* Политика новости » Банки »

* *

Скільки коштує зелена карта на автомобіль в 2019 році

 1. Навіщо потрібна Зелена карта?
 2. Документи, необхідні для отримання карти
 3. Скільки коштує Зелена карта?
 4. Чи можна заощадити на страховому полісі?
 5. На яку суму можна оформляти страховку транспортного засобу?
 6. Де придбати Зелену карту?
 7. Коли грошові кошти по страховці не відшкодовуються?
 8. Дії при ДТП
 9. Цікаві і важливі факти по Зеленим картками

Зелена карта - це система страхування в зарубіжних країнах Зелена карта - це система страхування в зарубіжних країнах. Оформляється для страхування відповідальності власників ТЗ перед 3-й стороною при поїздці в іншу країну.

Зелена карта являє собою аналог вітчизняного ОСАГО, проте, діє лише в країнах, які визнають договору загального страхування, укладені в будь-який з них. Зараз Зелену карту приймає близько 50 країн Європи, Азії та Африки. З 2009 року ця система діє також в Росії.

Навіщо потрібна Зелена карта?

При оформленні міжнародного страхування в системі Зелена карта, ви отримуєте: При оформленні міжнародного страхування в системі Зелена карта, ви отримуєте:

 • Безперешкодне пересування транспортного засобу через кордони держави.
 • У разі аварійних ситуацій, скоєних вашим автомобільним засобом в іншій країні, ви зможете максимально швидко врегулювати будь-які страхові проблеми і отримати відшкодування заподіяної шкоди, відповідно до національного законодавства.

Головною перевагою даного виду страховки є повноцінний захист ваших інтересів, коли буде завдано шкоди вашому майну, здоров'ю або життю при дорожньо-транспортній пригоді. Зелена карта дозволить використовувати автомобіль в чужій країні і звільняє вас від повторного страхування авто на території інших держав.

У разі ДТП викликається представник органів правоохорони і надається дана страховка. Повне відшкодування шкоди проводиться потерпілому в бюро Зеленої карти країни, де трапилася аварія.

Документи, необхідні для отримання карти

Для отримання Зеленої карти досить мати при собі 2 документа:

 • Посвідчення особи користувача або паспорт
 • Реєстраційний документ на транспортний засіб, який виданий спеціалізованим органом

Скільки коштує Зелена карта?

Вартість отримання страховки залежить від деяких параметрів, наприклад:

 • Категорія автомобільного засобу, який направляється в іншу країну (вантажівка, мотоцикл, будівельна техніка, легковий автомобіль або сільгосптехніка).
 • Терміни, протягом яких автомобіль перебуватиме на території іншої держави.
 • Територія виїзду (сусідні європейські країни або вся Європа).

Наприклад, поїздка в Польщу або Фінляндію обійдеться в 3-4 разів дорожче, ніж відвідування України, Білорусі та Молдови.

Для розрахунку ціни можна скористатися калькулятором або ж подивитися наочну карту вартості для придбання і оформлення.

Карта розрахунку вартості в'їзду в країни: Молдова, Білорусь, Україна:

Карта розрахунку вартості в'їзду в усі країни, які працюють з даною карткою:

Відзначимо, що покупка даної карти за вищевказаними цінами актуальна тільки на території Російської Федерації. Навіть в перекладі за нинішнім курсом ціни на придбання в інших країнах можуть відрізнятися, так як кожна країна, яка видає Зелені карти, має право сама встановлювати ціни і тарифи за їх оформлення.

На Зелену карту вартість встановлена ​​Російським бюро міжнародного представництва і погоджено з Міністерством фінансів РФ. Компанія сама має право регулювати ціни на Зелені карти, на відміну від ОСАГО, вартість якого регулюється урядом.

Чи можна заощадити на страховому полісі?

Міжнародна страховка Зелених карт не кожному буде по кишені і підприємець або водій шукає шляхи, як можна заощадити більше на оформленні поліса Міжнародна страховка Зелених карт не кожному буде по кишені і підприємець або водій шукає шляхи, як можна заощадити більше на оформленні поліса. Існує два законних варіанти економії на полісі.

Якщо ви їдете в будь-яку країну на тривалий термін, але при цьому залишаєтеся в ній, а не проїжджаєте транзитом, замість даної карти можна придбати на кордоні внутрішні поліси відповідальності. Коштують вони набагато дешевше, ніж звичайна страховка, яка діє по Європі. Відносно країн-сусідів, таких як Молдова, Білорусь та Україна, тут заощадити багато не вийде, адже ціни на поліс і так гранично низькі, тому вигадувати варіанти обходу немає сенсу.

Другий варіант - купити поліс у страховиків на кордоні, однак, це не зовсім безпечно. Купуючи такий поліс, є шанс наштовхнутися на шахраїв, які продають підроблені сертифікати. Яскрава ознака шахраїв-знижки, які вони пропонують водіям, які в'їхали в країну. Ціни у всіх страховиків єдині і ніяких знижок або занижених тарифів бути не може. Ще один мінус такого страхування - агенти часто йдуть на всілякі хитрощі, виписуючи водієві місячний сертифікат, а страховик отримує документ про продаж поліса на 15 днів. В результаті людина, що продала поліс отримує від вас зайві гроші, які бере в кишеню. При в'їзді і виїзді в країну труднощів ніяких не виникне, проте, при ДТП, страхова компанія відмовить вам у виплаті та, можливо, справа охопить серйозні масштаби.

На яку суму можна оформляти страховку транспортного засобу?

Сума страховки майна і здоров'я не обмежена, але розмір максимальної виплати відшкодування не може перевищувати суму, яка встановлена ​​державою, де сталося ДТП, в законі про обов'язкове страхування транспорту.

Отже, якщо хочете перестрахуватися по максимуму і отримати повне відшкодування, необхідно вивчити страхові акти країни, в яку ви в'їжджаєте і через які їдете транзитом.

Де придбати Зелену карту?

В даний момент поліси цього виду можуть запропонувати 10 великих страхових компаній Російської Федерації: В даний момент поліси цього виду можуть запропонувати 10 великих страхових компаній Російської Федерації:

 • ТСК;
 • ВАТ «ЖАСО»;
 • Росгосстрах;
 • Страхова компанія «Згода»;
 • Страхова група МСК;
 • Альфа Страхування;
 • СК «Двадцять перше століття»;
 • РЕСО-Гарантія;
 • СК «Альянс»;
 • ЕРГО Русь.

Коли грошові кошти по страховці не відшкодовуються?

Щоб уникнути шахрайств, страхова компанія може відмовити вам у виплаті по Зеленій карті, якщо:

 • Шкода заподіяна навмисно.
 • ДТП сталося при управлінні транспортом в стані, в якому заборонено управління транспортним засобом в законодавстві країни, де сталася пригода. Це може бути алкогольне, наркотичне і інше сп'яніння або вплив деяких препаратів, які заважають сконцентруватися водієві на дорозі.
 • Шкода заподіяна людиною, яка не має права керування ТЗ.
 • Людина залишив транспортний засіб і покинув місце ДТП, не виконавши обов'язки, відповідно до закону країни.
 • Зелена карта оформлена не в країні реєстрації транспортного засобу. Зелена карта є дійсною тільки при оформленні її в країні реєстрації.

Дії при ДТП

При дорожньо транспортній пригоді водій не зобов'язаний віддавати оригінал Зеленої карти, так як це єдиний достовірний документ, що засвідчує наявність страховки При дорожньо транспортній пригоді водій не зобов'язаний віддавати оригінал Зеленої карти, так як це єдиний достовірний документ, що засвідчує наявність страховки. На випадок перевірки документів і розглядів краще зробити кілька копій і надати їх правоохоронним органам і іншій стороні події.

Також водій зобов'язаний взяти копію поліса в іншої сторони конфлікту і контакти свідків. Всі питання щодо фінансового відшкодування буде вести страхове бюро країни, де сталося ДТП.

Цікаві і важливі факти по Зеленим картками

 • На кордоні Фінляндії наявність Зеленої карти перевіряється прикордонниками у всіх автомобілістів. У разі відсутності виписується штраф в розмірі 100 євро і за 100 євро запропонують купити поліс Фінляндії або повернутися в Росію за покупкою страховки.
 • Керувати автомобілем за кордоном може будь-яка людина, якій надано право використання транспортного засобу. В саму страховку може бути вписаний інша людина, наприклад, директор компанії.
 • З 2014 року офіційно видаються Зелені карти тільки друкованого зразка.
 • Людина, що оформляє страховку, повинен бути громадянином країни, де проводиться її заповнення. Автомобіль також має бути зареєстрований в даній країні.
 • Зелена картка оформлюється максимум - за місяць до виїзду з країни. Раніше цього терміну оформлення неможливо.
 • Мінімальний термін дії поліса - 15 днів.
 • Переконатися в достовірності поліса можна на сайті РСА або зв'язавшись з компанією, вказавши номер поліса.

висновки

Якщо ви збираєтеся їхати до Фінляндії або проїжджати її транзитом, без Зеленої карти вам не обійтися. Там, де необхідно проїхати в Польщу, Румунію та прилеглі країни, є сенс оформлення Зеленої карти по СНД і на кордоні придбати поліс країни, в яку ви в'їжджаєте. У разі закінчення страховки потрібно буде купити нову, так як продовжити зелену карту неможливо. Але перед тим як розраховувати покупку страховки у «лівих» компаній і шукати обхідні шляхи, подумайте, чи варто цього ваші нерви і безпеку?


Навіщо потрібна Зелена карта?
Чи можна заощадити на страховому полісі?
На яку суму можна оформляти страховку транспортного засобу?
Де придбати Зелену карту?
Коли грошові кошти по страховці не відшкодовуються?
Навіщо потрібна Зелена карта?
Чи можна заощадити на страховому полісі?
На яку суму можна оформляти страховку транспортного засобу?
Де придбати Зелену карту?
Коли грошові кошти по страховці не відшкодовуються?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей