* Политика новости » Банки »

* *

Подивитися штрафи ГИБДД - на прізвище, по держ номером машини, перевірити на офіційному сайті

 1. Чому штрафи слід оплачувати своєчасно?
 2. Перевірка штрафів через сайт ГИБДД
 3. Отримання інформації про штрафи через портал держпослуг
 4. Альтернативні методи перевірки штрафів
 5. Найпростіший спосіб перевірки та оплати штрафів ГИБДД

Ризик виявитися залученими піддано адміністративному стягненню є у кожного росіянина. Цей факт не залежить від віку, сімейного стану або сфери діяльності. У більшості випадків штрафи накладаються на автовласників, тому що вони є найбільш частими порушниками законодавства в сфері дорожнього руху.

При складанні протоколу правопорушникові видається квитанція, яка містить інформацію про штраф. Нерідкі ситуації, коли цей документ втрачається, а іноді і знищується в пориві люті. Що робити далі і як оплатити заборгованість? Ігнорувати наявність штрафу не можна, тому що це може стати причиною вкрай негативних наслідків, особливо якщо справа потрапить в службу судових приставів .

Чому штрафи слід оплачувати своєчасно?

Чому штрафи слід оплачувати своєчасно

Після скоєння правопорушення в сфері дорожнього руху та накладення відповідного штрафу, у винного громадянина є 70 днів для оплати стягнення. Недотримання цієї вимоги тягне за собою досить неприємні наслідки.

Перш за все, слід врахувати, що розглядом справи займуться вищі інстанції, після чого величина штрафу збільшиться в 2 рази, що передбачено нормами і правилами адміністративного кодексу. Виявити цікавість до боржника можуть і співробітники служби судових приставів, які мають широкий спектр повноважень для примусового стягнення заборгованості.

Зокрема, мова йде про наступні заходи:

 • Вилучення частини заробітної плати до повного погашення боргу;
 • Арешт і подальша реалізація майна;
 • Заборона на виїзд з території РФ;
 • Заключення під варту.

Беручи до уваги все вищевикладене, халатне ставлення до недотримання термінів оплати штрафів просто неприпустимо. Слід також пам'ятати, що кожен росіянин може самостійно дізнатися про наявність у нього несплачених штрафів.

В недалекому минулому для цього було потрібно нанести візит в ГИБДД, знайти співробітника даної структури, який зафіксував правопорушення і дізнатися у нього всі необхідні дані. Альтернативою був телефонний дзвінок в відділення і отримання відповідних відомостей.

Зараз ситуація набагато простіше. Маючи доступ до ресурсів мережі інтернет, можна протягом декількох хвилин отримати відповідь про наявність заборгованості по штрафам. Зрозуміло, ресурсів, що надають дану послугу, достатньо багато, але всі вони мають аналогічну схему роботи і форму запиту, що включає індивідуальні дані громадянина, номер автомашини і номер СРТС.

Як показує практика, найбільшою популярністю користуються офіційний сайт ГИБДД і портал державних послуг.

Перевірка штрафів через сайт ГИБДД

Перевірка штрафів через сайт ГИБДД

сьогодні відвідування офіційного сайту ДАІ з метою з'ясувати наявність заборгованості по штрафам за порушення ПДР користується великою популярністю у росіян. Така ситуація цілком з'ясовна, оскільки передбачає отримання інформації у тій державної структури, яка має пряме відношення до сфери дорожнього руху. Важливим є і той факт, що сам сайт gibdd.ru проходить регулярну перевірку безпеки, що виключає ризик шахрайства та незаконного поширення відомостей про відвідувачів ресурсу.

Для отримання потрібної інформації автовласникові потрібно заповнити спеціальну електронну форму, що включає наступні дані:

 • П.І.Б. власника транспортного засобу;
 • Номерний знак авто;
 • Номер СРТС (техпаспорт).

Після вказівки необхідних відомостей відвідувачеві сайту залишається відправити запит в обробку і почекати результату. Як правило, час очікування не перевищує декількох секунд, і на екрані монітора з'являється вікно, в якому будуть перераховані наявні штрафи, або відобразиться повідомлення про відсутність порушень.

Отримання інформації про штрафи через портал держпослуг

Отримання інформації про штрафи через портал держпослуг

Альтернативою сайту ГИБДД є відвідування офіційного порталу державних послуг . Його перевагою є можливість не тільки дізнатися все цікавлять відомості, але і зробити інші операції. Єдине обмеження стосується необхідності реєстрації на сайті, для виконання якої навіть недосвідченому користувачу ПК буде потрібно не більше декількох хвилин.

Після активації облікового запису відвідувачеві сайту необхідно відкрити розділ «МВС РФ» і знайти в ньому пункт «Перевірка штрафів ПДР». Натискання відповідної кнопки виведе на екран монітора електронну форму запиту, в якій також необхідно буде вказати дані автовласника, номер автомобіля і номер техпаспорта.

Після відправки електронної заявки досить почекати всього декілька секунд, і на екрані з'явиться вікно з знайденої інформацією. Якщо заборгованостей по штрафах немає, то у вікні відобразиться лише відповідне повідомлення. При виявленні правопорушень на екрані з'явиться вся інформація про них.

Важливо знати, що подібні сайти також дають можливість моментально погасити заборгованість, про що говорить активна кнопка «оплатити» розташована поруч з кожним штрафом. Завдяки тому, що сайт знаходиться у веденні державних структур, після погашення заборгованості інформація про це відразу потрапить до бази даних ДАІ.

Альтернативні методи перевірки штрафів

Альтернативні методи перевірки штрафів

Крім відвідування інтернет ресурсів у громадян РФ є й інші способи дізнатися про наявність неоплачених штрафів за порушення правил дорожнього руху. Зокрема, мова йде про використання мобільного зв'язку та відправці короткого SMS-повідомлення.

Мінусом такого способу є стягування певної грошової суми за кожне повідомлення, але, одночасно з цим, саме він дозволяє дізнатися про неоплачені штрафи навіть в тих випадках, коли є дані тільки про номер транспортного засобу або його власника. На жаль, на даний момент подібна послуга доступна не у всіх населених пунктах країни.

Вибираючи інтернет сайт, за винятком описаних вище, слід також виявити обережність. Найчастіше, результати пошукового запиту включають не тільки якісні сайти, які пройшли ретельну перевірку, а й ресурси, існуючі для обману користувачів і з'ясування їх персональних даних.

Для захисту від шахрайства фахівці настійно рекомендують використовувати тільки перевірені сайти, що відносяться до державних структур.

Найпростіший спосіб перевірки та оплати штрафів ГИБДД

Post Views: 2

Чому штрафи слід оплачувати своєчасно?
Що робити далі і як оплатити заборгованість?
Чому штрафи слід оплачувати своєчасно?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей