* Политика новости » Банки »

* *

Огляд того який може бути вітальня спальня 18 квадратів дизайн фото

 1. Дизайн вітальні спальні - основні правила
 2. варіанти планування
 3. Вітальня 18 кв з розкладним диваном
 4. Робоче місце, диван і повноцінна ліжко
 5. цілісний простір
 6. Дизайн вітальні з ліжком в ніші
 7. Кольорове рішення
 8. освітлення
 9. меблі

Якщо в будинку є вітальня спальня 18 квадратів, фото і варіанти дизайну, представлені в нашій статті, допоможуть вам створити затишну, комфортну обстановку в такому приміщенні. До цього питання варто підходити з особливою ретельністю, застосовуючи фантазію і проявляючи оригінальність. Тоді в інтер'єр спальні захочеться повертатися знову і знову.

Дизайн вітальні спальні - основні правила

Більшість міських квартир мають кімнати невеликої площі, що істотно ускладнює процес їх внутрішньої обробки, підбору предметів меблів. Дизайн вітальні спальної площею всього 18 кв метрів переслідує головну мету - вдале зонування, щоб людина в єдиному просторі отримав робоче місце, спальне ложе і зону для відпочинку після трудового дня. Не забувайте, що в цьому приміщенні ще необхідно організувати місце для зберігання предметів гардероба: одягу, взуття. Іншими словами, створити цікавий, функціональний, комфортний інтер'єр в крихітній кімнаті 18 кв не так-то просто. Але якщо слідувати порадам досвідчених дизайнерів, які присутні в тій статті, цей процес для вас перетвориться в захоплюючу пригоду. А наступне фото допоможе в цьому переконатися.

варіанти планування

Від того яка планування буде обрана за основу невеликій вітальні, буде залежати її дизайн в цілому, функціональність простору, ступінь комфорту мешканців квартири. Як розташувати актуальну тут меблі, як розділити на зони приміщення, щоб воно набуло максимальний комфорт для мешканців? Тому варто прислухатися до думки досвідчених декораторів житлових приміщень, які неодмінно знають кілька простих, але одночасно вдалих прийомів вирішити цю задачу.

Розглянемо найбільш вдалі способи створити інтер'єр залу спальної, запропоновані користувачам досвідченими дизайнерами:

 • зал - трансформує в спальну;
 • поєднання дивана, ліжка, робочого місця;
 • відмова від зонування;
 • використання ніші для установки ліжка.

Маленька затишна спальня з нішею для ліжка Маленька затишна спальня з нішею для ліжка  Вітальня спальня з робочим місцем диваном і ліжком  Єдиний простір спальні вітальні без зонування  Спальня з розкладним диваном Вітальня спальня з робочим місцем диваном і ліжком Єдиний простір спальні вітальні без зонування Спальня з розкладним диваном

Вітальня 18 кв з розкладним диваном

Дизайн як на фото - класичний спосіб декору залу крихітної квартирки. Приміщення вітальні наділяється високою функціональністю, а ввечері-вночі стає спальної. Трансформація забезпечується шляхом розкладання дивана з положення «сидячи» в повноцінне спальне місце. Адже помістити на такій площі диван, а також повноцінну ліжко вкрай складно. А варіант «трансформер» буде відрізнятися високою функціональністю, зручністю, адже простір кімнати не буде обтяжене, перевантажено зайвою кількістю меблів.

Варто відзначити той факт що, розставляти всі присутні в такому залі предмети інтер'єру необхідно з урахуванням того факту, що вночі диван потрібно розкласти. Значить, цього не повинні заважати ніякі аксесуари, тумби, столики.

Значить, цього не повинні заважати ніякі аксесуари, тумби, столики

Робоче місце, диван і повноцінна ліжко

Такий інтер'єр вітальні 18 кв представлений на фото нижче. Він є складним, проте, і його можна виконати без допомоги професійних дизайнерів. Ліжко односпальне або двоспальне на вибір мешканців розташовується за легкої ширмою з тканини, яка монтується за допомогою спеціальних кріплень до стельової поверхні. Як ширми також можна використовувати стаціонарну гіпсокартонну перегородку. Конструкція може бути різьблений або мати декор у вигляді матових стекол. Головне правило, перегородка не повинна виглядати громіздким, щоб візуально не зробити приміщення 18 кв ще більш маленьким і незатишним. З іншого боку до неї приставляється диван. Можна заощадити, обравши не розкладну компактну модель.

Робоче місце в інтер'єрі варто розташовувати одним боком до дивану, іншим - до вікна де багато світла. Важливо відмовитися від важкого текстилю на вікні на користь легких струмуючих завіс. Тоді додаткове освітлення при роботі за столом знадобитися виключно пізно увечері і вночі. А ось телевізор потрібно встановити навпроти дивану. Якщо є можливість, біля телевізора добре розташувати тумбу або невеликий журнальний столик.

Що стосується письмового столу, краще, якщо він буде доповнений шафками і полицями для зберігання аксесуарів і необхідних в роботі предметів.

цілісний простір

Вітальню 18 кв прямокутної форми можна декорувати, зовсім не застосовуючи прийоми зонування. Тоді ви отримаєте єдиний простір, яке буде виглядати досить оригінально і незвично. Подивіться на наступне фото, щоб в цьому переконатися. Присутні тут предмети меблів будуть стандартними: ліжко, диван, телевізор з тумбою, шафа (книжкова або платтяна), журнальний столик і так далі. Однак, їх розташування без поділу кімнати на зони буде виглядати новаторським рішенням.

Так, за традицією диван ставимо до однієї з більш довгих стін, а навпаки телевізор на підставці або тумбі. Збоку від телевізора можна встановити шафу або етажерку з книгами. А ось ліжко і приліжкові тумби ставляться у короткій стіни, яка розташовується навпроти стіни з вікном. Не забувайте про користь килимів в такому інтер'єрі. Вони зроблять його житловим і затишним. М'який килим можна покласти під ліжко або у дивана.

Пам'ятайте, простір кімнати не повинно бути перевантаженим надмірною кількістю дрібних предметів і аксесуарів. Тоді його дизайн буде завершеним і цілісним, привабливим і житловим.

Дизайн вітальні з ліжком в ніші

Якщо зал має поглиблення у вигляді великої ніші, в неї раціонально помістити ліжко, яку можна заховати за нитяними завісами. А інший простір кімнати декорувати в стилі класичного залу з диваном, кріслами, журнальним столиком, телевізором, книжковими полицями і шафками. Дуже цікаво буде виглядати ніша з ліжком, якщо стельову поверхню над нею коректувати за допомогою світлодіодної стрічки і точкового світла. Стеля в іншій частині спальні 18 кв можна оформити за допомогою стандартної люстри, розміщеної по центру приміщення.

Якщо хочеться придбати шафа для невеликої спальні вітальні, то нехай це буде конструкція купе з розсувними дверцятами. Такі дверцята при відкритті не вимагає багато місця, значить, інтер'єр не буде перевантажений. А якщо їх дизайн буде передбачати застосування дзеркал, то простір кімнати ще більше візуально розширитися.

Подивіться на фото, щоб оцінити готовий інтер'єр залу спальні 18 кв з вдало декорованого нішею. Це функціональний простір, яке при цьому виглядає досить привабливо, модно і стильно. Добре доповнити такий дизайн зеленими рослинами в стильних вазонах. Адже від присутності в будинку таких аксесуарів багато користі:

 • поглинають вуглекислий газ, що виділяється в повітря при диханні людини, і виділяють кисень. Тим самим декоративні рослини забезпечують дому свіжу і здорову атмосферу;
 • перешкоджають появі пилу;
 • радують очі людини;
 • прикрашають будинок.

Тим самим декоративні рослини забезпечують дому свіжу і здорову атмосферу;  перешкоджають появі пилу;  радують очі людини;  прикрашають будинок

Кольорове рішення

Відносно того, в які кольори варто оформляти інтер'єр спальної 18 квадратів зазначимо таке:

 • для обробки стін краще вибирати світлі тони, які сприяють візуальному розширенню вузького простору. У такому приміщенні, як на наступному фото дуже приємно відпочивати, і працювати легше. Це ж стосується і обробки стельової поверхні. Тут найбільш прийнятний варіант - білий. Він в поєднанні зі світлодіодним або точковим підсвічуванням буде додавати інтер'єру кімнати простору;
 • для обробки підлоги можна вибрати як середньо-темні, так і світлі тони. Але на темному підлозі пил і забруднення більш помітні, про що варто пам'ятати господині. А ось світлі відтінки більш практичні;
 • колірне рішення меблів буде залежати від решти обробки кімнати. У світлу кімнату, як на фото нижче, можна вибрати практично будь-який по тону меблевий гарнітур. Головне, щоб він виглядав не надто похмуро і громіздко;
 • якщо хочеться якихось - то яскравих акцентів, застосуєте аксесуари або текстиль помітних кольорів. Це дозволить створити одночасно і візуально простору, і по-сучасному модну вітальню спальню. Такий варіант представлений на фото нижче.

Також додамо, що модні декоратори житлових приміщень сьогодні радять відмовитися від використання великого поєднання різних кольорів при обробці вітальні спальні 18 кв. Надмірно перевантажений кольором інтер'єр не буде мати у своєму розпорядженні до відпочинку і розслаблення.

освітлення

Якщо невелика по площі спальня в міській квартирі темна, потрібно подбати про правильне освітлення цього простору. Тоді воно набуде затишну атмосферу, душевне тепло і веселий настрій. Добре освітлена спальня - запорука прекрасного самопочуття її мешканців. Відмінним варіантом може стати багаторівнева стеля зі світлодіодним підсвічуванням і центральним освітленням у вигляді люстри. Підсвічування добре включати в вечірній час для створення інтимної обстановки, якої має славитися спальня. А ось вдень можна користуватися світлом від люстри, підвішеної по центру приміщення. Зонування за допомогою точкового світла дозволить зробити акцент на конкретній частині простору кімнати. Такий дизайн завжди виглядає гармонійно, лаконічно, а жити тут людині буде комфортно і приємно.

Інтер'єр залу спальної фахівці рекомендують доповнювати пересувним світлом: не менше актуальні тут торшери або світильники, як продемонстровано на фото.

Предмети мобільні і при необхідності їх можна поставити на письмовий стіл, а при бажанні відпочити за читанням улюбленої книги перемістити на прикроватную тумбу.

меблі

Сьогодні вибір меблів для залу величезний. Фабрики виробники створюють безліч предметів з різних матеріалів, оригінальної конструкції, нестандартного вигляду, кольору і з оригінальним декором. Які меблі варто віддати перевагу в невеликий зал крім ліжка і дивана? Відповімо на це питання за допомогою таблиці.

Предмет меблів Актуальність Шафа купе Відрізняється компактністю навіть у відкритому вигляді завдяки системі розсувних дверей. При цьому дозволяє вмістити велику кількість одягу, взуття, постіль, інші предмети гардероба. Етажерки, підвісні відкриті полиці Дозволяють вдало розмістити книги, журнали, аксесуари, різні декоративні елементи. Вони виглядають досить повітряно, невимушено, а простір залу не перевантажується надмірною кількістю меблів. Скляний або пластиковий журнальний столик або тумби Відрізняються невагомістю, особливим шармом, вони немов парять над підлогою, додаючи інтер'єру особливу привабливість, легкість, гармонійність.

Скляний або пластиковий журнальний столик або тумби Відрізняються невагомістю, особливим шармом, вони немов парять над підлогою, додаючи інтер'єру особливу привабливість, легкість, гармонійність

Як розташувати актуальну тут меблі, як розділити на зони приміщення, щоб воно набуло максимальний комфорт для мешканців?
Які меблі варто віддати перевагу в невеликий зал крім ліжка і дивана?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей