* Политика новости » Банки »

* *

паливні пелети гранулятор пелети деревні пелети пелети для опалення лінія по виробництву пеллет плоска матриця кільцева матриця

 1. У чому секрет популярності паливних пелет?

Гранули з деревної тирси  Паливні пелети - це циліндричні гранули, які виробляються шляхом пресування відходів сільського господарства, деревних відходів, торфу та ін

Гранули з деревної тирси

Паливні пелети - це циліндричні гранули, які виробляються шляхом пресування відходів сільського господарства, деревних відходів, торфу та ін. Виробництво паливних пелет почалося ще в середині минулого століття. Однак тільки в останні 15 років можна спостерігати різке зростання виробництва і споживання пеллет як біотопліва.Топлівние пелети доцільно використовувати для спалювання в спеціальних пелетних котлах.

У чому секрет популярності паливних пелет?

 • Низька вартість сировини - паливні пелллети виробляють з відходів виробництва.
 • Висока теплота згоряння - виділяється теплота становить в середньому 4,7-5 кВт-ч / кг. Теплотворність пелет прирівнюється до теплотворення вугілля і вище теплотворення дерева.
 • Низька зольність - при спалюванні пеллет зольність становить максимум 3%.
 • Екологічність - в наш час зростання популярності альтернативних видів енергії, пелети є одним з найбільш екологічних і доступних видів палива. Викиди шкідливих речовин в атмосферу мінімальні. Деревні пелети не містять хімічних домішок, а в продуктах згоряння пелет відсутня сірка.
 • Високий ККД. При спалюванні деревних пеллет в спеціальних котлах ККД в середньому досягає 93%.
 • Висока рентабельність виробництва. Окупність потужної лінії для виробництва пелет може скласти 5-7 місяців.
 • Тривалі терміни зберігання - пелети не гниють, які не пліснявіють, практично не псуються роками і можуть зберігатися в будь-якому приміщенні.
 • Транспортування - не потрібно спеціального транспорту, можна фасувати в мішки від 5 до 100 кг.
 • Котли, в яких використовуються пелети, мають автоматизовану подачу палива - простота управління.

Деревні пелети стали популярні порівняно недавно, хоча виробництво деревних пелет почалося ще в середині минулого століття. За останні 15 років обсяги світового виробництва паливних пелет різко зросли з 2 млн.тонн (2000) до 28 млн. Тонн (2015 г.)!

Для виробництва паливних пелет необхідно придбати гранулятор. Невелике виробництво (продуктивністю до 200 кг / год) можна розмістити навіть в гаражі. Такий гранулятор легко переміщати і для нього не будуть потрібні великі запаси сировини. Для отримання великих прибутків необхідно запустити потужну лінію продуктивністю від 500 кг / год, для розміщення якої буде потрібно спеціальне приміщення і додаткове обладнання.

Цикл виготовлення пеллет з сушінням сировини

Для виробництва гранул зазвичай використовується тирса хвойних порід, розмір яких не перевищує 5 мм. Чим менше розмір сировини, тим вища продуктивність обладнання і Можна використовувати тирсу з деревини листяних дерев, але продуктивність гранулятора для такої сировини буде нижче. В лінію обладнання для виробництва гранул може включатися вузол для подрібнення відходів деревини в тирсу і їх сушка. Якщо такого вузла немає, то підготовлені тирсу необхідно висушити - вологість сировини повинна бути не більше 14-18% (для різних моделей). В лінію великого заводу з виробництва паливних пелет з потужністю від 3 тонн / год крім сушіння сировини можуть входити так само і такі вузли: електрошафа управління, дробарка, транспортер сировини, бункер-накопичувач сировини, охолоджувач гранул, транспортер пелет, сортувальник пелет, пакувальний вузол .

Підготовлену сировину завантажується в робочий бункер через лійку. Далі при обертанні матриці (або роликів, в залежності від конструкції обладнання) сировину притискається з зусиллям від 55кг / см2. У деяких грануляторах сировину додатково нагрівається до температури понад 110 ° С або обробляється паром для склеювання. Під тиском притискних роликів сировину пресується, з дерев'яної стружки виділяється особливе склеює речовина - лігнін, який і склеює тирсу в гранули. Нагріті тирса продавлюються через отвори (фільєри), розташовані на матриці. Отвори на матриці можуть бути різних розмірів - діаметр отвору на матриці дорівнює діаметру пелети (паливні пелети зазвичай виготовляють діаметром 5-10 мм). Чим менше діаметр пелет, тим менше продуктивність гранулятора. Пелети, які виходять на виході обладнання, ще гарячі (близько 40 ° С) і пластичні. Після охолодження і висихання пелети тверднуть і зберігають свою циліндричну форму. Щоб на одному грануляторі отримувати гранули різних розмірів, доведеться міняти матрицю або самостійно, або звертатися до фахівців.

За конструкцією матриці гранулятори діляться на два види: з плоскою матрицею і з кільцевої матрицею.

За конструкцією матриці гранулятори діляться на два види: з плоскою матрицею і з кільцевої матрицею

Плоска і кільцева матриці

Гранулятор може поставлятися з електричним двигуном або з дизельним двигуном.

За продуктивністю гранулятори можна умовно розділити на такі типи:

 1. Малої потужності: 1,5 - 30 кВт, продуктивність 15-600 кг / год.
 2. Середньої потужності: 35 - 110 кВт, продуктивність 600-1500 кг / год.
 3. Великої потужності: 110 - 330 кВт, продуктивність 1500 - 5000 кг / год.

Великої потужності: 110 - 330 кВт, продуктивність 1500 - 5000 кг / год

Гранулятори різної потужності для виробництва пелет

Основні технічні характеристики грануляторів, на які слід звернути увагу перед покупкою устаткування:

 • потужність і тип двигуна,
 • продуктивність обладнання,
 • розміри і вага обладнання,
 • розмір і матеріал матриці, а також діаметр отворів матриці,
 • вологість сировини,
 • максимальне зусилля пресування,
 • ємність приймального бункера.

Деякі виробники гравіювального обладнання:

Азія

Zhengzhou Victor Machinery Co; Ltd. Китай. Виробник устаткування для виробництва паливних пелет і кормових пелет, екструдерів, сушарок, дробарок для харчової промисловості.

Веб-сайт: www.zhengchang.com

Anyang GEMCO Energy Machinery Co., Ltd (GEMCO), Китай. Більше 20 років компанія GEMCO добре відома своїм широким асортиментом продукції. Компанія виробляє гранулятори паливних пелет, гранулятори кормових пелет, мобільні гранулятори, великі проекти під ключ для виробництва деревних гранул, устаткування для брикетування, пелетні котли, сушки.

Веб-сайт: www.biofuelmachines.com

Європа

Nova Pellet Arco international srl, Італія. Виробник грануляторов для пелет малої, середньої та великої потужності. А також пропонують обладнання вживане.

Веб-сайт: www.novapellet.it

Salzhausener Maschinenbautechnik SALMATEC GmbH. Німеччина. Компанія з 40-річним досвідом з виробництва обладнання для гранулювання. Також виробляють і продають запчастини для обладнання, обладнання для змішування сировини,

Веб-сайт: www.salmatec.de

Росія:

ТОВ «Гран», Московська область. м Химки. Виробляють широкий ряд невеликих грануляторов продуктивністю від 100 до 350 кг / год, а також пелетні каміни, дробарки. На сайті компанії є ціни і модельний ряд пеллетайзеров GRAN. Веб-сайт: www.gran-pellet.ru

ТОВ «Алб Груп», Нижній Новгород. Молода виробнича компанія, яка виробляє гранулюван обладнання, дробарки, транспортери, сушильні барабани, пропонує послуги по запуску ліній виробництва пелет, комбікорми та органічних добрив. Веб-сайт: albnn.com

Україна:

ТОВ «АЛЬФА-ТЕХ ХАРКІВ", м.Харків. Виробнича компанія пропонує під замовлення гранулятори, лінії гранулювання продуктивність. 1-2 тонни / годину, запчастини та інше обладнання. Веб-сайт: briquet.com.ua

Орієнтовні ціни на обладнання (ціни усереднені і можуть відрізнятися в залежності від вартості комплектуючих):

Гранулятор продуктивністю до 150 кг / год російського виробництва можна купити за 700-1000 дол. США

Гранулятор продуктивністю 200 -500 кг / год російського виробництва коштує 1200-1700 дол. США

Лінія гранулювання продуктивністю 500-1000 кг / год російського виробництва коштує 1700-6000 дол. США

Лінія пелетування продуктивністю 1000 -3000 кг / год російського виробництва коштує 5500-30000 дол. США

Ціни на гранулятори для виробництва паливних пелет можуть бути нижче, ніж ціни на аналогічне обладнання, вироблене в Росії і Україні, але необхідно врахувати вартість доставки, налагодження, обслуговування, запасних частин та ін. Ціни на європейське обладнання в 1,5-2 рази вище російських і українських грануляторов.

У будь-якому виробництві правильний вибір обладнання відіграє вирішальну роль. Італійське і німецьке обладнання для виробництва пеллет на ринку найдорожче, але і найякісніше. Однак, при покупці імпортного обладнання не варто забувати про те, що запчастини для обладнання будуть коштувати так само набагато дорожче, а терміни доставки можуть привести до простою вашого виробництва. Уточнюйте у виробника такі важливі моменти, як умови і вартість сервісного обслуговування, терміни гарантії на обладнання (в тому числі двигун), вартість і частоту заміни основних запчастин (ролики, матриця, підшипники), терміни доставки запчастин.

Ринок паливних пелет постійно зростає, крім того зростає число виробників обладнання. Тому на ринку обладнання можна легко знайти модель, яка підходить для своїх потреб.

Поради про розвитку бізнесу з виробництва паливних пелет дивіться в наступній статті тут >>>>

У чому секрет популярності паливних пелет?
У чому секрет популярності паливних пелет?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей