* Политика новости » Банки »

* *

Орні металеві гаражні ворота

 1. Переваги та недоліки воріт.
 2. Основні вимоги.
 3. Процес виготовлення.
 4. Набір матеріалів:
 5. Підбір матеріалів та інструментів.
 6. Виготовлення ворітної рами.
 7. Створення каркаса.
 8. Металеве полотно і петлі.
 9. Петлі для воріт і механізм фіксації.
 10. Процес монтажу воріт.
 11. Утеплення гаража.
 12. Фарбування.
 13. Підсумки.
Головна сторінка

» ворота розсувні »Орні гаражні ворота

Орні металеві гаражні ворота - це популярне і практичне рішення для гаражів, а також ремонтних боксів Орні металеві гаражні ворота - це популярне і практичне рішення для гаражів, а також ремонтних боксів. Це легко пояснити, так як подібні конструктивні рішення відрізняються відносною простотою і легкістю монтажу.

Але перед тим як замовити установку гаражних воріт у фахівців або зайнятися їх самостійним виготовленням, рекомендуємо детальніше розібратися у всіх нюансах.

На сучасному ринку можна знайти найрізноманітніші варіації воріт для гаража, які відрізняються за своїми функціональними особливостями. Залежно від цих чинників вартість воріт може сильно варіюватися.

Переваги та недоліки воріт.

До переваг металевих воріт можна віднести:

 • Довговічність конструкції;
 • Висока стійкість до несанкціонованого проникнення;
 • Стійкість до термічних впливів і пожежі;
 • Можливість самостійного виготовлення;
 • Доступність матеріалів та інструментів для самостійного монтажу і створення воріт.

Що ж стосується негативних рис таких конструкцій, то можна відзначити наступні аспекти:

 • Велика маса конструкції, що створює певні проблеми при її монтажі;
 • Досить висока вартість при покупці готового варіанту;
 • Низькі термоизолирующие властивості при відсутності додаткового утеплення.

Основні вимоги.

Як і до будь-якого виробу до даних металевих конструкцій пред'являються певні специфічні вимоги. При дотриманні таких вимог можна забезпечити необхідний рівень зручності, надійності, безпеки, а також довговічності всієї конструкції.

Основні вимоги до гаражним воротам з металу:

 • Забезпечення вільного ходу стулок;
 • Ширина воріт повинна бути такою, щоб транспортний засіб без проблем заїжджати в гараж;
 • Бічна стійка воріт повинна знаходитися мінімум на 30 см відстані від бічної частини заїжджати автомобіля. Стандартні розміри: 5.4х2.4 м або 4х2.1 м;
 • Правильна воротная конструкція повинна відрізнятися хорошою стійкістю до несанкціонованого проникнення грабіжників. Зазвичай використовують оцинковані сталеві листи товщиною 2-3 мм (для посилення захисту до 5 мм);
 • Застосування спеціальних накладних запорів для підвищення загальної міцності металевої конструкції;
 • Ворота повинні бути надійно захищені від руйнівного впливу зовнішнього середовища за допомогою спеціальної фарби для металевих поверхонь. Перед безпосереднім нанесенням фарби рекомендується попередньо очистити полотно від всіх вогнищ корозії і ретельно його прогрунтувати.

При дотриманні цих правил можна бути впевненим в тому, що гаражні металеві ворота прослужать довго без будь-яких проблем.

Процес виготовлення.

Далеко не обов'язково потрібно мати набір спеціального обладнання для самостійного виготовлення орним металевих гаражних воріт. Всі матеріали, необхідні для цього, можна легко і недорого придбай в будь-якому будівельному магазині або навіть на ринку.

Набір матеріалів:

 • Металеві куточки;
 • металопрофіль;
 • Сталеві листи товщиною від 2 мм;
 • Різні фурнітурні елементи.
 • Керамічна плитка.

Установка конструкції воріт.

Процедура установки конструкції распшних воріт розділений на три основних етапи: Процедура установки конструкції распшних воріт розділений на три основних етапи:

 • Зварювання несучої конструкції;
 • Створення полотна;
 • Формування каркаса.

Далі, потрібно детальніше розібрати всі етапи для того, щоб уникнути згодом помилок.

Підбір матеріалів та інструментів.

Для виготовлення металевих гаражних воріт використовуються наступні будівельні матеріали:

 • Сталеві куточки, які використовуються для створення металевої несучої рами;
 • Матеріали для обшивки (дерево, пластик, метал);
 • засувки;
 • замки;
 • Петлі.

Для максимальної зручності та оперативності монтажу конструкції необхідні такі інструменти:

 • Будівельний рівень;
 • Зварювальний апарат;
 • болгарка;
 • рулетка;
 • Куточок для контролю прямих кутів.

Готова конструкція воріт в результаті буде складатися з таких окремих елементів:

 • Фіксуються засувки і замки;
 • петлі;
 • обшивка;
 • Рама і стійка.

Виготовлення ворітної рами.

На першому етапі необхідно виготовити несучу раму. Даний несе конструктивний елемент складається з внутрішньої і зовнішньої частини. Такі каркаси часто виготовляються шляхом використання звичайного сталевого куточка. Для створення такого елемента необхідно використовувати: будівельний рідинний рівень, кутник, рулетку, електрозварювальний апарат, а також болгарку.

При наявності вільних коштів рекомендується замінити звичайну рулетку на лазерну. Таке рішення дозволить прискорити весь процес виготовлення каркаса, а також дасть можливість робити більш точні вимірювання. Крім того, така рулетка може замінити собою будівельний рівень. Якщо ж у вас немає власного електрозварювального апарату, то замість придбання такого дорогого устаткування, його можна взяти в тимчасову оренду.

Перед тим як приступити до власноручного виготовлення рами, вкрай важливо скрупульозно проміряти гаражний отвір під ворота. Саме від цього фактора буде прямо залежати якість монтажу всієї конструкції.

Після того як будуть отримані всі необхідні розміри можна приступати до порізки металевих заготовок. Далі, всі вони викладаються на рівну поверхню і перевіряються за допомогою будівельного рівня. Важливо проміряти рівнем всі з'єднання деталей, щоб готовий каркас був повністю рівним. В іншому випадку ворота будуть кривими, що позначиться не тільки на швидкості їх установки, а й на зручність їх подальшого використання.

У місцях, де на рамі розташовані зварні шви потрібно ретельно пройтися шліфувальним кругом. Залишки куточка можуть бути використані в якості важелів, які потрібно приварити вертикально по кутах рами для підвищення загальної жорсткості всі конструкції.

Основну увагу потрібно приділяти точності і якості виготовлення кожної деталі. Це важливо робити так, як готову конструкцію вкрай проблематично буде виправити і відрегулювати під потрібні розміри.

Створення каркаса.

У процесі самостійного виготовлення металевих воріт для гаража важливо пам'ятати, що однією з основних деталей все конструкції є каркас У процесі самостійного виготовлення металевих воріт для гаража важливо пам'ятати, що однією з основних деталей все конструкції є каркас. Він складається з двох основних частин, а також включає в себе стулки воріт. Для створення цього конструктивного елемента знадобиться взяти металевий профіль з перетином 60х20 мм. Загальний принцип виготовлення каркаса повністю повторює принцип створення рами.

Вся конструкція після нарізки елементів, ретельно проміряти рівнем по вертикалі і горизонталі, після чого зварюється за допомогою електрозварювального апарату. При цьому напрямні повинні прилягати одне одному не дуже щільно, між ними потрібно зберегти маленьку щілину для того, щоб воротні стулки могли вільно відкриватися.

Подібним способом можна отримати готову обрешітку, до якої згодом буде кріпитися залізне полотно.

Металеве полотно і петлі.

Полотно для гаражних воріт робиться з сталевих листів, товщина яких може досягати до 5 мм. При цьому на практиці часто використовують листи товщиною 2-3 мм, що істотно полегшує вагу конструкції і здешевлює її вартість.

Для отримання бажаного результату сталеве полотно потрібно вирізати під необхідні розміри. Вимірюючи полотно перед його нарізкою важливо пам'ятати, що один лист буде йти внахлест другого. Саме з цієї причини одне полотно за підсумком має бути ширше другого на 20-30 мм.

Полотна кріпляться за допомогою електричного зварювання до металевої обрешітки. Вся процедура проробляється по схемі від низу до верху. Для надання додаткової жорсткості і міцності всієї конструкції можна застосовувати металеві куточки, які приварюються в горизонтальній площині.

Для того, щоб в процесі багаторічного використання воріт уникнути можливості їх провисання важливо застосовувати спеціальні силові петлі, які легко витримають весь вага конструкції. Закріплюються подібні петлі досить просто. Їх фіксація проводиться власноруч за допомогою електрозварювального апарату. При цьому важливо пам'ятати, що верхня петля приварюється до стулки, а нижня петля повинна бути приварена до рами воріт.

Для підвищення якості шва і зварного з'єднання потрібно приварити вигнуту металеву дріт або смужку, товщина якої не повинна перевищувати 8 мм. Даний фрагмент приварюється до верхньої частини петлі і до самої стулці воріт.

Для посилення зварювального шва всередині потрібно застосовувати спеціальну вкладку з арматурою.

Петлі для воріт і механізм фіксації.

Для того щоб забезпечити надійну фіксацію металевих воріт, виготовлених власноруч, потрібно застосовувати в якості засувів вертикальний сталевий штир. Подібне конструктивне рішення є дуже простим у виготовленні. Крім того, такий тип засува відрізняється високою надійністю.

Для цього в стелі і на підлозі гаража потрібно виконати отвори, діаметром до 20-25 мм. Підсумковий діаметр отвору буде прямо залежати від діаметра металевого елемента, який виступає в ролі штиря. Після закріплення даного елемента потрібно приварити петлі, на яких триматимуться засув.

Також в деяких випадках використовуються засуви затискного типу. Вони працюють за аналогічним принципом з зажимами, які використовуються для фіксації кришки бідонів.

Процес монтажу воріт.

Після закінчення збору орних металевих гаражних воріт можна приступати до їх безпосередньої установки в гаражний отвір. Перед тим як перейти до цього етапу фахівці рекомендують покрити всі металеві елементи спеціальної грунтовкою. Це дозволить запобігти можливості початку корозії металу через попадання на нього води і вологи. Таким чином, можна продовжити термін служби воріт.

Після повного висихання грунтовки можна переходити до безпосереднього монтажу всієї конструкції. Саме від якості виготовлення і подальшого монтажу воріт буде прямо залежати якість їх експлуатації і тривалість їх служби.

Зовнішня і внутрішня частина рами фіксується на схилах гаражного отвору. Така фіксація здійснюється за допомогою спеціальних металевих штирів. Такі штирі для забезпечення надійної фіксації повинні бути довжиною від 140 до 200 мм. До кінців зовнішньої частини штирів приварюється рама, після чого зварений шов ретельно зачищається болгаркою. Для того щоб місце зварні з'єднання не іржавіло, його потрібно покрити ґрунтовкою для металу.

Утеплення гаража.

У складних кліматичних умовах нашої країни дуже важливим аспектом є правильне утеплення гаража, що допоможе підтримувати оптимальну температуру повітря і рівень вологості всередині приміщення У складних кліматичних умовах нашої країни дуже важливим аспектом є правильне утеплення гаража, що допоможе підтримувати оптимальну температуру повітря і рівень вологості всередині приміщення. Крім того, якщо гараж є частиною приватного будинку, утеплення його воріт запобігатиме потраплянню в будинок холоду, що призводить до підвищеної витрати енергоносіїв для опалення житлового простору.

Як гаражного утеплювача допускається застосування шматків брезенту або пластику, які створюють повітряний прошарок, що запобігає проникнення холодного повітря з вулиці. Пластик встановлюється за принципом звичайних жалюзі, брезент просто натягується і фіксується стяжками. Також можна використовувати шматки пінопласту, які кріпляться до полотна за допомогою монтажної піни або рідких цвяхів.

При більш професійному підході до утеплення гаража можна застосувати листи пінополістиролу, товщиною в 5 см. Також в якості утеплювача може виступати скловата, її можна придбати в будь-якому СТРОЙЦЕНТР.

Фарбування.

Для додання презентабельного зовнішнього вигляду воріт і для захисту металу від зовнішнього впливу води і вологи, їх необхідно фарбувати спеціальною фарбою по металу. Також можна використовувати фарбу для автомобіля, вона зберігає довше свій колір, менше вицвітає і не відшаровується навіть через 5-7 років.

Завдяки якісному лакофарбового покриття металу можна істотно збільшити термін служби воріт і уникнути утворення вогнищ корозії.

Підсумки.

При дотриманні всіх запропонованих рекомендацій і при наявності елементарних знань можна створити надійні гаражні ворота з металу. Таким чином, це дозволить не тільки заощадити сімейний бюджет так, як подібні конструкції під замовлення стоять дуже пристойних грошей, але і набути досвіду роботи металом.

При виникненні труднощів рекомендуємо скористатися допомогою наших фахівців, які допоможуть швидко і якісно виконати якісну установку орних гаражних воріт.

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей