* Политика новости » Банки »

* *

Циганський і вуличний гіпноз. Теорія і техніки гіпнотізаціі.

  1. теорія Для того, щоб пояснити, що таке « циганський гіпноз », Треба згадати головна ознака гіпнозу...
  2. Корисні матеріали по циганського гіпнозу

теорія

Для того, щоб пояснити, що таке « циганський гіпноз », Треба згадати головна ознака гіпнозу взагалі - відключення в людині внутрішнього цензора, якого ми називаємо словом« розум ». Занурення в гіпноз - це в певному сенсі переклад вашої свідомості на «ручне управління», коли розум з його підказками «за» і «проти» посаджений в клітку. «Циганський», тобто вуличний гіпноз - це по суті лайт-версія звичайного гіпнозу, орієнтована на один і той же результат: транс (часткове або повне відключення розуму) в стані неспання. Це досягається двома-трьома техніками, що передаються у спадок, які і забезпечують необхідний ефект: «клієнт» протягом декількох секунд або хвилин продовжує здійснювати начебто осмислені дії, не усвідомлюючи, що знаходиться під навіюванням. Для того, щоб пояснити, що таке «   циганський гіпноз   », Треба згадати головна ознака гіпнозу взагалі - відключення в людині внутрішнього цензора, якого ми називаємо словом« розум »

естрадний гіпноз

Не дивлячись на велику кількість легенд по « циганський гіпноз », Його жертвами стають, в основному, ті ж люди, що потрапляють під машини. Адже обмеженість гіпнотичного інструментарію диктує циганок одну і ту ж схему поведінки - раз і назавжди засвоєний ритуал, за яким легко розпізнати починається вистава. Найперша задача вийшла на полювання циганки - схопити хоча б частину вашої уваги. Якщо ви відразу ж виявите категоричне небажання спілкуватися, то різко втратите свою привабливість і швидше за все, вас залишать у спокої. Будь-циганці дешевше знайти чуйного клієнта, ніж витрачати свій час на таких, як ви. Правда, якщо циганка виявить у вашій реакції прояв депресії, страху або стресу (типу «не до ворожінь»), то миттєво стане нав'язливою.

Для будь-якого гіпнотизера людина, захоплений пристрастями - подарунок. Власне, краєчок вашої уваги циганці потрібен тільки для того, щоб визначити: чи так це? Якщо ви обернетеся, тим більше виявите інтерес (навіть іронічний), вона в перші п'ять секунд закине в вашу голову все потрібні слова і фрази. Це частина ритуалу. Досвідченому маніпулятору достатньо кількох секунд, щоб по вашій реакції «відкалібрувати» клієнта: чи готові ви до зовнішнього впливу і розлучення? Ідеальний варіант - це якраз стан зацикленості на якійсь одній думці, яка не дозволяє вам зосередитися на інших деталях навколишнього вас дійсності. Побачивши вашу неадекватність, циганка вже не відпустить вас. Уявіть собі викрадача автомобілів. Він бачить, як господар машини виходить за сигаретами, залишаючи її відкритою з включеним двигуном. Сідай і їдь. Вдумливий, заклопотаний, щаслива людина - це автомобіль з заведеним двигуном. Циганці залишається тільки зайняти місце водія, тобто перехопити управління, а далі вже вона «покатається».

Насправді контроль над сомнамбул отримати не важко, так як іскра довіри міститься вже в тому інтересі, який циганка встигла викликати до себе. Існує цілий набір жестів (демонстрація безстрашності, відкритості, співпереживання, а так же інсценування фізичних страждань), які у людини з ослабленим самоконтролем легко перетворює іскру в полум'я. Психологи називають цей ефект раппортом, коли між вами і іншою людиною встановлюється така міра довіри, яку ми називаємо взаєморозумінням. Рапорт в нашому випадку - це готовність жертви повірити в ті потреби, про які їй повідомляє циганка. Наприклад, ворожка водить пальцем по вашій руці, говорить як все добре і прекрасно, а потім робить вирячені очі і заявляє, що скоро все буде дуже погано. Головне - спиратися на цінності «клієнта». Якщо ви жінка, то циганка обов'язково буде бурмотіти про проблеми з дитиною або родичем. Причому, ваша жіноча суть буде відпрацьована в режимі співпереживання. Циганка зробить сумне обличчя і візьме вас за руку. Ви побачите перед собою мудрі очі старого негра, і це буде означати, що циганка вже «поїхала». Ваше свідомість заповнене страхом, єдиним порятунком від якого є ці очі, які ви будете благати про допомогу.

До числа сомнамбул, готових до підпорядкування, можна так само віднести людей, яких застили за якимось захоплюючим заняттям. Наприклад, якщо людина занурена в читання, то в цей момент він знаходиться в стані зосередження на чомусь одному, що самому по собі є різновидом трансу. Проходячи повз, циганка ненароком зронив: «У тебе хворі діти, віддай мені сумочку!», І ви «автоматично» протягнете їй необхідний предмет. Ще один цікавий спосіб циганського мани полягає в тому, що ворожка може ловити момент, коли ви про щось захоплено говорите. Тоді вона «приєднується»: підтакує, активно співчуває вашим словами, задає навідні запитання, спонукаючи вас все більше деталізувати підняту тему, все глибше занурюватися в світ своїх переживань і спогадів ...

І все ж це експлуатація гіпнабельності станів, в які всі ми регулярно занурюються, не їсти справжній гіпноз. Щоб вуличний контакт перетворився в гіпнотичний раппорт, необхідно сформувати в мозку жертви стійкий осередок підвищеної збудження по одному або декільком органам почуттів. Така ділянка називається "домінанта". Дослідження російської фізіологічної школи (Ухтомський, Берштейн, Павлов і ін.) Показали, що механізм сугестії має властивість пригнічувати, гальмувати і підкоряти все сусідні ділянки мозку, і в кінці кінців, весь мозок. Ось чому цигани добре знають, що будь-яка людина завмирає (перестає частково або повністю контролювати свою поведінку), якщо звернення до нього розраховане на такі види реакцій як здивування, переляк, чарівність. У деяких людей «домінанта» в цей момент може розростатися до рівня сомнамбулічного феномена, коли людина не сприймає нічого, крім голосу шахрая. В такому стані з нього можна знімати прикраси, витягувати документи і т. Д. Якщо транс недостатньо глибокий, то шахраї завантажують залишки свідомості жертви прямолінійною логікою причинно-наслідкового характеру типу «ваша чуйність врятує життя нещасних і голодних малюків». Або «принесіть зараз ваші гроші, і вам буде виписана квитанція, за якою ви отримаєте в два рази більше».

«Циганський гіпноз» - явище саме по собі дуже цікаве. Адже ми маємо справу з систематичним використанням закономірностей вищої нервової діяльності людини в формі етнологічної традиції, котра утворює, по суті, фольклорне поведінку. Адже циганка-ворожка прагнуть вимовляти суґестивні фрази саме в той момент, коли жертва позіхає або чхає, не по науці, а за традицією. Це поведінка не має нічого спільного з технологією, тому що засвоюється як обряд, вчинення якого дає потрібний результат. І дійсно, слова, почуті в момент утворення на вашому обличчі якогось гримаси, летять прямо в ваша підсвідомість, тому що ваша органолептика (сприйняття) в ці секунди природним чином виходить з під контролю розуму. Здавалося б, це очевидно, але «оприбутковували» це знання тільки цигани - єдиний в світі народ, який зробив гіпноз частиною власної національної культури.

Практика

Гіпносценарій кастинг. Скрипт тестової гіпнотізаціі добровольця
Якщо інструкція виконується, то відразу без соплів наступний крок, більше слів - більше сумнівів, тому зайвий текст потрібен лише для того, щоб пояснити щось складне і зайвий раз переконатися, що перевірка пройшла вдало.

Відео приклади

Преамбула 1 (для людей, які прийшли на соцопитування)

Добрий день. Мене звуть ... (Вхід). Я ... (Професія або чим займаюся). Як до вас можу звертатися? Не проти, якщо перейду на «ти»? Добре, продовжимо.

Мета нашої зустрічі - тестування на предмет роботи уяви. Розташовувалися зручніше. Прошу вас бути зібраними і уважним. Якщо наша взаємодія буде плідним, хвилин 5-10 цілком вистачить (можна комплімент зробити)

Тепер, прошу вас, закрий очі. Добре. Зробите вдих і видих. Ще раз. А тепер розслабтеся якомога сильніше. Добре.

Масштаб мрій диктує масштаб долі. Згадайте, про що ви мріяли в підлітковому віці? Пригадайте книгу, герой якої вразив ваша уява. Подумки уявіть вигляд книжкового кумира, який надав на вас найбільший вплив, якому ви наслідували. Тепер напружте свою уяву і згадайте вчинок свого книжкового героя, який справив на вас найбільше враження. Нехай цей уривок відновиться в вашій уяві в усіх деталях. Вийшло? Чудово. У вас правда відмінне уяву.

Преамбула 2 (для уявного кастингу)

Добрий день. Мене звуть ... (Вхід). Я ... (Професія або чим займаюся).

Мета нашої зустрічі - підготовка пілотного випуску програми «Преображення. Сила підсвідомості ». Я повинен відібрати двох добровольців, готових на камеру долати свої психологічні проблеми і відкривати в собі нові творчі можливості. Як правило, це люди, які мають розвинену уяву. Йдеться, перш за все, про вміння відчувати те, про що думаєш.

Прямо зараз закрийте очі. Уявіть, що перед вами тарілка з лимонами. Подумки візьміть один лимон і поріжте. Часточка за часточкою. А тепер покладіть одну долтеу лимона на мову. Відкрийте очі. Відчули слину? Вам зрозуміло, про що ми говоримо? (Дочекайтеся, поки людина згідно кивне головою).

Другий критерій - наявність вольових якостей, тобто здатності пересилювати себе, свої слабкості, заради досягнення поставленої мети. Чи готові йти далі? (Чекаємо позитивної відповіді і продовжуємо)

підготовка

... Прямо зараз закрийте очі. Уявіть, що перед вами тарілка з лимонами. Подумки візьміть один лимон і поріжте. Часточка за часточкою. А тепер покладіть одну часточку лимона на мову. Відкрийте очі. Відчули слину? Вам зрозуміло, про що ми говоримо? (Дочекайтеся, поки людина згідно кивне головою).

... Розслабте руку. Розслабте. Так краще. Відчуйте тяжкість руки. Зробіть глибокий вдих. І закрийте очі. Тяжкість з руки перетікає в брови. Повіки важкі, спробуйте відкрити очі, відчуваючи як повіки обважніли. Відмінне уяву (Якщо вийшло, то каталепсії швидше вже є).

... Чи готові ви бути загіпнотизовані? Весь гіпноз - це самогіпноз. Якщо ви підете моїм простим інструкція, то не буде на землі сили здатної вивести вас з гіпнотичного стану. Ви можете чинити опір гіпнотізаціі, але ви не за цим прийшли. Просто дотримуйтесь моїм простим інструкціям і ви отримаєте прекрасний досвід розслаблення і комфорту.

каталепсія століття

Зробіть глибокий вдих, а потім плавний дуже повільний видих. Розслабте повіки. Відчуйте, як м'язи очі розслабляються і важчають. Повіки наливаються свинцем. Подумки повторіть за мною як заклинання: «М'язи очей розслабляються. Мої повіки міцно склеєні. Я так хочу".

Спробуйте злегка відкрити очі, знаючи, що вони налиті свинцем. Добре. Розслабтеся глибше. Повіки склеєні. Чим сильніше намагаєтеся, тих гірше виходить! Знову спробуйте відкрити очі. Досить. Розслабтеся ще глибше. І дозвольте цьому розслабленню розтектися по всьому тілу, від верхівки голови до кінчиків пальців рук і ніг.

Знову увагу на м'язи століття. Вони склеєні. Це ваше бажання. Зробіть перевірку: спробуйте знову розкрити очі. Повіки злипаються. Пробуйте! Очі міцно склеєні силою вашого підсвідомості! З кожною новою спробою розкрити очі, повіки немов зростаються один з одним, перетворюючись в єдине нерозривне ціле. Очі міцно склеєні. Пробуйте ще раз! Досить, це успіх, бо ваша підсвідомість включилося в гру!

Тест на зчеплення рук

Ви цілковитій безпеці. Очі закриті. Ви підсвідомо бодрствуете. Ще хвилина і ваша уява почне творити чудеса.

Зараз я візьму ваші руки і складу їх в замок (швидко показати). Вашу увагу зосереджено на моєму голосі. Я буду рахувати до 5, а ви на кожну цифру будете стискати кисті рук все сильніше. Після того як я скажу «п'ять», кисті окаменеют і ніщо їх не зможе розірвати.
Один. Міцно стиснули руки. Відчуйте напругу в пальцях. Руки в замку. Два. Стиснення посилюється. Поступово ваші пальці застигають в цьому положенні. Три. Ви уявляєте, як каменеют м'язи, зіщулившись ваші пальці. Мінералізація наростає і посилюється з кожним звуком мого голосу. Чотири. Руки стиснуті між собою настільки, що представляють собою єдине ціле. Думок немає, є тільки уяву. П'ять. Стислі руки перетворилися в залізний моноліт.

Пробуйте їх розняти! З кожною спробою пальці ще сильніше стискаються один з одним. Чим більше намагаєтеся, тим гірше виходить. Руки в замку! Очі закриті. Ви в безпеці! Запам'ятайте стан. Чудово!

Каталепсія кінцівок і мовного апарату

Після того, як я клацну пальцями, ваші руки розпадуться, але ви опинитеся не в змозі говорити. (І відразу, не даючи схаменутися) Я забираю ваш голос! Тимчасово ви не зможете говорити. Будете намагатися і не зможете.

Давайте перевіримо - пробуйте! Чим старанніше ви намагаєтеся щось сказати, тим менше у вас виходить! Голоси немає!

Добре! У вас чудовий настрій, і ви в безпеці. Мій голос поруч. Зараз почну рахувати до трьох і ваша рука стане як з заліза. (Витягніть руку людини, стиснувши її в кулак. Свою руку покладіть йому на плече, а інший продовжуйте тримати його за кулак). Один! Стиснули руку в кулак. Напружили руку від плеча до кінчиків пальців. Два! Відчуйте як рука дерев'яніє, ціпеніє. C кожним словом рука робиться жорсткою і непохитною. Три! Рука тверда, жорстка, холодна. (Говоріть і похитувати рукою за кулак, одночасно натягуючи руку). Вона як шматок рейки. Пробуйте зігнути руку! Марно!

Ваше тіло переходить під повний контроль вашого підсвідомості. Я починаю відлік до трьох. Один! Тулуб дерев'яніє, ціпеніє. (Постукує, м'яко торкаєтеся знову-о-пліч, рук). Два. Тіло ще більше ціпеніє і дерев'яніє. Воно як мармурова статуя - тверде і жорстке. Три!

Спробуйте поворушити рукою. Це марно! (Пробує знову зігнути руку, а ви даєте нове навіювання). Рука жорстка і незламна як і все тіло. Пробуйте зігнути ногу (Знову підкріплення слів дією).

Амнезія часткова і повна

Глибокий вдих, плавний спокійний видих. Глибокий вдих, плавний спокійний видих. Добре! Повіки склеєні. (Переконалися, що навіювання виконано, берете руку за кисть і підіймаєте).

Зараз я відпущу вашу руку, і з вашої пам'яті випарується ваше ім'я. Поки очі не працюють, ви не зможете згадати своє ім'я. Чим сильніше ви будете намагатися це зробити, тим гірше у вас буде виходити. (Рука падає вниз). Ім'я зникло з пам'яті! Пробуйте його назвати! Ви не знаєте, як вас звуть! (Дати пару секунд для спроб згадати).

(Якщо ім'я згадалося, то продовжуйте навіювання, злегка похитуючи гіпнотіка) Я зараз буду рахувати до трьох, а ви з кожною цифрою будете все сильніше забувати своє ім'я, поки на цифрі три не забудете його зовсім. Один! Вдих - видих, ім'я тане. Два! Його важко згадати. Три! Воно зникло зовсім, його немає!

Відкрийте очі і спробуйте назвати своє ім'я (Якщо людина намагається згадати і не знаходить правильної відповіді, секунд 5-10 досить). Добре! Закрийте очі.

Гипнотизация через різні форми розслаблення (кабінетний варіант)

Будь-який варіант гіпнотичною індукції - це моделювання різних стадій розслаблення. На першому етапі краще робити все більш м'яко, а як грунт намацали, то буквально кожна фраза повинна будуватися як пряме навіювання.

Ідеальний сеанс гіпнозу. Прибираємо або додаємо метафори, виходячи з зворотного зв'язку від гипнотизируемого і перевірок на різні феномени.

Відео приклади

○ I Садія (ідеомоторна зв'язок). Закрийте очі, розслабтеся. Зробіть глибокий вдих, повільний видих і уявіть, як повіки наливаються вагою і спокоєм. Відчуйте своє «Я» в ваших очах. Звертаючись всередину, вглиб скажіть: «Мої повіки розслабляються. Повіки склеєні. Я так хочу. »Спробуйте відкрити очі, знаючи, що повіки розслаблені настільки, що не працюють. Вони практично склеєні! Намагайтеся ще і ще раз.

○ II стадія (каталепсії). Повіки злипаються все більше з кожною новою спробою. Спробуй відкрити очі! Досить. Це успіх! Перестаньте намагатися і дозвольте розслабленню від століття розтектися по всьому тілу до кінчиків пальців рук і ніг.

○ III стадія (амнезія). Розслабтеся глибше і більш творчо. Відчуйте, як в куточках ваших сплячих очей розпрямляються, розгладжуються зморшки. Знову увагу на м'язи століття. Вони міцно склеєні. Зробіть маленьку перевірку: спробуйте розкрити очі. Пробуйте! Повіки злипаються. Вони щільно зімкнуті силою вашого підсвідомості! Пробуйте ще! З кожною новою спробою повіки немов зростаються один з одним, перетворюючись в єдине нерозривне ціле. Це ознака того що ви вже починаєте забувати, як відкриваються очі, як користуватися м'язами очей. Ви можете не пам'ятати, які імпульси і в якій послідовності слід посилати очам. Ви намагаєтеся згадати і не виходить. Повіки немов на замку. Стан забуття повільно поширюється на дати, імена, цифри ... Ви скоро відкриєте очі більш зібраним і сконцентрованим. Енергійний вдих видих, легко відкриваємо очі.

Гіпносценарій. Занурення в гіпноз через фокуси

Оскількі КОЖЕН гіпносценарій обертається вокруг певної Ідеї (резерви фізичних можливий, подорожі в минуле, згадаті Забуте и т.д.), логіка сеансу винна буті спрямована на підкріплення цієї Ідеї и розсіюванню сумнівів. Наприклад, якщо мета занурення носить містичний характер, то не варто апелювати до наукових знань, щоб не будити критику (критика вбиває гіпноз). У той же час, не забуваємо, що робота полягає в досягненні реципієнтом трансу, а в наданні видовища зевакам. Діємо за схемою: "непряме навіювання (прощупуємо грунт і моделюємо ефект) - пряме навіювання (закріплюємо результат)". І так, крок за кроком, проходимо всі три основні стадії гіпнозу: довіра-каталепсії-амнезія (сомнамбулізм).

- Ментальний фокус. Візьми колоду карт. Вибери будь-яку карту і покажи подрузі (одного, кому довіряєш). Одне правило. Я буду питати, можеш нагло брехати або говорити правду, при цьому думай про обраної карті. Чи влаштовує ?! Дай руку, розслаб руку повністю. Досить налаштуватися на сигнали підсвідомості, яке не вміє обманювати (сісти поруч і взяти руку за зап'ястя).

- Як звуть? А тепер збреши, як звуть? Віриш у кохання з першого погляду? (Всі питання повинні бути провокаційні, потрібно більше емоцій, тоді менше критики). Дивись я розкладу карту в три ряди. Чи не шукаю карту поглядом, що не допомагай.

- Розслаб руку .. (далі питання і як видно, що дівчина увійшла у смак, стала більш відкрита, тоді відводимо тему в сторону і робимо перевірки, наприклад каталепсії и вгадування ).

(За цей фокус завдання всіх протестувати на гипнабельность, якщо бачимо, що подруга більш "хоче", тоді перемикається)
- Кому більше довіряєш з подруг? Знаєш, що зраджують частіше близькі, ні, ні, по очах бачу, що тут все в порядку, тому дозволь я прочитаю карту інакше. Знаєш, що діти не вміють брехати, просто не вміють. Будь як дитина на час. Закрий очі. Закрий очі, не бійся! Згадай найщасливіший час з дитинства. Згадаю. Подумки закрий очі. І розкажи як заклинання "Мої повіки склеєні!". Намагайся відкрити очі! Я клацну пальцями і повіки в замку! (Клацання). Спробуй! Чим сильні намагаєшся, тим міцніше повіки злипаються! Ти все усвідомлюєш і отримуєш задоволення від того, що твоя підсвідомість вступило в гру! Повіки склеєні, а ти можеш піднімати брови, говорити! Скажи як себе почуваєш! Відмінно. Розслабся! Повіки неможливо відкрити. (Клацання). Спробуй в останній раз і переконайся, що повіки повністю в замку! Добре.

(Перевірка на амнезію йде тільки після каталепсії і якщо залишається час)

- Дозволь я візьму твою руку. (Взяти і провести ладно по долоні). Розслаб руку повністю. Я хочу перевірити, як працює твоя пам'ять. Подумки уяви уявний екран. Представила? Я зараз намалюю цифру на твоїй долоні, а ти одночасно зробиш те ж саме на екрані (малюємо зазвичай від 2 до 8 будь-яке число). Яка ця цифра? Я злегка хлопну по долоні і цифра зникає з екрану і з пам'яті (м'який приємний бавовна). Подивися на екран, що там було написано спробуй згадати! Добре.

(Як вгадали карту, то відразу не зволікаючи, гіпнотизуючи того, у кого викликали каталепсію, далі тест зчіпка рук, сильніший феномен ніж каталепсії очей)

- Зараз я візьму ваші руки і складу їх в замок (швидко показати). Вашу увагу зосереджено на моєму голосі. Я буду рахувати до трьох, а ви на кожну цифру будете стискати кисті рук все сильніше. Після того як я скажу «Три!», Кисті окаменеют і ніщо їх не зможе розірвати.

Один. Міцно стиснула руки. Відчуйте напругу в пальцях. Руки в замку. Два. Стиснення посилюється. Поступово ваші пальці застигають в цьому положенні. Три. Руки стиснуті, склеєні. Пробуйте їх розняти! З кожною спробою пальці ще сильніше стискаються один з одним. Чим більше намагаєтеся, тим міцніше руки стискаються. Руки в замку! Ти в безпеці!

(І відразу, не даючи схаменутися) Я забираю твій голос! Ти не зможете говорити. Будете намагатися і не зможете. Давайте перевіримо - пробуй! Чим старанніше ти намагаєшся щось сказати, тим менше виходить! Голоси немає! Я поверну голос, якщо поцілуєш в щічку (або виконаєш просте бажання) ...

Корисні матеріали по циганського гіпнозу

Циганський Гіпноз

Власне, краєчок вашої уваги циганці потрібен тільки для того, щоб визначити: чи так це?
Досвідченому маніпулятору достатньо кількох секунд, щоб по вашій реакції «відкалібрувати» клієнта: чи готові ви до зовнішнього впливу і розлучення?
Як до вас можу звертатися?
Не проти, якщо перейду на «ти»?
Згадайте, про що ви мріяли в підлітковому віці?
Вийшло?
Відчули слину?
Вам зрозуміло, про що ми говоримо?
Чи готові йти далі?
Відчули слину?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей