* Политика новости » Банки »

* *

16 модних сполучень квітів в інтер'єрі вітальні | Фото інтер'єрів | Фото дизайнів інтер'єру 2017 | Дизайн-студія Ольги Кондратова

 1. Поєднання кольорів в інтер'єрі вітальні з бежевими стінами
 2. 1. Бежевий і синій в дизайні вітальні
 3. 2. Бірюзовий колір в дизайні вітальні з бежевими стінами
 4. 3. Фісташкові акценти в дизайні бежевій вітальні
 5. 4. Бежевий і фіолетовий в дизайні вітальні в будинку
 6. 5. Бежевий з золотими акцентами
 7. Синій колір в інтер'єрі вітальні
 8. 7. Дизайн сучасної вітальні з блакитними і зеленими акцентами
 9. Зелений колір в дизайні вітальні
 10. 9. Вітальня-бібліотека з зеленою меблями
 11. Червоний і рожевий кольори в дизайні вітальні
 12. 11. Дизайн вітальні з червоними акцентами
 13. Бузковий і фіолетовий кольори в інтер'єрі вітальні
 14. 13. Баклажани акценти в дизайні вітальні
 15. 14. Дизайн вітальні з лавандовими відтінками
 16. Коричневий колір в інтер'єрі вітальні
 17. 16. Інтер'єр вітальні з відтінками натурального дерева

На фото: Інтер'єр вітальні з бежевими стінами

Ні для кого не секрет, що колірна гамма - одна з головних складових будь-якого дизайн-проекту інтер'єру . Сприйняття приміщення багато в чому залежить від колористичних акцентів. При виборі колірної гами для дизайну інтер'єру враховуються не тільки переваги замовника, а й модні тренди, функціонал і стиль приміщення. Сьогодні ми підібрали для вас фото інтер'єрів віталень , Що демонструють актуальні поєднання кольорів. Можливо, комусь ця добірка допоможе при виборі колористичних акцентів або навіть загального фону.

Поєднання кольорів в інтер'єрі вітальні з бежевими стінами

Якщо переглянути фото інтер'єрів 2017 року, то можна помітити, що в дизайні віталень самим затребуваним продовжує залишатися бежевий колір . Кремові, пісочний, вершкові тони часто стають фоном для всієї інтер'єрної композиції. До цих базових відтінків, як правило, «домішуються» більш яскраві акценти. В інтер'єрі вітальні з бежевими стінами зараз часто можна зустріти перераховані нижче поєднання кольорів.

1. Бежевий і синій в дизайні вітальні

Бежевий і синій в дизайні вітальні

На фото: Дизайн бежевій вітальні з синіми акцентами

Синій колір в інтер'єрі вітальні нині став дуже поширеним. Сприйняття інтер'єрної композиції буде залежати від того, який відтінок ви підберете. так, бірюзовий і блакитний наповнять приміщення морської прохолодою, а глибокий королівський синій нагадає про підводні глибинах, оксамиті і сапфірах. У дизайні маленької вітальні на фото фоновий тон створюють різні відтінки бежевого: пряжене молоко, крем-брюле, пісочний. Цим світлим монохромом в даному випадку можна було б цілком обійтися. Однак поєднання таких кольорів, як синій і золотий зі стінами бежевого кольору зробило композицію виразнішою.

2. Бірюзовий колір в дизайні вітальні з бежевими стінами

Бірюзовий колір в дизайні вітальні з бежевими стінами

На фото: Дизайн світлої вітальні з бірюзовими акцентами

В інтер'єрах віталень з бежевими стінами часто можна зустріти поєднання різних відтінків і півтонів бірюзового кольору. Ці дві палітри прекрасно «уживаються» один з одним. Союз бірюзи і бежевого підходить для південних будинків, які потребують додаткового прохолоді. Однак і в північній місцевості така комбінація може бути затребуваною. Вона органічна в дизайні вітальні , Вирішеною в скандинавському та сучасному стилях . Бірюза і беж також часто використовуються в інтер'єрах з елементами арт деко .

3. Фісташкові акценти в дизайні бежевій вітальні

Фісташкові акценти в дизайні бежевій вітальні

На фото: Дизайн бежевій вітальні з фісташок акцентами

Якщо ви любитель фісташки морозива, то колористичне вирішення цього дизайну вітальні здасться вам дуже привабливим. Світлий бежевий монохром дизайнери Студії Ольги Кондратова розбавляють яскравими зеленими акцентами. Крім самого кухонного гарнітура із загальної колірної гами «вибиваються» також стильні диванні подушки. Фісташкові акценти зближують композицію з природою.

4. Бежевий і фіолетовий в дизайні вітальні в будинку

Бежевий і фіолетовий в дизайні вітальні в будинку

На фото: Фіолетовий колір в інтер'єрі вітальні в будинку

А в цьому дизайні будинку на тлі бежевих стін з натурального дерева відмінно виглядають фіолетові і лілові акценти, що асоціюються з квітами бузку і фіалок. Відзначимо, що бузкові відтінки вже далеко не перший рік не виходять зі списку фаворитів інтер'єрних дизайнерів. Однак їх рідко можна побачити в якості фонових кольорів. Як правило, дизайнери використовують фіолетовий і бузковий у вигляді акцентів, якими стають м'яка меблі , Диванні подушки, накидки на стільці або штори.

5. Бежевий з золотими акцентами

Бежевий з золотими акцентами

На фото: Золота оздоблення в інтер'єрі бежевій вітальні

На фото: Золота оздоблення в інтер'єрі бежевій вітальні

На фото: Дизайн сучасної вітальні з золотистими акцентами

При поєднанні кольорів в інтер'єрі вітальні з бежевими або білими стінами важливо знайти можливість зробити простір більш теплим і затишним, звести до мінімуму охолоджуючу дію світлих тонів. Тому в дизайн-проектах з домінуючими відтінками нюд часто використовуються зігріваючі пісочний і золотисті відтінки. У представленому на фото вище дизайні сучасної вітальні з біокамінів золотисті акценти формують домашнє вогнище, стельові і настільні світильники. Сучасні постери з простими сюжетами також підтримують задану акцентами теплу палітру.

Синій колір в інтер'єрі вітальні

6. Дизайн класичної вітальні з синіми стінами

Дизайн класичної вітальні з синіми стінами

На фото: Дизайн вітальні з синіми стінами

У дизайні вітальні на фото інтер'єрів 2017 року стіни далеко не завжди пофарбовані в світлий відтінок. Наприклад, цей дизайн-проект, вирішене в класичному стилі , Будується на базі синього кольору. Подібне колористичне поєднання бежевого, відтінку темного дерева і насиченого синього вельми характерно для респектабельної класики . Однак не варто забувати про те, що подібні темні стіни можуть візуально зробити приміщення більш тісним. Щоб уникнути такого ефекту, важливо добре продумати систему освітлення і хоча б візуально «підняти» стелю (наприклад, за допомогою пілястр і високих карнизів).

7. Дизайн сучасної вітальні з блакитними і зеленими акцентами

Дизайн сучасної вітальні з блакитними і зеленими акцентами

На фото: Сині та зелені відтінки в дизайні великої вітальні з панорамними вікнами

В інтер'єрі цієї великої вітальні зі світлими стінами використовується поєднання синього, блакитного та зеленого кольорів. Подібне колористичне рішення добре освіжає і досить благотворно впливає на психіку.

Зелений колір в дизайні вітальні

8. Дизайн великої вітальні з зеленим текстилем

Дизайн великої вітальні з зеленим текстилем

На фото: Дизайн великої вітальні з зеленим текстилем

У проектах дизайну вітальні кінця 2017 - початку 2017 року іноді зустрічаються зелені тони. Це, звичайно ж, не соковиті відтінки зелені, яку ми бачимо в природі. Дизайнери віддають переваги дещо розмитим відтінкам. У дизайні великої вітальні на фото зелений текстиль «підтримується» кімнатними рослинами.

9. Вітальня-бібліотека з зеленою меблями

Вітальня-бібліотека з зеленою меблями

На фото: Дизайн вітальні бібліотеки з зеленими тонами

Дизайн цієї вітальні із зеленою меблями має все необхідне для читання книг з домашньої бібліотеки і спілкування з друзями і близькими. Дизайнери для оббивки диванів і крісел вибрали текстиль зеленого відтінку, який здається вигорілим під променями сонця. Така палітра діє заспокійливо, сприяючи відпочинку після виснажливого робочого дня.

Червоний і рожевий кольори в дизайні вітальні

10. Дизайн вітальні з м'ятними і яскраво-рожевими акцентами

Дизайн вітальні з м'ятними і яскраво-рожевими акцентами

На фото: ятні та малинові тони в дизайні світлої вітальні

Внести різноманітність в дизайн інтер'єру вітальні з бежевими стінами можна за допомогою поєднання в акцентах м'ятних і рожевих квітів. Така комбінація фарб створює святкову атмосферу. При цьому, вона не виглядає занадто яскравою і помітною.

11. Дизайн вітальні з червоними акцентами

Дизайн вітальні з червоними акцентами

На фото: Червоні і сині акценти в дизайні маленької вітальні

Червоний колір в інтер'єрі вітальні в портфоліо робіт Дизайн-студії Ольги Кондратова зустрічається не так часто. Як правило, він використовується в якості акцентів. У дизайні інтер'єру вітальні на фото вище можна побачити приклад вдалого поєднання червоного і синього кольорів. Яскраві кольори в даному проекті використовуються дуже дозовано, адже їх надлишок міг би перенаситити простір маленької кімнати.

Бузковий і фіолетовий кольори в інтер'єрі вітальні

12. Бузкова оббивка меблів

Бузкова оббивка меблів

На фото: Дизайн неокласичної вітальні з меблями лавандового відтінку

бузковий і фіолетовий кольори в інтер'єрі вітальні за популярністю можуть скласти конкуренцію бежевому і коричневому. Лавандові, баклажани, фіалкові - ці та близькі до них відтінки часто виступають в якості колористичних акцентів в дизайні світлої кімнати. На фото інтер'єру вище фахівці Студії Ольги Кондратова поєднують в диванної зоні бежеві тони і відтінки слонової кістки з бузковим. Таке колористичне рішення виглядає вельми жіночним і ненав'язливим. Воно оптимально для дизайну вітальні, головне завдання якої - створювати комфортні умови для відпочинку і спілкування в колі сім'ї та друзів.

13. Баклажани акценти в дизайні вітальні

Баклажани акценти в дизайні вітальні

На фото: Дизайн вітальні з цегляною кладкою і акцентами відтінку баклажана

А в інтер'єрі цієї вітальні з розсувною перегородкою, що відокремлює кухню, використовуються відтінки баклажана. Ці тони дизайнери поєднують з зеленими і коричневими акцентами. В даному випадку відтінки підібрані досить вдало. Вони не вносять дисонансу в композицію з елементами лофт .

14. Дизайн вітальні з лавандовими відтінками

Дизайн вітальні з лавандовими відтінками

На фото: Дизайн великої вітальні з лавандовими акцентами

Легкий лавандовий текстиль в інтер'єрі вітальні-їдальні на фото - оптимальне рішення для формування світлого невагомого простору. В даному випадку вони сприяють створенню в приміщенні атмосфери аристократичного салону. Канделябри і зручні стільці з лавандової оббивкою в обідній зоні дозволяють влаштовувати тут звані вечері. А для пообідніх чаювань і дружніх бесід в кімнаті передбачена диванна зона з каміном , Прикрашеним годинами в дусі епохи модерну .

Коричневий колір в інтер'єрі вітальні

15. Шоколадне асорті в дизайні вітальні в стилі арт-деко

Шоколадне асорті в дизайні вітальні в стилі арт-деко

На фото: Дизайн вітальні в стилі арт-деко з шоколадними відтінками

Гарячий шоколад, тірамісу, розсипи марципану - всі ці десерти нерідко знаходять відображення в інтер'єрі вітальні. Шоколадні відтінки в дизайні зараз зустрічаються в своїх самих різних інтерпретаціях. Колористична палітра інтер'єру вітальні може бути побудована на поєднанні кольорів, що нагадують молочний, гіркий і білий шоколад. Таке колористичне рішення часто знаходить застосування в дизайн-проектах , Вирішених в стилі арт-деко. Наприклад, в інтер'єрі вітальні на фото вище ви можете побачити поєднання шоколадних відтінків з такими варіаціями бежевого, як вершковий, кремовий і кавовий.

16. Інтер'єр вітальні з відтінками натурального дерева

Інтер'єр вітальні з відтінками натурального дерева

На фото: Дизайн кухні-вітальні з каміном і відтінками натурального дерева

Коричневий колір в інтер'єрі кухні-вітальні на фото знаходить застосування завдяки використанню меблів натурального дерева (кавовий столик, стелаж), якій «акомпанує» камінний портал. Щоб створити акценти для цієї бежево-коричневої композиції, дизайнери використовують для оббивки подушок і крісла текстиль з модним зараз зеленуватим візерунком Пейслі.

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей