* Политика новости » Банки »

* *

Вирощування і розведення курей в домашніх умовах на реалізацію

 1. Кури: утримання та догляд
 2. кроси курей
 3. Який інкубатор вибрати?
 4. Як вибрати яйця для інкубатора?
 5. В якому віці брати молодняк?
 6. Де купувати молодняк?
 7. Як підготувати курник?
 8. Розведення курей-несучок
 9. Літнє та зимове утримання курей-несучок
 10. Породи курей-несучок
 11. Чи вигідно розводити курей-несучок?
 12. Розведення курей-бройлерів
 13. Зміст курей взимку і влітку
 14. Породи курей-бройлерів
 15. Чи вигідно розводити курей-бройлерів?
 16. Несучки або бройлери?
 17. Відео: зміст курей і особливості догляду

Розведення курей в домашніх умовах - одне з найбільш актуальних рішень для малого бізнесу Розведення курей в домашніх умовах - одне з найбільш актуальних рішень для малого бізнесу. Переваги домашнього птахівництва: високі результати по кінцевому продукту; низькі витрати на утримання і розведення курей в порівнянні, наприклад, зі скотарством; можливість підтримувати і контролювати відтворення поголів'я птиці; відносно низькі витрати фізичної праці.

Кури: утримання та догляд

Для досягнення найкращих результатів слід:

 • визначитися з породою (кросом) курей;
 • визначитися з віком птиці;
 • підготувати приміщення;
 • підготувати корм;
 • вибрати птицю.

кроси курей

Кроси бувають яєчні, м'ясні, змішані, бройлери.

Яєчні породи курей мають помірно високою скоростиглістю і відмінною яйценоскостью.

М'ясні породи курей розводять з метою виведення:

При виборі породи слід визначитися з кінцевим продуктом виробництва: м'ясо або яйце. Брати до уваги необхідно тільки чисті породи курей.

Для вирощування птиці підходять як яйця, так і підрощених молодняк.

При самостійному виведенні курчат необхідний інкубатор.

Який інкубатор вибрати?

Інкубатори поділяють:

 • за способом перевертання яєць. За участю людини - ручний і механічний; без участі - автоматичний.
 • за кількістю які розміщені яєць. Для домашнього розведення підійде на 70 штук.
 • за наявністю вентілятора.Лучше брати інкубатор з вентилятором - для рівномірного прогріву всієї кладки;
 • за наявністю акумулятора. Акумулятор дозволяє підтримувати автономне живлення при відключенні енергії.

Таким чином, при купівлі інкубатора вибирайте моделі з автоматичним або механічним способом перевороту, розміщенням від 70 яєць. Наявність вентилятора вирішить проблему нерівномірного прогріву, а автономне живлення врятує від перебоїв з електрикою.

Як вибрати яйця для інкубатора?

Для закладки в інкубатор підходять тільки яйця від здорової птиці стандартної форми і розміру, з однорідною за кольором і структурі поверхні шкаралупи. Найменші відхилення від параметрів не гарантують отримання потомства.

Далі за допомогою овоскопа слід перевірити кожне яйце:

 • на запліднення - видно виразне темне плямочка;
 • на розміри розташування повітряної камери - в тупому кінці яйця, не більше 1,5 см;
 • на розташування жовтка - має бути центральним;
 • на кількість жовтків - повинен бути один;
 • на наявність сторонніх включень - не повинні бути присутніми в яйці.

Подальше овоскопирования проводять на 7-11 день для того, щоб переконатися в доброякісності закладених яєць. За 2 дні до виведення пташенят слід перевірити закладку на ступінь готовності: білка повинно залишитися мінімальна кількість, повітряна камера складати 2/3 яйця. Загальний період інкубації становить 21-25 днів.

В якому віці брати молодняк?

Вік молодняку ​​залежить від обраного вами кросу: для бройлерів - 1 добу, для несучок - 3,5-4 тижні Вік молодняку ​​залежить від обраного вами кросу: для бройлерів - 1 добу, для несучок - 3,5-4 тижні. Вік курчат визначається станом оперення: у добових пташенят замість пера пух, у 3-тижневої птиці вже галузі (підняті вгору) хвостові пір'їни, є оперення на спині, шиї.

Де купувати молодняк?

Курчат найкраще брати на промислових інкубаторіях. На ринку вам можуть продати хвору або ослаблену птицю невідомої породи. Купівля на птахофабриці так само небажана - на продаж зазвичай виставляють вилучених курчат.

Як підготувати курник?

Приміщення для птиці повинно бути з природним освітленням, сухим, добре вентильованим, але без протягів. Бажано, щоб обробка стін була з глини - так їх легше білити. Пол необхідно засипати сухим піском, щебенем, а поверх - тирсою. Для птиці необхідний сідало, гнізда для яєць, для бройлерів - клітини. В курнику необхідно провести освітлення, щоб включати його в зимовий час для штучного збільшення світлового дня.

Один з напрямків птахівництва:  розведення гусей в домашніх умовах  як бізнес Один з напрямків птахівництва: розведення гусей в домашніх умовах як бізнес.

інформативна стаття про перепелиному бізнесі.

Приміщення для курчат готується окремо. Крім дезінфекції необхідно створити потрібну температуру: для добових - близько 30 градусів, для підрощених - не менше 17. Добова птицю можна тримати в картонних ящиках з рівномірним освітленням і обігрівом.

Для курей необхідно закупити корм. Для дорослої птиці підійде зерно, комбікорм. Для курчат необхідно готувати спеціальні кормові склади. Кур періодично варто підгодовувати вітамінними і мінеральними комплексами.

Розведення курей-несучок

Домашнє утримання курей-несучок

Для високого ступеня продуктивності умови утримання курей-несучок повинні відповідати вимогам:

 • температура від -2 до +25. При низьких температурах відбувається обмороження, при високих - зниження продуктивності;
 • освітлення. Повинно бути присутнім природне і штучне освітлення. Наявність вікон і кватирок обов'язково. День курки повинен тривати з 06.00 до 19.00, тому зі зменшенням світлового дня його збільшують за допомогою штучного світла;
 • гнізда для птиці. Встановлюють 1 гніздо на 3-4 курки на висоті півметра від підлоги;
 • достатню кількість годівниць і поїлок. Довжину розраховують: 10 см на 1 птицю.

Для отримання яєць присутність півня в курнику не потрібно Для отримання яєць присутність півня в курнику не потрібно. Відзначено, що несучість при цьому збільшується. Однак більшість птахівників не дотримуватися такого правила і вважають присутність самця обов'язковим, тому що порушується структура зграї. Крім того, незапліднені яйця не можна використовувати для інкубатора.

Літнє та зимове утримання курей-несучок

Зміст курей-несучок в зимовий і літній період не містить принципових відмінностей. Птицю годують 2 рази на день, дотримуючись раціон для яєчних кросів.

Кожна курка повинна з'їдати до 100 гр. зернових продуктів. Крім того, додають кісткову або рибну муку в корм, зелену траву або сіно взимку. Курям згодовують яєчну шкаралупу, при необхідності (м'якої шкаралупі) додають крейда.

У поїлках у птиці має бути достатня кількість води. Взимку потрібно уникати її замерзання.

Для несучок потрібно курник, з прилеглою до нього обгородженій площею. Це необхідно для вигулу птиці. Обов'язковою умовою вважається чистота курника. Послід чистять у міру потреби, підстилку міняють 1-2 рази в тиждень, не допускаючи її зволоження.

Птицю яєчних кросів краще купувати навесні у віці від 3 до 4 місяців. З 5 місяців молодняк починає нестися. Таким чином, витрати на покупку і зміст окупаються досить швидко.

Породи курей-несучок

В даний час існує достатня кількість виведених порід яєчного напрямку. Найбільш адаптованими і високопродуктивними вважаються:

 • Кучинська ювілейна,
 • леггорн,
 • Хайсекс,
 • Ломан Браун,
 • Пушкінська.

Чи вигідно розводити курей-несучок?

Яйця від домашніх курей перевершують фабричні аналоги по живильному складу, вагою, мають природний колір жовтка. Після ветеринарного огляду яйця можна реалізовувати на ярмарках, ринках, в приватних точках реалізації, де вони завжди користуються великим попитом, ніж фабричні.

Розведення раків як бізнес  - справа складна на перший погляд, але дуже вигідне Розведення раків як бізнес - справа складна на перший погляд, але дуже вигідне.

Страусівництво як солідний джерело заробітку. Наша стаття наочно розповість про те, що це таке.

Бджолиний бізнес і його тонкощі: http://svoy-business.com/nachalo-deyatelnosti/vidyi-biznesa/pchelovodstvo-kak-biznes.html

Розведення курей-бройлерів

Найбільш продуктивним для отримання м'яса вважається розведення бройлерів. Від змішаних кросів теж можна отримувати м'ясо, однак ріст м'язової маси відбувається менш інтенсивно, що не підходить для реалізації комерційних планів господарства.

Зміст курей взимку і влітку

У зв'язку з тим, що курчат краще брати взимку в добовому віці, зміст бройлерів має свої особливості.

Необхідно забезпечити потрібний тепловий режим. У перший день - 30 градусів, в наступні необхідно знижувати на 1-2 градуси в день. У місячному віці і далі досить близько 19 градусів в приміщенні.

Спочатку курчат так само можна тримати в коробах щільністю 15-20 штук на метр. Потім їх пересаджують в клітини.

Годування бройлерів виробляють досить часто - до 6-8 разів на день, в раціон включають збільшену кількість злаків, мінеральних речовин, білків, вітамінних комплексів. Тільки при достатньому і при надмірному харчуванні бройлери інтенсивно ростуть.

Породи курей-бройлерів

Як говорилося раніше, це - спеціально виведена порода, отримана шляхом схрещування птиці м'ясного напрямку. Найбільш вдалим вважаються кроси:

 • Бройлер - РОСС 301,
 • Бройлер - РОСС 708,
 • Бройлер - 61,
 • Бройлер - Кобб 500.

Всі ці кроси відрізняє висока продуктивність, а також відмінну якість м'яса.

Чи вигідно розводити курей-бройлерів?

М'ясо бройлерів перевершує по живильній цінності і білковим складом м'ясо інших птахів М'ясо бройлерів перевершує по живильній цінності і білковим складом м'ясо інших птахів. Воно вважається дієтичним, а за рахунок високого вмісту білка - більш повноцінним. М'ясо має відмінні споживчі властивості: ніжне, смачне, ароматне. Продукція може реалізовуватися в приватні магазини, на ринки, сільськогосподарські ярмарки. М'ясо свійської птиці купується більш охоче, ніж від птахофабрик.

Несучки або бройлери?

Для того, щоб зрозуміти, яку породу розводити вигідніше, будемо спиратися на цифри.

Несучість курей - 1 яйце в 2 дня, нестися вони починають з 4,5 - 5 місяців, період активної продуктивності становить близько 6 міс, після чого необхідно оновити поголів'я. Одній людині реально містити від 30 голів птиці. Таким чином, при ринковій вартості десятка домашніх яєць в розмірі 60 руб, за місяць можна отримати близько 2700 руб або 14850 за весь сезон.

Слід врахувати, що прибуток від курей яєчного напрямку настає через місяць після покупки і триває до півроку. Однак ви не зможете отримати весь прибуток за один раз. При цьому кури споживають досить невелика кількість корму і поголів'я можна відтворювати без покупки курчат.

Зміст бройлерів несе великі витрати в порівнянні з вмістом несучок. Це стосується і більш дорогого раціону харчування і поліпшених умов вирощування. Варто розраховувати, що третина молодняка загине. У той же час бройлери швидко ростуть, додаючи у вазі до 50 грамів на добу. Середня тривалість утримання курей становить 1,5 - 2 місяці, але не більше 80 днів. Чиста вага після забою птиці досягає 2 кг. При ринкової вартості м'яса свійської птиці в 250 руб. за кг ви отримаєте 500 руб. за одну тушку. Таким чином, одноразовий прибуток за поголів'я в 30 птахів складе близько 15000 руб.

Підводячи підсумок даної статті, можна сказати, що розведення курей яєчної і м'ясної спрямованості приносить практично однаковий прибуток, однак витрати на утримання бройлерів перевищують аналогічні витрати на утримання несучок.

Відео: зміст курей і особливості догляду

Схожі статті

Допомогла стаття? Підписуйтесь в наші спільноти: ВКонтакте , Фейсбуці , Twitter , Одноклассниках або Google Plus .

Будемо дуже вдячні, якщо поставите "Лайк" нижче. Дякуємо!

Отримуйте оновлення прямо на вашу пошту:

Як вибрати яйця для інкубатора?
В якому віці брати молодняк?
Де купувати молодняк?
Як підготувати курник?
Несучки або бройлери?
Який інкубатор вибрати?
Як вибрати яйця для інкубатора?
В якому віці брати молодняк?
Де купувати молодняк?
Як підготувати курник?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей