* Политика новости » Банки »

* *

Комплектуючі і автоматика для воріт

 1. Види комплектуючих для відкатних воріт.
 2. Заставна фундаменту.
 3. Несучий профіль (консоль).
 4. Підставки регулювальні.
 5. Роликові каретки.
 6. Обмежувач коливань.
 7. Верхній і нижній вловлювачі.
 8. Накатної ролик.
 9. Заглушки направляючої.
 10. Полотно.
 11. Особливості автоматики для воріт.
 12. Привід.
 13. Електрокабель.
 14. Кінцеві вимикачі.
 15. Блок захисту та управління.
 16. Інші конструкційні елементи.
 17. Напрямна рейка.
 18. Комплекти обладнання.
Головна сторінка

» ворота відкатні »Комплектуючі для відкатних воріт

Комплектуючі для відкатних воріт дозволяють самостійно виготовляти, доповнювати і автоматизувати конструкції воріт відкатного типу Комплектуючі для відкатних воріт дозволяють самостійно виготовляти, доповнювати і автоматизувати конструкції воріт відкатного типу.

Відкатні ворота почали активно використовуватися в нашій країні приблизно після розпаду Радянського Союзу. Однак в той час більшість фірм займалося продажем і установкою готових комплектів, а придбати окремі елементи таких систем, щоб згодом самостійно зібрати з них бажане обладнання, було практично нереально.

З плином часу, розширенням ринку і посиленням конкуренції ситуація кардинальним чином змінилася. У вітчизняного споживача з'явився вибір: замовити установку готових воріт, виготовлених на розсуд виробника, або придбати окремі комплектуючі і вже з них самостійно або за допомогою майстра зібрати пристрій, що відповідають персональному баченню. Кожен з цих методів має право на існування, свої переваги і недоліки: хтось хоче просто заплатити гроші і, ні про що не думаючи, отримати якісний товар, а у кого-то є бажання і час особисто брати участь в облаштуванні будь-якого елементу на території свого двору.

Незаперечною перевагою варіанту з покупкою окремих комплектуючих, поряд з можливістю реалізації власних ідей щодо того, як повинні виглядати відкатні ворота, є досить суттєва економія. При цьому важливо в прагненні мінімізувати витрати не гнатися за дешевими елементами, так як зібрані з них конструкції не будуть відрізнятися надійністю, міцністю і довговічністю. Прагнення заощадити за рахунок дешевих комплектуючих рано чи пізно обернеться ще більшими витратами, оскільки вийшли з ладу деталі зажадають заміни. Тому набагато доцільніше відразу купувати якісні конструкційні елементи від перевірених постачальників, які будуть довгі роки виконувати своє функціональне призначення.

Види комплектуючих для відкатних воріт.

Для створення надійної конструкції, що працює без перебоїв, необхідно використання цілого набору різноманітних елементів, кожен з яких забезпечує реалізацію якоїсь певної функції. Важливо вибирати не просто якісні комплектуючі, але мають порівнянні характеристики, щоб при об'єднанні вони гарантували роботу цілісної системи.

Перед покупкою елементів доцільно заздалегідь ознайомитися з функціональним призначенням кожного з них і особливостями дії всієї конструкції. Механізм воріт відрізняється високим рівнем складності і включає в себе безліч різних запчастин, кожна з яких грає величезну роль в забезпечення цілісної роботи обладнання.

Заставна фундаменту.

Для повноцінного функціонування воріт даного типу вони повинні бути належним чином закріплені, щоб мінімізувати вібраційні коливання, відхилення при русі, зміни геометрії. Все це забезпечується головним чином за рахунок облаштування фундаменту.

Максимальної міцності підстави вдається домагатися за рахунок використання спеціальної заставної Максимальної міцності підстави вдається домагатися за рахунок використання спеціальної заставної. Вона являє собою конструкцію з металевого швелера з привареними до нього відрізками труб або арматури. Ця застава, бетонована в землі, виконує роль противаги, без якого було б неможливим безпроблемне пересування масивної стулки воріт.

Традиційно для подібного роду конструкцій задіють три швелера, зварених між собою таким чином, щоб в результаті вийшла форма у вигляді букви «П».

Фундамент є обов'язковою умовою повноцінної роботи воріт, що відносяться до консольного типу. У тих випадках, коли застосовуються конструкції підвісного типу або базуються на рейкових направляючих, необхідність в облаштуванні фундаменту і, відповідно, закладений на швелері, відсутня.

Несучий профіль (консоль).

При установці воріт відкатних консольного типу не обійтися без несучого профілю, що представляє собою напрямна рейка, приварений безпосередньо до полотна стулки При установці воріт відкатних консольного типу не обійтися без несучого профілю, що представляє собою напрямна рейка, приварений безпосередньо до полотна стулки. Переміщення профілю відбувається за рахунок роликових візків, розташованих усередині нього. За своєю суттю даний елемент є швелером з загнутими краями. Завдяки такій конструкції запобігає зіскакуванню полотна з роликів.

Важливим моментом, на який повинні звертати потенційні покупці, є матеріал, використаний при виготовленні. Він повинен бути максимально міцним і мати мінімальні показники гнучкості. Це необхідно з тієї причини, що вага стулки нерідко перевищує півтонни, і забезпечення цілісності і працездатності всієї системи можливо лише за умови підвищеної міцності несучого профілю. У більшості випадків виробники вдаються до об'єднання в єдиний елемент консолі з ворітної рамою, що робить всю конструкцію ще більш жорсткою і надійною.

Необхідність придбання готового несучого профілю обумовлена ​​тим, що самостійно виготовити його вкрай проблематично, а застосування звичайного швелера неприпустимо на увазі невідповідності його будови необхідним характеристикам.

Підставки регулювальні.

Це невеликі конструкційні елементи, які, тим не менш, відіграють значну роль в забезпеченні повноцінного функціонування системи Це невеликі конструкційні елементи, які, тим не менш, відіграють значну роль в забезпеченні повноцінного функціонування системи.

Підставки регулювальні виконуються сталевого сплаву і скріплюються зі швелером, які мають жорстке з'єднання з фундаментом.

Їх призначення полягає в утриманні роликових кареток і забезпеченні захисту роликів від контакту зі снігом, брудом і різним сміттям.

Роликові каретки.

Значимий аксесуар, який грає істотну роль в забезпеченні працездатності воріт. За рахунок роликів забезпечується м'яке і безперешкодне пересування воріт.

Каретки мають вигляд майданчика, виконаної з товстого металу, на якій встановлені ролики Каретки мають вигляд майданчика, виконаної з товстого металу, на якій встановлені ролики. Надзвичайно важливо, щоб опора каретки була максимально міцною, оскільки вона бере на себе вагу стулки, який потім передає фундаменту. Кріплення роликових кареток здійснюється до регулювальним підставкам, які приварюються до швелеру на рівні землі.

Ключовими складовими каретки є ролики, диференціація яких проводиться в залежності від матеріалу виготовлення і від їх габаритів. Чим більшу вагу стулки воріт, тим більш міцний матеріал повинен бути використаний і тим більшого діаметру повинен бути даний елемент. Переважно вибирати металеві ролики, так як їх пластмасові аналоги не володіють потрібними показниками міцності і швидко зношуються.

Традиційно в кожній каретці використовується по 8 роликів, щоб при русі стулки не менше 6 з них безперервно контактувало з направляючою, забезпечуючи тим самим безпроблемне переміщення.

Обмежувач коливань.

Даний елемент виконаний у вигляді підтримуючих роликів, закріплених у верхній частині стовпи-опори Даний елемент виконаний у вигляді підтримуючих роликів, закріплених у верхній частині стовпи-опори. Обмежувач включає в себе ролики в кількості двох-чотирьох штук, функція яких полягає в підтримці в чітко вертикальної орієнтації стулки воріт. Завдяки даним комплектуючих запобігають коливальні рухи стулки при відкритті або закритті воріт. Для виготовлення цих роликів зазвичай застосовується якісний полімер, який має достатню міцність для виконання своїх функцій і при цьому не бруднити металеві елементи конструкції. Обмежувачі коливань в обов'язковому порядку залучаються при обладнанні консольних і рейкових комірних систем.

Верхній і нижній вловлювачі.

Конструкційні особливості воріт обумовлюють необхідність установки уловлювачів стулки, функція яких полягає в надійній фіксації стулки в закритому положенні.

Закріплення верхнього кута воріт проводиться за рахунок верхньої пастки, завдяки якій система не вагається під впливом сильного вітру Закріплення верхнього кута воріт проводиться за рахунок верхньої пастки, завдяки якій система не вагається під впливом сильного вітру. Крім того, даний елемент служить для забезпечення правильного закриття воріт.

Поряд з верхньої, використовується нижня пастка, на яку лягає основне навантаження від ваги стулки. Цей елемент забезпечує фіксацію накатного ролика, запобігаючи тим самим самовільне відкриття воріт і їх коливання.

Пастки традиційно виробляються з сталевих сплавів, покритих антикорозійним шаром. Розмір уловлювачів слід підбирати відповідно до габаритів воріт.

Накатної ролик.

Конструкційний елемент, який має форму металевого короба з невеликим коліщатком, закріпленого з торця направляючої Конструкційний елемент, який має форму металевого короба з невеликим коліщатком, закріпленого з торця направляючої. При закриванні воріт відбувається накочення даного ролика на нижній уловлювач і фіксація стулки.

Виготовляється ця деталь з металу або полімерної маси. В процесі експлуатації для повноцінного функціонування ролика ніякого особливого догляду або мастила не потрібно.

Заглушки направляючої.

Ці конструкційні елементи кріпляться на торцях направляючої консолі і забезпечують її захист від забруднення і впливу води або снігу. За рахунок застосування заглушок, вироблених з ударостійкого полістиролу, ролики постійно залишаються в чистоті.

Полотно.

Основна частина воріт має вигляд полотна, яке переміщається по напрямної, забезпечуючи відкриття або закриття проходу. Для його виготовлення може використовуватися різний матеріал, але частіше за все для цього використовуються металеві листи (оцинковані або покриті полімерним шаром). Каркас зазвичай являє собою зварені металеві куточки, так як швелер для цих цілей не годиться через істотне ваги. Нерідко на полотно кріплять ручку, щоб при необхідності можна було відкривати ворота механічним способом.

Особливості автоматики для воріт.

Зручність експлуатації ворітної конструкції відкатного типу забезпечується за рахунок застосування автоматики, без якої відкриття і закриття полотна було б вкрай ускладнене. Комплект автоматики включає в себе цілий ряд елементів, в тому числі електромотор, кабель, вимикачі та інші аксесуари.

Привід.

Пересування воріт по напрямних забезпечується за рахунок роботи електромотора (приводу), який, як правило, підключається до 220-вольтової мережі за допомогою кабелю Пересування воріт по напрямних забезпечується за рахунок роботи електромотора (приводу), який, як правило, підключається до 220-вольтової мережі за допомогою кабелю. Управління здійснюється шляхом натискання на кнопку або через ПДУ. Привід закріплюється на фундаменті для запобігання вібраційних коливань, крім того, передбачається захист від опадів за допомогою спеціального чохла, який при цьому повинен володіти воздухопропускной здатністю.

Електрокабель.

Подача живлення до мотору здійснюється через кабель, який повинен бути захищений від пошкоджень і проникнення вологи. Традиційно задіюється провід, що має значний перетин.

Кінцеві вимикачі.

Дані комплектуючі забезпечують подачу сигналів про перебування воріт у відкритому чи закритому стані, внаслідок чого електродвигун включається або зупиняється.

Блок захисту та управління.

Даний вузол складається з керуючих елементів, ПУ, захисної автоматики і запобіжників. Такий комплект потрібно для забезпечення функціонування автоматичної системи управління. Для кріплення блоку традиційно використовується щиток, також передбачається спеціальний захист від вологи.

Інші конструкційні елементи.

Швелер.

При установці ворітної конструкції підвісного типу може застосовуватися сталевий швелер, що виконує опорну функцію. При цьому на швелері закріплюється напрямна, що служить для забезпечення пересування роликів.

Напрямна рейка.

При установці ворітної системи, в якій передбачена опора на рейок, використовується спеціальна рейкова напрямна, яка прокладається по землі, лише трохи піднімаючись над рівнем грунту. За даним рельсу відбувається рух стулки, на якій закріплені роликові елементи.

Комплекти обладнання.

Купувати деталі для зборки воріт можна окремо, проте на це знадобиться чимало часу. крім того, може виявитися. що деякі елементи не підходять для спільного використання. Тому набагато доцільніше купувати цілі комплекти вузлів і запчастин, які після складання гарантовано будуть функціонувати належним чином.

Передбачено кілька варіантів комплектів:

 • мінімальний, що включає в себе базовий набір елементів, що дозволяють сконструювати повноцінно працюючу систему. У нього входить дві роликові опори, необхідна чисельність несучого профілю, а також кронштейн, що забезпечує захист від бокового кочення;
 • достатній, що складається з повного набору конструктивних елементів, за винятком деяких додаткових аксесуарів. Поряд з роликовими опорами, що несуть профілями і захистом від бокового кочення, в цей комплект включають кінцевий ролик, нижній уловлювач, а також заглушку направляючої. Це оптимальний набір в плані співвідношення ціни з якістю, що дозволяє не жертвувати зручністю заради економії, але і не витрачати зайвих коштів;
 • сповнені (all inclusive) - максимальний комплект, в якому присутні абсолютно всі можливі деталі, з яких складається воротная система відкатного типу.

Сучасні відкатні ворота являють собою складні системи, що складаються з безлічі елементів, кожен з яких несе певну функціональне навантаження. Важливо правильно підбирати комплектуючі, сумісні один з одним, щоб вся конструкція працювала належним чином і не давала збоїв.

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей