5]. З початку 1990-х існував чековий інвестиційний фонд (ЧИФ) «Альфа-Капітал» [6], який за час роботи залучив понад 2 мільйонів приватизаційних чеків. У 1998 році вийшов президентський указ [7], за яким все ЧІФи повинні були перетворитися до 1 січня 1999 року по одному з трьох сценаріїв. Відповідно до першого, ЧИФ міг стати звичайним акціонерним товариством, другий передбачав перетворення інвестиційного фонду в акціонерний, по третьому чековий фонд ставав пайовим. 27 листопада 1998 року в загальних зборах акціонерів «Альфа-Капіталу» було прийнято рішення про перетворення фонду в інвестиційний пайовий фонд (ІПІФ ринкових фінансових інструментів «Альфа-Капітал» [8]. Таким чином, всі власники акцій автоматично стали власниками інвестиційних паїв в співвідношенні 1 акція дорівнює 1 паю. Як таких ЧІФов в даний час не залишилося, з 749 чекових інвестиційних фондів продовжили інвестиційну діяльність тільки 5 ЧІФов [6], в тому числі яких «Альфа-Капітал». у 2000 році зареєстрований перший пайовий инвестиц ційний фонд під управлінням «Альфа Капіталу». У 2004 році компанія проводить ребрендинг і починає використовувати нинішній логотип [9]. Вам необхідно звернутися до можливого правонаступника Альфа капітал і звірити дані з реєстром акціонерів. Там ви дізнаєтеся реєстроутримувача і звернувшись вже до нього уточніть свій дані і реквізити а так же нараховані дивіденди.

Там ви дізнаєтеся реєстроутримувача і звернувшись вже до нього уточніть свій дані і реквізити а так же нараховані дивіденди

У 2018 продала акції іменні прості ЗАТ, придбавши в 90-х (приватизація і тп). Питання - чи потрібно сплачувати ПДФО, якщо немає - подавати декларацію?

Добрий день. На підставі подп. 2 п. 1 ст. 228 НК РФ фізичні особи самостійно розраховують ПДФО щодо доходів від продажу їх майна. Під майном в Податковому кодексі розуміються види об'єктів цивільних прав, що відносяться до майна відповідно до ГК РФ (п. 2 ст. 38 НК РФ). А зі статті 128 ГК РФ слід, що цінні папери вважаються майном. Тим часом обчислення ПДФО за операціями з цінними паперами має здійснюватися з урахуванням особливостей, встановлених ст. 226.1 НК РФ.Расчет податку здійснюється в податковій декларації, яку слід подати до податкового органу за місцем проживання не пізніше 30 квітня року, наступного за роком, в якому отримано дохід від продажу акцій (п. 1 ст. 229 НК РФ). Сплатити податок слід в термін не пізніше 15 липня того ж року (п. 4 ст. 228 НК РФ). Дохід від продажу акцій визначається за правилами ст. 214.1 НК РФ. Або МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ ЛИСТ від 31 серпня 2017 р N 03-03-06 / 1/56062 Департамент податкової та митної політики розглянув лист з питань застосування положень пункту 17.2 статті 217, пункту 4.1 статті 284 і статті 284.2 Податкового кодексу Російської Федерації ( далі - Кодекс) і повідомляє наступне. ... Відповідно до пункту 17.2 статті 217 Кодексу не підлягають обкладенню податком на доходи фізичних осіб доходи, одержувані від реалізації (погашення) часток участі в статутному капіталі російських організацій, а також акцій, зазначених в пункті 2 статті 284.2 Кодексу, за умови, що на дату реалізації (погашення) таких акцій (часток участі) вони безперервно належали платнику податків на праві власності або іншому речовому праві більше п'яти років.

Яка зараз ціна іменний звичайної акції ощадбанку 1993 роки?

Вартість звичайних 216,29 рублів. Привілейованих 185 рублів.

АТВТ ЧІФ''МН ФОНД '' СВІДЧЕННЯ на володіння звичайними іменними акціями в кількості 10 (десяти) штук (в кількості 4 штук) є ці папери цінними.

На скільки мені відомо У 1998 році Акціонерне товариство відкритого типу "Чековий інвестиційний фонд" МН-фонд "було перетворено ВАТ" МН-фонд "(www.mnfond.ru), яке діє по теперішній час і навіть здійснює виплату дивідендів (менше 1 рубля на одну акцію). Акції ВАТ "МН-фонд" були допущені до торгів на біржі ММВБ. Але, оскільки вони мають низьку ліквідність (украй низький попит і пропозиції) і вартості акції товариства не представляють інтересу для інвесторів. через низьку вартість переведення акцій з реєстру акціонерів та інші витрати в реєстраторів е (організації, що здійснює ведення реєстрів цінних паперів ВАТ) можуть значно перевищити можливий дохід від продажу таких акцій. З цього робити будь-які дії з акціями товариства думаю недоцільно.

АТ стосовно якої прийнято рішення про ліквідацію, набуло звичайних акцій у ТОВ. Від імені покупця договір уклав генеральний директор. ТОВ, дізнавшись, що АТ знаходиться в процесі ліквідації, звернулося до арбітражного суду з позовом про визнання договору купівлі-продажу недійсним. Позивач вважав, що з моменту прийняття рішення про ліквідацію юридична особа втрачає право набувати майно.
Чи підлягає позов задоволенню?

Доброго дня! Для того, щоб відповісти на питання слід ознайомитися як позовом, договором купівлі-продажу і рішенням про ліквідацію.

Маю угоду на придбання іменних звичайних акцій ВАТ "Росгосстрах", квитанцію до прибуткового ордеру від 15.04.1997 р за іменні прості акції на суму сім тисяч три сотні рублів кількість акцій 1000 (одна тисяча). Чи можу я розраховувати на якийсь винагороду? Або продати ці акції?

Навіщо ж викидати. Зверніться в будь-яке відділення компанії.

Якщо Ви зафіксовані в реєстрі акціонерів, і випискою з реєстру акціонерів підтвердіть своє право на дані акції, тоді Ви можете захищати свої права, як акціонер, і маєте право на отримання дивідендів за весь період.

Знайшов стару акцію генеральний інвестиційний фонд Сертифікат звичайних іменних акцій 1992 року стоять вони чого небудь чи ні.

ні; За даними Федерального суспільно-державного фонду по захисту прав вкладників і акціонерів (http://www.fedfond.ru/) АТВТ "Генеральний ЧИФ" був перетворений у ВАТ "Генеральна ініціатива" і знаходився за адресою: 191028, м.Санкт-Петербург , вул. Мохова, д. 31 літ. А, пом. 22 / Н. Рішенням загальних зборів акціонерів суспільство ліквідовано і 21.12.2009 р виключено з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

У мене на руках є сертифікат звичайних іменних акцій АОО ,, Генерального чекового інвестиційного фонду '' 1993 року. Чи можу я отримати дивіденди з цього сертифікату і куди треба звертатися?
Дякуємо.

Привіт Віра! Вважаю, ви маєте на увазі АТВТ "Генеральний ЧИФ" (м.Санкт-Петербург). Якщо вами мається на увазі інше суспільство, прошу вказати додаткову наявну про нього інформацію. За даними Федерального суспільно-державного фонду по захисту прав вкладників і акціонерів, АТВТ "Генеральний ЧИФ" був перетворений у ВАТ "Генеральна ініціатива" і знаходився за адресою: 191028, м.Санкт-Петербург, вул. Мохова, д. 31 літ. А, пом. 22 / Н. Рішенням загальних зборів акціонерів суспільство ліквідовано і 21.12.2009 р виключено з ЕГРЮЛ. Відповідно до статті 63 Цивільного Кодексу Російської Федерації акціонери - власники звичайних і привілейованих акцій при ліквідації товариства є кредиторами останньої черги і часто їх вимоги залишаються не задоволеними. В період ліквідації товариства акціонерам слід подавати вимогу про стягнення з товариства належить частки. Тільки в цьому випадку можна було б претендувати на якусь компенсацію. На даний момент робити які-небудь дії пізно. Акції даного суспільства не варті нічого. Федеральним суспільно-державним фондом щодо захисту прав вкладників і акціонерів до омпенсаціонние виплати акціонерам ВАТ "Генеральна ініціатива" не передбачені. Співчуваю. : (

У мене акція (іменна) звичайна на 1000 руб. від АОО типу чековий інвестиційний фонд "сто тисяч" дата видачі 03.09.93 р .. Що з нею робити?

АТВТ ЧИФ «Сто тисяч» перетворено у ВАТ (ПАТ) «Сто тисяч». Місце знаходження емітента: 650000 Росія, Кемерово, Кузнецький 18 Керівник: А.І. Петров. Контактна особа: Мельникова Наталія Володимирівна, Головний бухгалтер Телефон: (384) 236-3147 За останні 5 завершених фінансових років, рішень про виплату дивідендів емітентом не приймалося. Акції ВАТ «Сто тисяч» на біржових майданчиках не представлені, відповідно не мають ринкової котирування, з питання продажу акцій спробуйте звернеться безпосередньо в дане товариство.

Що робити зі звичайними іменними акціями концерну Гермес 1994 г.?

Шановна Майя Павлівна, акція - це цінний папір дає право на отримання частини прибутку (у вигляді дивіденду) і участь в управлінні акціонерним товариством (дійсно для звичайних акції) через голосування на Зборах акціонерів - вищому органі управління підприємством. Дохід за операціями з акціями ще можна отримати від їх перепродажу. Це в теорії. Що на практиці. Деякі акції випускалися і розміщувалися під час відсутності законодавства про ринок цінних паперів і такими не є (наприклад, папери АТ «МММ»). Проте, якщо емітент включений в ЕГРЮЛ і продовжує діяти, то за логікою щось отримати по його акціях можна. Але тут знову придумані деякі хитрощі. Наприклад, компанія оголосила публічну оферту на конвертацію своїх старих паперів на нові папери в строго визначені терміни. Ви не знали, Вас не сповістили, термін пройшов, ваші акції стали недійсними. Скільки коштують акції діючих компаній можна знайти в котируваннях на організованому ринку цінних - біржах, або на позабіржових майданчиках. Решта цінних паперів представляють хоч якийсь інтерес для спеціалізованих колекціонерів, яких називають боністам. Стаття 142. Цінні папери 1. Цінними паперами є документи, які відповідають установленим законом вимогам і що засвідчують зобов'язальні та інші права, здійснення або передача яких можливі тільки при пред'явленні таких документів (документарні цінні папери). Цінними паперами визнаються також зобов'язальні та інші права, які закріплені в рішенні про випуск або іншу дію особи, що випустив цінні папери відповідно до вимог закону, і здійснення і передача яких можливі тільки з дотриманням правил обліку цих прав відповідно до статті 149 цього Кодексу ( бездокументарні цінні папери). 2. Цінними паперами є акція, вексель, заставна, інвестиційний пай пайового інвестиційного фонду, коносамент, облігація, чек та інші цінні папери, названі в такій якості в законі або визнані такими у встановленому законом порядку. Випуск або видача цінних паперів підлягає державній реєстрації у випадках, встановлених законом. З повагою, кандидат педагогічних наук, сімейний адвокат Юріс Корольов

Є свідчення на володіння звичайними іменними акціями (10 штук) АОО Чековий інвестиційний фонд "МН Фонд" від 14.12.1993 р Покладені діведенти?

Здрастуйте, Олено. За Вашим питання є ось така інформація: У 1998 році Акціонерне товариство відкритого типу "Чековий інвестиційний фонд" МН-фонд "було перетворено ВАТ" МН-фонд "(www.mnfond.ru), яке існує в даний час і навіть здійснює виплату дивідендів (менше 1 рубля на одну акцію). Акції ВАТ "МН-фонд" в березні 2011 року були допущені до торгів на Фондовій біржі ММВБ, однак на біржових торгах по ним відсутній попит і пропозиція. з причини їх низької ліквідності (украй низький попит і пропозиції) і вартості акції товариства не представляють інтересу для інвесторів. Через низьку вартість переведення акцій з реєстру акціонерів та інші витрати в реєстраторі (організації, що здійснює ведення реєстрів цінних паперів ВАТ) можуть значно перевищити можливий дохід від продажу таких акцій. У зв'язку з цим робити будь-які дії з акціями товариства недоцільно. джерело інформації - ПАТ Московська Біржа.

Я знайшла у себе в документах свідоцтво на володіння звичайними іменними акціями АОО Чековий інвестиційний фонд "МН Фонд" від 14.12.1993 р Як з ними бути?

Шановна Олена, Акція - це цінний папір дає право на отримання частини прибутку (у вигляді дивіденду) і участь в управлінні акціонерним товариством (дійсно для звичайних акції) через голосування на Зборах акціонерів - вищому органі управління підприємством. Дохід за операціями з акціями ще можна отримати від їх перепродажу. Це в теорії. Що на практиці. Деякі акції випускалися і розміщувалися під час відсутності законодавства про ринок цінних паперів і такими не є (наприклад, папери АТ «МММ»). Проте, якщо емітент включений в ЕГРЮЛ і продовжує діяти, то за логікою щось отримати по його акціях можна. Але тут знову придумані деякі хитрощі. Наприклад, компанія оголосила публічну оферту на конвертацію своїх старих паперів на нові папери в строго визначені терміни. Ви не знали, Вас не сповістили, термін пройшов, ваші акції стали недійсними. Скільки коштують акції діючих компаній можна знайти в котируваннях на організованому ринку цінних - біржах, або на позабіржових майданчиках. Решта цінних паперів представляють хоч якийсь інтерес для спеціалізованих колекціонерів, яких називають боністам. З повагою, кандидат педагогічних наук, сімейний адвокат Юріс Корольов

Що робити з сертифікатом звичайних іменних акцій генерального інвестиційного фонду на 30 тисяч рублів від 1993 року. Чи є взагалі сенс з ним щось робити або в камін?

Для початку треба визначити що з цим фондом відбулося. Якщо він живий, чи є правонаступник, то один шлях, пред'явлення тих, які можна пред'явити по терміну, якщо помер, то в камін.

Залишилися від родичів два свідоцтва на володіння звичайними
іменними акціями в кількості десяти штук від 5 листопада 1993 року чекового інвестиційного фонду мн фонд Підкажіть як з ними вчинити?

Шановний Вікторе, Акція - це цінний папір дає право на отримання частини прибутку (у вигляді дивіденду) і участь в управлінні акціонерним товариством (дійсно для звичайних акції) через голосування на Зборах акціонерів - вищому органі управління підприємством. Дохід за операціями з акціями ще можна отримати від їх перепродажу. Це в теорії. Що на практиці. Деякі акції випускалися і розміщувалися під час відсутності законодавства про ринок цінних паперів і такими не є (наприклад, папери АТ «МММ»). Проте, якщо емітент включений в ЕГРЮЛ і продовжує діяти, то за логікою щось отримати по його акціях можна. Але тут знову придумані деякі хитрощі. Наприклад, компанія оголосила публічну оферту на конвертацію своїх старих паперів на нові папери в строго визначені терміни. Ви не знали, Вас не сповістили, термін пройшов, ваші акції стали недійсними. Скільки коштують акції діючих компаній можна знайти в котируваннях на організованому ринку цінних - біржах, або на позабіржових майданчиках. Решта цінних паперів представляють хоч якийсь інтерес для спеціалізованих колекціонерів, яких називають боністам. З повагою, кандидат педагогічних наук, сімейний адвокат Юріс Корольов

Я є власником звичайних іменних акцій СІФП "Омськ". Що з ними робити?

Шановна Тетяно, Ви є власником звичайних іменних акцій СІФП "Омськ". Якщо дана компанія діюча (перевірте на сайті ФНС в розділі ЕГРЮЛ) то по акціях можна отримати дивіденди або продати їх. Якщо компанії вже немає, її папери представляють цінність тільки для колекціонерів - боністів.

Чи зможу я продати сертифікат звичайних іменних акцій генерального інвестиційного фонду 1993 року. І за скільки?

Шановний Олександре, продати сертифікат звичайних іменних акцій генерального інвестиційного фонду 1993 року Ви можете тільки в разі, якщо воно є чинним по даний час і включений в єдиний державний реєстр юридичних осіб. Вартість акцій можна дізнатися на сайті фонду або в котируваннях торгових фондових майданчиків.

Мені належать звичайні іменні бездокументарні акції ВАТ "Парма". Можна їх як то використовувати, реалізувати, продати?

Щоб реалізувати акції необхідно переконатися в існуванні емітента. Для цього треба зайти на сайт податкової служби в розділ ЕГРЮЛ і введіть в форму пошуку найменування АТ. Далі необхідно визначити на яких майданчиках котируються ці папери: на організованих торгах біржі або на позабіржових панелях. Якщо емітент перестав існувати, а правонаступник невідомий, то такі папери будуть представляти цінність тільки для колекціонерів (боністів) як в Росії так і за кордоном.

Що робити з сертифікатом звичайних іменних акцій генерального інвестиційного фонду 1993 року.

Вважаю, ви маєте на увазі АТВТ "Генеральний ЧИФ" (м.Санкт-Петербург). Якщо вами мається на увазі інше суспільство, прошу вказати додаткову наявну про нього інформацію. За даними Федерального суспільно-державного фонду по захисту прав вкладників і акціонерів, АТВТ "Генеральний ЧИФ" був перетворений у ВАТ "Генеральна ініціатива" і знаходився за адресою: 191028, м.Санкт-Петербург, вул. Мохова, д. 31 літ. А, пом. 22 / Н. Рішенням загальних зборів акціонерів суспільство ліквідовано і 21.12.2009 р виключено з ЕГРЮЛ. Відповідно до статті 63 Цивільного Кодексу Російської Федерації акціонери - власники звичайних і привілейованих акцій при ліквідації товариства є кредиторами останньої черги і часто їх вимоги залишаються не задоволеними. В період ліквідації товариства акціонерам слід подавати вимогу про стягнення з товариства належить частки. Тільки в цьому випадку можна було б претендувати на якусь компенсацію. На даний момент робити які-небудь дії пізно. Акції даного суспільства не варті нічого. Федеральним суспільно-державним фондом щодо захисту прав вкладників і акціонерів компенсаційні виплати акціонерам ВАТ "Генеральна ініціатива" не передбачені.

При даруванні 2 шт звичайних бездокументарних іменних акцій, номінальною вартістю 1 руб. кожна, можна не виїжджати в АТ або Реєстратор за 300 км? А то витрати на їх оформлення більше, ніж дивіденди від них. До того ж раніше вони вважалися привілейованими, а потім у зв'язку з тим, що підприємство перетворилося на філію тепер акціями займається головне АТ і Реєстратор і тому вони перевели їх у звичайні. І взагалі чи є сенс, тому що мамі за 80 років, природно я за нею доглядаю, про яку там поїздці може бути йти мова.

Доброго дня! Передавальне розпорядження, яке фіксує перехід права власності на акції посвідчується не АТ, а реєстратором або нотаріусом. Сходіть до нотаріуса (або викличте його додому), а розпорядження вже вишліть цінним листом на адресу реєстратора. Або оформляйте заповіт. Удачі вам!

Покладаються мені дивіденди за звичайними іменними акціями АТ СІТІ, помешения в депозитарій ИРИДА Лтд на рахунок ДЕПО ir / 867?
Ю.В.Маслов.

Доброго дня! В даному випадку це питання Вам як раз краще пізнати безпосередньо в АТ СІТІ. Так як дивіденди виплачуються за підсумками господарської діяльності фірми.

Доброго дня! Якщо питання про виплату дивідендів було вирішено на загальних зборах акціонерів АТ СІТІ, то Ваш депозитарій зобов'язаний був перевести Вам дивіденди. Запитайте у ИРИДА Лтд чому не надійшли грошові кошти.

Тримач менше 1% звичайних іменних бездокументарних акцій ПАТ, непрацюючого з біржами, може розмістити ці акції на депозиті цінних паперів в будь-якому з банків? І яку послідовність дій потрібно виконати?

Доброго дня! Порядок і умови розміщення акцій повинно бути прописано в Рішенні про випуск акцій, якщо я правильно розумію Ваше питання.

Добрий день, шановна Марія Знайдіть банк займається операціями з ц.б і віддайте йому ці папери в управління Удачі вам і вашим близьким!

Що можна зробити з сертифікатом акцій Альфа Капіталу десть повністю оплачених звичайних іменних акцій на обшую суму десть тис. Руб.

Доброго дня! Ви можете звернутися до Заяви (2 примірника) в Альфа Капітал, головне щоб на Вашому екземплярі поставили відбиток печатки, вх. № та підпис, якщо відмовляться приймати, то можна направити Заява рекомендованим листом з повідомленням і описом.

Привіт ви можете продати ці акції або за оголошеннями або безпосередньо звернувшись в ту організацію яка вам продала ці акції і в сам альфа-капітал.

Що можна зробити з свідоцтвами про придбання десть акцій (другого випуску) звичайних іменних, обміняні на один приватизаційний чек, акціонерного товариства відкритого типу спеціалізованого закритого чекового ІНВІСТИЦІЙНИЙ Фонду приватизації "ПЕРШИЙ ІВІСТІЦІООНИЙ ваучерної ФОНД"

Привіт Чи можете повісити на стінку, на пам'ять, ... цього фонду давно не існує і якщо його ліквідовано, то отримувати нічого Бажаю Вам удачі і всіх благ!

У 1993 році був зареєстрований «Перший інвестиційний ваучерний фонд», за адресою: Москва, Стременний пров., Д. 28; У 2003 році, одноголосним рішенням вкладників, фонд був перетворений у ВАТ «ПІОГЛОБАЛ», в цьому ж році організація переїхала на нову адресу: Москва, Газетний пров., Буд. 5; У 2008 році ВАТ «ПІОГЛОБАЛ», був перейменований у ВАТ «Перший інвестиційний фонд нерухомості Меріан» і розташувався за адресою: Москва, Ботанічний пров., Буд. 5; У 2015 році ВАТ «Перший інвестиційний фонд нерухомості Меріан» був перетворений в ПАТ «Перший інвестиційний фонд нерухомості Меріан». Як видно, фонд існує до цих пір і справно платить дивіденди. Дізнатися суму, яку ви можете виручити на свої ваучери, якщо зверніться в організацію (якщо вона знову не переїхала), можна на сайті компанії: http://www.if-meridian.ru.

Доброго Вам времени суток! На превеликий жаль, нічого вже не зробите, так як даного фонду не існує. Всього Вам доброго і спасибі за звернення на сайт 9111 за наданням юридичної допомоги.

- моє запитання - маю звичайні іменні акції з березня 1994 року. Але девіденти не отримую. Як вирішити це питання?

Привіт Звертайтеся туди, хто вам ці акції продав і вимагайте дивіденди, якщо звичайно ця організація ще жива)) У Вас завжди є можливість детально обговорити вашу проблему з будь-яким юристом сайту, на платній консультації. Бажаю Вам удачі и всех благ!

Спершу Вам необхідно уточнити, чи існує акціонерне товариство, що випустило Ваші акції. Якщо існує, то можете направити на адресу керівництва письмовий запит про виплату дивідендів. Якщо ж суспільство вже ліквідовано, то можете залишити акції собі на пам'ять.

Санкт петербург. Де я можу дізнатися про доходи за сертифікатом звичайних іменних акцій від 1993 р?

Доброго дня! Звертайтеся в акціонерне товариство, яке випустило ці акції або до реєстроутримувача, власників іменних цінних паперів. Замовте виписку з реєстру.

Хотіла дізнатися що з ними можна зараз зробити?
Які подальші мої дії?
Питання - чи потрібно сплачувати ПДФО, якщо немає - подавати декларацію?
Яка зараз ціна іменний звичайної акції ощадбанку 1993 роки?
Чи підлягає позов задоволенню?
Чи можу я розраховувати на якийсь винагороду?
Або продати ці акції?
Чи можу я отримати дивіденди з цього сертифікату і куди треба звертатися?
Що з нею робити?
Покладені діведенти?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей