* Политика новости » Банки »

* *

Що ще робити в Тель-Авіві, якщо по набережній ти вже погуляв

Diamond market Diamond market   В Ізраїлі немає своєї сировини, але, тим не менше, кожен третій діамант в світі огранований в Ізраїлі, і технології ограновування приносять в бюджет Ізраїлю мало не половину доходів - в Ізраїлі роблять огранювання навіть алмазної крихті

В Ізраїлі немає своєї сировини, але, тим не менше, кожен третій діамант в світі огранований в Ізраїлі, і технології ограновування приносять в бюджет Ізраїлю мало не половину доходів - в Ізраїлі роблять огранювання навіть алмазної крихті!

Біржа алмазів (і, відповідно магазин при біржі) в Тель-Авіві знаходиться в стороні від туристичних маршрутів, але біржові маркетологи придумали проводити безкоштовні екскурсії по історичній частині міста з заїздом на біржу, де розм'яклих від перегляду старожитностей туристів зустрічали б спеціально навчені і підготовлені продавці :

- «Вам так іде чорний діамант!»

- «А ось на ці чудові сережки з діамантовою крихтою зараз знижка 70%, і після знижки ціна на них складе" - клац-клац-клац калькулятором - "всього 3000 дол. США, всі наші вироби мають сертифікат, довічну гарантію ...»

Довічну? На випадок, якщо перестане радувати?

Я не екскурсовод

- Я не екскурсовод, мене просто попросили ... - через кожні два слова вставляв екскурсовод від алмазної біржі.

Сенс цієї мантри відкрився, коли в кварталі Сарона до нас несподівано підлетіли дві тітки, і, тикаючи по черзі в ніс любителям халявних екскурсій і алмазів якимись бейджами, почали кричати: «He is not a guide».

- Що? Він не гей? Та яка різниця!

Виявилося, щоб бути гідом у Ізраїлі, потрібно пройти акредитацію в Міністерстві туризму і отримати іменний бейдж з порядковим номером. А безкоштовна екскурсія з заїздом на біржу алмазів проходить під девізом: «до мене приїхали мої родичі, показую їм місто».

Азріелем

Що ще робити в Тель-Авіві, якщо ти не прогулюєшся по набережній і не купуєш діаманти?

- Обов'язково відвідайте Азріелем! - написано у всіх путівниках ...

Хмарочоси, торговий центр, оглядовий майданчик, квитки на яку ніхто не перевірив ... шекелів було шкода, звичайно, але може, у них камери скрізь?

Подивіться ліворуч, подивіться праворуч ... Оглядову площадку праворуч займав ресторан.

- Ціни наші бачили? - підозріло оглянувши нас з ніг до голови, спитала хостес.

«- У нас тільки на валюту, - прохрипів він, роздратовано дивлячись з-під кошлатих, як би міллю поїдених, сивих брів. - Дорогий мій, - задеренчав довгий, виблискуючи оком з розбитого пенсне, - а звідки вам відомо, що у мене її немає? - У мене, може бути, повний примус валюти, - запально встряв у розмову і котообразний товстун, так і несуча в магазин ».

- Як? Ви не говорите на івриті? - в свою чергу здивувався офіціант.

Ні, а у вас що, хто не говорить на івриті - той не їсть?

Офіціант засміявся, приніс їжу, і ... зник. Через якийсь час я захвилювалася. Ми поїли, насолодилися видом з оглядового майданчика праворуч, і тепер хотіли б розрахуватися і йти далі, але ...

Нашого офіціанта ніде не було, а інші не підходили до нашого столика, незважаючи на мої призовні знаки.

Приловчившись, я схопила за руку одного з офіціантів, пробігав занадто близько, і глухо прогарчав делікатне «гдебля».

- Едік-то? Едик обідати пішов.

Поки ми обідали, наш офіціант сам пішов обідати ...

Як пройти в бібліотеку?

Ще з висоти оглядового майданчика ми намітили, як пройти до Музею мистецтв міста Тель-Авів, але внизу виявилося, що обрану нами вулицю перегороджує міцний хлопець з автоматом. В принципі, вони тут на кожному кроці, але на будинку за спиною у цієї красувалася скромна табличка «Ministry of Defense».

Обхідний шлях лежав через кілька кварталів.

- Скажи йому, що нам в музей потрібно!
- Ага! Сам скажи! Я чула, тут все зброю заряджають бойовими ...

Мистецтво вимагає жертв

Неабияк поблукавши в пошуках нового маршруту, ми випадково зайшли в будівлю музею з боку корпусу сучасного мистецтва.

Обережно! Не намагайтеся повторити!

Першим твором, з яким ми познайомилися в цьому корпусі стали звисають зі стелі мішки. Багато мішків.

Сяк-так продершись крізь них, ми вискочили в просторий зал, дуже просторий і порожній. Придивившись, ми побачили, що зал не зовсім порожній. Посеред залу лежала восьмикутна дощечка. На ній лежала ще одна восьмикутна дощечка. Дощечки були обгороджені по периметру клейкою стрічкою на підлозі, з написом «не підходьте дуже близько до експонату». Що це?

Розгадка крилася в маленькому, максимум екрану мобільного телефону, моніторі біля входу. Чиясь рука (всупереч забороні підходити надто близько) надавала обертальний прискорення верхньої дощечці, і вона - о, диво! - крутилася, в той час як нижня залишалася нерухомою.

Картини мені коментувати важко, тому що творчість взагалі всіх, а не тільки ізраїльських соверменних художників нагадує каляки-маляки трирічної дитини, якому перший раз дали фломастери. Тут було, правда, кілька колажів від старших хлопців, подекуди проглядалася навіть тема ударної праці і військових дій.

Але найбільше мене вразив колаж: на одному боці полотна була наклеєна фотографія жіночих ніг зі спущеними трусами, а на іншій - фото вентилятора. ВЕНТИЛЯТОРА, КАРЛ!

Дуже жарко в Ізраїлі?

Рухаючись на звук доносяться голосів, і очікувано вийшла до ... буфету. Чомусь ніж більш дивні в музеях експонати, тим розкішніше буфети і туалети!

За буфетом виявився ще один корпус музею. Тут було веселіше: імпресіоністи, копії ренесансу, Клімт, Шагал ... Не обійшлося без стрибає по залу скляної колби з зеленим димом всередині ... Але після сучасного мистецтва, у мене вже не було сил дивуватися дивовижною інсталяції.

три краплі

Кажуть, в Ізраїлі в рік випадає три краплі води. І в цьому році всі вони вилилися нам на голову!

Яффа

Яффа або Яффо означає «красуня».

Один з головних портів стародавнього Ізраїлю і один з найдавніших безперервно населених міст світу (бл. 4 тис. Років). В даний час об'єднана з Тель-Авівом в єдине місто Тель-Авів - Яффа - голосом Левітана.

Саме до Яффі веде набережна Тель-Авіва.

За переказами ця земля була дарована Яфетові (Яфет), за те, що не став над голим пересвяткували батьком насміхатися. Яффа також за переказами є місцем будівництва Ковчега Завіту. До речі, зовсім не по парі кожної тварі зійшло на борт. «Нечистих» тварин, може, і по парі, а «чистих» по сім пар, щоб в дорозі їх їсти можна було і в жертву приносити.

Багато чого ще сталося в Яффі:

- Кіт Йону пожував і виплюнув в Яффі, щоб він далі проповідувати йшов, як було велено, а не ухилявся від поставленого завдання;

- Персей в крилатих сандалях повз пролітав і врятував Андромеду, яку хотіли принести в жертву Морському чудовиську. На щастя, у нього з нагоди голова Медузи Горгони під пахвою виявилася, яку він чудовиську показав, і воно скам'яніло;

- Єгиптяни приходили в Яффу; Єгиптяни поїхали - ворота залишилися

- Апостол Петро приходив до Яффи - воскресив праведне Тавіфу. Зараз на цьому місці Храм Святого Петра.

- Наполеон приходив в Яффу. Теж поїхав.

- Чебурашка поїхав в ящику з апельсинами теж з Яффи. Згідно з переказами, в період відсутності відносин з Радянським Союзом, на Яффськие апельсини наклеювали папірець «Марокко» і відправляли нам. Апельсини Яффа - бренд!

Ширяюче апельсинове дерево

Дерево це непросте: воно і пам'ятник кмітливості, як один хитромудрий громадянин придумав апельсини з повітря вирощувати, коли ввели податок на використовувану землю, і пам'ятник єврейського народу, відірваного від свого коріння, і пам'ятник безпосередньо апельсину ...

Апельсини Jaffa (ще називають Shamouti) своєю появою зобов'язані селекції з сортом балади, який вирощували в садах навколо міста. Поступово сади зникли, на їх місці з'явилися житлові квартали. Але сам сорт апельсинів, завдяки своїм дивовижним смаковим якостям, не зник, а отримав досить широке поширення. Пам'ятником часів, коли навколо Яффи росли апельсинові сади, можна назвати оригінальну скульптуру Ізраїльського художника Ran Morin «Orange Suspendum» - ширяюче апельсинове дерево в підвішеному над землею посудині-горщику за формою нагадує все той же апельсин - голосом Левітана.

Сьогодні з одного боку Яффа - це вузькі вулички, знаки зодіаку, гранатове вино, художні майстерні, ресторанчики, в загальному, стилізоване середньовіччя ... А з іншого Яффа - це аварійні будинки, блошиний ринок, арабські кафешки, оглушлива музика, лавки, натовп, метушня ... А розділяє ці два світи вузька вулиця.

На випадок, якщо перестане радувати?
Що?
Він не гей?
Екелів було шкода, звичайно, але може, у них камери скрізь?
Ціни наші бачили?
Дорогий мій, - задеренчав довгий, виблискуючи оком з розбитого пенсне, - а звідки вам відомо, що у мене її немає?
Як?
Ви не говорите на івриті?
Ні, а у вас що, хто не говорить на івриті - той не їсть?
Едік-то?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей