* Политика новости » Банки »

* *

Реферат / Курсова - Матеріали для виробництва меблів.

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
Пошук навчального матеріалу на сайті

Пропонуємо нашим відвідувачам скористатися безкоштовним програмним забезпеченням «StudentHelp» , Яке дозволить вам всього за кілька хвилин, виконати підвищення оригінальності будь-якого файлу в форматі MS Word. Після такого підвищення оригінальності, ваша робота легко пройдете перевірку в системах антиплагіат вуз, antiplagiat.ru, РУКОНТЕКСТ, etxt.ru. Програма «StudentHelp» працює за унікальною технологією так, що на зовнішній вигляд, файл з підвищеною оригінальністю не відрізняється від початкового.


Найменування:


Реферат / Курсова Матеріали для виробництва меблів

інформація:

Тип роботи: Реферат / Курсова. Доданий: 17.07.13. Рік: 2012. Сторінок: 12. Унікальність по antiplagiat.ru:

Опис (план):

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ  Пошук навчального матеріалу на сайті  Пропонуємо нашим відвідувачам скористатися безкоштовним програмним забезпеченням  «StudentHelp»  , Яке дозволить вам всього за кілька хвилин, виконати підвищення оригінальності будь-якого файлу в форматі MS Word
  МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА МЕБЛІВ

У виробництві меблів застосовують деревні, полімерні, металеві, скляні матеріали.
Деревина - це основний матеріал для виготовлення меблів. Вона має високу міцність, твердість, легко обробляється; в сухих опалювальних приміщеннях володіє довговічністю. Меблі з деревини гігієнічна, не виділяє токсичних речовин. Недоліки деревини: горючість, біологічна нестійкість у вологому стані, наявність в деревині природних вад, гігроскопічність. У виробництві меблів застосовують пиломатеріали (дошки, бруски), шпон лущений, струганий, фанеру, деревостружкові плити, деревоволокнисті плити.
Пластмаси широко використовуються у виробництві меблів. Пластмаси мають різноманітні властивості: застосовуються як амортизаційний матеріал в м'яких меблів, як декоративні плівки для облицювання деталей меблів, виготовлення сидінь, ящиків. Така меблі не піддається корозії, руйнування комахами, гниття, легко очищається, проте недостатньо нешкідлива, піддається процесам старіння під впливом зовнішнього середовища, не підлягає ремонту.
Текстильні матеріали застосовують для зовнішньої оббивки меблів і як покривні тканини для обтягування внутрішніх елементів меблів.
Оздоблювальні матеріали призначаються для обробки меблів з метою поліпшення зовнішнього вигляду і захисту від впливу навколишнього середовища.
До опоряджувальних меблевим матеріалів відносять: фарбувальні речовини, шпаклівки, грунтовки, лаки, емалі, політури, склади для освіження поверхні, текстурну папір і ін.
Кріпильні вироби: цвяхи декоративні, скоби кріпильні, шурупи, полкодержатели і магнітні тримачі, кронштейнидр.
Фурнітура - забезпечує рухомі та нерухомі взаємодії елементів, взаємодія меблів і людини, єдність художнього рішення. Це різні за формою ручки, петлі, кронштейни, рухливі опори, засувки, засувки, замки, скло для меблів поліроване неполіроване, візерункове товщиною від 3 до 7 мм.
Дзеркала для шаф, трельяжів, сервантів виготовляють з полірованого скла. Дзеркала мають крутий (17-30 °) або пологий (5-12 °) фацет.
2. ВИРОБНИЦТВО МЕБЛІВ
Основні операції з виготовлення меблів: конструювання меблів, розробка ескізів, макетів, технічної документації та створення готового зразка меблів; потім підбираються і готуються вихідні матеріали, проводиться розкрій, обробка заготовок, з'єднання деталей і елементів, облицювання поверхні, обробка та збирання виробів.
Лицьова обробка меблів. Обробку застосовують для додання меблів відповідного зовнішнього вигляду і захисту її від впливу навколишнього середовища.
Оздоблення меблів складається з підготовки поверхні, нанесення покриття та його облагородження. Для меблів застосовуються такі види обробки: прозора, непрозора, комбінована, спеціальна.
Прозорі види обробки - лакування, полірування.
Лакування е - поширений вид обробки меблів. На підготовлену поверхню наносять лакову плівку; використовують смоляні, спиртові, нітроцелюлозні, перхлорвінілова, поліефірні, поліуретанові і інші лаки.
Полірування - трудомісткий, дорогий вид обробки меблів. Поверхня меблів гладка, з дзеркальним блиском, з чітко видною текстурою деревини. Текстура - малюнок деревини на поверхні розрізу.
Непрозора обробка полягає в нанесенні на поверхню, що обробляється пігментованих лакофарбових матеріалів (фарб, емалей), які повністю приховують невиразну текстуру і колір деревини або поверхню деревно-плитного матеріалу. Також непрозора обробка служить для отримання покриттів з високими захисними властивостями.
Імітаційна обробка являє собою спосіб створення декоративного покриття методом глибокого фарбування, нанесення малюнка текстури деревини на поверхню, що обробляється, напрессовиванія на основу плівок з надрукованою на них текстурою деревини, мармуру або іншого матеріалу. Імітаційна обробка з використанням плівок широко застосовується при виготовленні масової порівняно дешевих меблів.
Спеціальна обробка - має кілька різновидів. Це може бути нанесення на поверхню оздоблювального шару з розплавленого або порошкоподібного металу (металізація), полімерних та інших матеріалів. До неї можна також віднести піскоструминну обробку поверхні, тиснення, випалювання, інкрустацію, різьблення по дереву.
Наступні операцією виробництва меблів є декорування. До специфічних видів декорування меблів відносяться:

  Накладні профільні елементи;
  Різьба (поверхнева, художня, ажурна і ін.);
  Імітаційна друк (імітація цінних деревних порід методом нанесення друкованого малюнка);
  Інкрустація - малюнок на меблях; отримують врізання в основну деревину окремих шматочків, що відрізняються за кольором і текстурою від основного фону, а також перламутру, металу.
  Маркетри - прикраса, загальний фон і малюнок якого виконані з різних порід деревини; наклеюються на підготовлену поверхню.
  Інтарсія - інкрустація деревом по дереву;


3. КЛАСИФІКАЦІЯ І АСОРТИМЕНТ МЕБЛІВ

Меблі класифікують за призначенням, по експлуатаційним, функціональним ознаками, по комплектності, по конструктивно-технологічною ознакою, по виду вихідного матеріалу, за видами виробів (див. Кол. Вклейку).
За призначенням меблі підрозділяється на побутову і для громадських приміщень (для офісів).
Побутові меблі підрозділяється на меблі для житлових кімнат, для кухні, для передпокою та дитячої.
За функціональною ознакою розрізняють меблі для роботи; лежання; сидіння; зберігання одягу, книг, посуду.
За комплектності - меблі штучна і комплектні (набори і гарнітури для спальні, їдальні, кабінету і ін.).
За конструктивно-технологічною ознакою меблі ділять на щитову, рамкову, секційну, розбірну, неразборную, складну, трансформовану, стелажну і комбіновану.
За віком споживачів розрізняють меблі для дорослих, підлітків і дітей.
За наявністю м'якого елемента меблі ділять на м'яку і жорстку.
За способом виробництва розрізняють меблі столярну, гнуту, формованні, гнуто-клеєну, плетену і пресовану (з деревини), металеву - литу, зварену, пластмасову - литу, штамповану.
По виду вихідного матеріалу меблі класифікують на дерев'яну, пластмасову, металеву, комбіновану. Дерев'яні меблі підрозділяється на столярну, гнуту, плетену.
За видами виробів: шафи (для посуду, книг, білизни), комоди, серванти, комбіновані шафи, тумби, столи (сервіровки, письмові, обідні, кухонні, журнальні та ін.), Ліжка (одинарні, полуторні, подвійні), дивани, дивани-ліжка, кушетки, тахти, табуретки, банкетки, стільці, крісла (робочі і для відпочинку), крісла-ліжка, шезлонги, трельяжі, трюмо, манежі дитячі та ін. (див. додаток)
Столярна меблі. Меблі столярна для житлових кімнат різноманітна за видами, розмірами, матеріалами, конструкції, по обробці та іншими ознаками.
За конструкцією столярна меблі буває брускова і корпусні, а корпусні - щитової і рамкової.
За функціональною ознакою її поділяють для сидіння, роботи, приготування і прийому їжі, для зберігання білизни, книг, посуду та інших предметів; для сну і відпочинку; туалету і культурно-побутових потреб.
Корпусні щитова меблі. Шафи для одягу і білизни виготовляють з різною кількістю дверей (від однієї до чотирьох дверей). У відділенні для сукні можуть бути штанга для плічок, полку для головних уборів, внутрішні ящики, полиці і лотки. Дверцята шаф для одягу і білизни - орні. З внутрішньої сторони однієї з дверей прикріплена штанга для навішування краваток і дзеркало. (Див. Додаток №1)
Шафи для книг мають дверки розсувні скляні, можуть бути відкритими. Нижня частина шаф має щитові дверки. Полки переставні встановлюються на полкодержателях. Відстань між полицями від 180 до 380 мм, а глибина 140-440 мм - при зберіганні книг в два ряди.
Секретери - меблі, яку можна використовувати для зберігання книг, а також як стіл, так як секретер має відкидну дверку. Полиці для зберігання книг виготовляють навісними. Секретери бувають зі щитовими або скляними дверцятами або без дверцят.
Буфети Кафи) використовують для зберігання посуду, серванти призначені для зберігання столового приладдя, столового білизни, посуду.
Комбіновані шафи мають кілька відділень різного призначення: для книг, білизни, сукні, посуду.
Тумби (комоди) для зберігання різних предметів: виготовляють з полками, орними щитовими дверцятами, з великою кількістю висувних ящиків. Випускаються глибиною 300-600 мм, висотою 800-1100 мм. Тумби для постільних речей мають відділення з відкидною кришкою і відкривається дверцятами.
Обідні столи розрізняють за формою кришки. Кришки можуть бути круглої, квадратної, овальної форми, розсувними або складними. Ніжки обідніх столів різного профілю: круглі, фігурні, квадратні, скошені. Розміри обідніх столів: ширина - 60-90 см, довжина розсунутого столу - 120-270 см. Розміри кришок визначають за кількістю місць з розрахунку 500-600 мм на одну людину при глибині 325 мм.
У Кухонний гарнітур входить шафа-стіл робочий, шафи навісні, стіл обідній, табурети, а в набір для кухні, крім того, можуть входити господарський шафа, шафа-стіл з мийкою та ін.
Столи кухонні. Робочі поверхні кухонних столів облицьовують декоративним пластиком; кришки прямокутні; під столом шафка для зберігання посуду (дверки шафи стулчасті або розсувні).
Журнальні столики мають під кришкою полку чи сітку для тимчасового зберігання газет, журналів, книг. Кришка прямокутної форми, також кришка може бути зроблена і дерева і скла.
Туалетні столи мають ящики для зберігання туалетного приладдя.
Столи письмові бувають слюсарні, одне і двох-тумбові, з надколінна ящиками під кришкою або без них. Випускають столи з бічними полицями або приставками для кніг.Кришкі ящиків стаціонарні або трансформовані в креслярську дошку. На дверцятах є замки, ручки і ключевіни.
Столи комп'ютерні класифікують за двома ознаками: за конструкцією (стійки-столи і просто робочі столи); за місцем розташування (кутові і прямі). Столи-стійки (тобто схожі на конструкцію з декількох (частіше трьох) ярусів полиць. Зазвичай нижній ярус призначений для системного блоку та іншої оргтехніки, середній - для монітора, третій - для дисків, паперів, іншої канцелярського дріб'язку).
Трюмо має тумбу, на якій зміцнюють дзеркало, що дає відображення людини на повний зріст.
Трельяж складається з тумби і трьох дзеркал, середнє - нерухоме, а два бічних обертаються. Дзеркала трельяжів дають відображення людини на повний зріст.
До асортименту столів відносяться столи сервіровки, телефонні, шахові. (Див. Додаток №2)

  Меблі для сидіння.
Стільці

складаються з каркаса (з царги з сидінням, ніжок з проножками і спинки), сидіння і спинки. Сидіння може бути рамкової і Безрамковий конструкції. Стільці можуть бути жорсткими і м'якими. Робочі крісла відрізняються великими розмірами і наявністю підлокітників. (Див. Додаток №3)
Банкетка - табурет з сидінням прямокутної або круглої форми, іноді з підлокітниками. Сидіння може бути жорстким і м'яким. Банкетки часто входять до складу гарнітурів для спальні.Обівают банкетки тканинами, штучною шкірою.
Табурети бувають кухонні і для піаніно на чотирьох або трьох точених або брусків ніжках. Табурети виготовляють з жорстким сидінням, квадратної, трикутної або круглої форми. Табурет для піаніно випускається з обертовим на гвинті сидінням. Висота табуретів від 42 до 65 см (при піднятому сидіння).
М'які меблі. М'які меблі має каркас - підстава, на якому встановлені м'яке сидіння, спинка; до сидіння кріпляться боковини або підлокітники. Ніжки, цокольна коробка служать опорами, м'які елементи можуть бути цільними, безпружинні, пружинними складовими, що складаються з декількох м'яких елементів.
До м'яких меблів відносять дивани, дивани-ліжка, крісла-ліжка, кушетки, тахти, ліжка. (Див. Додаток №4)
Дивани складаються з коробки-підстави з м'яким сидінням і спинкою або без неї, двома підлокітниками або без них. Сидіння і спинка дивана можуть бути одноелементними - цільними або секційними - складовими і у вигляді окремих подушок на жорсткому каркасі. Для оббивки застосовують текстильні матеріали, штучну шкіру. Різновидом диванів є трансформовані предмети м'яких меблів - крісло-ліжко, диван-ліжко, тахта, кушетка.
Диван-ліжко випускають з відкидною спинкою, що спирається на задню рамку, з підлокітниками або без них, з коробкою для постільних речей або без неї. Сидіння може бути одноелементні або складене, висувне з пристосуванням для трансформування. Софа є остов без підлокітників, з висувною гратами і знімними подушками в сидінні та спинці. Може бути без спинки.
Крісло-ліжко використовується як крісло і як односпальне ліжко. Крісло-ліжко має подвійне сидіння або подвійну спинку.
Кушетка - різновид дивана, але без спинки, іноді з м'яким узголів'ям. Кушетки бувають на коробці або на ніжках. Довжина крісел - 185-190 см, ширина 80--120 см. Так само випускають кушетки, довжину яких можна збільшити за рахунок висувається рамки.
Ліжко складається з двох спинок і двох пайових царг. Випускають з підставою під матрац. По ширині ліжка бувають одинарні (700, 800, 900 мм) і подвійні (1100, 1200, 1400 мм). Довжина ліжок 1860 ± 100 мм, висота від підлоги - 350-450 мм. По статево призначенням ліжка бувають для дорослих, дітей і підлітків і відповідно відрізняються розмірами.
Канапе - маленький диванчик з піднесеним узголів'ям.
Тахта - широкий диван з Пінк і без спинки, покритий килимом, матерією.
Дитячі меблі відрізняється простотою конструкції, робиться більш барвистою. Дитячі меблі випускають у вигляді окремих предметів і наборами. Асортимент дитячих меблів: крісла, крісла-качалки, табурети, стільці, шафи-стелажі, секретери, манежі, ліжка, ліжка двоярусні, столи, парти та ін. (Див. Додаток №5)
Меблі для передпокою - це тумби, шафи, вішалки, дзеркала з полками, з ящиками і без них. (Див. Додаток № 6)
Гнуті меблі. Такі меблі виготовляють з деревини листяних порід (дуба, ясена, в'яза, бука, берези). Гнуті меблі підрозділяють на гнуті меблі і меблі змішаної конструкції (гнуто-столярна). Асортимент гнутих меблів включає стільці, крісла, столики, табурети, вішалки. (Див. Додаток №7)
Стільці гнуто-столярні мають трапецієподібні, підковоподібні сидіння, царги гнуті цілісні і складові. Задні ніжки гнуті або випиляні, прямокутного перетину, спинки - фанерні, гнуто-клеєні або з брусків.
і т.д.................* Примітка. Унікальність роботи вказана на дату публікації, поточне значення може відрізнятися від зазначеного.

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей