* Политика новости » Банки »

* *

Як сплатити транспортний податок - онлайн оплата податку на машину в 2019 році. Чи можна фізичній особі заплатити податок на авто на офіційному сайті частинами

 1. Оплатити транспортний податок на машину онлайн
 2. Як заплатити транспортний податок на машину онлайн на офіційному сайті ФНС
 3. Як заплатити за автоподатків за допомогою Яндекс.Деньги
 4. Як сплатити транспортний податок через WebMoney
 5. Як оплатити дорожній податок на автомобіль через інтернет (інші способи)
 6. Як сплатити транспортний податок через термінал (банкомат) Ощадбанку
 7. Чи можна сплатити транспортний податок частинами
 8. Чи можна продати машину, якщо не сплачено транспортний податок
 9. За якийсь рік сплачується транспортний податок в 2019 році
 10. Оплатити транспортний податок за ІПН фізичної особи

Час читання: 10 хвилин

зміст:

Розгорнути

Послуга онлайн оплати транспортного податку на машину фізичною особою наразі можуть собі дозволити на багатьох сайтах. Однак в інтернеті, як відомо, всім довіряти не можна, тому, виплачуючи податки, користуйтеся послугами перевірених ресурсів. Сьогодні ми якраз розповімо про сайтах, за допомогою яких можна здійснити оплату ТН і не попастися в руки шахраям.

Докладні інструкції ви знайдете в тілі статті, а на основні питання по оплаті автоподатків ми коротко відповіли нижче:

Оплатити транспортний податок на машину онлайн

Ви можете оплатити автоподатків прямо тут, скориставшись спеціальною формою нашого сайту. Для цього введіть у рядок свій ІПН, СНІЛС або номер квитанції з податкового повідомлення і натисніть на "Пошук".

Заплатити податок за машину через інтернет також можна за допомогою:

 • Офіційного сайту Федеральної податкової служби - nalog.ru;

 • Інтернет-банкінгу "Сбербанк онлайн";

 • Державного порталу держпослуг;

 • Інтернет-гаманців (наприклад, Яндекс.Деньги) і ін.

Кожен спосіб оплати має свої переваги і недоліки. Наприклад, найкращим порталом для відстеження податкових надходжень є сайт ФНС. Однак зареєструватися на ньому через інтернет у вас не вийде - отримати логін і пароль для входу можна, тільки якщо особисто відвідати податкову інспекцію. Що стосується порталу держпослуг - щоб мати можливість оплачувати податки, користувач повинен отримати стандартний обліковий запис, дочекавшись перевірки паспортних даних в МВС.

Тим, у кого немає доступу в особистий кабінет на сайті ФНС, слід пам'ятати, що оплатити дорожній податок на автомобіль вчасно можна тільки за номером квитанції з податкового повідомлення. Знайти та оплатити автоподатків за допомогою ІПН, поки він не перейде в статус прострочених, не можна. Про те, як сплатити податок без квитанції, ми розповімо тут.

Як заплатити транспортний податок на машину онлайн на офіційному сайті ФНС

Як сплатити транспортний податок на авто онлайн банківською картою через nalog.ru:

1Войдіте в особистий кабінет.

2Клікніте на вкладку "Нараховано".

3Откроется таблиця, з якої видно, за що був нарахований податок і в якому розмірі. Щоб заплатити транспортний податок на авто, натисніть на кнопку "Оплатити нарахування".

4Отметьте галочками податки, які бажаєте сплатити, і клікніть на "Онлайн-оплата".

Далі вам залишиться тільки вибрати зручний спосіб переказу грошей і заплатити за рахунком. Інформація по погашеним податковим заборгованостях відбивається у вкладці "Сплачено".

Як заплатити за автоподатків за допомогою Яндекс.Деньги

Якщо у вас є іменний гаманець на Яндекс.Деньги, для оплати транспортного податку ви можете скористатися ним. Оплатити податок з чужого гаманця можна. Як заплатити за автоподатків через Яндекс гаманець:

1Войдіте в гаманець;

2В меню зліва виберіть "Товари і послуги" і перейдіть на "Податки";

3Введіте номер квитанції або ІПН (тільки для оплати боргів) клікніть на "Перевірити".

4Чтоби погасити заборгованість, натисніть "Погасити".

Заплатити за рахунком можна як з електронного гаманця, так і за допомогою банківської карти. Інформація про заборгованість зникне з сайту через кілька тижнів.

Як сплатити транспортний податок через WebMoney

Якщо у вас є гаманець на WebMoney, для оплати автоподатків ви можете скористатися ним. Для цього заходимо в особистий кабінет і вибираємо зліва кнопку «Оплата».

Далі переходимо на «Штрафи і податки».

Висвітилося вікно з можливими варіантами пошуку, де необхідно вибрати «Податки по ІПН» (якщо ви вже прострочили платіж) або "Податки по УВП" (щоб заплатити за квитанцією з податкової). Ми вибираємо пошук по ІПН, так як квитанції у нас немає.

Вводимо свій ідентифікаційний податковий номер і натискаємо «Знайти».

Сервіс знайшов нашу заборгованість і пені. Вибираємо оплату суми податку і натискаємо «Далі».

Оплата здійснюється з гаманця, отже, необхідно його заздалегідь поповнити.

Система проведе оплату відразу за все заборгованості, тобто за транспортний податок і пеню, тому поповнювати слід відразу на загальну суму.

Далі натискаємо «Оплатити». Вам прийде SMS-код, який необхідно ввести для підтвердження транзакції.

Як оплатити дорожній податок на автомобіль через інтернет (інші способи)

Крім основних способів оплати транспортного податку, хочеться виділити ще кілька можливих варіантів:

1Сервіс "Оплата держпослуг".

Існує сайт «Оплата держпослуг», який також надає можливість по оплаті транспортного податку. Вам необхідно зайти на сайт і ввести номер ІПН або індекс податкової квитанції.

Після нетривалого пошуку, система видає наявність заборгованості.

Натиснувши на одну з посилань, відкриється повна інформація про платіж (хто одержувач, реквізити, що за платіж і т.д.). Вам залишається лише ввести нижче дані платника і натиснути на кнопку «Оплатити».

Далі вам буде запропоновано за невелику суму оформити замовлення на банківську квитанцію про те, що ви оплатили. Але ви можете також відмовитися від неї. Після цього підтверджуєте оплату і вибираєте спосіб оплати: з мобільного телефону або з банківської карти. Але зверніть увагу, що за проведення оплати буде стягуватися комісія.

2Ківі-гаманець.

Напевно багато хто чув про сервіс QIWI-гаманець. Якщо у вас його немає, то спочатку необхідно його створити. З даного гаманця можна проводити оплату на багатьох сайтах, а також використовувати його як самостійний платіжний інструмент, тобто перевірити заборгованість і сплатити її.

3Лічний кабінет Альфа-Банку.

Даний спосіб підійде тим, у кого є карта даного банку. Щоб оплатити податок необхідно:

 • Пройти авторизацію в особистий кабінет.

 • Вибрати в меню справа «Переклад в бюджет РФ».

 • Заповнити форму реквізитами з квитанції, яка прийшла вам поштою, і натиснути "Продовжити".

Далі залишається лише підтвердити платіж, клікнувши на "Оплатити".

Як сплатити транспортний податок через термінал (банкомат) Ощадбанку

Для тих, хто не зовсім дружить з сучасною технікою і її інноваціями, пропонуємо ознайомитися з інструкцією по оплаті транспортного податку через банкомат і термінал Ощадбанку.

Банкомат та термінал трохи відрізняються один від одного функціоналом, однак процес проведення платежу ідентичний. Розглянемо оплату через термінал:

 • Для початку слід визначитися, як ви хочете провести платіж: за допомогою готівки або карти. Якщо ви платите з карти, то вставте її у відповідний отвір і введіть PIN код.

 • Далі натискаємо на вкладку «Платежі».

 • Перейшовши на наступну сторінку, необхідно вибрати пункт «Податки».

 • За номером установи вибираємо необхідну податкову інспекцію, після чого всі реквізити, необхідні для проведення платежу, будуть проставлені автоматично.

 • Від вас буде потрібно ввести дані про платника, тип платежу та суму для оплати.

 • Далі натискаємо «Оплатити».

Важливо!

Якщо ви оплачували з карти, то гроші будуть списані автоматично, якщо готівкою, то термінал попросить внести гроші по одній купюрі. Дуже важливо не внести всі гроші відразу, інакше він їх не прийме. Як тільки купюри будуть прийняті, з'явиться два чеки, один великий, другий трохи менший. Збережіть великий чек, він буде служити доказом, що ви оплатили податок в разі, якщо з якоїсь причини платіж не дійде.

Тепер розглянемо оплату через банкомат Ощадбанку:

Як і в попередньому випадку, вибираємо спосіб оплати: готівкою або карткою.

При виборі способу оплати готівкою переходите відразу до третього кроку.

Далі вибираємо кнопку «Платежі в нашому регіоні», яка розташована, як правило, в правій колонці.

Перед вами з'явилося вікно, в якому необхідно вибрати «Пошук одержувача платежів».

Тепер на екрані з'явилося кілька варіантів пошуку необхідного одержувача: по ІПН або по штрих-коду. Другий найбільш зручний і простий, але на жаль, штрих-код ще не скрізь проставляють, і не у всіх банкоматах є спеціальна камера, яка зчитує його. За назвою шукати не рекомендую, тому що перш ніж ви знайдете необхідний пункт, доведеться переглянути чималий список. Тому краще вибрати варіант «Пошук по ІПН».

Вводимо в відповідному вікні ІПН одержувача, яке зазначено в квитанції.

Якщо ви все зробили правильно, то на потрібного одержувача ви побачите кілька варіантів платежів. У нашому випадку необхідно вибрати останній варіант «По квитанції ИФНС». Далі банкомат попросить вас піднести квитанцію до спеціального сканера.

На квитанції може бути кілька штрих-кодів, але потрібний знаходиться на крайній лівій квитанції. Решта ж банкомат не вважає.

Як тільки сканер завантажить інформацію, на екрані з'являться реквізити. Уважно їх перевірте, і якщо все вірно, то натисніть на «Продовжити».

Далі вносимо необхідну суму в купюроприймач. Якщо вона перевищує суму оплати, банкомат запропонує внести її на рахунок мобільного телефону. Не забудьте забрати квитанцію і чек.

Основною перевагою оплати транспортного податку через банкомат або інтернет є економія часу, а також відсутність комісії. Звичайно, ви можете здійснити оплату через касу за допомогою касира-операціоніста, але це довгі черги, комісія, а можливо і додаткова оплата за заповнення бланка ПД-4.

Кошти, отримані від платників податків транспортного податку, надходять до місцевого бюджету. Відповідно до Податкового кодексу сплачувати податок слід за місцем знаходження майна. Для автомобілів та інших наземних транспортних засобів місцем знаходження вважається адреса проживання автовласника.

Це означає, що незалежно від місця реєстрації автомобіля ви виплачуєте податок до бюджету того регіону, в якому проживаєте. Наприклад, якщо авто було зареєстровано в ГИБДД Москви, а ви живете в Санкт-Петербурзі, виплата автоподатків повинна бути спрямована в ФНС Санкт-Петербурга.

Що стосується платників податків-організацій, то для них сплата авансових платежів по транспортному податку в 2019 році проводиться за місцем знаходження організації або її підрозділу. Детально про особливості оплати автоподатків юр. особами читайте тут

Чи можна сплатити транспортний податок частинами

Платити транспортний податок частинами не заборонено. Ви цілком можете розбити суму на стільки частин, на скільки забажаєте. Тим, хто збирається платити автоподатків частинами, у нас є декілька порад:

1Сохраняйте кожну квитанцію про оплату.

При оплаті податку по частинах є велика ймовірність, що один з платежів загубиться. У разі якщо в податкову не дійде хоча б один внесок, ви будете вважатися боржником. Квитанції про оплату - це доказ того, що ви виконали боргові зобов'язання перед податковою вчасно і в повній мірі.

2Внесіте останній платіж до 1 грудня.

Крайній термін оплати автоподатків - 1 грудня. До цього дня ви повинні внести всю суму. Якщо ви не встигли погасити податок, вам доведеться сплатити ще й пені, які нараховуються на кожен день прострочення.

Пені перестають приходити тільки після того, як в податкову надійшла інформація про повну оплату автоподатків, а для цього може знадобитися кілька днів. Тому при простроченні платежу спочатку повністю оплатіть податок, і тільки через кілька днів погасіть заборгованість по пені.

Чи можна продати машину, якщо не сплачено транспортний податок

Продати машину з заборгованістю по транспортному податку можна в будь-якому випадку - на можливість скласти договір купівлі-продажу борги не впливають. А ось питання, чи зможе новий власник оформити таку машину на себе, не таке однозначне.

1Когда машину з боргами по транспортному податку переоформити не вийде?

Покупець не зможе оформити на себе автомобіль, якщо на ньому стоїть обмеження на вчинення реєстраційних дій. Накласти така заборона мають право судові пристави , Якщо власник довгий час ухилявся від сплати податків, і в його відношенні завели виконавче провадження.

Подивитися, чи висить на авто обмеження на реєстрацію, можна на офіційному сайті ГИБДД. Для цього перейдіть до послуги "Перевірка автомобіля" в розділі "Сервіси" на gibdd.ru і введіть в спеціальну форму ВІН-код авто.

Якщо таке обмеження є, вам слід спочатку розплатитися з боргами, дочекатися закриття виконавчого провадження, і тільки потім продавати автомобіль.

2Когда авто продати можна?

При наявності невеликої заборгованості перед податковою, коли виконавче провадження порушено не було, продати автомобіль можна. Однак вам все одно доведеться погасити заборгованість, а також оплатити новий податок за рік, в якому ви продали авто.

Сума податку в цьому випадку буде розрахована з урахуванням кількості повних місяців володіння авто (розраховується з січня по місяць реєстрації авто на нового власника). Наприклад, якщо ви продали автомобіль, і новий власник зареєстрував його на себе 20 березня 2018 року, в 2019 році вам доведеться сплатити автоподатків за 3 місяці.

Пам'ятайте, що податок за проданий автомобіль перестає нараховуватися не з дати укладання договору купівлі-продажу, а з дати реєстрації авто в ДАІ. Поки новий володілець не оформить машину на себе, платити за неї будете ви.

За якийсь рік сплачується транспортний податок в 2019 році

У 2019 автовласники виплачують податок за 2018 рік. Відповідно до Податкового кодексу фіз. особи зобов'язані повністю сплатити автоподатків за попередній податковий період, тобто за попередній рік, до 1 грудня.

Це означає, якщо в 2018 році машини у вас не було, а купили ви її в 2019, в цьому році платити за неї автоподатків не доведеться, і перший лист з податкової слід очікувати тільки через рік, в 2020.

Оплатити транспортний податок за ІПН фізичної особи

Як ми вже говорили, заплатити транспортний податок онлайн по ІПН до того, як він прострочив, можна тільки через особистий кабінет платника податків на сайті ФНС. Для оплати автоподатків вчасно за допомогою будь-якого іншого інтернет-ресурсу слід використовувати номер платіжного документа, який ви знайдете в листі з податкової.

Якщо ж ви не встигли оплатити ТН до 1 грудня, ви можете зробити це за номером ІПН через спеціальну форму на нашому сайті, з допомогою порталу держпослуг, Ощадбанку-Онлайн або одного з електронних гаманців.

Ці та багато інших сервісів дають можливість здійснити оплату не виходячи з дому. Вам залишається лише вибрати зручну систему оплати і більше не згадувати про ТН до наступного року.

Юридична консультація

Отримайте кваліфіковану допомогу прямо зараз! Наші адвокати проконсультують вас з будь-яких питань позачергово!

Дата поновлення: 14 грудень 2016 р

9.5 з 10

проголосувало 11

Провідний юристконсульт. Закінчила МДУ ім. М.В.Ломоносова - бакалаврат і магістратура, за фахом юриспруденція. Регулярно підвищує свою кваліфікацію в провідних ВНЗ країни. 18-річний стаж в правовому полі початку в якості працівника прокуратури. Згодом відкрила приватну практику, яку веде протягом більше 10-ти років. Найвища правова культура і десятки виграних судових спорів дозволяють заявляти про найвищу юридичну кваліфікацію.

Когда машину з боргами по транспортному податку переоформити не вийде?
Когда авто продати можна?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей