* Политика новости » Банки »

* *

Як правильно доглядати за гарденією

 1. Грунт для гарденії в горщику
 2. 1. Вид грунту
 3. 2. Рівень pH
 4. температура
 5. Вологість повітря
 6. Правильний полив гарденії
 7. Чим удобрювати гарденії
 8. особливості догляду
 9. 1. Не допускайте перепадів температур в кімнаті, де росте ця квітка
 10. 2. Створюйте штучне освітлення взимку
 11. 3. Доглядайте за гарденією регулярно
 12. обрізка гарденії
 13. пересадка гарденії
 14. Як позбутися від шкідників
 15. Гарденія. Як пересаджувати?
 16. Квітникарі, помогите !!! Домашній мандарин !!!
 17. Гарденія- чорніє листя і бутони скидає що робити?
 18. Соняшник в горщику - як доглядати?
 19. капризухи Гардения
 20. Гарденія Ніяк не зацвіте
 21. Порадьте, будь ласка (калу і гарденія)!
 22. Лаврушка і пальма
 23. Гарденія
 24. Гарденія - чергова спроба.
 25. Дорстені
 26. Help !!! Астра в горщику ...
 27. Гарденія: прищипувати чи ні?
 28. Допоможіть, гарденія
 29. У гарденії коричневеют листя :(
 30. гарденія
 31. Дорстені-як доглядати?
 32. Гарденія
 33. Гарденія з насіння або експеримент триває
 34. знову гарденія

зміст:

Правильний догляд за квіткою має першорядне значення, так як від нього залежить не тільки зовнішній вигляд, але і його загальний стан. Догляд за гарденією - це ще більш копітка праця, так як вона дуже вимоглива до навколишнього оточення.

Рослина гарденія - популярне кімнатна рослина, яке стало відомо ще в 18 столітті. Ботанікам відомо близько 134 видів гарденій, проте найпопулярніші серед квітникарів - це гарденія жасминовидная і гарденія таїтянська. Квітка гарденії має ніжний білий окрас віночка і може вирости до 1,5 метрів у висоту.

Гарденія в домашніх умовах росте тільки за умови наявності всіх необхідних умов. Домашня гортензія набагато вередливими дикоростучої: вона дуже чутлива до зміни обстановки і схильна до захворювань. У нашій статті ми поговоримо про те, як доглядати за гарденією, як створити комфортні умови для її зростання і цвітіння.

До змісту

Грунт для гарденії в горщику

Якщо ви вирішили посадити гарденії у себе вдома, то потрібно правильно підібрати грунт і підготувати її до процесу посадки квітки.

При виборі грунту потрібно звернути увагу на наступні аспекти:

1. Вид грунту

Гарденії потрібна кислий грунт, тому можна змішати листову, хвойну, дернову грунт в співвідношенні 1: 1. Також необхідно додати 1 частина піску і торф'яної землі. Ні в якому разі не потрібно додавати в суміш вапно, так як це може привести до загибелі квітки. Якщо ж немає можливості зробити грунт самостійно, придбайте грунт для азалій.

2. Рівень pH

Перед висадкою рослини потрібно перевірити рівень pH грунту. Він повинен знаходитися в інтервалі від 4,5 до 5,5.

До змісту

температура

Одна зі складностей догляду в домашніх умовах за гарденією - дотримання постійної температури повітря і грунту. Температура повітря влітку і навесні повинна знаходитися в інтервалі від 22 до 24 градусів. Якщо ж настав зимовий період, температура повітря повинна бути не нижче 18 градусів, інакше рослина загине.

Не можна допускати охолодження грунту, в якій росте квітка гарденія, так як це може спровокувати його в'янення і подальшу загибель.

До змісту

Вологість повітря

Особливу увагу слід приділити і вологості повітря, так як цей фактор впливає на зростання кімнатної гарденії і її цвітіння. Цьому квітки потрібна максимально висока вологість повітря, особливо у вологому повітрі потребує квітуча гарденія. Тому в весняно-літній період необхідно постійно обприскувати рослина прохолодною водою.

До змісту

Правильний полив гарденії

Вода для поливу гарденії повинна бути м'якою і обов'язково прохолодною. Завдяки цьому температура грунту не буде підніматися до високих позначок і згодом пересушувати. Для поливу краще використовувати кип'ячену або ж дощову воду. При цьому потрібно постійно стежити за тим, щоб не було застою води, і грунт був постійно вологим. Також варто врахувати і пору року: влітку і навесні гарденії потрібно поливати частіше.

До змісту

Чим удобрювати гарденії

Добриво дозволяє заповнити ряд корисних речовин, потрібних для росту і розвитку квітки. Якщо гарденія ще зовсім молода, використовуйте мінеральні або органічні добрива (вносити такі добрива необхідно кожні два тижні). У разі вирощування дорослого квітки найкраще використовувати добрива, що не містять кальцію. Підгодовувати гарденії таким добривом потрібно щотижня. Якщо ж сталося так, що листя гарденії почали жовтіти, можна зробити слабкий розчин сульфату заліза. Він дозволить відновити рослина і запобігти пожовтіння інших листя.

До змісту

особливості догляду

Як вже говорилося, гарденія є квіткою, який дуже чуйно реагує на зміни навколишнього середовища, тому дуже важливо дотримуватися таких правил:

1. Не допускайте перепадів температур в кімнаті, де росте ця квітка

Різка зміна температури грунту і повітря можуть сильно нашкодити гарденії, тому потрібно стежити за тим, щоб вона була постійною і трималася в допустимих нормах.

2. Створюйте штучне освітлення взимку

Гарденія родом з південних країн, тому вона постійно потребує сонячному світлі. Влітку його досить, але взимку потрібно заповнити його брак, щоб гарденія не зів'яли і продовжувала цвісти. Робити це потрібно тільки в разі, якщо гарденія почне в'янути. Для освітлення можна використовувати штучні лампи.

3. Доглядайте за гарденією регулярно

Нерегулярний догляд за гарденією може привести до того, що вона зів'яне. З цієї причини догляд за нею повинен бути регулярним, особливо навесні і влітку, коли вона починає цвісти з новою силою.

До змісту

обрізка гарденії

Відразу ж після цвітіння гарденії потрібно скоротити довжину пагонів на половину або третину. Під час цвітіння потрібно прибирати пагони. Це дозволить зробити цвітіння гарденії згодом більш інтенсивним.

До змісту

пересадка гарденії

Для пересадки підійде гарденія, вік якої перевищує 2 роки. При цьому обов'язково, щоб квітка вже відцвіли хоча б раз. Пересадку слід проводити на самому початку весни, щоб гарденія встигла адаптуватися до активного цвітіння.

До змісту

Як позбутися від шкідників

Як і будь-якому квітці, гарденії загрожує небезпека нападу щитівки, павутинного кліща або попелиці. Для захисту рослини можна використовувати такі інсектициди:

 • фитоверм
 • децис
 • актеллик
 • інтавір

При наявності серйозних пошкоджень обробка проводиться тричі з інтервалом в тиждень. Якщо ж пошкоджень дуже мало - однієї обробки цілком достатньо.

огляд

x

Вам сподобалася стаття?

Оцініть статтю

Коментувати можут "Як правильно доглядати за гарденією"

Гарденія. Як пересаджувати?

Гарденія. Як пересаджувати ?. Пересадка і розведення рослин .. Квітникарство. Догляд за кімнатними рослинами: посадка, полив Була в мами величезна в висоту гарденія, що не пересаджена років сто. Стала чахнути і погано і цвісти й рости. Стовбур був величезний і голий ...

Квітникарі, помогите !!! Домашній мандарин !!!

Домашній мандарин !!! Подарували нам це деревце. Скажіть, що з ним робити крім як поливати? У нього молоді пагони вгору виросли за 2 тижні по 15 см ... Я дивлюся там за старими гілках - вони все обрізані, напевно якось кущ формують. Я не садівник жодного разу, у мене ...

Гарденія- чорніє листя і бутони скидає що робити?

Розділ: Хвороби рослин. (Чорніє гарденія що робити). Гарденія - чорніє листя і бутони скидає що робити? Росла росла моя гарденія на віконці багато років-а тут почали чорніти самі верхні листки і бутони отпадают- від сонця затемнена, воду регулярно отримує ...

Соняшник в горщику - як доглядати?

Соняшник в горщику - як доглядати?. Догляд за квітами .. Підкажіть як за ним доглядати: чи можу ставити на підвіконня (листя розкидані широко і скла / штори стосуються), місця на світлі розумного немає - чи виживе в куточку, як поливати, що там з кореневою системою - як і. ..

капризухи Гардения

Капризухи Гардения. Догляд за квітами .. Гардения зачвела, але квітки у неї якийсь ншеправільной форми, все ліпесткі сильно опущеними вниз. загальний вигляд бутона неохайний в чому проблема ??? і як такого уникнути в Як правильно доглядати за гарденією.

Гарденія Ніяк не зацвіте

Як правильно доглядати за гарденією. Робити це потрібно тільки в разі, якщо гарденія почне в'янути. Розділ: Догляд за квітами. (Гарденія ніяк не може зачвесті що робити поради). Дівчата, я в кольорах новачок, тому прошу ради.

Порадьте, будь ласка (калу і гарденія)!

Як правильно доглядати за гарденією. Якщо ж сталося так, що у гарденії почали жовтіти листя, то можна зробити слабкий розчин сульфату заліза. Він дозволить відновити рослина і запобігти пожовтіння інших листя. допоможіть, Фікус опадає.

Лаврушка і пальма

Лаврушка і пальма. Догляд за квітами .. Якими добривами в домашніх умовах можна підгодовувати розмарин. Спеції в побуті ?? сіль велика, сіль дрібна перець чорний, білий, червоний, чилі, паприка + щас подруга привезла горощком зелений якийсь ...

Гарденія

Гарденія. Пересадка і розведення рослин .. Квітникарство. Догляд за кімнатними рослинами: посадка, полив, підживлення, квіти, кактуси. Гарденія. Чоловік подарував гарденії в горщику з розпустилися бутонами. У мене купка питань. 1. Чи можна її зараз пересадити ...

Гарденія - чергова спроба.

Гарденія - чергова спроба. Сьогодні була в Икее, це звичайно хвороба, але опяить не змогла пройти повз горщиків з гарденії - купила. Дівчата, милі, як за ними доглядати, щоб, її не спіткала доля її попередніх трьох родичок, які опали і засохли.

Дорстені

Як правильно доглядати за гарденією. Догляд за квітами .. як доглядати за Дорстені? Хто-небудь підкажіть, як це делать.У мене Дорстені така з товстим стволиком і цілісним листям.

Help !!! Астра в горщику ...

Розділ: Догляд за квітами. (Айстри в горщиках як доглядати). Help !!! Астра в горщику ... Як часто поливати? Коли і в який горщик треба пересаджувати? І як взагалі за нею доглядати?

Гарденія: прищипувати чи ні?

Гарденія: прищипувати чи ні? У минулому році посіяла гарденії .З двох насіння прорасло одно.За рік зросла на 15 см.У мене проблема: читала на одному з сайтів, що гарденії НЕ прищипують, але сама вона не галузиться, тягнеться одним стебельком.І друге- кінчики листя. ..

Допоможіть, гарденія

Подарували гарденії з сильними бутонами, в великому горщику. Обіцяли, що через 3 дня зацвіте - пройшов тиждень, а все ніяк. Мої пізнання в квітникарстві - абсолютний нуль, підкажіть будь ласка як доглядати за квіткою, шкода буде загубити - дуже красивий.

У гарденії коричневеют листя :(

Гарденія. Гарденії у мене здихали постійно, поки мені не розкрили секрет: поливати тільки чаєм, я іноді навіть спеціально для неї заварюю. Якщо все-таки листя облетіло і коштують майже голі стовбури, - то можна буде потім сформувати деревце.

гарденія

гарденія. Догляд за квітами .. Квітникарство. Я теж недавно купила гарденії ... запах, правда, у неї ... дістав уже ... хоча приємний. нічого не скажу ... Вона у вас з бутонами? якщо так, не обприскуйте поки не розпустяться, можуть впасти.

Дорстені-як доглядати?

Домашній догляд за гарденією не такий простий, так як вона дуже чутлива до зміни обстановки і може його не витримати. Такі добрива використовуються для вирощування овочів в домашніх умовах. За Дорстені тепер Вінка головна.

Гарденія

Розділ: Догляд за квітами. (Я в повній розгубленості ... Мої нерозумні діти подарували мені гарденії два дні тому). Гарденія. Мої нерозумні діти подарували мені гарденії два дні тому. Я ніколи не зважилася б на таке примхливе придбання, тим більше восени, та ще ...

Гарденія з насіння або експеримент триває

Гарденія: прищипувати чи ні? У минулому році посіяла гарденії .З двох насіння прорасло одно.За рік зросла на 15 см.У мене проблема: читала на одному з сайтів, що гарденії НЕ прищипують, але сама вона не галузиться, тягнеться одним стебельком.І друге- кінчики листя. ..

знову гарденія

Знову гарденія. Догляд за квітами .. Справа смаку Дозвілля Марія-майстриня: вишивка Домашні тварини. При такому догляді гарденія показала себе у всій красі: бутони розкриваються один за іншим, на ній постійно є від 2-10 квіток.

Як пересаджувати?
Гарденія- чорніє листя і бутони скидає що робити?
Соняшник в горщику - як доглядати?
Гарденія: прищипувати чи ні?
Як пересаджувати?
Як пересаджувати ?
Скажіть, що з ним робити крім як поливати?
Гарденія- чорніє листя і бутони скидає що робити?
Гарденія - чорніє листя і бутони скидає що робити?
Соняшник в горщику - як доглядати?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей