* Политика новости » Банки »

* *

Вирощування і розведення гусей в домашніх умовах для початківців як бізнес

 1. Принципи розведення і вирощування
 2. годування птахів
 3. породи птахів
 4. Найбільшою популярністю серед фермерів користуються такі породи:
 5. облаштування ферми
 6. Канали збуту готової продукції
 7. фінансові розрахунки
 8. Переваги та недоліки бізнесу
 9. висновки

Розведення гусей вважається один з найуспішніших напрямків підприємницької діяльності

Розведення гусей вважається один з найуспішніших напрямків підприємницької діяльності. Створити гусячу ферму з нуля може будь-яка людина, оскільки для цього не потрібні якісь особливі знання чи досвід. Про те, як запустити міні ферму з розведення гусей в домашніх умовах для початківців ми поговоримо в цій статті.

Принципи розведення і вирощування

Давайте розберемося, з чого почати розведення гусей як бізнес? В першу чергу, потрібно ретельно підготуватися - визначитися з кількістю птиці, обладнати приміщення і закупити корми. Якщо ви ніколи не стикалися з такою справою, слід ретельно вивчити спеціальну літературу і поспілкуватися з досвідченими фермерами. Завдяки цьому ви зможете уникнути проблем в майбутньому.

Наступний крок - закупівля молодняка. Гусенят краще купувати на племінних фермах. Від правильного вибору породи багато в чому залежить успіх бізнесу, тому слід поставитися до цієї справи максимально відповідально.

Якщо ви плануєте займатися вирощуванням гусей в домашніх умовах на м'ясо, для цього не знадобиться великий стартовий капітал. Організувати домашню ферму як бізнес на дачі або в присадибному господарстві можна буквально з нуля. А ось починаючим підприємцям, які хочуть займатися цією справою в більших масштабах, доведеться задуматися над тим, де взяти гроші на будівництво пташника, закупівлю кормів і молодняка. Самий витратний варіант - вирощування гусей на м'ясо в клітинах без випасу.

Також слід пам'ятати про те, що при формуванні пар не можна змішувати птахів, що мають родинні зв'язки. Це призведе до зменшення ваги і погіршення основних якостей породи. Дорослого самця можна використовувати протягом 8-10 років. На одного гусака доводиться 3-5 самок. Щорічно стадо поповнюють молодими особинами. Вони повинні складати 20-30% від загальної кількості.

годування птахів


Складаючи бізнес план по вирощуванню гусей на м'ясо, слід приділити особливу увагу годівлі. Молодняк починають годувати практично відразу після народження. Новонароджених гусенят годують кожні 2 години. У їхньому раціоні мають бути кропива, злакові трави, яйця, подрібнене зерно і пшеничні висівки. Також в якості корму можна використовувати подрібнений горох, змішаний з подрібненою зеленню. У кисломолочні мішанки додають дріжджі і риб'ячий жир. Для годування пташенят використовують дерев'яні лотки з невеликими бортиками. Місячним гусенята можна ставити дорослі годівниці і поїлки. якщо розглядати докладний розведення індиків в домашніх умовах , В цій справі можна відзначити багато спільного з вирощуванням гусей.

За 2,5 місяці один гусак з'їдає приблизно 30 кг зелені і 12 кг зерна. Бажано, щоб дорослий птах регулярно бувала на пасовище. Завдяки цьому ви зможете істотно заощадити на кормах. Взимку вранці і ввечері птиці дають вологі мішанки, а ввечері - зернові корми.

Переглядаючи відео розведення гусей в домашніх умовах, ви, напевно, звертали увагу на те, що птах в успішних фермерських господарствах відрізняється красивим пером, блискучим пухом і відмінним зовнішнім виглядом.

Щоб гуси не хворіли і швидко набирали вагу, потрібно ввести в їх раціон вітаміни і кормові добавки:

 • Вітаміни А, Е, D і В2 - 5г на 10 л води один раз на місяць;
 • Якщо в комбінованих кормах відсутній вітамін В12, слід додавати 1-2 г кобальту на 5 кг кормової суміші;
 • Кожен гусак повинен отримувати щодня 8-13 тис. Мкг каротиноїдів, тому періодично додавайте в корм повну денну дозу;
 • За весь період росту, птицю потрібно також проспіваємо 2 рази антибіотиками. Перший раз одразу після того як ви привезете гусенят на ферму і ще один раз в місячному віці.

Щоб прискорити зростання птиці, багато фермерів використовують харчові добавки. Якщо ви категорично проти хімічних препаратів, можна додавати в корм рибну муку або риб'ячий жир. Не шкодуйте грошей на вітаміни. Користь, яку вони приносять, з лишком перекриє всі ваші витрати.

Якщо ви ще не визначилися, яким бізнесом зайнятися з нуля в сільській місцевості , Зверніть особливу увагу на розведення гусей. При мінімальних капіталовкладеннях гусяча ферма може приносити істотний прибуток. Це найвигідніший і доступний варіант для людей, які шукають, чим зайнятися в селі щоб заробити грошей.

породи птахів


Ми розглянули технологію вирощування гусей на м'ясо. Тепер прийшов час розібратися, як правильно вибрати породу. Найважливіші характеристики, які слід врахувати при виборі, - це інтенсивний ріст і невибагливість.

Найбільшою популярністю серед фермерів користуються такі породи:

 1. Холмогорская. Ця порода чудово підходить для кліматичних умов нашої країни. Холмогорские гуси бувають сірі і білі;
 2. Тулузькі сірі гуси відрізняються великою вагою. Цю породу вивели у Франції. Її використовують для схрещування з іншими видами цього птаха. Тулузкіх гусей в основному відгодовують на жирну печінку. Її вага може досягати 1 кг;
 3. Адлерскій гуси відрізняються швидким зростанням. У двомісячному віці вага молодняка досягає 4-4,5 кг;
 4. Тульські гуски важать 6-7кг, самці - 8-9 кг. Ця порода невибаглива до умов утримання, відрізняється швидким зростанням;
 5. Лінда. Дорослі особини цієї породи можуть досягати ваги 12 кг;
 6. Бройлери швидко набирають вагу, але вони споживають багато корму, тому фермери ставляться двояко до цієї породи;
 7. Данська Легарт - це найвигідніша порода, оскільки для її вирощування знадобиться корми на 20% менше, ніж для інших видів гусей. Крім того, датська Легарт швидко набирає масу. Гусенята в двомісячному віці важать до 6 кг.

Для вирощування гусей в домашніх умовах для початківців, фахівці рекомендують брати саме Легарт, оскільки такий варіант - це найкращий старт для бізнесу. Якщо ви плануєте в майбутньому збільшити поголів'я, використовуйте велику сіру і італійську білу породу. Щоб збільшити несучість, можна схрестити їх з китайським гусаком.

облаштування ферми


У бізнес план вирощування гусей потрібно включити витрати на будівництво і обладнання пташника. Незважаючи на те, що вони більшу частину часу проводять на свіжому повітрі, приміщення для розведення утримання та догляду за гусьми в домашніх умовах має бути обладнане відповідно до всіх вимог. Щоб не витрачати гроші на будівництво пташника, можна використовувати для цих цілей будь-яку стару дерев'яну споруду або корівник.

За день гуси вживають до 2-х кілограм свіжої трави, тому бажано, щоб поруч з пташником знаходилося пасовище і невелика водойма. У пташнику має бути сухо. Висока вологість може негативно відбитися на якості пір'я і темпах зростання птиці. Для вирощування молодняка гусей слід виділити окремий загін.

Гуси легко переносять низькі температури, але, незважаючи на це, потрібно стежити, щоб підстилка на підлозі в зимовий час була товщиною не менше 30-ти сантиметрів. Для цих цілей можна використовувати солому або сіно. Як підсипки застосовують подвійний суперфосфат. Це дозволяє в подальшому використовувати гусячий послід як добриво. Якщо дотримуватися цих простих правил розведення і утримання гусей, готова продукція буде відрізнятися високою якістю.

Канали збуту готової продукції

Розглядаючи детально розведення гусей в домашніх умовах, приділіть особливу увагу ринкам збуту. Цей момент повинен бути ретельно проаналізований перед розробкою бізнес плану.

Готову продукцію можна продавати на ринку або здавати оптом в магазини. Крім того, гусяче м'ясо із задоволенням купують ресторани та інші заклади громадського харчування.

Пір'я і пух використовують для виробництва ковдр і подушок. Знайти покупців на такий товар не складе труднощів. Досить відшукати в ЗМІ або Інтернеті оголошення про покупку такого товару.

фінансові розрахунки

Тепер поговоримо про рентабельність вирощування гусей. На будівництво пташника і його облаштування ви витратите приблизно 150 тис. Рублів. Гусенят вигідніше брати оптом. Один добовий пташеня обійдеться вам приблизно 150 рублів. Це означає, що на закупівлю стада з 500 голів знадобиться 75 тис. Рублів. Якщо подивитися відео вирощування гусей в домашніх умовах, можна побачити, що успішні фермери розводять птицю різних порід. Якщо дотримуватися цього правила, на закупівлю молодняку ​​доведеться витратити більше коштів. На сіно для 500 голів знадобиться близько 30 тис. Рублів. Ще 60 тис. Рублів піде покупку зерна. Оскільки один хворий гусак може викликати епідемію в усьому стаді, бажано перестрахуватися і прищепити кожну особину. На щеплення для одного птаха ви витратите 30 рублів.
До 3-4 місяців гуси готові до забою, оскільки до цього часу вони набирають вагу до 8 кг. На ринку гусяче м'ясо коштує близько 300 рублів за 1 кг. Пір'я можна продати по 200 рублів за 1 кг. З одного тушки виходить приблизно 6 кг товарного м'яса і 330 г пір'я. Відповідно при капітальних вкладеннях в 330 тис. Рублів з продажу 500 гусей ви отримаєте 600 тис. Рублів чистого прибутку. Виходячи з цього, вирішуйте самі, вигідно чи ні розведення гусей як бізнес. Проект окупається на 100% протягом 6-8 місяців.

Унікальність змісту гусей полягає в повній безвідходності виробництва. Фермер може продавати навіть гусячий послід, оскільки він є цінним добривом. Якщо говорити про рентабельність розведення гусей як бізнес, вона досягає 80%. Аби збільшити прибутковість проекту, можна паралельно зайнятися розведенням та утриманням фазанів в домашніх умовах . Це новий напрямок діяльності в сільському господарстві, яке відкриває перед початківцями фермерами широкі перспективи.

Переваги та недоліки бізнесу


Розглянемо головні переваги вирощування гусей в домашніх умовах:

 • Цей птах невибаглива до кормів і умов утримання. За день один гусак з'їдає 650 г коренеплодів або 2 кг трави;
 • Гусенята показують швидкі темпи зростання. За 8-9 тижнів вони можуть збільшити свою вагу в 40 разів;
 • Крім смачного делікатесного м'яса, можна продавати гусячу печінку, жир і пір'я;
 • При мінімальних фінансових і трудових вкладеннях вирощування гусей на м'ясо як бізнес виправдовує себе на 100%.

Головний недолік розведення і утримання гусей в домашніх умовах - це шум, який створює цей птах. Також можуть виникнути певні труднощі з висиджування яєць, оскільки гуски неохоче стають квочка. В такому випадку можна організувати розведення курей несучок на яйця як бізнес і використовувати їх в якості квочок.

висновки

В цілому, розведення гусей - це одна з найкращих бізнес ідей для малого бізнесу в селі . Але вона вимагатиме від вас наявності певного підприємницького таланту, а також ретельного вивчення основних особливостей вирощування гусей. Це дуже перспективна справа, оскільки всі витрати окупаються з лихвою буквально за кілька місяців. Досвідчені фермери беруть із цього бізнесу максимальний прибуток.

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей