* Политика новости » Банки »

* *

Секційні ворота з хвірткою - купити в Москві

 1. Переваги.
 2. Види секційних воріт.
 3. Гаражні секційні ворота.
 4. Промислові секційні ворота.
 5. Панорамні секційні ворота.
 6. Види управління.
 7. 1. Механічний спосіб управління.
 8. 2. Автоматичний спосіб управління.
 9. Виготовлення секційних воріт і матеріали.
 10. Установка.
 11. Комплектуючі та додаткове обладнання.
 12. Виробники.
 13. Ворота HORMANN.
Головна сторінка

»Ворота секційні

Будь впевнений у собі господар будинку або керівник підприємства відповідально підійде до вибору воріт, які виконують важливу функцію захисту простору Будь впевнений у собі господар будинку або керівник підприємства відповідально підійде до вибору воріт, які виконують важливу функцію захисту простору. Вони повинні бути не тільки надійними, але зручними у використанні, а також мати істотну перевагу в співвідношенні ціна-якість серед аналогів. Найпростіший і сучасний варіант - це використання і установка секційних воріт в будь-яке ваше приміщення.

В даний момент підйомно-секційні ворота - це ефективна система конструкцій воріт з найнадійнішими механізмами підйому і опускання елементів. Сама конструкція - це панелі, які з'єднані шарнірами, легко і просто приводяться в дію по напрямних шин механізмом, що встановлюються по краях отвору. Які відкриваються ворота ведуть панелі під стелю, що звільняє величезна кількість простору в приміщенні. Простими словами, цей пристрій є комплект механізмів із секцій, які з'єднані петлями. Це дозволяє воротам щільно підніматися і фіксуватися у стелі в спеціальному коробі. Важлива відмінність від рулонних воріт полягає в тому, що там немає вала, на яке накручуються елементи: вони складаються в площині.

Секційні ворота мають зручний функціонал, виробляються з простих і якісних матеріалів, підходять під прорізи будь-яких розмірів, а також можуть мати будь-яке оформлення, необхідне замовнику. Будь-яке дизайнерське рішення узгоджується з клієнтом: колір, форма, розмір або високочутливі системи управління і приводи, які спростять використання воріт. Електропривод надає можливість відкривати пристрій з автомобіля, що дає перевагу перед іншими рішеннями.

Переваги.

Ворота секційного типу - це найпопулярніший і затребуваний вид огорожі серед всіх інших механізмів. Вони встановлюються в будь-яких гаражах, будинках або в складських приміщеннях і цехах. Очевидно, що це хороше рішення для підприємців і всіх тих, хто прагне убезпечити своє майно і себе. Це залежить від того, що секційні ворота мають ряд істотних переваг, таких як:

 • Надійність: мають стійкий механізмом, який вкрай складно зламати.
 • Безпека: використання якісних комплектуючих, матеріалів підвищеної міцності і сучасних технологій гарантує безпеку при будь-яких обставинах - автоматична система запобігання перешкоджає падіння секцій, а також його зміщення і створення небезпечної ситуації для людини.
 • Володіють відмінною герметизацією: мають захист від води, пилу і шуму. Оцинкована сталь покриває обидві сторони панелі, між секціями якої знаходиться утеплювач.
 • Безшумність і дистанційна робота.
 • Теплоізоляція: зберігають внутрішнє тепло і не пропускають холод.
 • Міцна, легка і стійка конструкція.
 • Проста експлуатація пристрою.
 • Сучасний дизайн, який підлаштовується під будь-який екстер'єр (мікрохвиля, гофр або фільонка) і створює враження респектабельного зовнішнього вигляду споруди.
 • Підбір будь-якої довжини і ширини для різних розмірів прорізів.
 • Економія корисного простору завдяки зручному механізму підйому секцій в бокс.
 • Висока ремонтопридатність пристрою: будь-який елемент можна замінити на придатну секцію замість демонтажу всієї конструкції.
 • Легкість і простота збірки: можна встановити самостійно.

Такий набір приємних функцій і опцій визначає популярність і затребуваність підйомно-секційних воріт. Такий пристрій вирішує відразу ж безліч завдань і проблем клієнта.

Види секційних воріт.

Переважно виділяють три основних види:

 • Гаражні секційні ворота.
 • Промислові секційні ворота.
 • Панорамні (особливий тип промислових).

Гаражні секційні ворота.

Гаражні ворота найчастіше встановлюються в житлових будинках за містом, котеджах, на парковках або в торгових центрах в силу того, що вони розраховані на невелику інтенсивність роботи Гаражні ворота найчастіше встановлюються в житлових будинках за містом, котеджах, на парковках або в торгових центрах в силу того, що вони розраховані на невелику інтенсивність роботи. При їх установці на місце орних воріт не потрібно великих зусиль, а для того, щоб робота була безшумною, слід використовувати ремінну передачу з тихим механізмом. Ресурс гаражного виду воріт близько 25 000 циклів підйомів-опускання. Це означає, що за умови щоденного використання п'ятиразового циклу, вони забезпечать близько 15-17 років надійної роботи, без капітального ремонту або якого-небудь інженерного втручання.

Відносна простота і зручність в застосуванні роблять ці ворота незамінним пристроєм для вирішення повсякденних завдань. Більш того, вони мають найнижчу вартістю з усіх видів воріт секційного типу. Незважаючи на дешевизну, конструкція має всі переваги і заявленими функціональними особливостями, що робить їх придатними для побутового використання. Основними корисними особливостями гаражного виду секційних воріт можна виділити:

 • Зручність і простота в монтажі.
 • Безпека для людей і навколишнього середовища в експлуатації.
 • Економія простору.

Промислові секційні ворота.

Промислові секційні ворота, встановлюється в першу чергу на промислових об'єктах різного призначення: склади, цехи, сільськогосподарські приміщення, СТО, а також застосовується в пожежних частинах Промислові секційні ворота, встановлюється в першу чергу на промислових об'єктах різного призначення: склади, цехи, сільськогосподарські приміщення, СТО, а також застосовується в пожежних частинах. Їх особливість полягає в тому, що виготовлення таких пристроїв і комплектуючих відбувається із застосуванням особливих технологій через високі вимог безпеки, міцності і зносостійкості до всіх механізмів і частин конструкції. Також вони відрізняються великими розмірами, так як вони розраховані на огорожу і перекриття величезних прорізів.

Їх основне призначення - це інтенсивне використання. Ресурс конструкції часто досягає позначки в 100000 циклів підйомів-опускання. З огляду на велику динаміки роботи пристрій має посиленими механізмами, тросами, секціями та пружин, що робить промислові ворота вкрай надійними і безпечними для людей. Цей вид універсальний і підходить під багато умов і типи експлуатації. Індивідуальні запити та побажання враховуються при розробці різних модифікацій механізмів. Ключові позитивні характеристики промислового виду секційних воріт виглядають наступним чином:

 • Висока надійність.
 • Ресурс пристрою.
 • Герметичність і стійкість до підвищених навантажень.

Панорамні секційні ворота.

Панорамні секційні ворота заслуговують на окрему увагу, так як цей пристрій є унікальним видом в силу того, що за своїми технічними характеристиками вони відповідають промисловим воріт (той же ресурс в 100000 циклів підйомів-опускання, посилений рівень міцності і високі вимоги до захисту від шуму і теплоізоляції ), але володіють неповторним дизайном Панорамні секційні ворота заслуговують на окрему увагу, так як цей пристрій є унікальним видом в силу того, що за своїми технічними характеристиками вони відповідають промисловим воріт (той же ресурс в 100000 циклів підйомів-опускання, посилений рівень міцності і високі вимоги до захисту від шуму і теплоізоляції ), але володіють неповторним дизайном.

Вся справа в особливому матеріалі, з якого складаються секції - це прозорий міцний полікарбонат або один з різновидів акрилового оргскла. Особлива міцність досягається склопакетами, які можуть бути одинарними або подвійними залежно від призначення. Такий підхід до оформлення воріт забезпечує неповторний огляд і винятковий зовнішній вигляд поряд з надійністю і функціональністю. Саме скління залежить від мети: воно може бути частковим (комбінація звичайних і прозорих панелей) або повним. Також застосовується тонування. Популярними місцями установки є виставкові центри і автосалони, автомийки та гіпермаркети. Характерні особливості:

 • Неповторний дизайн.
 • Універсальне застосування.
 • Надійність і ресурс воріт.

Види управління.

Секційні гаражні та промислові ворота можуть бути обладнані двома типами управління: механіка або автоматика.

1. Механічний спосіб управління.

Використовується механізм відкриття та закриття, який не вимагає особливих фізичних зусиль - його легко і просто відкрити вручну.

2. Автоматичний спосіб управління.

Він реалізується за допомогою електроприводу, а саме відкриття і закриття можливо після натискання кнопки, дистанційно з пульта або навіть при використанні смартфона. В цьому випадку монтується електропривод, який підключається до мережі електроживлення і потім налаштовується за орієнтацією на вимоги замовника. Також можливі додаткові монтаж і робота, пов'язані зі зміцненням і посиленням конструкції і її безпеки.

Виготовлення секційних воріт і матеріали.

При проектуванні самих секційних воріт і їх установки пріоритетом є безпека і надійність, а також комфорт у використанні. Кожне побажання клієнта враховується, аж до кольору і форми секцій. У проектування і виготовлення входить:

 • Конструкція.
 • Оздоблення.
 • Системи автоматизації.
 • Додаткове обладнання.
 • Комплектуючі.
 • Аксесуари.

Відмінною рисою виготовлення секційних воріт є особлива технологія виробництва самих секцій: вони покриваються оцинкованої сталлю з двох сторін, між ними розміщується утеплювач з пінополіуретану, який володіє відмінними герметичними властивостями: зберігає температурний режим, не пропускає холод, шум і пил. Далі на панелі наноситься поліефірна фарба, яка захищає виріб від корозії та інших небажаних впливів зовнішнього середовища, а також надовго зберігає привабливий вигляд.

Також лицьова панель секцій має профілювання «Woodgrain» або «Stucco», яке приховує на полотні пошкодження в процесі використання. Технологія EPDM-полімеру - це ущільнення, що володіє властивістю несмінаемості. Вона використовується для збереження еластичності матеріалу секцій при скачках зовнішньої температури, що збільшує стійкість і стійкість до впливів атмосфери.

Певна конфігурація панелей визначає самоцентруванню секцій, що дозволяє виключити люфт між ними. Таке інженерне рішення спрощує процес установки воріт, а попередньо виготовлені деталі та отвори під них значно збільшують швидкість і простоту монтажу.

Гумові утеплювачі по всьому периметру воріт закривають всі стики, що забезпечує довговічну герметизацію місця установки. Сама конструкція передбачає запобігання як захист від вітру і ударів, а матеріали з антикорозійним напиленням значно збільшують термін служби виробу.

Установка.

Процес установки конструкції відбувається з дотриманням усіх технічних регламентів і стандартів безпеки, з опорою на передовий досвід європейських компаній Процес установки конструкції відбувається з дотриманням усіх технічних регламентів і стандартів безпеки, з опорою на передовий досвід європейських компаній. Ефективна робота професіоналів і техніки дозволяє зводити ворота в короткі терміни, не створюючи незручностей для людей і виробництва, а також гарантує найвищу якість і тривалі період роботи та робочі процедури.

Комплектуючі та додаткове обладнання.

Всі комплектуючі аксесуари і додаткове обладнання купуються тільки у перевірених європейських і російських виробників, які є лідерами ринку протягом багатьох років. Це говорить про те, що такі компанії стежать за якістю продукції. Вся продукція проходить додаткове тестування і випробування на надійність механізмів, герметичність і опорам впливу навколишнього середовища.

Величезний вибір додаткових опцій, комплектуючих і додаткового обладнання створює всі умови, щоб побажання і вимоги клієнтів було задоволено. Для замовника можливі такі додаткові опції, як вбудовані в секційні ворота:

 • Вікна.
 • Вентиляція.
 • Хвіртка.
 • Різні види управління: автоматичні, дистанційні та ручні.
 • Додаткові пристрої та замки.

Справжні професіонали зможуть підібрати будь-який набір обладнання та матеріалів, який задовольнить навіть найвибагливішого замовника, а також буде відповідати надійності, безпеки і зручності використання в кожному випадку.

Виробники.

Існує безліч виробників секційних воріт і їх комплектуючих, але є три основних лідера, які займають передові позиції на європейському та російських ринках. До них відносяться:

Ворота HORMANN.

 • Німецька якість.
 • Відмітна дизайн.
 • Величезний ряд моделей.

Ворота ALUTECH.

 • Висока надійність конструкції.
 • Гарантія більше 10 років.
 • Європейські стандарти безпеки.

Ворота DOORHAN.

 • Універсальна ремонтопридатність.
 • Облік клімату Росії при розробці моделей.
 • Найкраще співвідношення якості і ціни для споживача.

Кожен варіант має високу якість і перевагою, які виділяють їх серед великої кількості компаній. Тому підйомно-секційні ворота - це одне з найкращих рішень в силу їх функціональних, естетичних і економічних особливостей, що дозволяє організовувати максимально комфортне використання за прямим призначенням. Незалежно від можливостей клієнта завжди можна знайти оптимальну пропозицію, яке задовольнить будь-яким його потребам.

Наші роботи

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей