* Политика новости » Банки »

* *

Як правильно підібрати за кольором галстук до костюму і сорочці: кращі поєднання

 1. З чого можна почати
 2. Критерії підбору сорочки
 3. колір сорочки
 4. візерунок сорочки
 5. Основні правила вибору краватки
 6. вибір піджака
 7. Корисні поради
 8. перевірені поєднання
 9. твідова класика
 10. молодий бізнесмен
 11. Творчий підхід
 12. глава кампанії

Вибір краватки для чоловіків схожий на вибір жінкою сумочки Вибір краватки для чоловіків схожий на вибір жінкою сумочки. Це такий же важливий аксесуар, який може як вигідно підкреслити достоїнства свого господаря, так і вказати на його несмак.

Правильний підбір краватки, особливо - при його поєднанні з діловим костюмом і сорочкою, складається з декількох важливих правил, які повинен знати чоловік.

З чого можна почати

Починати вибір предметів одягу ділового стилю потрібно з сорочки. Саме вона є сполучною ланкою між краваткою і костюмом і об'єднує їх в привабливу композицію.

Другим за важливістю предметом вибору стає краватку. Розкладіть сорочку на ліжку і прикладайте до неї по черзі краватки, поки не знайдете ідеальне поєднання.

І тільки надівши сорочку і пов'язавши на себе галстук, Ви можете приміряти потенційні костюми для завершення образу.

до змісту ↑

Критерії підбору сорочки

Незважаючи на те, що всі інші предмети одягу складаються саме навколо сорочки, не забувайте, що її зовнішній вигляд теж грає велику роль. При її виборі керуйтеся такими параметрами, як колір і візерунок на тканині.

колір сорочки

Для щоденного носіння і роботи в офісі більш краща непомітна колірна гамма сорочок Для щоденного носіння і роботи в офісі більш краща непомітна колірна гамма сорочок. Зверніть увагу на «класичні» сорочки: однотонні тканини, нейтральні кольори. З такими сорочками поєднується практично будь-яка краватка і костюм.

У Вашому гардеробі обов'язково повинна бути біла однотонна сорочка. До неї підійде практично будь-яка краватка.

Якщо ж Ви - любитель яскравого одягу, ставитеся серйозніше до комбінування. Вибір яскравих кольорів провокує несмачне кричуще поєднання.

до змісту ↑

візерунок сорочки

Як і у випадку з кольоровою гамою, візерунок на сорочці повинен бути непомітним і досить скромним, щоб під нього можна було підібрати інші предмети одягу. Ідеальним варіантом є тонкі вертикальні смуги, схожі за тону з основною тканиною.

Запам'ятайте: чим складніший і яскравий візерунок для сорочки Ви вибираєте, тим складніше Вам буде підібрати під неї краватку. Костюми зазвичай не так вимогливі до візерунку, а ось з краватками доводиться возитися набагато довше.

Про те, як красиво заправити сорочку в штани, щоб не залишалися некрасиві складки навколо пояса можна прочитати в цієї статті Дуже важливо, щоб сорочка завжди була ідеально чистою і добре вигладженою. Про те, як правильно гладити сорочку з довгим рукавом за посиланням.

У неформальній обстановці можна дозволити собі закатати рукава .

ось тут кілька цікавих фактів про чоловічу діловому стилі. Буде корисно тим, хто хоче відповідати діловому дрес-коду.

до змісту ↑

Основні правила вибору краватки

Після вибору потрібної сорочки, зупиніть свою увагу на краватках Після вибору потрібної сорочки, зупиніть свою увагу на краватках. Не забувайте, що їх зовнішній вигляд також грає велику роль при комбінуванні з іншими речами гардероба.

Ось кілька основних правил по підбору краватки в залежності від ситуації:

 1. Краватка повинна виділятися. Тобто він повинен бути або набагато темніше, або набагато світліше сорочки. Якщо ж Ви підберете краватку в тон, предмети одягу зіллються, утворюючи сіре непримітне пляма.
 2. Не використовуйте однотипний візерунок. Тільки уявіть собі: сорочка в смужку, краватка в смужку - так і голова може закрутитися!
 3. Колір візерунка. При цьому візерунок краватки обов'язково повинен перегукуватися з кольором з іншими предметами одягу, наприклад з сорочкою.
 4. Кількість квітів. Завжди звертайте увагу на колірну гамму краватки. Візерунок на ньому не повинен складатися більш ніж з трьох кольорів, інакше полотно буде без смаку кидатися в очі перехожим.
до змісту ↑

вибір піджака

Після довгого і болісного вибору сорочки і краватки, Ви можете нарешті перейти до відбору відповідного костюма!

Щоб довго не мучити себе, запам'ятайте: класичні варіанти завжди виглядають безпрограшно.

Тому віддайте перевагу піджака чорного, темно-синього, сірого кольорів. Іноді в це тріо також вписуються класичні коричневі костюми, але до них також потрібно ставитися з обережністю - такий колір йде далеко не всім.

Візьміть на замітку правило: костюм і сорочка повинні бути підібрані в контрастних кольорах по відношенню один до одного.

Уявіть, як приголомшливо виглядає, наприклад, темний фіолетовий костюм в поєднанні з ніжно-рожевою однотонної сорочкою. При цьому краватку також повинен бути контрастний до сорочки, але перегукуватися з предметами костюма.

до змісту ↑

Корисні поради

Ці поради допоможуть Вам, якщо Ви стикаєтеся з проблемою вибору мало не вперше Ці поради допоможуть Вам, якщо Ви стикаєтеся з проблемою вибору мало не вперше. І навіть якщо ділові костюми - Ваша друга шкіра і улюблений одяг, нагадування основних правил хорошого стилю не завадить в будь-якому випадку:

 • Підбирайте предмети одягу з різними типами візерунків. Однотипний малюнок на краватці, сорочці і костюмі - ті ж однакові смужки - будуть виглядати вульгарно.
 • Якщо Ви все ж таки віддаєте перевагу мереживну одяг однотонної, робіть акцент на різних малюнках. Якщо смужки - то різні по ширині і віддаленості один від одного, якщо клітина - то велика і дрібна.
 • А головне - забудьте про широких краватках! Вони ні в якому разі не повинні бути ширше лацканів піджака. А інакше створюється враження, ніби Ви стягнули краватку з татового гардероба і вирішили пограти у «дорослого».
до змісту ↑

перевірені поєднання

Наостанок Ви можете ознайомитися з декількома відповідними варіантами комбінування краваток, сорочок і костюмів. Використовуючи їх, як основу, в майбутньому Ви зможете придумувати свої чудові комбінації, кричущі про вашому почутті стилю. до змісту ↑

твідова класика

Використовуйте при виборі темний піджак у велику клітинку, білу однотонну сорочку і темний однотонна краватка або краватка зі світлим малюнком. У такому вигляді Ви будете нагадувати справжнього джентльмена.

до змісту ↑

молодий бізнесмен

Це поєднання прекрасно підходить для цілеспрямованих молодих людей. Світло-сірий піджак об'єднайте з білою класичної сорочкою і доповніть темно-синьою краваткою зі світлим візерунком. Світлі кольори цього комплекту говорять про Вашої молодості і свіжості, а темний акцент вказує на серйозність в роботі.

до змісту ↑

Творчий підхід

Завдяки світлим і яскравим кольорам цей комплект також стане ідеальним варіантом для молодих людей. Особливо для тих, хто працює в творчому середовищі. Візьміть темно-блакитний однотонний піджак і світло-блакитну сорочку. Зробіть акцент на зеленій краватці. Такий колірний коктейль вкаже на Вашу безмежну фантазію, яка застосовується і в робочий час.

до змісту ↑

глава кампанії

Візьміть темно-синій однотонний піджак і темно-блакитну сорочку зі світлим візерунком. Додайте світлий сірий краватку з темним візерунком. Погляньте в дзеркало - такий зовнішній вигляд додає солідності і значущості.
Візьміть темно-синій однотонний піджак і темно-блакитну сорочку зі світлим візерунком

Не забувайте, що чоловіки не схожі на легковажних дівчат - в їх гардеробі, як правило, більшість квітів прекрасно поєднуються і доповнюють один одного. Тому не хвилюйтеся перед вибором краватки, сорочки або костюма - комбінуйте, експериментуйте і створюйте індивідуальні варіанти.

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей