* Политика новости » Банки »

* *

У скільки років можна оформити кредит в банку, МФО?

 1. Мінімальний вік для отримання кредиту в банку
 2. Сбербанк
 3. ВТБ Банк
 4. Пошта банк
 5. Хоум банк
 6. Зі скількох років можна взяти кредит в МФО?
 7. Зі скількох років можна брати банківську карту?
 8. Молодіжні карти з 18 років

Думаєте банки дають кредит тільки клієнтам з великим стажем роботи і гарантованою зарплатою? Це не зовсім так.

Можна отримати кредит, навіть якщо вам немає двадцяти і працюєте ви всього три місяці. Просто необхідно знати, куди звертатися.

Мінімальний вік для отримання кредиту в банку

За законами Російської Федерації отримати позику можуть тільки повнолітні. Проте банки не поспішають довіряти свої гроші людям, яким нещодавно виповнилося 18 років. Вони вводять додаткові умови або підвищують вікову планку.

Розглянемо умови оформлення кредитів з ранніх років у найбільших фінансових організаціях країни. Якщо плануєте взяти кредит в іноземній валюті, то інформація про курс долара найближчим часом буде вам корисна.

Сбербанк

Зі скількох років дають кредит в Ощадбанку? Якщо вам вже виповнилося 18, але ще немає 21 доведеться йти в банк з батьками, які виступають в якості поручителів. Такий кредит оформляється тільки в офісі, подати заявку онлайн можна. Мінімальна сума становить 30 000 рублів, максимальна процентна ставка - 15,5%.

Чим надійніше буде порука, тим вищі шанси отримати вигідний позику в Ощадбанку з 18 років. Батьки повинні підтвердити власну платоспроможність, без їх поручительства буде відмовлено. Ознайомитися з відповідальністю поручителя по кредиту можна за посиланням:

ВТБ Банк

ВТБ Банк видає кредити тільки з 21 року. Держателі зарплатних карток отримують позики за спрощеною схемою. Їм достатньо подати онлайн заявку або з'явитися у відділення банку з одним тільки паспортом. Для інших діє правило пред'явлення стандартного набору документів:

 • паспорт,
 • СНІЛС,
 • 2-ПДФО.

При цьому щоб отримати максимальну суму, потрібен стаж понад 6 місяців на останньому місці роботи і загальний від 2 років.

Пошта банк

Позики готівкою в Пошта Банк видаються від 18 років без поручительства. Обов'язковим вимогам є стаж роботи на останньому місці від трьох місяців. Врахуйте, що при оформленні заявки у вас попросять ІПН, за яким буде видно скільки ви пропрацювали і які відрахування пішли до Пенсійного Фонду. Ця інформація показує вашу платоспроможність і впливає на кінцеву суму позики.

Мінімальна ставка по кредиту в Пошта Банк з 18 років становить 13%, а максимальна - 25%. Ставка залежить від суми: чим більше берете, тим вона менше. Але, щоб отримати максимальний кредит необхідно бути надійним позичальник (довідка про доходи, і трудова підвищують шанси на позитивну відповідь).

Дізнайтеся так само які умови в Пошта банк для пенсіонерів при оформленні кредиту.

Хоум банк

Хоум банк довіряє кредити клієнтам тільки з 22 років. Для оформлення невеликої суми достатньо показати паспорт і СНІЛС. Довідка про доходи потрібна при бажанні отримати більшу суму на карту, рахунок або готівкою.

Зі скількох років можна взяти кредит в МФО?


На відміну від банків, більшість мікрофінансових організацій видають гроші відразу після досягнення повноліття. Для цього достатньо мати паспорт громадянина РФ.

Варто пам'ятати, що мікрофінансові організації видають невеликі суми на короткий термін і під високий відсоток. Позичаючи гроші у МФО потрібно чітко розуміти, коли і як будете віддавати кредит. Якщо повернути гроші швидко, то переплата буде невеликий, а ось при простроченні можна отримати не тільки великий борг через високі відсотків, а й штраф. Так само це псує кредитну історію.

Зі скількох років можна брати банківську карту?

Зі скількох років можна брати банківську карту

Умови для оформлення банківських карт схожі з умовами видачі позик банках. Дебетову карту дадуть з вісімнадцяти років, а ось кредитну - пізніше.

Ощадбанк і ВТБ оформляють кредитки з 21 року, а Хоум банк з 22. Тим не менше 5 великих організацій видають карти тим, хто щойно відзначив свій вісімнадцятий день народження. До карток пропонуються різні програми лояльності, наприклад кешбек, знижки, нарахування бонусних миль.

Відсоток за кредитками вище, ніж при оформленні позики, але якщо вкластися в пільговий період, можна скористатися безвідсотковим кредитом банку.

Молодіжні карти з 18 років

 • Тінькофф Банк видає з 18 років кредитну карту « Тінькофф Платінум ». Так само можна оформити кредитку All Airlines з милями за покупки або кобрендові карти з Малина та Lamoda.
 • Альфа-Банк пропонує кредитки «Master Card: 100 без%», «Alfa-miles», «М. Відео-Бонус» та інші.
 • Банк Східний оформляє для 18-річних клієнтів карту «Молодіжна» з лімітом до 300 000 рублів.
 • Пошта Банк пропонує три кредитні карти:
  • «Елемент 120»,
  • «Поштовий Експрес»,
  • «Зелений світ» - Все можна оформити з 18-річного віку.
 • Бінбанк видає Кобрендові карту «uBank» c кредитним лімітом до 300 000 рублів.

висновок:

Кредит готівкою з 18 років видають лише в декількох банках, наприклад Пошта Банку. Такий позику простіше отримати в мікрофінансової організації, але сума там менше, а відсоток вище.

Великі банки, наприклад Альфа-Банк або Тінькофф Банк, пропонують 18-річним клієнтам кредитні карти c програмами лояльності, наприклад кешбеком або бонусами.

У будь-якому випадку пам'ятайте, що кредитні гроші вимагають певної дисципліни і мінімальної фінансової грамотності. Тільки в цьому випадку можна не тільки правильно розпорядитися позикою, а й накопичити кошти, використовуючи бонуси.

Швидка форма заявки

Заповни заявку зараз і отримай гроші через 30 хвилин

Зі скількох років можна брати банківську карту?
Зі скількох років можна взяти кредит в МФО?
Зі скількох років можна брати банківську карту?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей