* Политика новости » Банки »

* *

Як і де шукати клієнтів страховому агенту

 1. Які існують основні джерела, де шукати клієнтів?
 2. Джерело клієнтів № 1
 3. Джерело клієнтів № 2
 4. Джерело клієнтів № 3
 5. Джерело клієнтів № 4
 6. Джерело клієнтів № 5
 7. франшиза

Раніше ми з'ясували,  як стати агентом зі страхування  і зрозуміли, які існують  секрети продажів в страхуванні
Раніше ми з'ясували, як стати агентом зі страхування і зрозуміли, які існують секрети продажів в страхуванні .

Якщо Ви вирішили стати страховим агентом, якщо Ви менеджер страхової компанії, керівник страхового агентства або начальник відділу продажів страховика, напевно, перед вами не раз поставало питання залучення клієнтів.

Адже Вам же потрібен стабільний клієнтопотік? Ви ж хочете набрати базу клієнтів на страхування? Не секрет, що клієнтів для страхових агентів - багато не буває!

Як каже Тереза ​​Амабайл, професор бізнес-адміністрування Гарвардської Бізнес-Школи та співавтор «Принципу прогресу» // «The Progress Principle»: «Наш бізнес-успіху безпосередньо залежить від нашого вміння організовувати і направляти потоки клієнтів»

Які існують основні джерела, де шукати клієнтів?

У чому їх плюси? Чи є мінуси? З чого почати і в якому напрямку розвиватися? Ми розберемося, хто клієнти страхових компаній. Але про все по порядку ...

Деякі, наведені нижче, прийоми можуть здатися Вам примітивними або, навпаки, занадто замудрённимі. Деякі будуть здаватися ефективними і корисними, а деякі - не дуже. Але важливо розуміти, що вони всі перевірені і робочі!

Джерело клієнтів № 1

Найбільш простий і доступний спосіб, як знайти клієнтів для страхування, - це пошук клієнтів серед тих, хто Вас вже добре знає, хто Вам довіряє, тобто серед Ваших знайомих.

плюси:

 • просто почати комунікацію (немає страху першого контакту),
 • Ваші друзі і знайомі Вам довіряють, отже, простіше зробити продаж,
 • легко звернутися з пропозицією про страхування. Але не робіть це «в лоб»! Адже ніхто не любить «втюхування»!

мінуси:

 • обмежена чисельність. Навряд чи у Вашому оточенні знайдеться кілька десятків тисяч друзів, кому можна запропонувати той чи інший вид страхування, пропонувати страхуватися кілька років і побудувати на цьому хороший бізнес. Дефіцит знайомих рано чи пізно настане. Звичайно, якщо Ви, наприклад, не рок-зірка ... 🙂
 • можливий негатив і розрив відносин. Якщо страхова компанія «накосячіть» з виплатою (заплатить мало або зовсім відмовить у відшкодуванні), Ви можете втратити друга або серйозно зіпсувати з ним відносини. Адже хто запропонував йому застрахуватися? Кому він повірив? Вам.

Вам

Джерело клієнтів № 2

Другий спосіб, як агенти шукають клінтів - це встановлення контакту з незнайомими людьми.
Можна, звичайно, ходити по вулиці, смикати перехожих за рукави і говорити вкрадливим голосом: «Дядя, а давай я тебе застрахую ?!»

 • Але на скромну думку автора даної замітки, це не найдієвіший підхід 🙂

Набагато ефективніше податися туди, де є багато людей разом і, так би мовити, «підгортати» їх усіх за один раз. Отже, де ж водяться потенційні клієнти разом і по багато? На великих підприємствах!

плюси:

 • можна презентувати свою пропозицію відразу великій кількості людей,
 • великий вибір підприємств і організацій у Вашому місті. Навіть якщо Ви живете в невеликому місті, напевно, у Вас знайдеться те місце, де збирається багато людей за раз,
 • різноманітність того, що можна продавати. Багато людей - багато потреб, а, значить, Ви можете пропонувати всю лінійку страхових продуктів. ОСАГО, КАСКО, майно, НС - будь ласка!

мінуси:

 • холодні дзвінки. Перший контакт з незнайомою людиною. Періодичні відмови. Деяким це псує самооцінку. У інших падає мотивація. Тримайте себе в руках і пам'ятайте про свою мету! (Що? У Вас немає мети? Терміново написати мінімум десять!)
 • закритість компаній. У такі компанії, як Газпром, Ванкорнефть і т.п. потрапити велика удача, так як працівники таких компаній мають зарплату набагато вище середньої. Відповідно, мають дорогі автомобілі, житло, інше майно, яке можна застрахувати, а головне - мають на це страхування гроші. Однак зайти в їх офіс просто так з вулиці - не вийде. Або є можливість? Подумайте, виходячи зі своєї ситуації. В крайньому випадку, повісити оголошення на прохідній заводу або на дошці оголошень у ВНЗ - зазвичай можна.

Джерело клієнтів № 3

Дідівський спосіб, але, чорт візьми, може спрацювати!

Беремо пачку паперу - листів 500. Можна більше. Друкуємо на них своє рекламне послання. Беремо літр клею, надягаємо відповідний одяг, який не шкода забруднити - і вперед по рідному району!

Важливі моменти.
Текст повинен бути великим, щоб його міг побачити людина з поганим зором з досить великої відстані.

Вирішіть конкретно, хто клієнти страхових компаній - звертайтеся адресно!

Менше слів. Тільки суть, тільки по справі. В ідеалі 2-4 слова великим шрифтом. Подробиці пишемо нижче: тільки для тих, хто зацікавився і полошел прочитати.

Ще одна важлива, але не завжди проста до розуміння річ.
Важливо усвідомити, що ви обрали для реклами НЕ страхування в цілому. Ви рекламуєте свої послуги тим, кому вже потрібно страхування. Іншими словами, Ваше оголошення шукає тих, кому УЖЕ потрібно страхування і «продає» їм - Ваші послуги.

Суворий варіант:
можна ще замовити рекламний банер 1х2 метра і повісити на балконі своєї квартири.

Плюси: дешево і сердито. Великий обхват аудиторії за «5 копійок».

Мінуси: витрати часу. Якщо «накосячіть» в тексті оголошення (в самому посланні і оформленні), може не спрацювати. Тестируйте різні варіанти!

Джерело клієнтів № 4

Перейдемо від дідівських способів - до сучасних.
Що ж ми маємо в 21 столітті? Ми маємо - інтернет!

А що є в Інтернеті, де багато потенційних клієнтів? Соціальні мережі!

Для початку буде необхідним і достатнім вибрати найпопулярніші з них. Наприклад, vk.com, twitter, facebook. Не забувайте про відвідувані / популярні місцеві форуми!

Створюємо або переробляємо свою сторінку (аккаунт) під пропозицію послуг страхування. Опишіть коротко і по справі свої страхові послуги, свою пропозицію. Обов'язково вкажіть кілька способів, як можна з Вами зв'язатися! Тобто не тільки номер телефону, але і скайп, адреса електронної пошти.

На місцевих форумах, які, до речі, можуть бути і не цільовими, тобто не тільки зі страхування, Ви можете створити окрему тему зі страхування. І потім повідомити, що Ви страховий агент і безкоштовно консультувати потенційних клієнтів. Не забудьте про вказівку різних способів, як можна зв'язатися з Вами!

Плюси і мінуси описувати не буду. Спробуйте і самі все зрозумієте 🙂

Джерело клієнтів № 5

Навчання способам залучення клієнтів в «Страховому спецназ». Це закрита інформація, не для всіх. Отримати до неї доступ можна безкоштовно тут:


Сучасні, перевірені практикою і працюють способи залучення клієнтів на страхування - в даному курсі. І ще купа корисної інформації, щоб заробляти в страхуванні більше.

Матеріал підготовлений на підставі статей та
публікацій головного тренера центру підготовки
страхових агентів «Страховий Спецназ»
Юзефовича Костянтина

франшиза

Хочете отримати готовий страховий бізнес? Франшиза страхового агентства «Госавтополіс» допоможе відкрити бізнес з нуля за 30 днів!

Як? Ви це ще не читали? А дарма…
Можливо, Вам будуть корисні матеріали:
Як стати агентом страхової компанії .
Секрети страхових продажів .
Як відкрити страхового брокера .
Перспектива працювати страховим агентом .
Онлайн курси для страхових агентів .

Які існують основні джерела, де шукати клієнтів?
Адже Вам же потрібен стабільний клієнтопотік?
Ви ж хочете набрати базу клієнтів на страхування?
У чому їх плюси?
Чи є мінуси?
З чого почати і в якому напрямку розвиватися?
Адже хто запропонував йому застрахуватися?
Кому він повірив?
Можна, звичайно, ходити по вулиці, смикати перехожих за рукави і говорити вкрадливим голосом: «Дядя, а давай я тебе застрахую ?
Отже, де ж водяться потенційні клієнти разом і по багато?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей