* Политика новости » Банки »

* *

Ворота відкатні двостулкові

 1. Для чого потрібні двостулкові ворота.
 2. Достоїнства і недоліки.
 3. Матеріали виконання полотен.
 4. Види воріт.
 5. Склад комплекту фурнітури.
 6. Конструктивні особливості.
 7. Технологія виробництва і ремонту.
 8. Вартість двостулкових воріт.
Головна сторінка

» ворота відкатні »Ворота відкатні двостулкові

Відкатні двостулкові ворота призначені для облаштування широких прорізів (більше 5 метрів) Відкатні двостулкові ворота призначені для облаштування широких прорізів (більше 5 метрів). Ці ворота функціональні, практичні і іноді бувають просто незамінні. Давайте розглянемо їх відмінності від одно- конструкцій, позитивні і негативні аспекти, сфери їх використання.

Як правило, двостулкові системи використовують на промислових підприємствах, складських комплексах, заміських будинках і інших об'єктах.

Їх конструкція складається з пари окремих зсувних стулок, автоматизація яких може бути синхронізованою.

Довжина кожної дверки становить 0.75 від ширини отвору і може досягати 12 метрів (ширина проїзду - 16 м). Кожна стулка відкочується в праву або ліву сторону, не відрізняється конструктивно (тільки П-подібні вловлювачі розташовані на різних рівнях з краю).

Для чого потрібні двостулкові ворота.

Автоматизований контроль заїзду на ділянку може застосовуватися на приватному або виробничому об'єкті. Відкатні ворота з двома стулками відмінно підійдуть в наступних випадках:

 • Якщо потрібно проїзд для великогабаритного транспорту.
 • При недостатньому місці для от'езжанія однієї довгої стулки.
 • На вузьких вулицях, коли потрібен широкий отвір для в'їзду машини.
 • Коли потрібні ворота для великого промислового об'єкта.
 • Для сполучуваності стилю і масштабів будівлі з невеликими зсувними стулками.

У одностулкової системи консоль з довгим полотном несе значне навантаження, поступово приводячи до порушення функціонування, для її автоматизації потрібно ставити потужний привід. Ширина стулки у двостулкового типу в 2 рази вже, тому для автоматичного управління буде потрібно вдвічі менше потужності мотора. Для бічного відкату довгого полотна звичайної конструкції потрібно передбачити простір, відповідне полуторним ширині отвору. У відкатних воротах з 2-ма стулками це простір набагато менше. Але, через більш дорогий вартості, двостулкові системи застосовуються рідше одно-.

Достоїнства і недоліки.

До основних переваг таких конструкцій відноситься:

 • Відсутність виступаючих елементів механізму в отворі.
 • Через такий в'їзд можуть проїжджати машини і вантажний транспорт будь-якої висоти.
 • Простота системи, легкість виробництва і установки.
 • Невимогливість в постійному обслуговуванні.
 • Конструкція компактна, для маневрів потрібно всього близько 50 см з кожного боку воріт.
 • Можливість фарбування відкатних систем в різні кольори, наносити зображення. Це дозволяє робити ворота повноцінної деталлю декору.
 • Ширина прорізу може становити до 12 м. Це зручно для установки конструкцій на великих виробництвах, промислових підприємствах, куди потрібен в'їзд габаритного автотранспорту.
 • Виняток деформації і корозії полотна, так як воно не стикається з підлогою, що забезпечує їх довговічність. Це обумовлено наявністю у консольної системи спеціальних роликових кареток, розташованих не в отворі, а біля нього. Також стулки стійкі до механічних і вітрових навантажень.
 • Високий рівень ремонтопридатності.
 • Можливість інтенсивної експлуатації стулок, так як вони мають підвищену зносостійкість, розраховані на часте користування і підвищені навантаження. Цей фактор є важливим при монтажі конструкцій на часто відвідуваних ділянках і промислових зонах.
 • У зимовий період не потрібно постійно чистити отвір від снігу для відкриття і закриття стулок. Тобто вони ідеально підходять для наших кліматичних умов.

Єдиним недоліком таких систем є потреба у вільному просторі для відкату полотна. У зоні установки біля паркану іноді не вистачає довжини і установка стає скрутною. В цьому випадку можна встановити Воротін з зовнішньої частини огорожі, але при цьому привід буде розміщуватися незручно.

Матеріали виконання полотен.

Для відкатних систем можна застосовувати однотипні і комбіновані типи обробки. Раму можна зашити профнастилом, звареної гратами, кованими деталями, оцинкованої сталлю, евроштакетніком, сіткою рабицей, брусом або дошкою, металевими листами, полікарбонатом.

Залежно від матеріалу можна встановлювати збірні, металеві, дерев'яні ворота з глухою закритою поверхнею або відкритого типу. Добрими декоративними властивостями характеризуються ковані системи, де до уніфікованої рамі кріпиться полотно з виконаною художнім куванням. При необхідності полотна можна оснащувати хвіртками.

Для виконання дерев'яних груп застосовується панельна обшивка або масив, покритий хімічним складом. Збірні варіанти можуть доповнюватися елементами ковки.

На виробництвах популярними залишаються вироби з сендвіч-панелей, багатошарове полотно яких міцне і легке. Зовнішні металеві листи стійкі до механічних навантажень, а наповнювач забезпечує захист.

Це дозволить зробити в'їзну групу унікальною, неповторною. Але в будь-якому випадку відкатні стулки стануть вигідним доповненням дизайну в заміському котеджі або приватному будинку. Для в'їзду оптимально зробити ворота довжиною 4 м, раму з металопрофілю 4.4 * 2.0 м, трикутну косинку 1.6 * 2 м.

При автоматизації управління системою здійснюється через пульт дистанційного керування або кнопкою, коли не потрібно виходити з машини, будинки або поста охорони. Але через потребу в монтажі пари електроприводів таке рішення має високу вартість.

Зазвичай двигун живиться від мережі 220 В і кріпиться до фундаменту. Він захищається від надходження рідини, для чого двигун оснащується водонепроникним чохлом, пропускає повітря для охолодження. Використовується довгий кабель з великим перетином, захищений від коротких замикань і механічних пошкоджень.

Види воріт.

Відзначимо наступні різновиди воріт:

 • Консольні.
  Вони переміщаються за кордоном отвору на роликах. Це кронштейн з одним жорстко прикріплений і іншим вільним кінцем. У цьому випадку переміщення полотна здійснюється за допомогою роликових візків, вмонтованих в направляючу балку, яка приварюється до нижньої області рами. При відкритті, конструкція відкочується в бік і не стосується статі, фіксується противагою. Стулка складається з основної і протівовесной частини, перша закриває отвір, а інша компенсує вагу і знижує навантаження на ролики. Для такої системи потрібно другий фундамент і привід. Електропривод часто мають внизу, але його можна кріпити нагорі або в середині;
 • Підвісні.
  Пересування полотна виробляється на роликах, скріплених за допомогою ключового у верхній частині прорізу. У них немає нижньої точки опори, управління в'їзний групою проводиться мускульною силою або електроприводом. Вони відрізняються високою надійністю і простотою конструкції. Але такі системи не підійдуть для в'їзду машин з високим кузовом. Привід підвісних воріт знаходиться зверху, що ускладнює його обслуговування. Є варіанти з електроприводом в нижній області, передає крутний момент наверх;
 • Рейкові.
  У цьому випадку полотно спирається на ролик, переміщуваний по рейці, який прокладений уздовж прорізу на землі. В якості основи часто застосовують металевий рейок, який укладають на стрічковий фундамент. У нижній частині полотна кріпляться ролики, які спираються на напрямну і ковзаючі уздовж неї при регулюванні двері. Для подібних дверей необхідно очистити рейки від снігу, льоду, листя і забруднень. Зазвичай їх привід знаходиться зверху, іноді в середині.

У кожного варіанта конструкцій є свої позитивні і негативні властивості, тому при їх виборі потрібно дотримуватися особливостей ділянки і потреб користувача. Щоб надалі в'їзд не довелося переробляти, потрібно звернути увагу на наступні аспекти:

 • Ширину отвору.
  Якщо ви зупинили вибір на консольних воротах, варто пам'ятати про протівовесной частини, що підвищує параметри і масу стулки. Монтують такі ворота зазвичай при ширині отвору 3-5 метрів, широкому в'їзді на промислову територію або ділянку.
 • Терміни установки і виробництва.
  За даним показником лідируюче положення займають консольні системи, які не потребують багато часу на виробничому етапі або установці на території. З вибором свайно-гвинтового фундаменту можна зменшити тривалість підготовчих заходів, так як не доведеться чекати, коли розчин набере міцність.
 • Перешкоди в області переміщення полотна.
  Якщо поблизу в'їзду відсутні будови, дерева і невеликі архітектурні форми, то можна сміливо купувати консольні конструкції. У них немає обмежень по висоті, вони не блокуються від опадів чи сміття. При недостатньому місці для переміщення полотен краще звернути увагу на компактні рейкові або підвісні варіанти в'їзних груп.

У порівнянні з двостулковими варіантами, у виробів з однією стулкою є істотний недолік - при відкритті і закритті у полотна відсутня опора. Тому воно може невірно закриватися, провисати і деформуватися. Через це вони не підходять для широких отворів.

Склад комплекту фурнітури.

Для розсувної системи з 2-ма стулками потрібно два комплекти автоматики і фурнітури. До складу стандартного комплекту фурнітури входять наступні елементи:

 • Пара роликових кареток.
  Це невеликі металеві площадки з встановленими роликами. На них здійснюється переміщення стулки по підставі. Каретки кріпляться до опор, розміщеним внизу. Зазвичай в каретці знаходиться 8 роликів, запресованих в підшипники з мастилом. Виходячи з конструкції, маси і величини воріт, каретки можуть мати різну будову і параметри. Зазвичай вони виконуються з металу, але є пластикові варіанти;
 • Консоль (напрямна рейки, балка).
  По ній переміщається полотно. Виготовляється з міцної сталі;
 • Кінцевий ролик.
  Призначений для фіксації полотна в вертикальному положенні, знижує бічні коливання при переміщенні. До складу входить 2 або 4 ролика.
 • Нижня і верхня П-подібні уловлювачі.
  Деталі забезпечують фіксацію полотна. Верхні вловлювачі кріплять полотно в закритому вигляді, запобігаючи коливання від сильних поривів вітру. Нижні уловлювачі важливі при важкому полотні, знаходяться в нижній частині опорного стовпа, приймають накатні ролики на себе;
 • Заглушки на консоль.
  Комплектуючі виробляються з металу або ударостійкого полістиролу, ставляться на кінці консолі, захищаючи її від забруднень, опадів і сміття.

Ворота можуть відкриватися в ручному режимі або автоматично. У першому випадку труднощів з установкою не з'явиться. При частій експлуатації Воротін раціонально поставити електропривод. Швидкість відкриття таких конструкцій становить 25 см в секунду. Вони невибагливі в будь-яких кліматичних умовах, не потребують додаткового сервісному обслуговуванні і можуть встановлюватися навіть на слабо закріплені огородження.

Конструктивні особливості.

Серед широкого асортименту можна підібрати комплекти для воріт будь-яких розмірів, конфігурацій і ваги.

До складу звичайної автоматики входить електричний привід з редуктором, зубчаста рейка (для передачі руху), сигнальна лампа для підсвічування і оповіщення про рух, фотоелементи для системи безпеки, керуючий пульт.

Виготовити двостулкові відкатні ворота самостійно не дуже важко Виготовити двостулкові відкатні ворота самостійно не дуже важко. Їхні схеми і креслення можуть надати продавці фурнітури для воріт, яку для цього потрібно буде придбати.

Стандартна конструкція воріт включає в себе дві стулки з приварений направляючої. Також є заставна на міцній основі, пара роликових кареток, уловлювачі (захищають полотно від перекосу), верхні обмежувачі, гумові заглушки (для захисту консолі від попадання бруду), кінцевий ролик для плавного закриття і фіксації полотна.

Напрямна рейка, довжиною в 1.5 рази більше довжини полотна, зварюванням кріпиться до нижньої частини каркаса. З'єднання здійснюється прихватками з обох сторін з довжиною шва 1.5-2 см, на відстані 70 см. Суцільний шов виконувати не можна, так як може змінитися первісна форма рейки і конструкція буде підклинювати. У направляючої повинні бути нижні полиці з мінімальними вигинами. Рейок повинен бути повністю рівним. Кріплення роликових опор здійснюється зварюванням. У опор повинні бути металеві ролики, що продовжить термін експлуатації всієї конструкції. Кріплення верхньої пластинки з роликами здійснюється до нащельником в спеціальний виріз (можна вибрати гумові або пластикові ролики). До вільної частини полотна приварюється уловлювач, що фіксує протилежну двері. По торцях направляючої рейки ставляться гумові заглушки.

Крім рухомої частини, в конструкції також знаходиться фундамент, що складається з армованої монолітної плити і опорних паль, куди фіксують ролики. Закладка фундаменту здійснюється зсередини ділянки, глибина під опорами буде дорівнює 1.8 м, а плита залягати на рівні 40 см. Опорні палі можуть виконуватися з бетону. Для цього в грунті роблять пару свердловин глибиною не більше 2.2 метра, насипають на дно пісок, потім щебінь, ставлять пару азбестових труб, покритих бітумом або гудроном. З внутрішньої частини укладають кілька прутків і заливають палю бетонованим розчином. Відкатні ворота можуть ставитися на гвинтових палях. Опорна частина залишається незмінною, а рухливі елементи і рами можна підібрати відповідно до вирішуваних завдань: для закритості (з мінімальною вагою), естетичності, забезпечення міцності, стійкості до температурних впливів.

Принцип роботи системи наступний: за допомогою направляючої здійснюється переміщення кожної стулки по роликам, з якими щільно закріплені каретки на заставної деталі (бетонованому швелері). При автоматизованому відкритті ворота рівномірно роз'їжджаються в різні частини, а при закриванні - зустрічаються в центрі отвору.

Технологія виробництва і ремонту.

Процес виготовлення 2-хстворчатих відкатних систем не відрізняється від створення конструкцій з однією стулкою. До основних етапів відносять:

 • Спорудження фундаменту з заставними елементами і опорних стовпів;
 • Каркаси полотен приварюють до напрямних;
 • Конструкцію фарбують або обшивають полотном;
 • Ворота ставлять на роликові каретки;
 • До кожної стулці кріпиться автоматика.

Багато виробничі процедури не вимагають особливого професіоналізму, їх можна зробити самостійно. Для цього можна скористатися детальними схемами, кресленнями і посібниками по реалізації будь-яких робіт з детальними фотографіями. Це допоможе розібратися в кожному етапі виконання робіт. Але не вийде зробити своїми руками автоматику, так як потрібна синхронізація роботи стулок.

Перешкоджати експлуатації воріт може криволінійність секцій і спрямовуючої консолі. Ремонт консолі проводити нераціонально, так як зазвичай її замінюють. Не підлягають заміні мотор з системою управління. Косметичний ремонт полотен потрібно проводити періодично.

Вартість двостулкових воріт.

Багато людей думають, що оскільки двостулкові ворота є двома роздільними системами, то ціна їх установки буде вдвічі перевищувати монтаж одно- варіантів. Але це не так. Сума площ обох Воротін для певного отвору відповідає одностулкової конструкції, тому підвищення обсягу матеріалів для виробництва буде незначним. Теж саме стосується фундаменту з заставної, сумарна величина довжини яких буде також незначною. Головна відмінність в ціні полягає в застосуванні додаткової системи автоматики, але ця різниця буде невисокою.

Загальна довжина рейок обох комплектів буде приблизно відповідати Одностулковий варіанту. При цьому замість одного двигуна високої потужності будуть встановлені два мотори два меншої потужності. Дійсне співвідношення цін обох конструкцій можна визначити тільки в певній ситуації.

З виробників готових комплектів для воріт можна відзначити наступні компанії: Ролтек, Alutech, Welser Profile, DoorHan. При покупці комплектуючих для відкатних систем потрібно детально оглянути їх. Всі елементи повинні бути добре упаковані, зібрані й рівні.

У спеціалізованих магазинах можна придбати автоматику і інші елементи від кращих виробників в світі. Також надається гарантія на всі модифікації. Продавці автоматики і фурнітури для воріт готові в будь-який час проконсультувати споживача з будь-якого питання, що стосується створення комірних груп.

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей