* Политика новости » Банки »

* *

Підйомно-поворотні ворота: особливості та переваги

 1. Підйомно-поворотні гаражні ворота
 2. Ворота секційні підйомні
 3. Переваги та особливості підйомних воріт
 4. Від яких факторів залежить ціна конструкції

Сьогодні за допомогою сучасних технологій виробники створили підйомно-поворотні ворота, і при цьому врахували всі потреби власників гаражів, в яких їх прийнято встановлювати. Останнім часом такі конструкції стають все більш популярними і встановлюються не тільки в будівлях, де зберігаються автомобілі, але і в технічних приміщеннях, наприклад, на виробничих підприємствах з низьким трафіком.

Найпопулярнішими вважаються побутові автоматичні підйомні ворота, які встановлюються в отворі на в'їзді в приміщення, де ви збираєтеся розміщувати транспортні засоби. Вони складаються з сендвіч-панелей або роллетного полотна.

Щоб встановити в будинку секційні підйомні ворота, необхідно індивідуально підійти до цього питання. Вам слід врахувати безліч нюансів, серед яких:

 • матеріал і геометрія отвору;
 • розміри бічного простору гаража;
 • особливості під'їзду;
 • наявність місця під стелею та інше.

Коректність вибору вироби і його монтаж безпосередньо впливають на експлуатаційний термін служби конструкції.

Підйомно-поворотні гаражні ворота

На вітчизняному ринку сьогодні пропонують два типи підйомних воріт для гаража:

 • секційні;
 • поворотні.

Обидва ці види мають свої переваги і особливості, які необхідно обов'язково враховувати при виборі вироби для закриття отвору. Для цього давайте більш детально розглянемо кожну конструкцію. Обидва ці види мають свої переваги і особливості, які необхідно обов'язково враховувати при виборі вироби для закриття отвору

Гаражні підйомно-поворотні ворота мають в своєму складі полотно, що складається з однієї суцільної секції. При відкриванні воно спочатку виходить трохи вперед, а потім піднімається повністю під стелю. Відкрите положення стулки має на увазі розташування полотна паралельно стелі.

Головним достоїнством даної конструкції є простою у використанні механізм. Він включає наступні конструктивні складові:

 • раму;
 • полотно;
 • напрямні.

Саме за рахунок направляючих забезпечується рух стулки воріт навколо своєї осі, тим самим організовується зміна положення полотна при відкритті і закритті.

В основі виготовлення підйомних конструкцій застосовується рама зі сталі. Вона кріпиться в отворі і є провідною частиною всього пристрою. Механізм врівноваження полотна проводиться з оцинкованих елементів.

Якщо ви маєте намір купити підйомно-поворотні ворота, слід визначитися, яким механізмом відкривання віддати перевагу. Вони бувають двох типів:

 • шарнірно-важільні;
 • на противовесах.

Конструкція першого типу проста в застосуванні і більш надійна. Вона дуже часто використовується в гаражах приватних котеджів, так як має легке переміщення стулки по потрібній траєкторії і в ній відсутня небезпечна блокування системи. Все це легко досягається за рахунок коректної «настройки» натягу пружин і правильної і високоточної установки напрямних. Для цього слід звернутися в сервісну службу, фахівці якої не тільки якісно проведуть монтаж, але і нададуть гарантію на конструкцію.

Пристрій на противовесах має спеціальний трос, він кріпиться до нижніх куточках рами і проходить через блок і противагу, вмонтований протилежному кінці лебідки. Дану конструкцію використовують для воріт з «серйозною» масою.

Ворота секційні підйомні

Найпопулярніші в минулому орні конструкції все частіше замінюють гаражні секційні ворота Найпопулярніші в минулому орні конструкції все частіше замінюють гаражні секційні ворота. Вони не вимагають додаткової площі перед прорізом, так як панелі розташовані вертикально. Полотно складається з декількох секцій, так званих сендвіч-панелей, які з'єднані один з одним спеціальними петлями.

Пристрій секційних виробів дозволяє ставити транспортний засіб впритул до воріт і безперешкодно відкривати гараж. Така маніпуляція допустима за рахунок того, що полотно рухається по напрямних чітко вертикально, нижня її частина не висувається вперед на відміну від воріт підйомно-поворотних.

Секції, що складаються з сендвіч-панелей, мають спеціальне антикорозійне покриття. Їх характеристики дозволяють протистояти як низькою, так і високій температурі навколишнього середовища, а також підвищеної вологості. Панелі можуть бути товщиною від 4 до 4,5 см, це залежить від виробника. Їх конструкція передбачає два сталевих листа, простір між якими заповнюється пінополіуретаном.

Ворота підйомно-секційні дозволяють забезпечувати герметичне закривання гаражного отвору за рахунок наявності гумового ущільнювача по контуру полотна, яке щільно прилягає до каркасу. Вони відмінно підходять для опалювальних приміщень.

Автоматичні підйомні секційні гаражні ворота можуть використовуватися для отворів шириною до шести метрів і висотою - до трьох метрів. І їх головний плюс - багата кольорова палітра і різноманітні дизайни сендвіч-панелей, серед яких ви підберете підходящий варіант для заміської резиденції.

Переваги та особливості підйомних воріт

Порівнюючи підйомні конструкції з іншими механізмами, можна виділити їх незаперечні переваги:

 • надійно захищають майно від несанкціонованого доступу зловмисників;
 • полотно не схильне до корозії під впливом навколишнього середовища;
 • не вимагають вільного місця перед гаражем для їх відкривання;
 • мають широкий асортимент облицювальних матеріалів;
 • можуть бути мати як ручне, так і автоматичне відкривання;
 • застосовуються для гаражів з однією або двома машинами.

Якщо ви вирішили придбати підйомні конструкції, слід знати про їхні особливості:

 • монтуються виключно в отвори прямокутної форми;
 • у відкритому стані вони забирають близько 20 см висоти отвору;
 • цільна конструкція не передбачає ремонт окремих частин, в разі її пошкодження секцію доведеться замінювати повністю;
 • після монтажу між стулкою і каркасом можуть бути присутніми зазори, їх потрібно закладати, використовуючи гумовий ущільнювач.

Від яких факторів залежить ціна конструкції

Крім технічних характеристик кожного покупця цікавить питання, скільки коштують підйомні гаражні ворота. Вартість таких механізмів залежить від декількох показників:

 • розміру отвору;
 • товщини профілю;
 • комплектації обладнання;
 • способу монтажу.

Як правило, комплектація конструкції для гаражних воріт містить:

 • секційне полотно;
 • торсіонні пружини;
 • напрямні;
 • ролики;
 • петлі;
 • ручку.

За бажанням конструкцію можна оснастити автоматикою і іншими деталями, що поліпшують технічні показники конструкцій. Але пам'ятайте, що інновації впливають на остаточну вартість покупки.

Купуючи автоматизовані секційні гаражні ворота, ви не тільки підвищите ваш комфорт і зможете управляти ними, не виходячи з авто, але і підкреслите свій високий соціальний статус.

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей