* Политика новости » Банки »

* *

Гнізда для курей-несучок своїми руками: розміри, фото і рекомендації

 1. Гнізда для курей-несучок своїми руками: розміри, фото і основні правила облаштування
 2. Які сідала для курей своїми руками можна зробити
 3. Гнізда для курей несучок своїми руками: креслення і особливості монтажу
 4. Сідала для курей несучок своїми руками: фото, розміри і особливості облаштування

Не так давно зміст курей було одним з обов'язкових атрибутів будь-якого домашнього господарства. І сьогодні все частіше власники заміських будинків схиляються до його відновлення, замислюючись про те, як облаштувати місця для несучок , Надавши їм максимально комфортні умови існування. Розглянемо, як зробити гнізда для курей-несучок своїми руками: розміри, фото, а також корисні рекомендації від фахівців.

місця для несучок

Гнізда для курей-несучок своїми руками: розміри, фото і основні правила облаштування

Варто звернути увагу на те, як буде облаштовано простір для життя курей, оскільки від цього безпосередньо залежить кількість яєць, які вони щодня будуть приносити. Тому в даному питанні не варто нехтувати правилами та порадами. Цим птахам дуже важливо мати спеціально відведене для несення яєць місце, де кури будуть відчувати себе комфортно і безпечно.

В першу чергу правила стосуються освітленості місця, де будуть розташовані гнізда для курей. Чим далі від прямих сонячних променів вони будуть розміщені, тим краще. У той же час, це повинно бути тепле місце, захищене від вологи. Для цього варто подбати про якісну вентиляції в курнику.

Для того щоб домогтися бажаного результату, не рекомендується розташовувати сідала на зовнішніх стінах курника, а також біля виходу. Також подбайте про те, щоб для всякого птаства вистачало місця. Гнізда для курей-несучок своїми руками потрібно робити з розрахунку одне місце на 5 птахів. Що стосується розміру гнізд для курей-несучок, то тут існують певні стандарти, яких варто дотримуватися. Глибина - 35 см, ширина 25 см, висота - 35 см.

Корисна порада! Щоб уникнути травматизму курей, кріплення конструкції має бути безпечним. Обов'язково переконайтеся, що ніде немає гострих виступаючих частин і елементів, про які можна поранитися.

Які сідала для курей своїми руками можна зробити

Безумовно, найпростіше рішення - купити готові сідала для курей. Однак, це не можна назвати дешевим варіантом, а тому багато хто замислюється над тим, як зробити відповідну конструкцію самостійно, по можливості витративши на це якомога менше коштів.

Для цієї мети цілком підійдуть підручні матеріали, які нерідко можна знайти в сараї або гаражі. Так, відмінні гнізда вийдуть з ящиків (як дерев'яних, так і пластикових), а також з коробок або старих кошиків.

Залежно від типу конструкції, розрізняють два основних види сідало. Перший - максимально простий і являє собою звичайні ящики, розміщені таким чином, щоб птахам було зручно нестися.

Другий, більш складний варіант - гнізда для курей-несучок з яйцесборніком. Основна ідея такої конструкції - відразу після того як яйце знесено, воно потрапляє в спеціально призначену ємність, так що курка практично не контактує з ним. Це дуже зручно, особливо, якщо мова йде про зміст досить великої кількості птахів.

Гнізда для курей несучок своїми руками: креслення і особливості монтажу

Самий просто варіант, який легко можна реалізувати самостійно, при цьому додавши не так багато зусиль - сідала з ящиків. Детальніше про те, як зробити схожу конструкцію, розглянемо далі.

В першу чергу необхідно відшукати деякі матеріали, такі як дошки, кріплення, шматки фанери, а також найпростіші інструменти: викрутку, молоток і т. Д. Після цього, слідуючи простий інструкції, можна приступати до складання гнізда:

 1. Всі дерев'яні елементи зачищаються за допомогою наждачного паперу.
 2. Згідно з кресленням, з них вирізаються заготівлі відповідного розміру, які в подальшому скріплюються між собою.
 3. Щоб курям було зручніше, зробіть поріжок, використовуючи планку шириною близько 10 см.

Корисна порада! Для того щоб надати конструкції додаткову міцність, кути отриманого короба можна додатково зміцнити за допомогою бруса.

Більш складний варіант, який передбачає наявність яйцесборніка, має на увазі куди більш суттєві витрати часу і зусиль. Однак надалі, це безумовно зіграє позитивну роль, і дозволить вам приділяти збору яєць менше часу. Варто відзначити, що сідала з яйцесборнікамі бувають різними, але виділяють як мінімум два основних типи.

 1. Гнізда для курей несучок, щоб не клювали яйця. Така конструкція передбачає наявність подвійного дна, яке буде захищати яйця, не дозволяючи курям надавати на них будь-який вплив. Для цього необхідно виготовити конструкцію, дно якої буде мати невеликий нахил (близько 5о) до задньої стінки. Для того щоб яйце могло вільно скочуватися, між дном і стінкою залишають невеликий зазор.
  Особливу увагу варто приділити і піддону, в який будуть потрапляти яйця. Його необхідно оббити м'яким матеріалом, який дозволить зберігати цілісність потрапляють в нього яєць. Для цієї мети відмінно підійде повсть, будь-яка м'яка тканина або гума.
 2. Гнізда з контейнером - другий варіант, який варто розглянути. У цьому випадку кут нахилу дна повинен бути більше - близько 10о. Отвір для яєць в цьому випадку має бути розташоване на задній стінці конструкції, до якої буде прикріплений спеціальний піддон. Як і в першому випадку, варто передбачити для нього м'яку оббивку.

Як і в першому випадку, варто передбачити для нього м'яку оббивку

Сідала для курей несучок своїми руками: фото, розміри і особливості облаштування

Окремо варто приділити увагу питанню організації сідало для курей, оскільки саме там вони люблять відпочивати. Зовні це виглядає як звичайна перекладина, але насправді до неї так само пред'являються деякі вимоги, дотримання яких дозволить створити для курей максимально комфортні умови.

Алгоритм дій повинен бути наступним:

 1. Виберете підходяще місце і підготуйте всі необхідні для роботи матеріали та інструменти: дерев'яні бруси, рубанок, молоток і цвяхи.
 2. Залежно від кількості курок, розрахуйте необхідну кількість місця, виходячи з показника 2,4 м на 10 птахів.
 3. 2 міцні планки довжиною 0,6 м виконуватимуть роль опор. При цьому встановлювати їх потрібно на відстані не більше 30 см від стіни.
 4. Після цього можна переходити до установки самого сідала. Його потрібно ретельно обробити наждачним папером, щоб позбутися від відколів і задирок.
 5. Перекладина прикріплюється до опор за допомогою молотка і цвяхів. На цьому етапі необхідно подбати про те, щоб цвяхи не змогли поранити птицю.
 6. Потім трохи нижче встановіть піддон, призначений для збору посліду птахів; обов'язково продумайте сходи, по якій кури зможуть підніматися на сідало.

Як підібрати підходяще місце для установки сідала

Для того щоб кури могли комфортно розташуватися на сідалі і не відчувати дискомфорту від впливу зовнішніх факторів, потрібно правильно підібрати для нього місце. В першу чергу він повинен бути розташований подалі від протягів. Місце має бути максимально теплим і світлим, тому, варто задумати про наявність вікна в безпосередній близькості.

Наявність ємності для посліду під сідалом, необхідно, в першу чергу, для полегшення процесу збирання в курнику. Деревина для цієї мети - не дуже підходящий матеріал, оскільки послід має властивість прилипати до неї. Але якщо ви все ж вирішили її використовувати, рекомендується всипати поверхню тирсою або піском.

Корисна порада! Передбачте можливість простого демонтажу піддону. Це поводить істотно полегшити процес прибирання.

Ні в якому разі не можна розташовувати сідало на висоті 1 м і більше, так як для курей ця висота може виявитися занадто великою. 60 см - ідеальна висота, на якій повинен бути встановлений сідало. При цьому, на одну курку повинно припадати як мінімум 18 см поперечини, щоб вона могла відчувати себе комфортно.

Одного разу розібравшись з тим, як зробити гніздо для курей, ви отримуєте можливість заощадити власні кошти на придбання вже готової конструкції. Якщо врахувати всі вимоги та рекомендації, то в підсумку можна створити практичні ідеальні умови для життя курей. А це, без сумнівів, позитивно позначиться на кількості знесених ними яєць.

За матеріалами сайту: http://remoo.ru

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей