* Политика новости » Банки »

* *

Дизайн вітальні. Фото 2016-2017. сучасні ідеї

 1. Сучасні ідеї дизайну вітальні з каміном. фото 2016-2017
 2. 1. Камін-перегородка
 3. 2. Камін в ліпному порталі
 4. 3. Електрокамін
 5. 4. Острівний биокамин в кухні-вітальні
 6. Популярні ідеї дизайну студійного простору кухні-вітальні
 7. 5. студійне простір в стилі лофт
 8. 6. Сучасна студія 30 кв. м
 9. 7. Розширений дверний портал
 10. 8. Барна стійка
 11. Колористичні ідеї оформлення віталень кімнат
 12. 9. Лілові відтінки
 13. 10. Відтінки молочного шоколаду
 14. 11. Сині і фіолетові акценти
 15. 12. Жовтий і чорний
 16. 13. Фісташкові акценти
 17. Ідеї ​​оформлення вітальні з кабінетом
 18. 14. Кутовий міні-кабінет
 19. 15. Перегородка в інтер'єрі
 20. 16. Міні-кабінет в сучасному стилі
 21. Популярні стилі дизайну віталень кімнат
 22. 17. Брутальний лофт
 23. 18. Класичний стиль
 24. 19. Сучасний стиль
 25. 20. Стиль арт-деко
 26. 21. Східний стиль
 27. 22. Стиль неокласика
 28. Меблі і декор в сучасній вітальні
 29. 23. Відкриті стелажі
 30. 24. Сходи з кованими елементами
 31. 25. Меблі в стилі арт-деко
 32. 26. Мінімалістичний ТВ-зона
 33. 27. Плетені крісло Bubble
 34. 28. Крісло Swan
 35. 29. Білі фіранки і цегляна кладка
 36. 30. Столик з прозорою стільницею

Дизайн вітальні в ХХI столітті має такі особливості, як:

 • Чіткий поділ на функціональні зони (як правило, приміщення ділиться на диванну і телевізійну зони, можуть також бути присутнім столові, кабінетні і камінні області);
 • Єдність кольорової палітри (в інтер'єрі завжди є один базовий колір, який може доповнюватися іншими відтінками);
 • «Точковий» декор: кожен елемент оформлення повинен виконувати завдання по формуванню гармонійної інтер'єрної композиції;
 • Акцент на функціональність (один елемент обстановки може виконувати відразу кілька функцій);
 • Еклектичність (в сучасних вітальнях рідко зустрічається якийсь один стиль в своєму чистому вигляді, як правило, дизайнери створюють мікс з двох-трьох напрямків).

Дотримуючись всіх цих негласних правил і керуючись порадами професійних дизайнерів Групи Компаній «Фундамент», ви неодмінно отримаєте в результаті стильний і презентабельний інтер'єр. У сьогоднішній публікації ми зібрали для вас фото 2016-2017 років, що відображають самі останні сучасні дизайнерські тренди.

Сучасні ідеї дизайну вітальні з каміном. фото 2016-2017

Камін вже давно визнаний незмінним атрибутом дизайну віталень. Особливо це характерно для інтер'єрів будинків , Де вогнище завжди символізує тепло і затишок. Сучасні технології дозволяють обладнати каміни навіть в міських квартирах, де неможливо облаштувати димохід. Альтернативою традиційним вогнищ сьогодні служать біо- і електрокаміни.

1. Камін-перегородка

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Проект вітальні з каміном в квартирі на Бажова

Дотримуючись правил багатофункціональності, наші дизайнери вирішили вбудувати в перегородку, що розділяє кухню і вітальню, биокамин і телевізор. Такий мінімалістичний вогнище підійде як для сучасних мінімалістичний інтер'єрів, так і для дизайн-проектів в стилі арт-деко або модерн .

2. Камін в ліпному порталі

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Дизайн вітальні з каміном в квартирі в Люберцях

Електро- або биокамин в ліпному порталі візуально майже не відрізнити від справжнього вогнища, якими раніше були обладнані апартаменти європейської знаті. Такий елемент обстановки стане гідною прикрасою для дизайну вітальні в класичному або сучасному стилях .

3. Електрокамін

відкрити в новому вікні відкрити в новому вікні

На фото: Сучасні ідеї дизайну вітальні 21 кв. м з електричним каміном

мінімалістичний електрокамін можна розмістити в ТВ-зоні, як в проекті вітальні на вищезазначеному фото 2016 року. Для камінної полиці в даному випадку відповідним прикрасою стануть квіти, фотографії в рамках і сувеніри.

4. Острівний биокамин в кухні-вітальні

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Сучасні ідеї інтер'єру кухні-вітальні з острівним каміном

Живе полум'я в острівній Біокамін - це по-справжньому зачаровує уявлення, яке підтверджує думку про те, що на вогонь можна дивитися нескінченно. Актуальна сучасна ідея дизайну вітальні - використання такого вогнища як засіб зонування, яка проводить умовну межу між вітальнею і кухнею. Острівні каміни особливо гармонійно виглядають в лофт і мінімалістичний інтер'єрах.

Популярні ідеї дизайну студійного простору кухні-вітальні

планувальні рішення віталень сьогодні часто роблять ставку на студійний принцип. Кухні та столові, об'єднуючись з диванної зоною, формують містке простір, витримане згідно з правилами стильового і колористичного єдності. Студійний принцип особливо актуальний для дизайну квартир , Адже за рахунок нього нерідко вдається заощадити корисну площу, а при перенесенні кухні у вітальню - навіть звільнити додаткову кімнату

5. студійне простір в стилі лофт

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Сучасні ідеї дизайну кухні-їдальні-вітальні

Планувальне рішення студійного простору безпосередньо залежить від конфігурації приміщення. Для витягнутої в довжину кімнати найбільш актуальна лінійне планування, коли кухня, їдальня і диванна група «шикуються» уздовж однієї горизонталі. У представленому на фото 2017 року дизайні вітальні кухонна зона розмістилася в ніші зліва від сходів. Три функціональні зони, по суті, утворюють трикутник, в одній з вершин якого розташовується прямокутний обідній стіл. сувора геометричність меблів і планування в повній мірі відповідають концепції сучасного лофтового простору.

6. Сучасна студія 30 кв. м

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Дизайн сучасної квартири на Мосфільмовской

У проекті вітальні на фото 2017 року барна стійка відокремлює область кухні , Яка, відповідно до сучасних тенденцій, абсолютно мінімалістично. Замість фурнітури, ліпнини, пілястр і дзеркальних вставок - матова дерев'яна поверхня шаф, що відкриваються натисканням. Декоративні акценти розставлені точково: вітальню прикрашає прожектор на тринозі, їдальня мебльована барними стільцями на штативних ніжках, а область для читання з м'якою канапою у вікна забезпечена чорно-білим портретом індіанця.

7. Розширений дверний портал

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Дизайн вітальні бібліотеки з кухнею в квартирі на Дмитра Ульянова

Перегородку між кухнею і вітальнею можна залишити. Студійне простір в даному випадку формується за допомогою збільшення дверного отвору. А до решти перегородки можна притулити високий книжковий стелаж, перетворивши тим самим вітальню в міні-бібліотеку.

8. Барна стійка

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Дизайн кухні-вітальні з барною стійкою в квартирі на Береговому проїзді

Барна стійка в деяких випадках може замінити обідній стіл. У дизайні вітальні на фото 2016 року його продовжує використовуватися в якості одного з найбільш доступних засобів зонування студійного простору. Для формування повноцінної області для перекусів до барної стійки потрібно підібрати стильні високі стільці і стельові дизайнерські світильники, які забезпечать цю область самостійним освітленням.

Колористичні ідеї оформлення віталень кімнат

На фото 2016-2017 років в дизайні віталень і раніше переважають класичні відтінки: бежевий, кавовий, шоколадний. Монохромні колористичні рішення прийнято розбавляти буквально двома-трьома акцентами, які, подібно до яскравим плям акварелі на білому полотні, додають інтер'єру барвистості. Як і раніше в тренді залишається і натуральна гама: відтінки зелені, дерева, лугових квітів.

9. Лілові відтінки

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Інтер'єр кухні-вітальні в лілових тонах

Складні лілові відтінки, що асоціюються з лавандовими полями і букетиками фіалок, створюють в дизайні вітальні весняний настрій. Поєднання цього кольору з білим створює в приміщенні ледь вловимий м'який контраст, благотворно впливає на розвиток фантазії

10. Відтінки молочного шоколаду

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Інтер'єр вітальні в темно-шоколадних відтінках

Інтер'єрним дизайнерам відомо, як мінімум, стільки ж відтінків шоколаду, скільки кондитерам - сортів цих ласощів. Тому, залишаючись в межах однієї лише шоколадної гами, сьогодні можна створити незліченну кількість варіацій. Шоколад з прянощами, трюфелі, гаряче какао з молоком - представлений на фото вище дизайн вітальні викликає всі ці приємні кулінарні асоціації, здатні надихнути шоколатьє на створення чергового десерту

11. Сині і фіолетові акценти

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Сучасні ідеї дизайну вітальні 22 кв. м

Ще одне класичне колористичне рішення: світлий монохром і кілька яскравих кольорових акцентів. Синій і ліловий текстиль додасть перламутрово-бежевому інтер'єру велику глибину і виразність

12. Жовтий і чорний

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Дизайн вітальні в квартирі в стилі лофт

Чорний колір в дизайні, як правило, супроводжує індустріальні лофтового простору, як в представленому на фото прикладі. Також до темної палітрі дизайнери можуть звертатися при створенні інтер'єрів в дусі арт деко або сучасному стилі. Багато чорного кольору допустимо використовувати лише в просторих апартаментах. Невеликі ж кімнати велика кількість темної гами може перетворити в похмурі театральні лаштунки. Тому краще використовувати цей колір помірно, розбавляючи його для контрастності сонячним жовтим або білим.

13. Фісташкові акценти

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Вітальня з фісташок акцентами на Кастанаевской

Ніжні фісташкові акценти привносять в інтер'єр квартири екомотіви. У представленому на фото 2016 року проект, згідно сучасному ідеям, пастельні зелені тони текстилю сусідять з диванними подушками персикового відтінку.

Ідеї ​​оформлення вітальні з кабінетом

кабінет в вітальні - це вже давно не рідкість, а скоріше необхідність. Розмістити кабінетну зону без шкоди для метражу основного простору можна за допомогою грамотної перепланування. Чималим значенням володіє і меблі. Компактні столики, забезпечені декількома скриньками для зберігання, займуть набагато менше місця, ніж масивні кутові кабінетні системи з безліччю додаткових поличок.

14. Кутовий міні-кабінет

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Інтер'єр вітальні 36 кв. м з кутовий кабінетної зоною

Розміщений праворуч від дверей кутовий кабінет займає мінімум місця і виглядає цілком самостійною функціональною зоною. Стіл в даному випадку встановлено таким чином, що він служить засобом зонування і, при цьому, забезпечує сидить за комп'ютером хорошим природним освітленням. Світло, згідно з правилами, падає на робочу поверхню з лівого боку.

15. Перегородка в інтер'єрі

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Вітальня-їдальня з кабінетом в квартирі на Ломоносовському проспекті

Прозора перегородка з акуратною квадратної розкладкою, при всій своїй офісної консервативності, органічно вписалася в неокласичний інтер'єр . Така конструкція добре пропускає денне світло, тому як вітальня-їдальня, так і кабінет отримують доступ до всіх світловим джерел в приміщенні.

16. Міні-кабінет в сучасному стилі

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Інтер'єр вітальні з міні-кабінетом

Для того, щоб сформувати кабінетну зону у вітальні, досить вузького столика-консолі, стільця і ​​пари навісних книжкових полиць. Саме цим набором предметів і вирішили обмежитися дизайнери Групи Компаній «Фундамент» при створенні міні-кабінету в зоні між вікном і кутовим диваном

Популярні стилі дизайну віталень кімнат

Брутальний і невибагливий лофт, стримана, але повна почуття власної гідності класика, розкішний арт-деко, в якому кожен елемент по вартості можна порівняти з антикваріатом і аукціонними предметами мистецтва, - при виборі стилю для дизайну вітальні фахівці орієнтуються як на особисті переваги замовників, так і на виділений бюджет. Незважаючи на загальну еклектичність, майже завжди в приміщенні можна виділити стиль інтер'єру , Обраний в якості базисного або основного.

17. Брутальний лофт

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Інтер'єр вітальні в будинку в стилі лофт

Цегляна кладка, натуральне дерево в обробці, сучасні меблі та деякі елементи поп-арту в вигляді тих же постерів з англійськими написами - всього цього цілком достатньо для того, щоб сформувати концептуальний дизайн вітальні в стилі лофт, як на фото вище. Відмінними прикрасами лофтового простору служать графічні чорно-білі постери і компактна лінія вогню - биокамин з довгим паливним блоком.

18. Класичний стиль

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Інтер'єр в класичному стилі

Класика в інтер'єрі вітальні реалізується за допомогою масивних меблів, картин в золотистих багетах і дорогий, але при цьому стриманою обробки. Стіни можна додатково прикрасити лаконічними молдінгами. У класичних віталень велика роль відводиться текстилю: шторам, килимах, меблевій оббивці. Завдання текстильних елементів в даному випадку - сформувати по-домашньому затишну обстановку.

19. Сучасний стиль

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Інтер'єр вітальні в сучасному стилі на вулиці Митній

Мінімалістичний підхід до обробки, пропагований сучасним стилем інтер'єру, зовсім не означає відмову від декору. Просто для прикраси таких просторів важливо підбирати дуже виразні предмети, «працюють» на загальну концепцію. Безпрограшно в сучасній вітальні виглядають дизайнерські крісла типу Egg Chair або Ovalia Egg Chair.

20. Стиль арт-деко

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Вітальня в стилі арт-деко в будинку в сел. Сосенскій

Дизайн вітальні в стилі арт-деко дозволяє зібрати в одному просторі найдорожчі предмети: розкішну італійську меблі, кришталеві штори, фацетовані дзеркала в сріблястих ліпних багетах. Це стильовий напрям дозволить вам сформувати у вітальні атмосферу нескінченного свята і достатку життям.

21. Східний стиль

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Східний стиль в інтер'єрі квартири на Маломосковской

Марокканська арка, що формує нішу під ТВ-зону, дерев'яна консоль з візерунчастими дверима, низький м'який диванчик, кальян і велика кількість подушок - і ось перед нами вже інтер'єр вітальні в східному стилі . Для дизайн-проекту, що відтворює атмосферу потопаючих в млості мавританських палаців, можна сміливо використовувати яскраві фарби. Рожевий, бірюзовий, нефритовий і лососевий відтінки допоможуть створити соковиту і виразну дизайнерську композицію

22. Стиль неокласика

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Проект вітальні в стилі неокласика

Дизайн вітальні в стилі неокласика - оптимальне компромісне рішення, яке в рівній мірі підійде як консерваторам, які віддають переваги класичних рішень, так і прихильникам ліберальних поглядів, яка бореться за сучасні ідеї. Неокласичний інтер'єр на представленому фото являє собою зразок легкої, адаптованої до реалій ХХІ століття, класики.

Меблі і декор в сучасній вітальні

Мабуть, складно уявити інше приміщення в квартирі, де можна було б дозволити собі використовувати стільки ж найрізноманітнішого декору , Як у вітальні. Окрасою кімнати для прийому гостей можуть служити і дзеркала, і каміни, і кришталеві штори, і дизайнерські крісла. Будь-яка, навіть сама крихітна і малозначна деталь, в ідеалі повинна не тільки виконувати свій функціонал, але і вносити свою лепту у формування загальної концепції.

23. Відкриті стелажі

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Інтер'єр світлої вітальні з стелажем

Відкриті стелажі в вітальні дозволяють розмістити і зібрати в одному місці масу дрібниць і пам'ятних штучок. Це незамінний елемент меблювання для тих, хто цінує мінімалізм і впорядкованість.

24. Сходи з кованими елементами

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Вітальня з драбиною в будинку

Сходи стане прикрасою будинку, якщо забезпечити її кованими поручнями. Кування підходить практично для будь-якої вітальні, незалежно від обраного стилю.

25. Меблі в стилі арт-деко

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Інтер'єр вітальні в стилі арт-деко

Меблі в стилі арт-деко відрізняється хитромудрими контурами, вона часто декорується «каретний» стяжкою. На сьогоднішній день в Європі є кілька великих виробників якісних меблів в стилі арт-деко.

26. Мінімалістичний ТВ-зона

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Дизайн сучасної вітальні в дворівневій квартирі в Котельника

ТВ-зона у вітальні, як правило, дуже лаконічна, що не заважає їй демонструвати індивідуальність і незалежність. Вбудовані полички, плоска телевізійна панель і практично карликовий биокамин - всі ці предмети дизайнери Групи компаній «Фундамент» при роботі над інтер'єром дворівневої квартири на фото вирішили розмістити в області перегородки, що обгороджує сходи.

27. Плетені крісло Bubble

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Сучасна вітальня з кріслом Bubble

Плетене крісло Bubble, підвішене до стелі, може прикрасити інтер'єр вітальні в сучасному стилі. Такий елемент меблювання завжди буде затребуваним серед домочадців.

28. Крісло Swan

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Інтер'єр квартири на вул. Пудовкіна

Крісло Swan, назване так завдяки тому, що його контури нагадують витонченого лебедя, стане кращою прикрасою сучасної вітальні. В якості альтернативи ви можете також використовувати Egg Chair.

29. Білі фіранки і цегляна кладка

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Інтер'єр однокімнатної квартири в стилі лофт

В інтер'єрі однокімнатної квартири в стилі лофт, декорованого художньою мозаїкою, білосніжні фіранки на вікнах в поєднанні з грубуватою цегляної фактурою створюють ефектний контраст.

30. Столик з прозорою стільницею

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Інтер'єр вітальні з каміном і дизайнерськими меблями

Кавовий столик з Прозоров стільніцею, На Відміну Від аналогів з матовим матеріалів, Виглядає невагомім. Такий елемент меблювання привносить в приміщення додатковий блиск, тому його часто використовують в дизайн-проектах в стилі арт-деко.

При розробці дизайну вітальні фахівці Групи компаній «Фундамент» орієнтуються на новітні технології інтер'єрної галузі і найостанніші сучасні ідеї. тому відремонтовані по нашим проектам об'єкти завжди адаптовані до реалій теперішнього часу. У нас ви можете замовити повний комплекс послуг по дизайну і ремонту квартир.

Текст: Наталія Нікіфорова

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей